Voetbalbond maakt kalender eerste amateurklasse bekend

Voetbalbond maakt kalender eerste amateurklasse bekend

Archiefbeeld Foto: GOYVAERTS/GMAX Agency

De voetbalbond heeft vrijdag de volledige kalender voor het seizoen 2017-2018 in de eerste amateurklasse bekendgemaakt.

Speeldag 1

02-09-17 20:00 FC Seraing - A.S. Verbroedering Geel
02-09-17 20:00 K.M.S.K. Deinze - K.F.C. Dessel Sport
02-09-17 20:00 K.S.K. Heist - K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk
02-09-17 20:00 Lommel United - K.S.V. Oudenaarde
03-09-17 15:00 K. Berchem Sport 2004 - R. Excelsior Virton
03-09-17 15:00 K.F.C. Vigor Wuitens Hamme - Chatelet-Farciennes S.C.
03-09-17 15:00 R. Knokke F.C. - K. Patro Eisden Maasmechelen
03-09-17 15:00 S.C. Eendracht Aalst - F.C.V. Dender E.H.

Speeldag 2

09-09-17 19:30 K.F.C. Dessel Sport - S.C. Eendracht Aalst
09-09-17 19:30 K.S.V. Oudenaarde - R. Knokke F.C.
09-09-17 20:00 A.S. Verbroedering Geel - K. Berchem Sport 2004
09-09-17 20:00 F.C.V. Dender E.H. - K.M.S.K. Deinze
09-09-17 20:00 K. Patro Eisden Maasmechelen - Lommel United
09-09-17 20:00 K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk - K.F.C. Vigor Wuitens Hamme
09-09-17 20:00 R. Excelsior Virton - K.S.K. Heist
10-09-17 15:00 Chatelet-Farciennes S.C. - FC Seraing

Speeldag 3

16-09-17 19:30 K.F.C. Dessel Sport - K.S.V. Oudenaarde
16-09-17 20:00 F.C.V. Dender E.H. - K. Patro Eisden Maasmechelen
16-09-17 20:00 FC Seraing - R. Knokke F.C.
16-09-17 20:00 K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk - A.S. Verbroedering Geel
16-09-17 20:00 K.M.S.K. Deinze - Chatelet-Farciennes S.C.
16-09-17 20:00 K.S.K. Heist - S.C. Eendracht Aalst
17-09-17 15:00 K. Berchem Sport 2004 - Lommel United
17-09-17 15:00 K.F.C. Vigor Wuitens Hamme - R. Excelsior Virton

Speeldag 4

23-09-17 19:30 K.S.V. Oudenaarde - K. Berchem Sport 2004
23-09-17 20:00 A.S. Verbroedering Geel - K.S.K. Heist
23-09-17 20:00 K. Patro Eisden Maasmechelen - K.F.C. Dessel Sport
23-09-17 20:00 Lommel United - F.C.V. Dender E.H.
23-09-17 20:00 R. Excelsior Virton - K.M.S.K. Deinze
24-09-17 15:00 Chatelet-Farciennes S.C. - K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk
24-09-17 15:00 R. Knokke F.C. - K.F.C. Vigor Wuitens Hamme
24-09-17 15:00 S.C. Eendracht Aalst - FC Seraing

Speeldag 5

30-09-17 19:30 K.F.C. Dessel Sport - R. Excelsior Virton
30-09-17 20:00 F.C.V. Dender E.H. - R. Knokke F.C.
30-09-17 20:00 FC Seraing - K.S.V. Oudenaarde
30-09-17 20:00 K. Berchem Sport 2004 - Chatelet-Farciennes S.C.
30-09-17 20:00 K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk - S.C. Eendracht Aalst
30-09-17 20:00 K.M.S.K. Deinze - A.S. Verbroedering Geel
30-09-17 20:00 K.S.K. Heist - Lommel United
01-10-17 15:00 K.F.C. Vigor Wuitens Hamme - K. Patro Eisden Maasmechelen

