Definitieve deelnemerslijst Ronde van Frankrijk

Zaterdag gaat in Luik de Ronde van Frankrijk van start. Vandaag maakten de laatste teams hun definitieve selectie voor de Tour bekend. Een overzicht van alle deelnemers:

 Ag2r-La Mondiale
Maxime Bouet, Mikael Cherel, Hubert Dupont, Blel Kadri, Sébastien Minard, Sébastien Hinault, Jean-Christophe Peraud, Christophe Riblon, Nicolas Roche.

Argos-Shimano
Johannes Fröhlinger, Patrick Gretsch, Marcel Kittel, Yann Huguet, Matthieu Sprick, Tom Veelers, Koen de Kort, Albert Timmer, Roy Curvers.

Astana
Alexandr Vinokurov, Jani Brajkovic, Borut Bozic, Dmitry Fofonov, Andriy Grivko, Maxim Iglinskiy, Andrey Kashechkin, Fredrik Kessiakoff, Robert Kiserlovski

BMC
Marcus Burghardt, Steve Cummings, Cadel Evans, Philippe Gilbert, George Hincapie, Amaël Moinard, Manuel Quinziato, Michael Schär, Tejay van Garderen.

Cofidis
David Moncoutie, Rein Taaramae, Nicolas Edet, Remy di Gregorio, Julien Fouchard, Samuel Dumoulin, Jan Ghyselinck, Romain Zingle, Luis Angel Mate.

Europcar
Thomas Voeckler, Pierre Rolland, Christophe Kern, Cyril Gautier, Yukiya Arashiro, Giovanni Bernaudeau, Yohann Gene, Vincet Jerome, Davide Malacarne.

Euskaltel-Euskadi
Samuel Sánchez, Egoi Martínez, Gorka Verdugo, Mikel Astarloza, Rubén Pérez, Pablo Urtasun, Gorka Izagirre, Jorge Azanza, Amets Txurruka

FDJ-BigMat
Sandy Casar, Cédric Pineau, Thinaut Pinot, Mathieu Ladagnous, Jéremy Roy, Yahueni Hutarovich, Anthony Roux, Pierrick Fédrigo, Arthur Vichot.

Garmin-Barracuda
Tyler Farrar, Christian Vande Velde, Dan Martin, Tom Danielson, Ryder Hesjedal, Robbie Hunter, David Millar, Johan Vansummeren, David Zabriskie

Katusha Team
Giampaolo Caruso, Oscar Freire, Vladimir Gusev, Joan Horrach, Aliaksandr Kuchynski, Denis Menchov, Luca Paolini, Yuriy Trofimov, Eduard Vorganov

Lampre-ISD
Grega Bole, Danilo Hondo, Yuriy Krivtsov, Matthew Lloyd, Marco Marzano, Alessandro Petacchi, Michele Scarponi, Simone Stortoni, Davide Viganò

Liquigas-Cannondale
Vincenzo Nibali, Peter Sagan, Ivan Basso, Daniel Oss, Kristijan Koren, Alessandro Vanotti, Sylwester Szmyd, Federico Canuti, Dominik Nerz.

Lotto-Belisol
Lars Bak, Francis De Greef, André Greipel, Adam Hansen, Greg Henderson, Jürgen Roelandts, Marcel Sieberg, Jurgen Van den Broeck, Jelle Vanendert.

Movistar Team
Alejandro Valverde, Juanjo Cobo, José Joaquín Rojas, Rubén Plaza, Vasil Kiryienka, Iván Gutiérrez, Imanol Erviti, Vladimir Karpets, Rui Costa.

Omega Pharma-Quick Step
Sylvain Chavanel, Kevin De Weert, Dries Devenyns, Bert Grabsch, Levi Leipheimer, Tony Martin, Jerome Pineau, Martin Velits, Peter Velits.

Orica-Greenedge
Baden Cooke, Brett Lancaster, Daryl Impey, Matt Goss, Michael Albasini, Pieter Weening, Sebastian Langeveld, Simon Gerrans, Stuart O’Grady

Rabobank
Laurens ten Dam, Robert Gesink, Steven Kruijswijk, Bauke Mollema, Mark Renshaw, Luis León Sánchez, Bram Tankink, Maarten Tjallingii, Maarten Wynants

RadioShack-Nissan
Fabian Cancellara, Tony Gallopin, Chris Horner, Andreas Klöden, Maxime Monfort, Yaroslav Popovych, Frank Schleck, Jens Voigt, Haimar Zubeldia.

Saur-Sojasun
Jerome Coppel, Anthony Delaplace, Jimmy Engoulvent, Fabrice Jeandesboz, Jean-Marc Marino, Julien Simon, Brice Feillu, Guillaume Levarlet y Cyril Lemoine

Saxo Bank
Juan José Haedo, Jonathan Cantwell, Nick Nuyens, Chris Anker Sørensen, Nicki Sørensen, Michael Mørkøv, Anders Lund, Karsten Kroon, Sergio Paulinho.

Sky
Bradley Wiggins, Edvald Boasson Hagen, Mark Cavendish, Bernhard Eisel, Chris Froome, Christian Knees, Richie Porte, Michael Rogers, Kanstantsin Siutsou.

Vacansoleil-DCM
Johnny Hoogerland, Lieuwe Westra, Wout Poels, Rob Ruijgh, Kris Boeckmans, Kenny Van Hummel, Gustav Erik Larsson, Marco Marcato, Rafael Valls