TOPSCHUTTERS

2DE PROVINCIALE A

5: Van Kerckhoven (Nevele)

4: Dhollander (Jong Zulte), Feys (FC Destelbergen)

3: Claeys (Sleidinge), De Keukeleire (Lovendegem), Mbala (Ursel), Ponnet (Merendree), Van Oost (Waarschoot)

2: Buysse (Merendree), Canoot (Bellem), De Cock (KFCO Gent), Dhaemers (Lovendegem), Lootens (Ursel), Roman (Adegem), Santens (KFCO Gent), Vermeire (Nevele)

1: Avoki (Adegem), Bouchaala (Lovendegem), Bral (Bellem), Danschutter (Evergem), De Bruycker (KFCO Gent), De Clerck (Ursel), De Kock (Assenede), De Mol (VSV Gent), De Pauw (FC Eeklo), De Ridder (Sleidinge), Dhoedt (Bellem), Halilaj (Evergem), Jacquemain (Waarschoot), Janssens (Drongen), Kerckhaert (Evergem), Lameire (Adegem), Longueville (Assenede), Madou (Lovendegem), Matthijs (Ursel), Mehdaoui (FC Eeklo), Moerman (FC Destelbergen), Moreels (Waarschoot), Notte (Waarschoot), Persan (Evergem), Robaeys (FC Destelbergen), Sabbe (Zulte), Scheir (Assenede), Stockman (Assenede), Tahzima (FC Eeklo), 't Kindt (Nevele), Van Der Maet (Evergem), Kevin Van Hyfte (Assenede), Van Moeffaert (Waarschoot), Van Moorhem (Merendree), Verbeelen (Drongen)

2DE PROVINCIALE B

3: A. Camara (Elene), Y. Van Impe (Lebeke Aalst); J. Parmentier (Houtem), K. Fouquet (Munkzwalm)

2: K. Kesteloot (Zingem), P. De Rijcke (Lebeke Aalst), W. De Meyer (Elene), Y. Verdonckt (Ardennen), D. Quintyn (Kerksken), M. Dkhissi (Kerksken), D. Cleiton Rodriguez (Burst), J. De Bo (VC Zwijnaarde), O. Verschuere (Dikkelvenne), A. Seghers (Dikkelvenne), J. Lauwerijns (Dikkelvenne), R. De Sloover (De Pinte), M. De Paepe (Houtem), D. De Vlaeminck (Kerksken), J. Nobels (Gavere Asper), J. Bettens (Gavere Asper), K. De Safaria (Meerbeke)

2DE PROVINCIALE C

6: H. Somers (Moerbeke)

5: Filip Cornelis (Lochrist)

4: M. Janssens (Lebbeke), P. Vercauteren (Robur), G. Vermeeren (Laarne-Kalken),

3: K. Bali (Dendermonde), M. Ogab (Opdorp), C. Vermeir (HO Kalken)

2: K. Audenaert (Verrebroek), J. Cattrysse (Dendermonde), M. Colman (Dendermonde), S. Coppieters (VVS Stekene), H. De Landtsheer (HO Kalken), I. Unver (Laarne-Kalken), Joeri Sinnaeve (Vrasene), W. Van Audenaerde (Lochristi), N. Van Gijseghem (Lebbeke), Y. Van Steenlandt (Waasmunster), D. Waegeman (Grembergen)

3DE PROVINCIALE A

6: Degrande (Hansbeke), Vereecke (Lembeke)

5: Boelens (Bassevelde), De Muynck (Lembeke), De Vos (Wachtebeke), Kalkan (Mariakerke)

4: Emeksiz (Knesselare), Rysselare (Lembeke), Van Hulle (Kleit)

3: De Ridder (Sint-Kruis-Winkel), Djadi (Lembeke), Poppe (Doornzele-Kerkbrugge), Vandewalle (Kleit), Van Laere (Wachtebeke)

2: Philippe De Rycke (Middelburg), Olivier De Smet (Sint-Kruis-Winkel), De Wispelaere (Doornzele-Kerkbrugge), Ron De Zutter (Poesele), Jules Pauwels (Poesele), Soens (Kleit), Speeckaert (Mariakerke), Tars Stevens (Wachtebeke), Van Assel (Sint-Kruis-Winkel), Van Hulle (Sint-Laureins), Van Wynsberge (Bassevelde)