Speeldag 6

07-10-17 19:30 K.S.V. Oudenaarde - K.M.S.K. Deinze
07-10-17 20:00 A.S. Verbroedering Geel - K.F.C. Dessel Sport
07-10-17 20:00 K. Patro Eisden Maasmechelen - FC Seraing
07-10-17 20:00 Lommel United - K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk
08-10-17 15:00 Chatelet-Farciennes S.C. - R. Excelsior Virton
08-10-17 15:00 K. Berchem Sport 2004 - F.C.V. Dender E.H.
08-10-17 15:00 R. Knokke F.C. - K.S.K. Heist
08-10-17 15:00 S.C. Eendracht Aalst - K.F.C. Vigor Wuitens Hamme

Speeldag 7

14-10-17 19:30 K.F.C. Dessel Sport - K.F.C. Vigor Wuitens Hamme
14-10-17 20:00 A.S. Verbroedering Geel - Lommel United
14-10-17 20:00 F.C.V. Dender E.H. - K.S.V. Oudenaarde
14-10-17 20:00 K. Patro Eisden Maasmechelen - Chatelet-Farciennes S.C.
14-10-17 20:00 K.M.S.K. Deinze - K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk
14-10-17 20:00 K.S.K. Heist - K. Berchem Sport 2004
14-10-17 20:00 R. Excelsior Virton - FC Seraing
15-10-17 15:00 R. Knokke F.C. - S.C. Eendracht Aalst

Speeldag 8

21-10-17 19:30 K.S.V. Oudenaarde - K. Patro Eisden Maasmechelen
21-10-17 20:00 FC Seraing - K.S.K. Heist
21-10-17 20:00 K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk - K.F.C. Dessel Sport
21-10-17 20:00 Lommel United - R. Knokke F.C.
21-10-17 20:00 R. Excelsior Virton - A.S. Verbroedering Geel
22-10-17 15:00 Chatelet-Farciennes S.C. - F.C.V. Dender E.H.
22-10-17 15:00 K.F.C. Vigor Wuitens Hamme - K.M.S.K. Deinze
22-10-17 15:00 S.C. Eendracht Aalst - K. Berchem Sport 2004

Speeldag 9

28-10-17 19:30 K.S.V. Oudenaarde - Chatelet-Farciennes S.C.
28-10-17 20:00 A.S. Verbroedering Geel - S.C. Eendracht Aalst
28-10-17 20:00 F.C.V. Dender E.H. - K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk
28-10-17 20:00 K. Patro Eisden Maasmechelen - R. Excelsior Virton
28-10-17 20:00 K.S.K. Heist - K.F.C. Vigor Wuitens Hamme
28-10-17 20:00 Lommel United - FC Seraing
29-10-17 15:00 K. Berchem Sport 2004 - K.M.S.K. Deinze
29-10-17 15:00 R. Knokke F.C. - K.F.C. Dessel Sport

Speeldag 10

04-11-17 19:30 K.F.C. Dessel Sport - K. Berchem Sport 2004
04-11-17 20:00 FC Seraing - F.C.V. Dender E.H.
04-11-17 20:00 K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk - K. Patro Eisden Maasmechelen
04-11-17 20:00 K.M.S.K. Deinze - K.S.K. Heist
04-11-17 20:00 R. Excelsior Virton - K.S.V. Oudenaarde
05-11-17 14:30 Chatelet-Farciennes S.C. - R. Knokke F.C.
05-11-17 14:30 S.C. Eendracht Aalst - Lommel United
05-11-17 15:00 K.F.C. Vigor Wuitens Hamme - A.S. Verbroedering Geel

