Kampioenen gevierd van het afgelopen seizoen

Op de trappers in Belsele

© Sint-Niklaas

De Belseelse Trappers hebben hun clubkampioenschap gehouden. Traditioneel gebeurde de viering van de laureaten met de nodige toeters en bellen.

Sylvain Luyckx

De senioren van de Belseelse Trappers houden ieder jaar hun kampioenschap. Nog 21 heren kwamen in aanmerking voor de titel. De clubmakkers kwamen hun vrienden aanmoedigen.

Kampioen werd Gunther Daman, op de voet gevolgd door David Van Pottelberg en Danny Durinck. Daman en Durinck vielen vroeger ook al in de prijzen.

Nancy Smet werd clubkampioene bij de dames. In het seizoen fietst zij mee met de heren. Zelfs voor de grote ritten richting Vlaamse Ardennen en Knokke, staat ze haar mannetje.

'Jonas Van Osselaer moest zijn meerdere erkennen in Lesley Van Schepdael bij de jeugd tot 18 jaar', zegt PR-verantwoordelijke Julien Ghesquière. 'Lesley is de dochter van Nancy, het werd dus een familiefeest.'

De laureaten kregen een medaille en werden in de bloemetjes gezet in clublokaal De Oude Zwaan aan Hof Van Belsele.

Aangeboden door onze partners

Video

Keuze van de redactie

Vastgoed

Jobs in de regio

Bekijk alle jobs