Deelnemerslijst Dwars door West-Vlaanderen

Deelnemerslijst Dwars door West-Vlaanderen

Guillaume Van Keirsbulck start als leider in de Napoleon Games Cycling Cup Foto: BELGA

De deelnemerslijst voor de eerste editie van Dwars door West-Vlaanderen (cat. 1.1), tweede manche in de Napoleon Games Cycling Cup, die zondag gereden wordt.

Veranda’s Willems (Bel):

1. Timothy Dupont; 2. Stijn Devolder; 3. Dries De Bondt; 4. Sander Cordeel; 5. Huub Duijn (Ned); 6. Stef Van Zummeren; 7. Michael Goolaerts; 8. Aidis Kruopis (Lit)

Lotto Soudal (Bel):

11. Jens Debusschere; 12. Kris Boeckmans; 13. Marcel Sieberg (Dui); 14. Sander Armee; 15. Frederik Frison; 16. Remy Mertz; 17. Jasper De Buyst; 18. James Shaw (GBr)

Quick-Step Floors (Bel):

22. Laurens De Plus; 23. Tim Declercq; 24. Rémi Cavagna (Fra); 25. Iljo Keisse; 26. Maximilian Schachmann (Dui); 27. Pieter Serry; 28. Martin Velits (Svk)

BMC (Bel):

31. Tom Bohli (Zwi); 32. Silvan Dillier (Zwi); 33. Martin Elmiger (Zwi); 34. Kilian Frankiny (Zwi); 35. Floris Gerts (Ned); 36. Joey Rosskopf (VSt); 37. Miles Scotson (Aus); 38. Loic Vliegen

FDJ (Fra):

41. Arnaud Courteille (Fra); 42. Odd Christian Eiking (Noo); 43. Marc Fournier (Fra); 44. Daniel Hoelgaard (Noo); 45. Johan Le Bon (Fra); 46. Lorenzo Manzin (Fra); 47. Cédric Pineau (Fra); 48. Benoit Vaugrenard (Fra)

LottoNL-Jumbo (Ned):

51. Victor Campenaerts; 52. Jos van Emden (Ned); 53. Gijs Van Hoecke; 54. Amund Grondahl Jansen (Noo); 55. Martijn Keizer (Ned); 56. Steven Lammertink (Ned); 57. Koen Bouwman (Ned); 58. Twan Castelijns (Ned)

Sport Vlaanderen-Baloise (Bel):

61. Preben Van Hecke; 62. Lindsay De Vylder; 63. Kevin Deltombe; 64. Maxime Farazijn; 65. Edward Planckaert; 66. Jonas Rickaert; 67. Bert Van Lerberghe; 68. Jens Wallays

Wanty-Groupe Gobert (Bel):

71. Guillaume Van Keirsbulck; 72. Xandro Meurisse; 73. Yoann Offredo (Fra); 74. Wesley Kreder (Ned); 75. Frederik Backaert; 76. Andrea Pasqualon (Ita); 77. Kenny Dehaes; 78. Pieter Vanspeybrouck

WB-Veranclassic (Bel):

81. Roy Jans; 82. Julien Stassen; 83. Kevyn Ista; 84. Ludwig De Winter; 85. Maxime Vantomme; 86. Lawrence Naesen; 87. Olivier Pardini

Roompot-Nederlandse Loterij (Ned):

91. Pim Ligthart (Ned); 92. Jens Mouris (Ned); 93. Berden de Vries (Ned); 94. Elmar Reinders (Ned); 95. Taco van der Hoorn; 96. André Looij (Ned); 97. Brian van Goethem (Ned), 98. Jesper Asselman (Ned)

Cofidis (Fra):

101. Jonas Van Genechten; 102. Hugo Hofstetter (Fra); 103. Jérôme Cousin (Fra); 104. Dorian Godon (Fra); 105. Anthony Perez (Fra); 106. Michael Van Staeyen; 107. Kenneth Van Bilsen; 108. Rayane Bouhanni (Fra)

Fortuneo-Vital Concept (Fra):

111. Boris Vallee; 112. Anthony Delaplace (Fra); 114. Erwann Corbel (Fra); 115. Armindo Fonseca (Fra); 116. Franck Bonnamour (Fra); 117. Florian Vachon (Fra); 118. Benoit Jarrier (Fra)

Aqua Blue (Ier):

121. Mark Christian (GBr); 122. Calvin Watson (Aus); 123. Conor Dunne (Ier); 124. Andrew Fenn (GBr); 125. Aaron Gate (NZe); 126. Lasse Norman Hansen (Den); 127. Peter Koning (Ned)

Gazprom-Rusvelo (Rus):

131. Alexander Porsev (Rus); 132. Artur Ershov (Rus); 133. Pavel Brutt (Rus); 134. Ivan Savitskiy (Rus); 135. Andrei Solomennikov (Rus); 136. Kirill Sveshnikov (Rus); 137. Nikolay Trusov (Rus); 138. Dmitry Kozonchuk (Rus)

Israel CA (Isr):

141. Guillaume Boivin (Can); 142. Zakkari Dempster (Aus); 143. Tyletr Williams (VSt); 144. Benjamin Perry (Can); 145. Mihkel Raim (Est); 146. Guy Sagiv (Isr); 147. Daniel Turek (Tsj); 148. Dennis van Winden (Ned)

Cibel-Cebon (Bel):

151. Gianni Marchand; 152. Stijn De Bock; 153. Alexander Maes; 154. Mathias De Witte; 155. Michiel Dieleman; 156. Jimmy Janssens; 157. Dennis Coenen; 158. Joeri Stallaert

Pauwels Sauzen-Vastgoedservice (Bel):

161. Louis Verhelst; 162. David Boucher; 163. Brecht Dhaene; 164. Timothy Stevens; 165. Alexander Geuens; 166. Dieter Bouvry; 167. Arjen Livyns; 168. Barry Markus (Ned)

Tarteletto-Isorex (Bel):

171. Lorenzo Blomme; 172. Ciske Aneca; 173. Niels De Rooze; 174. Gianni Bossuyt; 175. Jelle Mannaerts; 176. Rob Ruijgh (Ned); 177. Michael Cools; 178. Kevin Verwaest

Delta CT (Ned):

181. Luuc Bugter (Ned); 182. Dennis Bakker (Ned); 183. Ike Groen (Ned); 184. Daan Meijers (Ned); 185. Mitchell Mulhern (Aus); 186. Jordi Talen (Ned); 187. Jason van Dalen (Ned); 188. Jan-Willem van Schip (Ned)

Monkey Town (Ned):

191. Mel Van der Vekens (Ned); 192. Joris Blokker (Ned); 193. Milan Dorus Veltman (Ned); 194. Rick van Breda (Ned); 195. Maarten de Jonge (Ned); 196. Ivar Slik (Ned); 197. Sven van Luijk (Ned); 198. Stephan Bakker (Ned)

An Post-Chainreaction (Ier):

201. Massimo Vanderaerden; 202. Conor Hennebry (Ier); 203. Przemyslaw Kasperkiewicz (Pol); 204. Sean Mackinnon (Can); 205. Sean McKenna (Ier); 206. Jacob Scott (GBr); 207. Bas Tietema (Ned); 208. Jonas Bokeloh (Dui).

Corrigeer


Het Nieuwsblad biedt meer dan 3.000 reeksen in 28 sporten aan. Zoek hierboven de uitslagen van uw favoriete club of surf naar onze uitslagenpagina.