Speeldag 11

11-11-17 19:30 K.S.V. Oudenaarde - S.C. Eendracht Aalst
11-11-17 20:00 F.C.V. Dender E.H. - A.S. Verbroedering Geel
11-11-17 20:00 FC Seraing - K.M.S.K. Deinze
11-11-17 20:00 K. Patro Eisden Maasmechelen - K.S.K. Heist
11-11-17 20:00 Lommel United - K.F.C. Vigor Wuitens Hamme
12-11-17 14:30 Chatelet-Farciennes S.C. - K.F.C. Dessel Sport
12-11-17 15:00 K. Berchem Sport 2004 - K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk
12-11-17 15:00 R. Knokke F.C. - R. Excelsior Virton

Speeldag 12

18-11-17 19:30 K.F.C. Dessel Sport - FC Seraing
18-11-17 20:00 A.S. Verbroedering Geel - Chatelet-Farciennes S.C.
18-11-17 20:00 K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk - K.S.V. Oudenaarde
18-11-17 20:00 K.M.S.K. Deinze - R. Knokke F.C.
18-11-17 20:00 K.S.K. Heist - F.C.V. Dender E.H.
18-11-17 20:00 R. Excelsior Virton - Lommel United
19-11-17 14:30 S.C. Eendracht Aalst - K. Patro Eisden Maasmechelen
19-11-17 15:00 K.F.C. Vigor Wuitens Hamme - K. Berchem Sport 2004

Speeldag 13

25-11-17 19:30 K.S.V. Oudenaarde - A.S. Verbroedering Geel
25-11-17 20:00 F.C.V. Dender E.H. - K.F.C. Dessel Sport
25-11-17 20:00 FC Seraing - K.F.C. Vigor Wuitens Hamme
25-11-17 20:00 K. Patro Eisden Maasmechelen - K. Berchem Sport 2004
25-11-17 20:00 Lommel United - K.M.S.K. Deinze
25-11-17 20:00 R. Excelsior Virton - S.C. Eendracht Aalst
26-11-17 14:30 Chatelet-Farciennes S.C. - K.S.K. Heist
26-11-17 15:00 R. Knokke F.C. - K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk

Speeldag 14

02-12-17 19:30 K.F.C. Dessel Sport - Lommel United
02-12-17 20:00 A.S. Verbroedering Geel - R. Knokke F.C.
02-12-17 20:00 K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk - R. Excelsior Virton
02-12-17 20:00 K.M.S.K. Deinze - K. Patro Eisden Maasmechelen
02-12-17 20:00 K.S.K. Heist - K.S.V. Oudenaarde
03-12-17 14:30 S.C. Eendracht Aalst - Chatelet-Farciennes S.C.
03-12-17 15:00 K. Berchem Sport 2004 - FC Seraing
03-12-17 15:00 K.F.C. Vigor Wuitens Hamme - F.C.V. Dender E.H.

Speeldag 15

09-12-17 19:30 K.S.V. Oudenaarde - K.F.C. Vigor Wuitens Hamme
09-12-17 20:00 FC Seraing - K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk
09-12-17 20:00 K. Patro Eisden Maasmechelen - A.S. Verbroedering Geel
09-12-17 20:00 K.S.K. Heist - K.F.C. Dessel Sport
09-12-17 20:00 Lommel United - Chatelet-Farciennes S.C.
09-12-17 20:00 R. Excelsior Virton - F.C.V. Dender E.H.
10-12-17 14:30 S.C. Eendracht Aalst - K.M.S.K. Deinze
10-12-17 15:00 R. Knokke F.C. - K. Berchem Sport 2004

Speeldag 16

16-12-17 19:30 K.F.C. Dessel Sport - K. Patro Eisden Maasmechelen
16-12-17 20:00 A.S. Verbroedering Geel - K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk
16-12-17 20:00 F.C.V. Dender E.H. - Lommel United
16-12-17 20:00 K.M.S.K. Deinze - R. Excelsior Virton
17-12-17 14:30 Chatelet-Farciennes S.C. - K.S.V. Oudenaarde
17-12-17 15:00 K. Berchem Sport 2004 - K.S.K. Heist
17-12-17 15:00 K.F.C. Vigor Wuitens Hamme - S.C. Eendracht Aalst
17-12-17 15:00 R. Knokke F.C. - FC Seraing

