Definitieve deelnemerslijst Ronde van Italië

Zaterdag 4 mei gaat in Italië de 96ste Giro van start met een rit met start en aankomst in Napels. In plaats van 22 ploegen zullen er dit jaar 23 teams deelnemen aan de belangrijkste Italiaanse rittenkoers. Dit komt omdat Team Katusha alsnog een WorldTourlicentie kreeg, toen de wildcards al waren uitgedeeld.

Garmin-Sharp (VSt):
1. Ryder Hesjedal (Can); 2. Tom Danielson (VSt); 3. Thomas Dekker (Ned); 4. Nathan Haas (Aus); 5. Robert Hunter (ZAf); 6. David Millar (GBr); 7. Ramunas Navardauskas (Lit); 8. Peter Stetina (VSt); 9. Christian Vandevelde (VSt)


AG2R-La Mondiale (Fra):
11. Domenico Pozzovivo (Ita); 12. Davide Appollonio (Ita); 13. Manuel Belletti (Ita); 14. Julien Berard (Fra); 15. Carlos Betancur (Col); 16. Guillaume Bonnafond (Fra); 17. Hubert Dupont (Fra); 18. Ben Gastauer (Lux); 19. Sylvain Georges (Fra)


Androni Giocattoli-Venezuela (Ita):
21. Franco Pellizotti (Ita); 22. Giario Ermeti (Ita); 23. Fabio Felline (Ita); 24. Mattia Gavazzi (Ita); 25. Tomas Aurelio Gil (Ven); 26. Jackson Rodriguez (Ven); 27. Diego Rosa (Ita); 28. Miguel Angel Rubiano (Col); 29. Emanuele Sella (Ita)


Astana (Kaz):
31. Vincenzo Nibali (Ita); 32. Valerio Agnoli (Ita); 33. Fabio Aru (Ita); 34. Dmitriy Gruzdev (Kaz); 35. Tanel Kangert (Est); 36. Fredrik Kessiakoff (Zwe); 37. Paolo Tiralongo (Ita); 38. Alessandro Vanotti (Ita); 39. Andrey Zeits (Kaz)


Bardiani Valvole-CSF Inox (Ita):
41. Sacha Modolo (Ita); 42. Enrico Battaglin (Ita); 43. Nicola Boem (Ita); 44. Francesco Bongiorno (Ita); 45. Marco Canola (Ita); 46. Sonny Colbrelli (Ita); 47. Stefano Locatelli (Ita); 48. Stefano Pirazzi (Ita); 49. Edoardo Zardini (Ita)


Blanco Pro Cycling (Ned):
51. Robert Gesink (Ned); 52. Jack Bobridge (Aus); 53. Stef Clement (Ned); 54. Juan Manuel Garate (Spa); 55. Wilco Kelderman (Ned); 56. Steven Kruijswijk (Ned); 57. Paul Martens (Dui); 58. Maarten Tjallingii (Ned); 59. Maarten Wynants


BMC (VSt):
61. Cadel Evans (Aus); 62. Adam Blythe (GBr); 63. Stephen Cummings (GBr); 64. Klaas Lodewyck; 65. Steve Morabito (Zwi); 66. Daniel Oss (Ita); 67. Taylor Phinney (VSt); 68. Ivan Santaromita (Ita); 69. Danilo Wyss (Zwi)


Canondale Pro Cycling (Ita):
71. Damiano Caruso (Ita); 72. Tiziano Dall'Antonia (Ita); 73. Paolo Longo Borghini (Ita); 74. Alan Marangoni (Ita); 75. Fabio Sabatini (Ita); 76. Cristiano Salerno (Ita); 77. Jose Cayetano Sarmiento (Col); 78. Elia Viviani (Ita); 79. Cameron Wurf (Aus)


Colombia (Col):
81. Darwin Atapuma (Col); 82. Edwin Alcibiad Avila (Col); 83. Robinson Chalapud (Col); 84. Fabio Duarte (Col); 85. Leonardo Duque (Col); 86. Wilson Marentes (Col); 87. Dalivier Ospina (Col); 88. Jarlinson Pantano (Col); 89. Carlos Quintero (Col)


Euskaltel-Euskadi (Spa):
91. Samuel Sanchez (Spa); 92. Jorge Azanza (Spa); 93. Egoi Martinez (Spa); 94. Ricardo Mestre (Spa); 95. Miguel Minguez (Spa); 96. Ioannis Tamouridis (Gre); 97. Pablo Urtasun (Spa); 98. Gorka Verdugo (Spa); 99. Robert Vrecer (Sln)


FDJ (Fra):
101. Nacer Bouhanni (Fra); 102. Sandy Casar (Fra); 103. Murilo Fischer (Bra);104. Arnold Jeannesson (Fra); 105. Johan Le Bon (Fra); 106. Françis Mourey (Fra); 107. Laurent Pichon (Fra); 108. Dominique Rollin (Can); 109. Anthony Roux (Fra)


