Veelbesproken Plugstreets: veel stof, een beetje oorlog en vooral prachtige beelden

© BELGA
Hét gespreksonderwerp in de aanloop naar de 79e Gent-Wevelgem was de intrede van de Plugstreets. De drie onverharde stroken op meer dan 50 kilometer van de finish zorgden voor veel stof vreten, enkele lekke banden, maar vooral prachtige beelden.
jefi

© Photo News

© Photo News

© Photo News

© Photo News

© Photo News
Ex-veldrijder voelde zich in zijn sas op de onverharde wegen en gebruikte de Plugstreets om te versnellen. Van Keirsbulck reageerde gevat, maar daarna liep alles toch weer samen.

© BELGA
Meer sportnieuws
Remco Evenepoel kan eindzege al ruiken na overwinning in koninginnenrit Ronde van Noorwegen: “Wou met een grote voorsprong winnen”
Vader Bart (53) en zoon Senne Leysen (26) beleven samen grote ronde bij Alpecin-Fenix: “Kunnen afzien, dat hebben we gemeen”
Remco Evenepoel rijdt iedereen uit het wiel tijdens loodzware slotklim in koninginnenrit Ronde van Noorwegen en verovert opnieuw leiderstrui
Belgisch feestje in de Giro: De Bondt is sprinters te slim af en wint op verbluffende wijze Giro-rit, Carapaz behoudt het roze
Dries De Bondt glundert na eerste zege in Grand Tour-wedstrijd: “Het was een doel om hier een etappe te winnen”
Intermarché-Wanty-Gobert kan niet meer verliezen: Pasqualon is de sterkste in Circuit de Wallonie
Hoofdpunten
Politie geeft meer details over schietpartij in Texas: “Verdachte kon ongehinderd school binnenwandelen”
Béa & Bart vinden tóch huisje voor Bianca in ‘Blind Gekocht’: zelfs de televisieploeg helpt mee
Colruyt past na 50 jaar systeem van rode en zwarte prijzen aan: “Dit is toch bijna een revolutie te noemen”
Boegbeeld van holebivereniging Wim (40) in zijn tuin uitgescholden en met de dood bedreigd: “Ik moest me in mijn eigen huis opsluiten, dit gaat te ver”
Andy Flechter (60), toetsenist van Depeche Mode, overleden
Onze chef media keek naar ‘Meneer Vanneste’ op Eén: “Voorlopig geen kus van de juf”