Deelnemerslijst 51ste Brabantse Pijl

25 ploegen komen aan de start van de 51ste Brabantse Pijl. Heel wat grote namen zullen weer van de partij zijn op 13 april.

Na de Vlaamse voorjaarsklassiekers breekt met de Brabantse Pijl een nieuwe soort koersen aan, met als hogtepunt de Waalse klassiekers. Woensdag in Leuven staat het 'nieuwe' peloton voor de eerste keer aan de start en meteen tekenen enkele grote namen present. Onder de Belgen vallen vooral titelverdediger Sébastien Rosseler, Greg van Avermaet, Philippe Gilbert en Jurgen Van Goolen op.

RadioShack (VSt):
1. Sébastien Rosseler; 2. Philip Deignan (Ier): 3. Ben Hermans; 4. Robert Hunter (ZAf); 5. Sam Bewley (NZe); 6. Geoffroy Lequatre (Fra); 7. Grégory Rast (Zwi); 8. Nelson Oliveira (Por)

Rabobank (Ned):

11. Oscar Freire Gomez (Spa); 12. Carlos Barredo (Spa); 13. Paul Martens (Dui); 14. Michael Matthews (Aus); 15. Grischa Niermann (Dui); 16. Bram Tankink (Ned); 17. Coen Vermeltfoort (Ned); 18. Luis Leon Sanchez Gil (Spa)

BMC Racing Team (VSt):
21. Greg Van Avermaet; 23. Chad Beyer (VSt); 24. Yannick Eyssen; 25. Martin Köhler (Dui); 26. Jeff Louder (VSt); 27. John Murphy (VSt); 28. Simon Zahner (Zwi)

HTC-Highroad (VSt):
31. Matthew Brammeier (GBr); 32. Caleb Fairly (VSt); 33. Patrick Gretsch (Dui); 34. Leigh Howard (Aus); 35. Craig Lewis (Vst); 36. Jan Ghyselinck; 37. Gatis Smukulis (Let); 38. Frantisek Rabon (Tsj)

Katusha (Rus):
41. Arkimedes Arguelyes (Rus); 42. Pavel Brutt (Rus); 43. Denis Galimzyanov (Rus); 44. Petr Ignatenko (Rus); 45. Alexander Mironov (Rus); 46. Artem Ovechkin (Rus); 47. Alexander Porsev (Rus); 48. Maxime Vantomme

Omega Pharma-Lotto (Bel):
51. Philippe Gilbert; 52. Kenny Dehaes; 53. Gert Dockx; 54. Klaas Lodewyck; 55. Jurgen Vandewalle; 56. Jurgen Van Den Broeck; 57. Jelle Vanendert; 58. Jussi Veikkanen (Fin)

Quick.Step (Bel):
61. Jan Tratnik (Sln); 62. Marc de Maar (Ned); 63. Dries Devenyns; 64. Addy Engels (Ned); 65. Davide Malacarne (Ita); 66. Jérôme Pineau (Fra); 67. Julien Vermote; 68. Jurgen Vandewalle

Garmin-Cervélo (VSt):

71. Peter Stetina (VSt); 73. Murilo Antonio Fischer (Bra); 74. Michel Kreder (Ned); 75. Daniel Lloyd (GBr); 76. Sep Vanmarcke; 77. Ramunas Navardauskas (Lit); 78. Gabriel Rasch (Noo)

Vacansoleil-DCM (Ned):

81. Stijn Devolder; 82. Thomas De Gendt; 83. Johnny Hoogerland (Ned); 84. Frederik Veuchelen; 85. Björn Leukemans; 86. Marco Marcato (Ita); 87. Wouter Poels (Ned); 88. Rob Ruygh (Ned)

Acqua e Sapone (Ita):

91. Danilo Napolitano (Ita); 92. Paolo Ciavatta (Ita); 93. Claudio Corioni (Ita); 94. Francesco Di Paolo (Ita); 95. Alessandro Donati (Ita); 96. Ruggero Marzoli (Ita)

Andalucia (Spa):

101. José Luis Cano (Spa); 103. Juan Estrada Ruiz (Spa); 104. Pablo Lechuga (Spa); 105. Manuel Ortega Ocana (Spa); 106. Jesus Rosendo (Spa); 107. Eloy Ruiz (Spa); 108. José Toribio (Spa)

Cofidis (Fra):

111. Julien El Fares (Fra); 112. Jens Keukeleire; 113. Jean-Eudes Demaret (Fra); 114. Luis Angel Mate (Spa); 115. Damien Monier (Fra); 116. Kevyn Ista; 117. Nico Sijmens; 118. Romain Zingle

