Daar is hij dan: de officiële deelnemerslijst van de Ronde van Vlaanderen

Daar is hij dan: de officiële deelnemerslijst van de Ronde van Vlaanderen

Geraint Thomas, Sep Vanmarcke, Niki Terpstra, Stijn Vandenbergh Foto: Photopress.be

De officiële deelnemerslijst van de 99e Ronde van Vlaanderen, die op zondag 5 april wordt gereden. Titelverdediger Fabian Cancellara is er zoals Tom Boonen niet bij. Stijn Devolder mag met het rugnummer één starten.

Wielrennen op Sportwereld.be

Trek Factory Racing 
1. DEVOLDER Stijn
2. IRIZAR Markel
3. POPOVYCH Yaroslav
4. RAST Gregory
5. ROULSTON Hayden
6. SERGENT Jesse
7. STUYVEN Jasper
8. BEPPU Fumiyuki

 Etixx - Quick Step
11. TERPSTRA Niki
12. KEISSE Iljo
13. LAMPAERT Yves
14. MAES Nikolas
15. ŠTYBAR Zdenek 
16. TRENTIN Matteo
17. VAN KEIRSBULCK Guillaume
18. VANDENBERGH Stijn

 Lotto Soudal
21. ROELANDTS Jurgen
22. BAK Lars Ytting
23. BENOOT Tiesj
24. DE BIE Sean
25. BROECKX Stig
26. DEBUSSCHERE Jens
27. GREIPEL André
28. SIEBERG Marcel

 AG2R La Mondiale
31. VANSUMMEREN Johan
32. BAGDONAS Gediminas
33. GAUDIN Damien
34. GOUGEARD Alexis
35. HOULE Hugo
36. JAUREGUI Quentin
37. MINARD Sébastien
38. TURGOT Sébastien

 Astana Pro Team
41. BOOM Lars
42. BOZIC Borut
43. DE VREESE Laurens
44. FOMINYKH Daniil
45. GRIVKO Andriy
46. GRUZDEV Dmitriy
47. LUTSENKO Alexey
48. TLEUBAYEV Ruslan

 BMC Racing Team
51. VAN AVERMAET Greg
52. BURGHARDT Marcus
53. DILLIER Silvan
54. DRUCKER Jean-Pierre
55. OSS Daniel
56. QUINZIATO Manuel
57. SCHAR Michael
58. LODEWYCK Klaas

 FDJ
61. BONNET William
62. BOUCHER David
63. DELAGE Mickaël
64. DéMARE Arnaud
65. CHAVANEL Sébastien
66. LADAGNOUS Matthieu
67. OFFREDO Yoann
68. SARREAU Marc

 IAM Cycling
71. CHAVANEL Sylvain
72. DEVENYNS Dries
73. ELMIGER Martin
74. HAUSSLER Heinrich
75. HOLLENSTEIN Reto
76. KLUGE Roger
77. REYNES Vicente
78. BRäNDLE Matthias

 Lampre - Merida
81. POZZATO Filippo
82. BONIFAZIO Niccolo
83. CIMOLAI Davide
84. MODOLO Sacha
85. PIBERNIK Luka
86. RICHEZE Ariel Maximiliano
87. OLIVEIRA Nelson
88. FERRARI Roberto

 Movistar Team
91. ERVITI Imanol
92. GADRET John
93. LOBATO Juan José
94. QUINTANA Dayer
95. ROJAS José Joaquín
96. SANZ Enrique
97. SüTTERLIN Jasha
98. VENTOSO Fran

 Orica GreenEDGE
101. BEWLEY Sam
102. DOCKER Mitchell
103. DURBRIDGE Luke
104. HAYMAN Mathew
105. BLYTHE Adam
106. KEUKELEIRE Jens
107. HOWSON Damien
108. CORT Magnus

