Treinbrand kost 20 levens in India
Zeker twintig mensen zijn vrijdagochtend om het leven gekomen bij een treinbrand in de Indiase deelstaat Andhra Pradesh. Vier mensen raakten gewond.
wle
Onder de doden is een zwangere vrouw.
Het vuur ontstond in een van de wagons en verspreidde zich naar vier andere coupés. De oorzaak van de brand is nog onbekend.Mogelijk is er kortsluiting in de bovenleiding ontstaan, zei een woordvoerder van de politie.
Hoofdpunten
Club Brugge staat te koop: Bart Verhaeghe en andere aandeelhouders willen club gedeeltelijk of helemaal verkopen
“Dit is echt geen verstandige zet”: militair expert over droneaanval op Moskou
Brigitta Callens spreekt voor het eerst over nieuwe liefde Filip: “Een warme family-man”
Het leven leek mooi te lopen voor Liese, en toen kreeg ze plots zware diagnose: “Maar ik ga nog álles uit het leven halen”
Beste van Plus
Heidi Klum laat door mankementje aan jurk iets meer bloot zien dan ze bedoeld had
Beer sluipt bakkerijgarage binnen en smult van bestelling cupcakes: “Wij zijn veilig, maar onze cupcakes niet”
“Daar kan je niet parkeren, meneer”: BMW van 150.000 euro parkeert op het strand en wordt meegesleurd in zee
Man met mes dreigt huis van Benedict Cumberbatch in brand te steken: “Doodsangsten uitgestaan”
Lees meer
Doodverklaarde Duitse miljardair leeft mogelijk ondergedoken in Rusland
“Grootste cyberaanval ooit” verhindert eindexamens in Griekse middelbare scholen
Zuid-Afrika verleent Poetin diplomatieke onschendbaarheid voor top in Kaapstad
Zoon van Japanse premier ontslagen als secretaris na “ongepaste foto’s” op controversieel feest