Colnago-CSF Inox (Ier):
121. Sacha Modolo (Ita); 122. Manuele Caddeo (Ita); 123. Marco Frapporti (Ita); 125. Omar Lombardi (Ita); 126. Angelo Pagani (Ita); 127. Andrea Pasqualon (Ita)

De Rosa (Ier):

131. Filippo Baggio (Ita); 132. Christiano Benenati (Ita); 133. Stefano Borchi (Ita); 134. Giorgio Brambilla (Ita); 135. Giuseppe De Maria (Ita); 136. Gianluca Maggiore; 137. Michele Merlo; 138. Fabio Piscopiello (Ita)

Farnese Vini (GBr):

141. Giovanni Visconti (Ita); 142. Pier De Negri (Ita); 143. Francesco Failli (Ita); 144. Elia Favilli (Ita); 145. Leonardo Giordani (Ita); 146. Luca Mazzanti (Ita); 147. Gianluca Mirenda (Ita); 148. Davide Ricci Bitti (Ita)

FDJ (Fra):
151. Anthony Geslin (Fra); 152. Arnaud Courteille (Fra); 153. Gianni Meersman; 154. Francis Mourey (Fra); 156. Wesley Sulzberger (Aus); 157. Benoit Vaugrenard (Fra); 158. Arthur Vichot (Fra)

Landbouwkrediet (Bel):
161. Bert De Waele; 162. Drik Bellemakers (Ned); 163. Davy Commeyne; 164. Sébastien Delfosse; 165. Matti Helminen (Fin); 166. Reinier Honig (Ned); 167. Bert Scheirlinckx; 168. Geert Verheyen

Skil-Shimano (Ned):
171. Thomas Bonnin (Fra); 172. Yukihiro Doi (Jap); 173. Johannes Fröhlinger (Dui); 174. Simon Geschke (Dui); 175. Yann Huguet (Fra); 176. Thierry Hupond (Fra); 177. Matthieu Sprick (Fra); 178. Albert Timmer (Ned)

Europcar (Fra):
181. Yukiya Arashiro (Jap); 183. Christophe Kern (Fra); 184. Guillaume Le Floch (Fra); 185. Kevin Reza (Fra); 186. Sébastien Turgot (Fra); 187. David Veilleux (Can)

NetApp (Dui):
191. Michaël Baer (Zwi); 192. Jan Barta (Tsj); 193. Michael Schwarzmann (Dui); 194. Andreas Dietziker (Zwi); 195. Alexander Gottfried (Dui); 196. Bartosz Huzarski (Pol); 197. Leopold Konig (Tsj); 198. Ronert Retschke (Dui)

Spidertech (Can):
201. Hugo Houle (Can); 202. Ryan Anderson (Can); 203. David Boily (Can); 204. Martin Gilbert (Can); 205. Kevin Lacombe (Can); 206. François Parisien (Can); 207. Mark Batty (Can); 208. Jonathan Mc Carty (VSt)

Topsport Vlaanderen (Bel):
211. Sander Armee; 212. Jérôme Baugnies; 213. Johan Coenen; 214. Dominique Cornu; 215. Pieter Jacobs; 216. Pieter Serry; 217. Steven Van Vooren; 218. Pieter Vanspeybrouck

UnitedHealthcare (VSt):
221. Jonathan Clarke (Aus); 222. Hilton Clarke (Aus); 223. Chirstopher Jones (VSt); 224. Christian Meier (Can); 225. Karl Menzies (Aus); 226. Jacobe Keough (VSt); 227. Boy van Poppel (Ned); 228. Bradley White (VSt)

Veranda’s Willems-Accent (Bel):
231. Jurgen Van Goolen; 232. Thomas Degand; 233. Arnoud van Groen (Ned); 234. Staf Scheirlinckx; 235. Bram Schmitz (Ned); 236. Grégory Habeaux; 237. Stefan van Dijk (Ned); 238. Evert Verbist

An Post-Sean Kelly (Bel):
241. Niko Eeckhout; 242. Gediminas Bagdonas (Lit); 243. Ronan McLaughlin (Ier); 244. Mark McNally (GBr); 245. Andrew Fenn (GBr); 246. Pieter Gyllebert; 247. Dries Hollanders; 248. Kenny Terweduwe.
 

Corrigeer

DE DIGITALE WIELERGIDS

Klik hier

nb-logo


Het Nieuwsblad biedt meer dan 1.000 reeksen in 12 sporten aan. Zoek hierboven de uitslagen van uw favoriete club of surf naar onze uitslagenpagina.