UITSLAGEN

KRACHTBAL

TWEEDE NATIONALE: Male - Buggenhout 17-27; Aalst - Brugge 19-22; Koekelare - Assebroek 16-18; KBK Ichtegem - Halle 19-20; Beitem B - Varsenare 19-18; Beitem A - Maldegem-Donk 41-11.

DERDE NATIONALE: Menen - Moerdamme 20-11; Koekelare - Baasrode 26-19; Snellegem - Varsenare 13-16; Buggenhout - Beveren 15-34; Opstal - Ingelmunster 21-23; Male - Lissewege 21-16.

BEVORDERING: Aalter B - Temse 34-11; Oostduinkerke - St.-Michiels 10-25; Ingelmunster - Aalter A 21-15.

MINIVOETBAL

KERN SINT-GILLIS-WAAS

BNP Belsele - Zware Kater 10-4; Camping Fort Bedmar - Inter Bara 6-2; ONS Consulting - Franckaert Group 3-9; ’t Sportje - Brandweer SGW 5-5; Mini KSA - De Klinker 10-0; TDI’s - Samba Recra 5-11; Minitreffers - Bafana Footb.club 3-7; Jong Recra - Tuin Van Osselaer 16-2; DVV Citroen - Pieters Toyota 7-3; Franckaert Group - AIS Design 7-2; Dajuinrupsen - DVV Citroen 1-11; Goalgetters - Big Pimpin 12-2; Kallo City - Stalenrijplaten 5-1; La Coruna - Café Den Blinker 3-6; JH Den Biel - Jong Recra 5-9; IR Meersman - BNP Belsele 11-5; Het Kompas - Agavo Den Brave 0-7; FC De Rotonde - De Cramme 6-5; Mini Zandloper - ONS Consulting 6-8; Tuin Van Osselaer - Saleghem Sport 13-4; Zware Kater - De Rietgaard 2-2; Koffers & Go - AFP Minerva 1-8; De Plakijzers - ’t Sportje 6-1; Olympic - ’t Mutsken 2-13; Spaans Kwartier - Etoile Sportive 9-1; De Nijpers - Decomat 4-5; Papiloco - Mini KSA 3-8; De Klinker - Minitreffers 0-10; Mini Moor - SK Bosdorp 2-7; Pieters Toyota - Van Der Aa Keuk. 4-6; Party Posse - KBC Stekene 7-9; Los Calimeros - Cafet.Molenberg 15-6; Bafana Footb.club - Immo Van Hoye 3-1; Mini Moor Haasd. - SK Bosdorp 2-7.

JEUGD

-20: The Shotters De Pinte - Synergie Merelbeke 2 3-5; Real Geraardsbergen - Mini St.-Gillis-Waas 3-7; Montreal Sport Brugge - Synergie Merelbeke 1 5-7.

-17A: Puskas Ardooie - The Shotters De Pinte 4-10; FC Moeskroen - WDP Rollegem 7-1; MVC Desselgem - Devol Ingelmunster 12-5. -17B: Montreal Sport Brugge 1 - AZ77 Maldegem 1-19; The Oliver Boys Gent - Sportscontrol Latem 4-6; Montreal Sport Brugge 2 - Opel Haeck Drongen 3-5; PS Oostkamp - KBC Lovendegem 5-8. -17C: De Tempeliers Zelzate - Mini Melsen 3-18; Huize Goossens Appels 2 - Huize Goossens Appels 1 10-5; MVC Evergem - Assenede 09 16-3; Mini St.-Gillis-Waas - Synergie Merelbeke 10-0FF

-15A: FC Moeskroen 2 - CBL Kortrijk 10-0FF. -15B: Los Amigos Koekelare - KBC Kortemark 6-10; Puskas Ardooie - MVZ Zedelgem 10-3; PS Oostkamp - AZ77 Maldegem 2-7. -15C: MVC Tradecom Zwalm 1 - Domino Trappen Oudenaarde 10-0FF; San Siro Boys Deftinge - G&H Kreadance Oudenaarde 5-5; MVC Tradecom Zwalm 2 - MVV Waregem 74 10-3; Torrebos 2000 Anzegem - Real Geraardsbergen 2-8. -15D: The Oliver Boys Gent - Synergie Merelbeke 9-1; The Shotters De Pinte - Hard Labeur Nazareth 5-5; Opel Haeck Drongen 1 - Mini Rhode Merelbeke 26-0. -15E: Huize Goossens Appels 2 - Assenede 09 1 2-12; De Tempeliers Zelzate - Opel Haeck Drongen 2 4-5; Mini St.-Gillis-Waas - Assenede 09 2 4-2.

