Victor nu al op straat
© MVN
Victor Veilig, de plastieken pop die autobestuurders moet aanmanen trager te rijden, wordt vroeger ingezet dan verwacht. Oorspronkelijk zou Victor in september in het straatbeeld te zien zijn, maar door de grote vraag van inwoners wordt het mannetje al vanaf mei uitgeleend.
Tom Decock
Stad Brugge heeft 10 Victor-poppetjes in het bezit en elke Bruggeling die bestuurders in zijn of haar straat attent wil maken op de snelheid en verkeersveiligheid kan zo’n Victor lenen. Victor Veilig is een onderdeel van de nieuwe stadscampagne rond verkeersveiligheid.
Hoofdpunten
Gijzeling in Roeselare afgelopen: omwonenden tijdlang geëvacueerd, gijzelnemer zou opgepakt zijn
2.000 extra treinen per week zonder haltes op te offeren: zo ziet nieuw vervoersplan van de NMBS eruit
De weg uit het labyrint is gevonden: Minotaurus is nieuwe afvaller in ‘The masked singer’
Alexander De Croo na begrotingsakkoord: “Dat politici zelf beslissen over hun loon en pensioen is niet gezond. Een apart comité zou dat moeten vastleggen”
Beste van Plus
Nieuwe huiseigenaars klagen tijdlang over sigarettengeur in badkamer en ontdekken tijdens kuisbeurt waar het vandaan komt: “Walgelijk”
Moeder laat dochter eigen haren knippen, maar heeft daar meteen spijt van: “Heb je wel een spiegel gebruikt?”
Japanner Seiichi Sano (89) is de oudste surfer ter wereld: “Ik wil surfen tot ik 100 ben”
Spaanse actrice wordt op haar 68ste nog moeder via draagmoederschap: “IK LEEF WEER”