Speeldag 17

13-01-18 19:30 K.S.V. Oudenaarde - K.F.C. Dessel Sport
13-01-18 20:00 F.C.V. Dender E.H. - Chatelet-Farciennes S.C.
13-01-18 20:00 FC Seraing - R. Excelsior Virton
13-01-18 20:00 K. Patro Eisden Maasmechelen - K.F.C. Vigor Wuitens Hamme
13-01-18 20:00 K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk - K.M.S.K. Deinze
13-01-18 20:00 K.S.K. Heist - R. Knokke F.C.
13-01-18 20:00 Lommel United - S.C. Eendracht Aalst
14-01-18 15:00 K. Berchem Sport 2004 - A.S. Verbroedering Geel

Speeldag 18

20-01-18 19:30 K.F.C. Dessel Sport - K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk
20-01-18 20:00 A.S. Verbroedering Geel - F.C.V. Dender E.H.
20-01-18 20:00 K.M.S.K. Deinze - FC Seraing
20-01-18 20:00 R. Excelsior Virton - K. Patro Eisden Maasmechelen
21-01-18 14:30 Chatelet-Farciennes S.C. - K. Berchem Sport 2004
21-01-18 14:30 S.C. Eendracht Aalst - K.S.K. Heist
21-01-18 15:00 K.F.C. Vigor Wuitens Hamme - Lommel United
21-01-18 15:00 R. Knokke F.C. - K.S.V. Oudenaarde

Speeldag 19

27-01-18 19:30 K.S.V. Oudenaarde - FC Seraing
27-01-18 20:00 A.S. Verbroedering Geel - K.F.C. Vigor Wuitens Hamme
27-01-18 20:00 F.C.V. Dender E.H. - S.C. Eendracht Aalst
27-01-18 20:00 K. Patro Eisden Maasmechelen - R. Knokke F.C.
27-01-18 20:00 K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk - K.S.K. Heist
27-01-18 20:00 Lommel United - R. Excelsior Virton
28-01-18 14:30 Chatelet-Farciennes S.C. - K.M.S.K. Deinze
28-01-18 15:00 K. Berchem Sport 2004 - K.F.C. Dessel Sport

Speeldag 20

03-02-18 19:30 K.F.C. Dessel Sport - F.C.V. Dender E.H.
03-02-18 20:00 FC Seraing - Chatelet-Farciennes S.C.
03-02-18 20:00 K.M.S.K. Deinze - K.S.V. Oudenaarde
03-02-18 20:00 K.S.K. Heist - K. Patro Eisden Maasmechelen
03-02-18 20:00 R. Excelsior Virton - K. Berchem Sport 2004
04-02-18 15:00 K.F.C. Vigor Wuitens Hamme - K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk
04-02-18 15:00 R. Knokke F.C. - Lommel United
04-02-18 15:00 S.C. Eendracht Aalst - A.S. Verbroedering Geel

Speeldag 21

17-02-18 19:30 K.S.V. Oudenaarde - K.S.K. Heist
17-02-18 20:00 F.C.V. Dender E.H. - K.F.C. Vigor Wuitens Hamme
17-02-18 20:00 FC Seraing - S.C. Eendracht Aalst
17-02-18 20:00 K. Patro Eisden Maasmechelen - K.M.S.K. Deinze
17-02-18 20:00 K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk - K. Berchem Sport 2004
17-02-18 20:00 Lommel United - K.F.C. Dessel Sport
17-02-18 20:00 R. Excelsior Virton - R. Knokke F.C.
18-02-18 15:00 Chatelet-Farciennes S.C. - A.S. Verbroedering Geel