TAFELTENNIS

PROVINCIAAL

1STE PROV. A: Hamme C - Eikenlo B 6-10; Egmont A - Knal A 6-10; Melsele A - St.-Pauwels A 8-8; Crawford Gent D - Ronse A 9-7; Sterke Stut A - Wetteren A 7-9; Stekene B - Zomergem A 14-2.

1STE PROV. B: Madelon A - Sint-Niklase A 6-10; Merelbeke B - Rooigem E 6-10; Hamme B - Galmaarden B 16-0; Gemo A - Zele A 5-11; Kruibeke A - Melsele B 5-11; Temse A - St.-Pauwels B 4-12.

2DE PROV. A: De Pinte A - Maldegem A 10-6; St.-Pauwels C - Erembodegem A 8-8; Zomergem B - Crawford Gent E 10-6; Rooigem G - Melsele C 7-9; Eikenlo C - Galmaarden D 14-2; Meteor A - Zele B 13-3.

2DE PROV. B: Sleidinge A - Temse B 12-4; Kruibeke B - Galmaarden C 6-10; Rooigem F - D’leeuw 2001 A 14-2; Merelbeke C - Lobos A 9-7; Gemo B - Ronse B 7-9; TTC Flyer A - Meteor B 16-0.

3DE PROV. A: Egmont C - Sleidinge B 4-12; Wetteren B - De Pinte B 11-5; Rooigem H - Eikenlo D 3-13; Zomergem C - Olsene A 14-2; Tass A - Lobos C 9-7; Crawford Gent F - Merelbeke E 13-3.

3DE PROV. B: Melsele E - Crawford Gent G 8-8; TTC Aaigem A - D’leeuw 2001 B 15-1; Egmont B - Sint-Niklase C 11-5; Knal B - Madelon D 12-4; Tass B - Erembodegem B 3-13.

3DE PROV. C: Schendelbeke A - Lede A 5-11; Sterke Stut B - Zomergem D 12-4; Madelon B - Meteor C 13-3; Ronse C - TTC Aaigem B 12-4; Stekene D - Crawford Gent H 14-2; Gemo C - Merelbeke D 5-11.

3DE PROV. D: Kruibeke C - Crawford Gent I 15-1; Hamme D - Hof ter Burst A 13-3; Temse C - Stekene C 3-13; Madelon C - Sint-Niklase B 7-9; Zele C - Lobos B 9-7; St.-Pauwels D - Melsele D 11-5.

4DE PROV. A: Rooigem I - Eikenlo E 12-4; De Pinte C - Maldegem B 5-11; Kruibeke D - Sleidinge C 8-8; Tass C - HNO Gent A 4-12; Buggenhout B - Crawford Gent K 14-2; St.-Pauwels F - Gemo F 16-0.

4DE PROV. B: Meteor D - Ouwegem A 14-2; Egmont E - Rooigem J 4-12; Knal C - Gemo E 5-11; Wetteren C - D’leeuw 2001 C 11-5; Galmaarden G - Sterke Stut C 6-10; TTC Flyer C - Olsene B 16-0.

4DE PROV. C: Palaestra - Schendelbeke B 9-7; Egmont D - Meteor E 8-8; Galmaarden F - Gemo D 9-7; Erembodegem C - Lede B 11-5; Knal D - Ronse D 3-13.

4DE PROV. D: Hamme E - Madelon E 11-5; St.-Pauwels E - Temse D 9-7; Buggenhout A - Lobos D 9-7; Crawford Gent J - Merelbeke F 4-12; Melsele F - Sint-Niklase D 12-4; Kruibeke E - Stekene E 3-13.

VOETBAL

VLVB OOST & WEST

ZONDAG 1STE: FC Molecule - Leiehoek Utd 5-0; Damberd - Molenaars 1-2; B. Vansteenkiste - Wymar Oeselgem 7-3; Tonneke - FC Oeselgem 1-4.

