TOPSCHUTTERS

2DE PROVINCIALE A

11: Dejonghe (Pittem);

10: Rotsaert (Veldegem);

8: Kimpe (Oostduinkerke);

7: Cleenwerck (Jabbeke);

5: Dedrie (Oostduinkerke); Vandenheede (Male);

4: Ingelbrecht (Spermalie); Daeninck (Oostkamp); De Ruytter en Goethals (SK Torhout); Bilaey (Oostduinkerke); Lamaire (Adinkerke); Cool en Rommelaere (VG Oostende); Puis (Westkapelle);

3: Eeckloo (Oudenburg); Schwartz (Spermalie); Vandemaele (Tielt); Claeys en Garsbeke (Veldegem); Kellner en Vanhamme (Steenbrugge); Dewulf (SV Koekelare); Gombert en Vandamme (Oostduinkerke); Baes en Verhelst (Adinkerke); Engels (Male); Taillieu en Mahieu (VG Oostende).

2DE PROVINCIALE B

9: Clarysse (Gullegem);

8: Danneels (Meulebeke);

7: Vandecasteele (De Ruiter); Tollenaere (Ledegem); Houthoofd (Vlamertinge);

5: Keignaert (Geluwe); Sieuw (Wervik); Soenen (Lendelede);

4: Vansteenbrugge (Helkijn); Wullaert (Oostrozebeke); Mortier (Meulebeke); Stragier (Otegem);

3: Lopez en Rooze (Helkijn); Decorte en Delrue (Gullegem); Verkinderen (De Ruiter); M. Bartholomeus (Avelgem); Bouffesil en B. Coussens (Anzegem); Vandeghinste (WS Lauwe); Destadsbader (Deerlijk); Vandeweghe (Meulebeke).

3DE PROVINCIALE A

10: Linclau (Middelkerke);

8: Soetaert (Houthulst);

6: Deuwel (Nieuwpoort); De Neve (FC Poperinge); De Macedo (Hooglede); Bryon en Grymonprez (Westrozebeke): Debeuf (Nieuwkerke);

5: Crombez (Staden); Boucherim (Westrozebeke); X. Vanlerberghe (Veurne);

4: Tratsaert (Middelkerke); Reunebrouck (Westende); Gauthier en Vandersippe (FC Poperinge); Coigne en Lelong (Reningelst); J. Taillieu (Hooglede); Devisch (Beselare); Teerlinck en Vandaele (Beselare); S. Legein en Vandelanotte (Veurne);

3: Corneillie (Nieuwpoort); S. Legein, Ruva en Van Broek (Westende); Calleeuw (FC Poperinge); Candaele (Reningelst); Snaet (Staden); Ramos (Komen/Neerw.); Laplasse (Veurne).

3DE PROVINCIALE B

11: Lanssens (E. Brugge);

10: Decraecke (Zandvoorde);

8: Ramon (Ichtegem); Neve (Kortemark);

7: Bultinck (Snaaskerke);

6: Laevens (Kortemark);

5: Desmet (Zwevezele); Vanrobays (Wenduine); Verbeke (Loppem);

4: Wittesaele (De Haan); Tavernier (Heist); Germonpré (Zandvoorde); Raes (Loppem);

3: De Leu (Aartrijke); Depauw (Beernem); Vantomme (Ichtegem); T. De Fruyt (E. Brugge); Devoldere en Plas (Zwevezele); K. Eyland (Gistel); De Wispelaere en Dereere (HO Oedelem); Lauwereyns (Zandvoorde); Degroote (Ruddervoorde); Nuyts (Wenduine); Tempelaere (Kortemark).

3DE PROVINCIALE C

9: Vannieuwenhuyse (Heestert);

8: Vanmeerhaeghe (Heestert);

7: Schotte (Moorslede);

6: Cottenier (Wevelgem); Dejaegher (Ingooigem); Decorte (Kanegem); Taillieu (Desselgem); Toebaert en Vermeulen (Heule);

5: Bulteel (Lowingen); Radulescu (Bissegem);

4: Pype (Wevelgem); Crighton (Moorsele); Verhelst (Moorsele); Dewaele (T. Menen);

3: Rohaert (Wevelgem); Dubus (RC Lauwe); Capelle en Vandewalle (Ardooie); Vandenbossche (Kanegem); Leman (Lowingen); Corneillie (Moorslede); Lesage (Heestert); Vanderougstraeten (Desselgem); Cottens (Bellegem); Dermaut en Raepsaet (Heule); Agboton (Moen).

4DE PROVINCIALE A

8: Deprez (VK Koekelare);

6: Bulcke (De Panne); Van Ackere (Leke);

5: Lahaey (Alveringem); Depoover (Keiem);

4: Boudt, Demeyere en Devriendt (Zarren); Dekeyzer (Merkem);

3: Dekeirsgieter (VK Koekelare); Decadt, Lamote en Vanhee (Zarren); J. Schoolaert en M. Simoen (De Panne); Anckaert en Verkinderen (Jonkershove); Beuselinck (Vladslo); A. Barbier, W. Roquet en Ryckebosch (Alveringem); Debruyne (Woumen); Coucke en Desender (Merkem).

4DE PROVINCIALE B

8: Traen (C. Oedelem);

6: Vanrobaeys (Ruiselede);

5: Lavens (Gits);

4: Serpieters (Lichtervelde); Cloet (Doomkerke); Buffel (Dudzele); Vanhove (Sint-Kruis); Demeulemeester (Moerkerke); Vanhaverbeke (Sint-Joris); Masselus en Morreeuw (D. Brugge);

3: Keirsse en Moelaert (C. Oedelem); D'haeyere (Ruiselede); Bruggeman en Debruyne (Gits); F. Annys (Zeebrugge); Maeckelberghe (Dudzele); De Schuytere (Sint-Joris); Devlieghe, Lanckriet en Vlaeminck (Lissewege).

4DE PROVINCIALE C

8: Van Pamel (Aarsele);

7: Verhoughstraete (Wakken);

5: T. Defrene en Toye (Vijve); Goesaert (Stasegem); Vandekerkhove (Beveren-Leie);

4: Decock (Dottenijs); Desplenter en Piquette (SV Izegem); Desmet (Kachtem); Labbeeuw (Aarsele); Callens (Stasegem); Wiebouw (Wakken); Leveque (Marke); Vermeulen (Rekkem);

3: Denys (Dottenijs); Laevens en Vlieghe (Kuurne); Parrein (SV Izegem); Vangheluwe en Vanhaselt (Dentergem); Fouconnier (Aarsele); Adam en Sabbe (Hulste); Demets, Van Parijs en Van Poucke (Stasegem); Ketels (Wakken); Deslé (Aalbeke).

4DE PROVINCIALE D

6: Verstraete (Brielen);

5: Cardinael (Voormezele); Debunne (Brielen); Depoorter en Myradian (Woesten);

4: Lemoine (Houthem); Vanacker (Passendale); Glorie (Brielen); David (Dadizele); Suffys (Westouter);

3: De Roo en Vandenberghe (Dikkebus); Ramon en Deleu (Voormezele); Heyte en Verbrigghe (Brielen); Debuyck (Dadizele); Christiaens (Woesten); Diabate (Kruiseke); Van Exem (Wijtschate).doelschutters@gmail.com

Corrigeer

Doe de stemcheck van Het Nieuwsblad en ontdek met welke partij jij het best overeenkomt.

Auto's in de kijker

Vastgoed

Jobs in de regio