ZEGESTANDEN

ELITE MET CONTRACT

3: Thomas De Gendt (Semmerzake)

2: Steven Caethoven (Lembeke), Tom Van Asbroeck (Denderleeuw), Gijs Van Hoecke (Zaffelare)

ELITE ZONDER CONTRACT

11: Mario Willems (Lotenhulle)

9: Bjorn De Decker (Wondelgem)

7: Dimitri Claeys (Oostakker)

6: Joeri Clauwaert (Kruishoutem), Pieter Cordeel (Stekene), Kevin Neirynck (Machelen-Zulte)

5: Jurgen Guns (Denderhoutem), Guy Smet (Kruibeke)

4: Patrick Cocquyt (Ertvelde), Kevin Lava (Deinze), Davy De Scheemaeker (Bassevelde)

3: Tony Bracke (Goeferdinge), Nicky Cocquyt (Lovendegem), Kristof Dhollander (Stekene), Gunter Sterck (Stekene), Rieno Stofferis (Maldegem), Kjell Van Driessche (Berlare)

2: Kristof Blancke (Wontergem), Henryk Cardoen (Ophasselt), Jürgen De Deyn (Wichelen), Steven Doms (Denderhoutem), Kevin Eeckhout (Wetteren), Nick Mertens (Grembergen), Mattias Nys (Sint-Niklaas), Jarno Van Guyse (Stekene), Franky Van Oyen (Zulte), Bart Van Speybroek (Nevele), Christophe Verhaegen (Schelderode)

BELOFTEN

9: Christophe Van Cauwenberghe (Evergem)

7: David Desmecht (Overboelare)

5: Kevin Callebaut (Zottegem), Louis Verhelst (Dendermonde)

4: Mathias Van Holderbeke (Waarschoot)

3: Frederik Backaert (Brakel), Tommy Baeyens (Denderleeuw), Sam Billemon (Zottegem), Tim De Troyer (Geraardsbergen), Sean Van de Waeter (Ninove), Nicolas Vereecken (Kieldrecht)

2: Kevin De Mesmaeker (Serskamp), Olivier Naesen (Berlare), Laurens Poelman (Kalken), Edward Theuns (Gentbrugge), Ruben Van Der Haeghen (Merelbeke), Dries Vannevel (Adegem), Jori Van Steenberghen (De Klinge)

JUNIOREN

10: Glenn Rotty (Verrebroek)

9: Ruben Pols (Everbeek)

5: Aimé De Gendt (Denderhoutem)

4: Gertjan De Sy (Boekhoute), Jasper Dult (Nazareth-Eke), Dieter Verwilst (Lovendegem)

3: Michael Cools (Sint-Laureins), Jan Herregodts (Geraardsbergen), Kevin Rasschaert (Ertvelde), Cedric Verbeken (Deinze)

2: James Baeyens (Wetteren), Tiesj Benoot (Drongen), Angelo De Ketele (Wortegem-Petegem), Matthias Oseï Vertez (Sint-Niklaas), Laurent Pieters (Gent), Kenn Simon (Idegem), Sam Thierens (Sint-Gillis-Waas), Niels Tondeleir (Schellebelle), Wesley Van Dyck (Mariakerke), Thieme Van Ruymbeke (Aalter), Otto Vergaerde (Melle)

NIEUWELINGEN

8: Maxim Bollé (Denderleeuw), Gianni Wytinck (Eeklo)

6: Arno Van Der Beken (Zwalm)

3: Jasper Abrahams (Gentbrugge), James De Boeck (Zottegem), Thibault Devoldere (Aalter), Sven De Witte (Belsele)

2: Jorden Bothuyne (Kruishoutem), Aron Lauwereys (Herzele), Guillaume Seye (Wachtebeke), Timothy Van Den Bossche (Herzele)

VROUWEN-ELITE

4: Sofie De Vuyst (Herzele)

3: Evelyn Arys (Gijzegem), Latoya Brulée (Aalter)

2: Jolien D’hoore (Schelderode)

MEISJES-JUNIORES

5: Kaat Van Der Meulen (Bambrugge)

MEISJES-NIEUWELINGEN

1: Fien Delbaere (De Pinte), Femke Van Den Driessche (Aalst)

Corrigeer

DE DIGITALE WIELERGIDS

Klik hier

nb-logo


Het Nieuwsblad biedt meer dan 1.000 reeksen in 12 sporten aan. Zoek hierboven de uitslagen van uw favoriete club of surf naar onze uitslagenpagina.