Speeldag 22

24-02-18 19:30 K.F.C. Dessel Sport - Chatelet-Farciennes S.C.
24-02-18 20:00 A.S. Verbroedering Geel - K.S.V. Oudenaarde
24-02-18 20:00 K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk - F.C.V. Dender E.H.
24-02-18 20:00 K.M.S.K. Deinze - Lommel United
24-02-18 20:00 K.S.K. Heist - FC Seraing
25-02-18 15:00 K. Berchem Sport 2004 - K. Patro Eisden Maasmechelen
25-02-18 15:00 K.F.C. Vigor Wuitens Hamme - R. Knokke F.C.
25-02-18 15:00 S.C. Eendracht Aalst - R. Excelsior Virton

Speeldag 23

03-03-18 19:30 K.S.V. Oudenaarde - K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk
03-03-18 20:00 A.S. Verbroedering Geel - K. Patro Eisden Maasmechelen
03-03-18 20:00 F.C.V. Dender E.H. - K. Berchem Sport 2004
03-03-18 20:00 Lommel United - K.S.K. Heist
03-03-18 20:00 R. Excelsior Virton - K.F.C. Dessel Sport
04-03-18 15:00 Chatelet-Farciennes S.C. - S.C. Eendracht Aalst
04-03-18 15:00 K.F.C. Vigor Wuitens Hamme - FC Seraing
04-03-18 15:00 R. Knokke F.C. - K.M.S.K. Deinze

Speeldag 24

10-03-18 19:30 K.F.C. Dessel Sport - A.S. Verbroedering Geel
10-03-18 20:00 FC Seraing - Lommel United
10-03-18 20:00 K. Patro Eisden Maasmechelen - F.C.V. Dender E.H.
10-03-18 20:00 K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk - Chatelet-Farciennes S.C.
10-03-18 20:00 K.M.S.K. Deinze - K.F.C. Vigor Wuitens Hamme
10-03-18 20:00 K.S.K. Heist - R. Excelsior Virton
11-03-18 15:00 K. Berchem Sport 2004 - K.S.V. Oudenaarde
11-03-18 15:00 S.C. Eendracht Aalst - R. Knokke F.C.

Speeldag 25

17-03-18 19:30 K.F.C. Dessel Sport - R. Knokke F.C.
17-03-18 19:30 K.S.V. Oudenaarde - R. Excelsior Virton
17-03-18 20:00 A.S. Verbroedering Geel - K.M.S.K. Deinze
17-03-18 20:00 F.C.V. Dender E.H. - FC Seraing
17-03-18 20:00 K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk - Lommel United
18-03-18 15:00 Chatelet-Farciennes S.C. - K. Patro Eisden Maasmechelen
18-03-18 15:00 K. Berchem Sport 2004 - S.C. Eendracht Aalst
18-03-18 15:00 K.F.C. Vigor Wuitens Hamme - K.S.K. Heis

Speeldag 26

24-03-18 19:30 K.S.V. Oudenaarde - F.C.V. Dender E.H.
24-03-18 20:00 FC Seraing - K. Berchem Sport 2004
24-03-18 20:00 K. Patro Eisden Maasmechelen - K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk
24-03-18 20:00 K.S.K. Heist - K.M.S.K. Deinze
24-03-18 20:00 Lommel United - A.S. Verbroedering Geel
24-03-18 20:00 R. Excelsior Virton - K.F.C. Vigor Wuitens Hamme
25-03-18 15:00 R. Knokke F.C. - Chatelet-Farciennes S.C.
25-03-18 15:00 S.C. Eendracht Aalst - K.F.C. Dessel Sport

Speeldag 27

07-04-18 19:30 K.F.C. Dessel Sport - K.S.K. Heist
07-04-18 20:00 A.S. Verbroedering Geel - FC Seraing
07-04-18 20:00 F.C.V. Dender E.H. - R. Excelsior Virton
07-04-18 20:00 K. Patro Eisden Maasmechelen - K.S.V. Oudenaarde
07-04-18 20:00 K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk - R. Knokke F.C.
07-04-18 20:00 K.M.S.K. Deinze - S.C. Eendracht Aalst
08-04-18 15:00 Chatelet-Farciennes S.C. - Lommel United
08-04-18 15:00 K. Berchem Sport 2004 - K.F.C. Vigor Wuitens Hamme