Katusha (Rus):
111. Luca Paolini (Ita); 112. Maxim Belkov (Rus); 113. Pavel Brutt (Rus); 114. Giampaolo Caruso (Ita); 115. Vladimir Gusev (Rus); 116. Petr Ignatenko (Rus); 117. Dmitry Kozontchuk (Rus); 118. Yuri Trofimov (Rus); 119. Angel Vicioso (Spa)


Lampre-Merida (Ita):
121. Michele Scarponi (Ita); 122. Mattia Cattenao (Ita); 123. Kristijan Durasek (Kro); 124. Roberto Ferrari (Ita); 125. Przemyslaw Niemec (Pol); 126. Daniele Pietropolli (Ita); 127. Filippo Pozzato (Ita); 128. Jose Serpa (Col); 129. Simone Stortoni (Ita)


Lotto-Belisol (Bel):
131. Lars Bak (Den); 132. Dirk Bellemakers (Ned); 133. Brian Bulgac (Ned); 134. Françis De Greef; 135. Kenny Dehaes; 136. Gert Dockx; 137. Adam Hansen (Aus); 138. Vicente Reynes (Spa); 139. Frederik Willems


Movistar (Spa):
141. Eros Capecchi (Ita); 142. Juan Jose Cobo (Spa); 143. Alex Dowsett (GBr); 144. Jose Herrada (Spa); 145. Benat Intxausti (Spa); 146. Vladimir Karpets (Rus); 147. Pablo Lastras (Spa); 148. Francisco Ventoso (Spa); 149. Giovanni Visconti (Ita)


Omega Pharma-Quick.Step (Bel):
151. Mark Cavendish (GBr); 152. Gianluca Brambilla (Ita); 153. Michal Golas (Pol); 154. Iljo Keisse; 155. Serge Pauwels; 156. Jérôme Pineau (Fra); 157. Gert Steegmans; 158. Matteo Trentin (Ita); 159. Julien Vermote


Orica-GreenEdge (Aus):
161. Matthew Goss (Aus); 162. Luke Durbridge (Aus); 163. Leigh Howard (Aus); 164. Jens Keukeleire; 165. Brett Lancaster (Aus); 166. Christian Meier (Can); 167. Jens Mouris (Ned); 168. Svein Tuft (Can); 169. Pieter Weening (Ned)


RadioShack-Leopard (VSt):
171. George Bennett (NZe); 172. Danilo Hondo (Dui); 173. Robert Kiserlovski (Kro); 174. Tiago Machado (Por); 175. Giacomo Nizzolo (Ita); 176. Nelson Oliveira (Por); 177. Yaroslav Popovych (Oek); 178. Hayden Roulston (NZl); 179. Jesse Sergent (NZe)


Sky (GBr):
181. Bradley Wiggins (GBr); 182. Dario Cataldo (Ita); 183. Sergio Henao (Col); 184. Christian Knees (Dui); 185. Danny Pate (VSt); 186. Salvatore Puccio (Ita); 187. Kanstantin Sivtsov (WRu); 188. Rigoberto Uran (Col); 189. Xabier Zandio (Spa)


Argos-Shimano (Ned):
191. John Degenkolb (Dui); 192. Thomas Damuseau (Fra); 193. Bert De Backer; 194. Koen de Kort (Ned); 195. Patrick Gretsch (Dui); 196. Cheng Ji (Chn); 197. Tobias Ludvigsson (Zwe); 198. Luca Mezgec (Sln); 199. Albert Timmer (Ned)


Saxo-Tinkoff (Den):
201. Rafai Majka (Pol); 202. Daniele Bennati (Ita); 203. Manuele Boaro (Ita); 204. Matti Breschel (Den); 205. Mads Christensen (Den); 206. Karsten Kroon (Ned); 207. Evgeni Petrov (Rus); 208. Bruno Pires (Por); 209. Rory Sutherland (Aus)


Vacansoleil-DCM (Ned):
211. Marco Marcato (Ita); 212. Grega Bole (Sln); 213. Martijn Keizer (Ned); 214. Maurits Lammertink (Ned); 215. Pim Ligthart (Ned); 216. Rob Ruijgh (Ned); 217. Rafael Valls (Spa); 218. Frederik Veuchelen; 219. Willem Wauters


Vini Fantini-Selle Italia (Ita):
221. Stefano Garzelli (Ita); 222. Rafael Andriato (Bra); 223. Francesco Chicchi (Ita); 224. Danilo Di Luca (Ita); 225. Oscar Gatto (Ita); 226. Alessandro Proni (Ita); 227. Matteo Rabottini (Ita); 228. Mauro Santambrogio (Ita); 229. Fabio Taborre (Ita)

 

Corrigeer


Het Nieuwsblad biedt meer dan 3.000 reeksen in 28 sporten aan. Zoek hierboven de uitslagen van uw favoriete club of surf naar onze uitslagenpagina.