EK atletiek: de belangrijkste uitslagen van vrijdag

De uitslagen van de finales op de derde dag van de Europese atletiekkampioenschappen, vrijdag in de Finse hoofdstad Helsinki:

MANNEN
400 m:
1. Pavel Maslák (Tsj) 45.24
2. Marcell Deák-Nagy (Hon) 45.52
3. Yannick Fonsat (Fra) 45.82
4. Donald Sanford (Isr) 45.91
5. Richard Buck (GBr) 45.92
6. Brian Gregan (Ier) 46.04
7. Marcin Marciniszyn (Pol) 46.46


800 m:
1. Yuriy Borzakovskiy (Rus) 1:48.61
2. Andreas Bube (Den) 1:48.69
3. Pierre-Ambroise Bosse (Fra) 1:48.83
4. Antonio Manuel Reina (Spa) 1:48.98
5. Jakub Holusa (Tsj) 1:48.99
6. Robert Lathouwers (Ned) 1:49.22
7. Jozef Repcik (Slk) 1:49.42
8. Thomas Roth (Noo) 1:49.54


400 m horden:
1. Rhys Williams (GBr) 49.33
2. Emir Bekric (Ser) 49.49
3. Stanislav Melnykov (Oek) 49.69
4. Adrien Clemenceau (Fra) 49.70
5. Rasmus Mägi (Est) 50.01
6. Georg Fleischhauer (Dui) 50.11
7. Nathan Woodward (GBr) 50.20
8. Periklis Iakovakis (Gri) 50.57


3000 m steeple:
1. Mahiedine Mekhissi Benabbad (Fra) 8:33.23
2. Tarik Langat Akdag (Tur) 8:35.24
3. Víctor García (Spa) 8:35.87
4. Nordine Gezzar (Fra) 8:36.98
5. Abdelaziz Merzoughi (Spa) 8:38.58
6. Lukasz Parszczynski (Pol) 8:38.76
7. Yuri Floriani (Ita) 8:39.22
8. Krystian Zalewski (Pol) 8:39.35
9. Hakan Duvar (Tur) 8:40.05
10. Steffen Uliczka (Dui) 8:41.53
11. Ion Luchianov (Mol) 8:42.06
12. Lukasz Oslizlo (Pol) 8:44.51
13. Patrick Nasti (Ita) 8:48.37
14. Antonio David Jiménez (Spa) 8:53.30
15. Kaur Kivistik (Est) 8:58.02


Hoogspringen:
1. Robert Grabarz (GBr) 2,31
2. Raivydas Stanys (Lit) 2,31
3. Mickael Hanany (Fra) 2,28
4. Sergey Mudrov (Rus) 2,28
5. Gianmarco Tamberi (Ita) 2,24
6. Szymon Kiecana (Pol) 2,24
6. Michal Kabelka (Slk) 2,24
8. Mihai Donisan (Roe) 2,24
8. Jaroslav Bába (Tsj) 2,24
10. Eike Onnen (Dui) 2,20
11. Bohdan Bondarenko (Oek) 2,15
. Samson Oni (GBr) 0


Kogelstoten:
1. David Storl (Dui) 21.58
2. Rutger Smith (Ned) 20.55
3. Asmir Kolasinac (Ser) 20.36
4. Hüseyin Atici (Tur) 20.24
5. Marco Fortes (Por) 20.24
6. Antonin Zalsky (Tsj) 19.94
7. Borja Vivas (Spa) 19.81
8. Marco Schmidt (Dui) 19.65
9. Lajos Kürthy (Hon) 19.55
10. Dmytro Savytskyy (Oek) 19.30
11. Nedzad Mulabegovic (Kro) 19.26
12. Kim Christensen (Den) 19.00


VROUWEN
400 m:
1. Moa Hjelmer (Zwe) 51.13
2. Kseniya Zadorina (Rus) 51.26
3. Ilona Usovich (WRu) 51.94
4. Olha Zemlyak (Oek) 52.01
5. Lee Mcconnell (GBr) 52.20
6. Libania Grenot (Ita) 52.57
7. Darya Prystupa (Oek) 53.03
8. Muriel Hurtis (Fra) 54.50


800 m:
1. Elena Arzhakova (Rus) 1:58.51
2. Lynsey Sharp (GBr) 2:00.52
3. Irina Maracheva (Rus) 2:00.66
4. Maryna Arzamasava (WRu) 2:01.02
5. Liliya Lobanova (Oek) 2:01.29
6. Lucia Klocova (Slk) 2:01.38
7. Jemma Simpson (GBr) 2:02.14
8. Natalija Piliusina (Lit) 2:06.59


400 m horden:
1. Irina Davydova (Rus) 53.77
2. Denisa Rosolová (Tsj) 54.24
3. Anna Yaroshchuk (Oek) 54.35
4. Zuzana Hejnova (Tsj) 54.49
5. Yelena Churakova (Rus) 54.78
++6. Elodie Ouedraogo (BEL) 55.95
7. Zuzana Bergrová (Tsj) 56.26
8. Jessie Barr (Ier) 56.83


Hink-stap-springen:
1. Olha Saladuha (Oek) 14.99
2. Patrícia Mamona (Por) 14.52
3. Yana Borodina (Rus) 14.36
4. Simona la Mantia (Ita) 14.25
5. Dana Veldáková (Slk) 14.24
6. Níki Panéta (Gri) 14.23
7. Athanasia Perra (Gri) 14.23
8. Françoise Mbango (Fra) 14.19
++9. Svetlana Bolshakova (BEL) 14.07
10. Marija Sestak (Sln) 14.01
11. Paraskeví Papahrístou (Gri) 13.89
12. Kseniya Dziatsuk (WRu) 13.87


Kogelstoten:
1. Nadine Kleinert (Dui) 19.18
2. Irina Tarasova (Rus) 18.91
3. Chiara Rosa (Ita) 18.47
4. Josephine Terlecki (Dui) 18.33
5. Christina Schwanitz (Dui) 18.25
6. Radoslava Mavrodieva (Bul) 18.14
7. Anita Márton (Hon) 17.93
8. Helena Engman (Zwe) 17.64
9. Jessica Cérival (Fra) 17.20
10. Paulina Guba (Pol) 17.09
11. Austra Skujyte (Lit) 16.53
12. Anca Heltne (Roe) 16.39


Speerwerpen:
1. Vira Rebryk (Oek) 66.86
2. Christina Obergfoll (Dui) 65.12
3. Linda Stahl (Dui) 63.69
4. Goldie Sayers (GBr) 63.01
5. Katharina Molitor (Dui) 60.99
6. Sinta Ozolina-Kovale (Let) 59.34
7. Tatjana Jelaca (Ser) 57.58
8. Madara Palameika (Let) 56.82
9. Savva Lika (Gri) 56.25
10. Lina Muze (Let) 55.60
11. Sanni Utriainen (Fin) 55.14
12. Zahra Bani (Ita) 53.40 .

BEH
292245 JUN 12