Ronde de l'Isard d'Ariège

  • -

Rit 2

Les Bordes sur Arize - Luchon Superbagnères (1445km)

Rituitslag

Positie Renner Team Tijd / Punten
2 Trek Livestrong U23 4u12'20"
3 Trek Livestrong U23
4 Chipotle Development Team + 1'25"
5 Chambéry Cyclisme Formati... + 2'32"
6 Team Jayco-AIS + 2'40"
7 Selectie - Rusland + 3'32"
8 LKT Team Brandenburg + 4'45"
9 + 55"
10 Jong Vlaanderen-Bauknecht + 5'43"
11 Selectie - Verenigde Stat... + 7'40"
12 Chambéry Cyclisme Formati...
13 Sojasun 35 AC Noyal C + 7'58"
14 Orbea Continental + 8'38"
15 Team Jayco-AIS + 8'58"
16 Lokomotiv + 9'42"
17 Chipotle Development Team + 9'52"
18 Team Jayco-AIS + 9'53"
19 Chambéry Cyclisme Formati... + 10'01"
20 Chambéry Cyclisme Formati...
21 Ovyta - Eijssen - Acrog + 10'06"
22 Seven Stones + 10'16"
23 MLP Radteam + 10'40"
24 GSC Blagnac + 10'47"
25 VC Rouen 76 + 10'50"
27 Ovyta - Eijssen - Acrog + 11'12"
28 USSA Pavilly Barentin + 11'31"
29 Trek Livestrong U23 + 11'42"
30 Sojasun 35 AC Noyal C + 12'02"
31 CC Etupes Doubs + 12'25"
32 CR4C Roanne + 12'41"
33 Sojasun 35 AC Noyal C + 13'06"
34 Chipotle Development Team + 14'14"
35 Lokomotiv + 14'17"
36 Chambéry Cyclisme Formati... + 14'33"
37 USSA Pavilly Barentin + 15'15"
38 Trek Livestrong U23 + 15'52"
39 Lokomotiv + 17'16"
40 Ovyta - Eijssen - Acrog + 18'31"
41 Vendée U - Pays de Loire + 18'44"
42 + 19'02"
43 CC Etupes Doubs + 19'24"
44 Sojasun 35 AC Noyal C + 19'43"
45 GSC Blagnac + 19'47"
47 Orbea Continental + 20'28"
49 Entente Sud Gascogne
50 Jong Vlaanderen-Bauknecht
51 Ovyta - Eijssen - Acrog
52 Team NSP
53 Jong Vlaanderen-Bauknecht
54 Jong Vlaanderen-Bauknecht
55 Ovyta - Eijssen - Acrog
56 Chipotle Development Team
57 Orbea Continental + 21'35"
58 Lokomotiv
59 GSC Blagnac + 22'07"
60 VC Rouen 76 + 22'18"
61 CC Etupes Doubs + 22'36"
62 GSC Blagnac
63 Jong Vlaanderen-Bauknecht + 22'42"
64 Team Jayco-AIS + 23'02"
65 + 23'04"
66 Orbea Continental + 23'33"
67 Sojasun 35 AC Noyal C + 24'04"
68 Entente Sud Gascogne + 25'05"
69 California Giant/Speciali... + 25'40"
70 Vendée U - Pays de Loire + 25'43"
71 Sojasun 35 AC Noyal C + 25'59"
72 Entente Sud Gascogne + 26'35"
73 Vendée U - Pays de Loire + 26'38"
74 Vendée U - Pays de Loire
75 Ovyta - Eijssen - Acrog + 26'47"
76 Lokomotiv + 29'16"
78 Vendée U - Pays de Loire + 29'21"
79 Trek Livestrong U23 + 30'08"
80 Vendée U - Pays de Loire + 30'15"
81 Selectie - Frankrijk + 30'20"
82 Entente Sud Gascogne + 30'26"
83 Entente Sud Gascogne + 30'30"
84 Team Bergstrasse U23 + 31'06"
85 Chambéry Cyclisme Formati... + 35'05"
86 VC Rouen 76 + 39'35"
87 Team Heizomat + 42'51"