ZONDAG 2DE: Elek. Harelbeke - Den Ast 2 5-4; Kip. Wortegem - Grassjotters 2-0; Gavervrienden - Postje Wielsbeke 2-4.

ZONDAG 3DE: Den Ast 1 - Expo Kortrijk 2-1; De Klauwaert - Snooker Ingelmunster 6-1; Marolle - Koppa Juniors 6-1; Las Vegas - Fazantenhof Asper 5-0; Lindsay Cleaning - Peerdeke 4-1.

LAND VAN BEVEREN

ZATERDAG 1STE AFDELING: Baanvrienden - Gereedschappen Luc 5-3; Sc. Beveren - Sossissen Utd. 3-2; Tip Top - Bosdam 3-1; Meteoor - Boem Boem Betis 4-3; Welkom - Kobekens 6-6.

ZATERDAG 2DE AFDELING: FC Vio - De Kring Kallo 3-3; Vlaams Huis - Shell Boys 1-6; Tipiek - Inter Galactic 2-1; Dry Boeren - New Saeftinghe 3-4; FC Gigant - Haasdonk 3-7; De Kadans - Col. RMS-B 2-2.

ZATERDAG 3DE AFDELING: KSK De Duif - Locomotiv Inzet 1-0; De Vrede - St.-Martinus 8-0; Bosdam Utd. - Col. RMS-A 4-2; Djem Melsele - Sp. Beveren 2-1; Vriendenkring - SK Were Di 0-2.

ZONDAG: Boys 85 - Faltboys 7-1; Los Amigos - Kalishoek 2-6; Blue Boys - Smoutpot 6-0; Vanhoecke - Poldervrienden 2-1; ’t Kliekske - ’t Excuus Utd 4-2; De Kadans - FDR Beton 2-6.

MTSA

1STE AFD.: B. Callebaut - Aa Beloften 0-4; Camu - E. Labies 5-2; Gildenhuis - Nieuw Hofstade 5-2; Sportief - Moerstraat 1 3-3; Belskes - AZ 77 3-2; Galop - The Stars 4-1.

2DE AFD.: Dressel - Parking 4-0; Endoka - Breughels 5-2; Melckenbeeck - Melody’s 3-3.

3DE AFD.: Baskuul - Jong Timarcha 6-0; Rode Duivels - Pruisens 6-2; Edobouw - Mikado 1-1; Golden Boys - Blitz Boys 1-4; Black & White - Ronkenburg 1-4; Préférée - Olympus 4-0.

WALIVO

ZATERDAG 1STE AFDELING: Ham - VKW 70 2-4; De Vlasbloem - Puivelde 1-1; WM Equano - Real Temse 6-2; Fina - Everslaar 3-0; De Donkere Wolk - Vlierkouter 1-6; Eendracht Familia - Katasvilla 5-2; The Cup - Diamond Dice Rado 2-3.

ZATERDAG 2DE AFDELING: Stille Vrienden - Ispartaspor 5-2; FC Novelty - De Kring 2-0; Welkom Sport - Trappen Steels 3-2; Real Heibos 1 - Oude Schuur 0-4; Salamander - Oudenbos 4-3; Kings Erotica - FC Lokeren 4-2; FC Milano - Bondgalm-Bos 1 6-1; D’Anciens - Klauw. Malpertus 3-0.

ZATERDAG 3DE AFDELING: Francorchamps - Bospark 1 5-1; VK Velle 1 - Reinaert 2-3; MM am 72 - RWD Switch 4-2; Hansevelde - VK Snuffel 3-3; Karree - Squadra Nera 1-2; Rodeo - Bosdorp 9-2; FC Durmen - Athletico Lokeren 2-5; Briel-Potstampers - Red Star 93 6-1.

ZONDAG 1STE AFDELING: Real Heibos 2 - Volksunie 3-2; Bospark - Koninckshof 2 3-2; Cado - Gouden Leeuw 4-2; VK Were Di - Spaans Kwartier 1-5; Zeemeermin - Harlem Globeshotters 0-3; Oud Geel - Bondgalm-Bos 2 0-3.

ZONDAG 2DE AFDELING: KWb St Anna - Woodstock 66 1-5; FC Karibu - FC Anatolia 5-3; VK Pulsh ’08 - FC Oostberg 1-1; VK Velle - Stekene 3-3; FC Perforator - KWB Oppuurs 3-2; Zogge - Moerstraat 2-4.

