Wielrennen
Bernard Van de Kerckhove overleden
© VDB
Bernard Van de Kerckhove (74) is gisteren overleden. De gewezen prof uit De Panne was organisator van de Driedaagse De Panne-Koksijde. De laatste editie van zijn geesteskind kon hij niet meer bijwonen. Hij verbleef toen in het ziekenhuis, waar hij omwille van de pneumokokken meningitis bacterie in een kunstmatige coma werd gehouden.
tvm
Van de Kerckhove maakte meteen furore als beroepsrenner. In 1964 won de leeftijdsgenoot van Eddy Merckx een etappe in de Ronde van Frankrijk. Het jaar nadien deed hij dat fijntjes over. Hij veroverde de gele trui, maar moest opgeven in een Pyreneeënrit.
Hoofdpunten
Koen Casteels zoals verwacht in doel, ook Orel Mangala krijgt zijn kans: dit is de opstelling van de Rode Duivels tegen Duitsland
Van een ‘angstgegner’ gesproken: Belgische balans oogt bloedrood tegen die Mannschaft
België won in 1954 (!) voor het laatst tegen Duitsland en dat was dankzij ‘den Antwerpse visboer’: “Hij speelde met zijn tegenstanders”
Met woede als brandstof en met de vinger op de mond: hoe Romelu Lukaku bij de Rode Duivels het ongelijk van Inter wil bewijzen
Beste van Plus
Gwenny en Marino verwelkomen hun 13de kind met de letters A, E, L en X: “Een verrassing, maar meer dan welkom”
Mijnwerker redt met gevaar voor eigen leven zijn collega’s uit ingestorte goudmijn
Als negenjarige bedrijven bezitten? Kim Kardashian registreert handelsmerken voor haar kinderen
Koppel brengt te veel cupcakes mee naar restaurant voor gender reveal, maar vindt slimme oplossing: “De energie was onbeschrijfelijk”