1: Bulteel (Muide), Buysse (Sint-Laureins), Cornelis (Sint-Kruis-Winkel), Coryn (Hansbeke), Stefan De Baere (Mluide), Wim De Baere (Knesselare), De Bie (Vinderhoute), De Bundel (Muide), De Clercq (Lotenhulle), De Meyer (Vinderhoute), De Neve (Poesele), De Ridder (Sint-Kruis-Winkel), Tony De Rijcke (Middelburg), Arne De Smet (Middelburg), Dimitri De Zutter (Vinderhoute), Frederick De Zutter Middelburg), Diaz (Vinderhoute), Diericks (Mariakerke), Djadi (Lembeke), Dons (Vinderhoute), Duru (Muide), Habijarimana (Zomergem), Hautekeete (Bassevelde), Henderick (Doornzele-Kerkbrugge), Ide (Doornzele-Kerkbrugge), Martens (Zomergem), Louis Pauwels (Poesele), Praet (Mariakerke), Rotsaert (Middelburg), Schepens (Muide), Standaert (Mariakerke), Steyaert (Poesele), Van Caeneghem (Knesselare), Vandaele (Lembeke), Van De Geuchte (Middelburg), Van De Putte (Lotenhulle), Van Der Vloedt (Vinderhoute), Van De Walle (Poesele), Van Driessche (Doornzele-Kerkbrugge), Van Gehuchten (Doornzele-Kerkbrugge), Van Heyghen (Sint-Kruis-Winkel), Van Hulle (Wachtebeke), Van Landschoot (Kleit), Van Loocke (Lotenhulle), Van Ooteghem (Hansbeke), Van Speybroeck (Mariakerke), Vyncke (Kleit)

3DE PROVINCIALE B

5: Den Dooven (Heusden)

4: Baeyens (Oordegem)

2: Bodur (Bottelare), De Coninck (Erembodegem), De Vos (Windeke), Diaz (Moorsel), Hanssens (Edeboys), N. Dhondt (Edeboys), Heiremans (Herdersem), Loiodice (C. Melle), Maes (Bottelare), Marginet (Doggen), Roldan (Moortsele), Van Pottelberge (Herdersem), Van Schandevijl (Oordegem), Verhofstadt (Serskamp-Schellebelle), Walraeve (Windeke)

1: Bakkali (Azalea), Bangura (Windeke), T. Bogaert (Erembodegem), F. Bogaert (Edeboys), B. Bontinck (Serskamp-Schellebelle), S. Bontinck (Edeboys), Brusselman (Doggen), Capiau (T. Melle), De Clercq (Azalea), De Coninck (Erembodegem), Jeroen Degraeuwe (Windeke), De Mulder (Gijzenzele), De Smedt (Windeke), De Smet (Heusden), De Lat (Herdersem), De Vriendt (Erembodegem), A. Dhondt (Melle), Dierickx (Windeke), Duytschaever (Moortsele), Eeckhoudt (Moorsel), Foket (Edeboys), Goossens (Wieze), Jarda (Wieze), Komus (Serskamp-Schellebelle), Lampens (C. Melle), Lenssens (Serskamp-Schellebelle), Lybaert (Azalea), Maas (Moorsel), Michiels (Oordegem), Muys (Moortsele), Osei (Bottelare), Piens (Gijzenzele), Polfliet (Heusden), Serry (Heusden), T. Smekens (Gijzenzele), Uyttersprot (Moorsel), Vandermeersche (Doggen), J. Van Der Vloedt (Azalea), Van De Velde (Bottelare), Van Lancker (Gijzenzele), Van Malderen (T. Melle), Van Mol (Moorsel), Vermeulen (Edeboys), Waked (Moortsele), Wellens (Herdersem).

Corrigeer

Doe de stemcheck van Het Nieuwsblad en ontdek met welke partij jij het best overeenkomt.

Auto's in de kijker

Vastgoed

Jobs in de regio