Definitieve deelnemerslijst Tirreno-Adriatico

Definitieve deelnemerslijst Tirreno-Adriatico

Alberto Contador won vorig jaar Tirreno-Adriatico en start bijgevolg met het rugnummer 1 Foto: PHOTONEWS

De definitieve deelnemerslijst van Tirreno-Adriatico, de Italiaanse rittenkoers die wordt gereden vanaf 11 maart tot en met 17 maart. Alberto Contador won vorig jaar voor Quintana en Kreuziger. Deze drie renners komen ook dit jaar opnieuw aan de start.

Wielrennen op Sportwereld.be

Tinkoff - Saxo
1. CONTADOR Alberto
2. BASSO Ivan
3. BENNATI Daniele
4. BODNAR Maciej
5. JUUL-JENSEN Christopher
6. KREUZIGER Roman
7. SAGAN Peter
8. TOSATTO Matteo

AG2R La Mondiale
11. POZZOVIVO Domenico
12. BETANCUR Carlos
13. GAUDIN Damien
14. MONDORY Lloyd
15. MONTAGUTI Matteo
16. NOCENTINI Rinaldo
17. RIBLON Christophe
18. VUILLERMOZ Alexis

Astana Pro Team
21. NIBALI Vincenzo
22. CATALDO Dario
23. GRIVKO Andriy
24. GRUZDEV Dmitriy
25. LUTSENKO Alexey
26. SCARPONI Michele
27. TLEUBAYEV Ruslan
28. VANOTTI Alessandro
444. WESTRA Lieuwe

Bardiani - CSF Pro Team
31. PIRAZZI Stefano
32. BONGIORNO Francesco Manuel
33. BARBIN Enrico
34. BATTAGLIN Enrico
35. BOEM Nicola
36. COLBRELLI Sonny
37. RUFFONI Nicola
38. ZARDINI Edoardo

BMC Racing Team
41. VAN AVERMAET Greg
42. BOOKWALTER Brent
43. BURGHARDT Marcus
44. CARUSO Damiano
45. DE MARCHI Alessandro
46. OSS Daniel
47. QUINZIATO Manuel
48. ZABEL Rick

Bora-Argon 18
51. BENNETT Sam
52. DEMPSTER Zakkari
53. HUZARSKI Bartosz
54. KONRAD Patrick
55. THURAU Bjorn
56. MENDES José
57. VOSS Paul
58. SALERNO Cristiano

Team Colombia
61. RAMIREZ Brayan Steven
62. QUINTERO Carlos
63. PEDRAZA MORALES Fernando
64. DUARTE Fabio
65. CASTIBLANCO Jorge Camilo
66. CANO Alex
67. AVILA Edwin
68. RUBIANO Miguel Angel

Etixx - Quick Step
71. VERMOTE Julien
72. TERPSTRA Niki
73. ŠTYBAR Zdeněk 
74. SABATINI Fabio
75. RENSHAW Mark
76. CAVENDISH Mark
77. BRAMBILLA Gianluca
78. URAN Rigoberto

FDJ
81. PINOT Thibaut
82. LADAGNOUS Matthieu
83. LE BON Johan
84. MORABITO Steve
85. OFFREDO Yoann
86. PINEAU Cédric
87. ROY Jérémy
88. VAUGRENARD Benoit

IAM Cycling
91. PELUCCHI Matteo
92. AREGGER Marcel
93. BRäNDLE Matthias
94. CLEMENT Stef
96. KLUGE Roger
97. REICHENBACH Sebastien
98. SARAMOTINS Aleksejs

Lampre - Merida
101. POZZATO Filippo
102. PIBERNIK Luka
103. GRMAY Tsgabu
104. MODOLO Sacha
105. MORI Manuele
106. NIEMIEC Przemyslaw
107. RICHEZE Ariel Maximiliano
108. SERPA Jose Rodolfo

Lotto Soudal
111. VAN DEN BROECK Jurgen
112. BROECKX Stig
113. DEBUSSCHERE Jens
114. LIGTHART Pim
115. MONFORT Maxime
116. ROELANDTS Jurgen
117. VANENDERT Dennis
118. VANENDERT Jelle

Movistar Team
121. QUINTANA Nairo
122. AMADOR Andrey
123. CASTROVIEJO Jonathan
124. HERRADA Jesús
125. MALORI Adriano
126. MORENO Javier
127. VENTOSO Fran
128. VISCONTI Giovanni

MTN - Qhubeka
131. BOASSON HAGEN Edvald
132. CIOLEK Gerald
133. FARRAR Tyler
134. GOSS Matthew
135. JANSE VAN RENSBURG Reina...
136. MEINTJES Louis
137. CUMMINGS Stephen
138. SBARAGLI Kristian

Orica GreenEDGE
141. CORT Magnus
142. DURBRIDGE Luke
143. HAYMAN Mathew
144. HEPBURN Michael
145. MOURIS Jens
146. SANTAROMITA Ivan
147. TUFT Svein
148. YATES Adam

Team Cannondale - Garmin 
151. HESJEDAL Ryder
152. FORMOLO Davide
153. HAAS Nathan
154. KOREN Kristijan
155. MARTIN Daniel
156. MOSER Moreno
157. NAVARDAUSKAS Ramunas
158. VILLELLA Davide

Team Europcar
161. ROLLAND Pierre
162. ARASHIRO Yukiya
163. BERNAUDEAU Giovanni
164. HUREL Tony
165. JEROME Vincent
166. MARTINEZ Yannick
167. MEDEREL Maxime
168. QUEMENEUR Perrig

Team Giant - Alpecin
171. ARNDT Nikias
172. DE BACKER Bert
173. GESCHKE Simon
174. HAGA Chad
175. HUPOND Thierry
176. MEZGEC Luka
177. TIMMER Albert
178. VEELERS Tom

Team Katusha 
181. RODRíGUEZ Joaquim
182. PORSEV Alexander
183. CARUSO Giampaolo
184. LOSADA Alberto
185. MORENO Daniel
186. PAOLINI Luca
187. TSATEVICH Alexey
188. VICIOSO Ángel

Team LottoNL-Jumbo
191. KEIZER Martijn
192. TEN DAM Laurens
193. FLENS Rick
194. LEEZER Tom
195. MARTENS Paul
196. DE WEERT Kevin
197. VANMARCKE Sep
198. WAGNER Robert

Team Sky
201. KIRYIENKA Vasil
202. KöNIG Leopold
203. NIEVE Mikel
204. POELS Wout
205. PUCCIO Salvatore
206. SIUTSOU Kanstantsin
207. STANNARD Ian
208. VIVIANI Elia

Trek Factory Racing 
211. CANCELLARA Fabian
212. ARREDONDO Julián David
213. DEVOLDER Stijn
214. IRIZAR Markel
215. MOLLEMA Bauke
216. POPOVYCH Yaroslav
217. ROULSTON Hayden
218. SERGENT Jesse

Corrigeer