 Team Cannondale - Garmin 
111. BAUER Jack
112. NORMAN HANSEN Lasse
113. KOREN Kristijan
114. LANGEVELD Sebastian
115. MARANGONI Alan
116. SKJERPING Kristoffer
117. VAN BAARLE Dylan
118. ZEPUNTKE Ruben

 Team Giant - Alpecin
121. DEGENKOLB John
122. ARNDT Nikias
123. CURVERS Roy
124. DE BACKER Bert
125. DE KORT Koen
126. SINKELDAM Ramon
127. TIMMER Albert
128. WAEYTENS Zico

 Team Katusha 
131. KRISTOFF Alexander
132. GUARNIERI Jacopo
133. HALLER Marco
134. KUZNETSOV Viacheslav
135. PAOLINI Luca
136. PORSEV Alexander
137. BYSTRøM Sven Erik
138. TSATEVICH Alexey

 Team LottoNL-Jumbo
141. VANMARCKE Sep
142. FLENS Rick
143. LEEZER Tom
144. TANKINK Bram
145. TJALLINGII Maarten
146. VAN ASBROECK Tom
147. WAGNER Robert
148. WYNANTS Maarten

 Team Sky
151. WIGGINS Bradley
152. EISEL Bernhard
153. VIVIANI Elia
154. KNEES Christian
155. PUCCIO Salvatore
156. ROWE Luke
157. STANNARD Ian
158. THOMAS Geraint
 Tinkoff - Saxo
161. SAGAN Peter
162. BODNAR Maciej
163. BRESCHEL Matti
164. JUUL-JENSEN Christopher
165. MøRKøV Michael
166. BRUTT Pavel
167. TOSATTO Matteo
168. TRUSOV Nikolay

 Androni Giocattoli 
171. GATTO Oscar
172. BANDIERA Marco
173. CHICCHI Francesco
174. DALL'ANTONIA Tiziano
175. FRAPPORTI Marco
176. NARDIN Alberto
177. PADOUR František
178. TABORRE Fabio

 Bora-Argon 18
181. ARCHBOLD Shane
182. THWAITES Scott
183. MATZKA Ralf
184. PFINGSTEN Christoph
185. SCHILLINGER Andreas
186. SCHWARZMANN Michael
187. THURAU Bjorn
188. VOSS Paul

 Cofidis, Solutions Crédits
192. JõEääR Gert
193. LEMOINE Cyril
194. PETIT Adrien
195. SENECHAL Florian
196. VAN STAEYEN Michael
197. VENTURINI Clément
198. VERHELST Louis

 MTN - Qhubeka
201. BRAMMEIER Matthew
202. GOSS Matthew
203. CIOLEK Gerald
204. FARRAR Tyler
205. JANSE VAN RENSBURG Reinardt
206. STAUFF Andreas
207. REGUIGUI Youcef
208. THOMSON Jay Robert

 Team Roompot Oranje Peloton
211. DE VRIES Berden
212. GROENEWEGEN Dylan
213. HOOGERLAND Johnny
214. KERKHOF Tim
215. KREDER Wesley
216. SLIK Ivar
217. VAN GINNEKEN Sjoerd
218. VAN GOETHEM Brian
 Team Europcar
221. BERNAUDEAU Giovanni
222. DUCHESNE Antoine
223. ENGOULVENT Jimmy
224. GENE Yohann
225. HUREL Tony
226. JEROME Vincent
227. MARTINEZ Yannick
228. TULIK Angelo

 Topsport Vlaanderen - Baloise
231. VAN LERBERGHE Bert
232. NAESEN Oliver
233. SALOMEIN Jarl
234. THEUNS Edward
235. VAN HECKE Preben
236. VAN HOECKE Gijs
237. VANSPEYBROUCK Pieter
238. WALLAYS Jelle

 Wanty - Groupe Gobert
241. BACKAERT Frederik
242. JANS Roy
243. ANTONINI Simone
244. LEUKEMANS Bjorn
245. MARCATO Marco
246. SELVAGGI Mirko
247. VANLANDSCHOOT James
248. VEUCHELEN Frederik

Corrigeer