Kiwanis Londerzeel geeft 35.000 euro aan projecten
© jhp
Op hun zesde tuinfeest gaf Kiwanis Londerzeel in het Notenhof een cheque van 35.000 euro aan diverse goede doelen. De serviceclub behoort tot Kiwanis International en brengt mensen met uiteenlopende beroepen samen. Zij doen aan lokale dienstverlening zonder oogmerk van persoonlijk belang.
‘Dit jaar waren er 223 deelnemers op ons jaarlijks tuinfeest eind augustus, wat het een zeer succesvol evenement maakt’, zegt voorzitter Paul Van denbempt. ‘Dankzij dit feest, de jaarlijkse champagne-actie en de deelname aan de Dodentocht, was het mogelijk om een cheque van 35.000 euro uit te keren. Het geld wordt verdeeld over Vzw Levedale, VZW 't Spiegeltje, VZW de Meerpaaal, Revalidatiecentrum Buggenhout en de atletiekclub Olympia. Ook vorig jaar hebben we hel wat middelen ingezameld. Toppunt was toen de rechtstreekse en onrechtstreekse ondersteuning als hoofdsponsor aan het project ‘Kiwanis-Run for LCH’ op het Marktplein van Kapelle-op-den-Bos, dat maar liefst 37.000 euro heeft opgebracht. Geld dat dient voor het onderzoek naar de oorzaak, en eventuele remedie, van deze zeer zeldzame kinderziekte’, aldus Van denbempt. In zijn speech onderstreepte hij dat vooral na het plots overlijden van hun stichter Frans Reyniers, jeugd van zeer groot belang is om de toekomst te verzekeren van Kiwanis Londerzeel.
Hoofdpunten
Sammy Mahdi na de Reuzegom-storm: “Wie dit populistisch noemt, heeft maar weinig voeling met de samenleving”
Al meer dan 120 doden en 850 gewonden bij treinongeval in India
“Sorry mama, ik ga naar papa in de hemel”: Lindsay (13) stapte uit het leven, maar de pesterijen gaan gewoon door
Nu ‘het spook van Wagner’ zich moeit, is het oorlog
Beste van Plus
De Barbie-film had zo veel roze nodig dat het gevolgen had voor de rest van de wereld
Waarom je beter niet meer in je ogen wrijft volgens deze dokter: “Als je denkt dat er niets kan gebeuren, dan ben je fout”
Oeps: uitgebroken lama zorgt voor chaos op autosnelweg
“Hup hup, ga eens vooruit”: prins William moet tussenkomen in geanimeerd gesprek tussen prinses Kate en pasgetrouwde Jordaanse prinses