periodestanden

Periodestand Eerste Prov.

1.Wambeek53029411

2.RSD Jette A430112210

3.SK Halle43019210

4.Ukkel-Leop.43016210

5.Etoile Bxl.531115810

6.Kampenh.531110610

7.CS Braine A5320979

8.Everbeur A42021168

9.Wolvert.4211667

10.Tervuren A5122575

11.Lubbeek A4121464

12.Beers.-Drog.51319144

13.Bierbeek A51315124

14.Gansh.50416111

15.Rode-Ver.50505160

16.Sterrebeek50505170

Periodestand Tweede Prov. A

1.Grez-Doic. A550012015

2.Boortmeerb. A531112710

3.Wav. Lim. A53116310

4.Eppegem5203839

5.Ohain A4211647

6.Steenokkerz. A523011116

7.Rixensartoise A5230786

8.Erps-Kw.52306146

9.Nossegem4112345

10.Hofstade A4112575

11.Stokkel A5122795

12.RC Waterl.4121474

13.Nijvel A5131564

14.Ophain A3012452

15.Kortenberg3012232

16.Terhulpen A50324112

Periodestand Tweede Prov. B

1.Haasrode541014612

2.Houtem541013712

3.Diest530211211

4.Betekom A5212968

5.Stade Haacht A52211197

6.Hoeleden522119197

7.Wommers. A422010116

8.Oplinter42209106

9.Sp. OHL523012106

10.Tildonk4112875

11.HO Veltem A4112455

12.Scherpenh.4121684

13.Lovenj.4121384

14.Butsel31206103

15.Kortenaken A502310143

16.Outgaarden50413161

Periodestand Tweede Prov. C

1.RUSA Sch'rb.440010312

2.Bon Air541012412

3.Eizeringen A430114310

4.SK Gooik531111810

5.Zuun A5320959

6.Maccabi A5212968

7.Kapelle4211867

8.Pepingen A4211657

9.Bosvoorde A52216107

10.FC Strombeek5230766

11.Schepdaal5230696

12.Galmaarden5131594

13.Kosova A41303113

14.Lennik50326112

15.D. Londerz.40313111

16.De Hoek50416141

Corrigeer

Doe de stemcheck van Het Nieuwsblad en ontdek met welke partij jij het best overeenkomt.

Auto's in de kijker

Vastgoed

Jobs in de regio