ZONDAG 3DE AFDELING: Dyn. St.-Niklaas - FC Koekoek 9-1; Scoutshuis 81 - FC Blessé 6-2; KWB Elversele - FC Entree 6-1; ’t Vlietje - Wijnveld 4-3; Briel - SK Belsele 8-1; VK Post - Herleving 1-3.

ZAALVOETBAL

VZVB

EERSTE PROV.: Napoli SSC Ham - Kad. Hamme B 4-7; Vaneyck Gent - Mor Lebbeke B 4-7; Desperados Ham - Diablo Belsele 4-9; Gent Allstars - Forza Temse 10-3.

DUVEL-LIGA

1STE AFDELING: ZVC Ostdonk United - ZVC R1-Bolleke 2-6; ZVC Kweetnie - ZVC Celta de Vigo 5-6.

SINT-NIKLASE LIGA

REEKS 1: ZVC Schalke 08 - ZVC AZ Nikolaas 7-10; Torpedo Stamcafé - AGF Sint-Niklaas 6-5; Vapro Deo Volente - FC River Plate 6-8; Dreamteam - Turquoise 1-4; FC Internazionale - Fabiola Park Rangers uitg.

LAND VAN BEVEREN

2DE AFDELING: ’t Excuus - Ave 2-7; De Graanmaten - Betis 4-5; E-Port - Autoschade Brocken 9-4.

3DE AFDELING: VV De Kring - Col. RMS 9-3; Belgica Kallo - RCB Sossissen Utd 3-1; RCB Sossissen Jun. - No Limit 11-5; Bas’il - FC Sportif Beveren 5-7; FC Chanelaus - De Passage 2-7.

4DE AFDELING: Chiro Beveren - KA Boskot 3-2; Vebrent - Repliek 0-6; Klaveren Aas - Eendracht Vooruit 2-9; Toerist - Bottom’s Up 6-6.

5DE AFDELING: FC Tandje Bij - AZ Nikolaas 6-2; Swat - JC Togenblik 5-7; KLJ Beveren - Atletico Apero 9-6; The Red & Whites - FC Prinsenhof 1-6; FC Moet Kunnen - FC Plato 6-2.

DE BERKEN KLEIT

EERSTE: Vossenhol - Bakkerij Chris 8-7; Kaboutertje - Inter Desaer 4-20; ’t Lopend Vat - Swaff zvc uitg; De Parking - ’t Lobbeke 1-2; Old Vick - Kroon-Filo 1-19; ZVC La Mouche - Irish Bastards 6-9; Porto Allegre - Salastraete 7-6; Garage De Pauw - Galactico’s uitg.

LIGA SINT-LAUREINS

EERSTE: Fred’s Café - The Camerados 3-1; Druk. VD Poele - Damberd 0-10; Bakker Dewilde - FC Ragazzi 9-5; De Bierworsten - De Kampioenen 7-1; Pub Kingston - De Blauwe Maan 2-9; Keyzers - Hombre 8-4.

Corrigeer

Uitslagen & standen

Bundesliga Regulier

Vorige speeldag

Speeldag 34

GS W V G DS P
1 FC Bayern München 34 27 4 3 92/28 84
2 FC Schalke 04 34 18 7 9 53/37 63
3 TSG 1899 Hoffenheim 34 15 9 10 66/48 55
4 Borussia Dortmund 34 15 9 10 64/47 55
5 Bayer 04 Leverkusen 34 15 9 10 58/44 55
6 RB Leipzig 34 15 11 8 57/53 53
7 VfB Stuttgart 34 15 13 6 36/36 51
8 Eintracht Frankfurt 34 14 13 7 45/45 49
9 Borussia Mönchengladbach 34 13 13 8 47/52 47
10 Hertha BSC 34 10 11 13 43/46 43
11 Werder Bremen 34 10 12 12 37/40 42
12 FC Augsburg 34 10 13 11 43/46 41
13 Hannover 96 34 10 15 9 44/54 39
14 1. FSV Mainz 05 34 9 16 9 38/52 36
15 SC Freiburg 34 8 14 12 32/56 36
16 VfL Wolfsburg 34 6 13 15 36/48 33
17 Hamburger SV 34 8 19 7 29/53 31
18 1. FC Köln 34 5 22 7 35/70 22