Speeldag 28

14-04-18 20:00 FC Seraing - K.F.C. Dessel Sport
14-04-18 20:00 K.M.S.K. Deinze - K. Berchem Sport 2004
14-04-18 20:00 K.S.K. Heist - A.S. Verbroedering Geel
14-04-18 20:00 Lommel United - K. Patro Eisden Maasmechelen
14-04-18 20:00 R. Excelsior Virton - Chatelet-Farciennes S.C.
15-04-18 15:00 K.F.C. Vigor Wuitens Hamme - K.S.V. Oudenaarde
15-04-18 15:00 R. Knokke F.C. - F.C.V. Dender E.H.
15-04-18 15:00 S.C. Eendracht Aalst - K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk

Speeldag 29

21-04-18 20:00 A.S. Verbroedering Geel - R. Excelsior Virton
21-04-18 20:00 Chatelet-Farciennes S.C. - K.F.C. Vigor Wuitens Hamme
21-04-18 20:00 F.C.V. Dender E.H. - K.S.K. Heist
21-04-18 20:00 K. Berchem Sport 2004 - R. Knokke F.C.
21-04-18 20:00 K. Patro Eisden Maasmechelen - S.C. Eendracht Aalst
21-04-18 20:00 K.F.C. Dessel Sport - K.M.S.K. Deinze
21-04-18 20:00 K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk - FC Seraing
21-04-18 20:00 K.S.V. Oudenaarde - Lommel United

Speeldag 30

28-04-18 20:00 FC Seraing - K. Patro Eisden Maasmechelen
28-04-18 20:00 K.F.C. Vigor Wuitens Hamme - K.F.C. Dessel Sport
28-04-18 20:00 K.M.S.K. Deinze - F.C.V. Dender E.H.
28-04-18 20:00 K.S.K. Heist - Chatelet-Farciennes S.C.
28-04-18 20:00 Lommel United - K. Berchem Sport 2004
28-04-18 20:00 R. Excelsior Virton - K.F.C. Oosterzonen Oosterwijk
28-04-18 20:00 R. Knokke F.C. - A.S. Verbroedering Geel
28-04-18 20:00 S.C. Eendracht Aalst - K.S.V. Oudenaarde

Corrigeer

Het Nieuwsblad biedt meer dan 1.000 reeksen in 12 sporten aan. Zoek hierboven de uitslagen van uw favoriete club of surf naar onze uitslagenpagina.

Uitslagen & standen

Bundesliga Regulier

Vorige speeldag

Speeldag 34

GS W V G DS P
1 FC Bayern München 34 27 4 3 92/28 84
2 FC Schalke 04 34 18 7 9 53/37 63
3 TSG 1899 Hoffenheim 34 15 9 10 66/48 55
4 Borussia Dortmund 34 15 9 10 64/47 55
5 Bayer 04 Leverkusen 34 15 9 10 58/44 55
6 RB Leipzig 34 15 11 8 57/53 53
7 VfB Stuttgart 34 15 13 6 36/36 51
8 Eintracht Frankfurt 34 14 13 7 45/45 49
9 Borussia Mönchengladbach 34 13 13 8 47/52 47
10 Hertha BSC 34 10 11 13 43/46 43
11 Werder Bremen 34 10 12 12 37/40 42
12 FC Augsburg 34 10 13 11 43/46 41
13 Hannover 96 34 10 15 9 44/54 39
14 1. FSV Mainz 05 34 9 16 9 38/52 36
15 SC Freiburg 34 8 14 12 32/56 36
16 VfL Wolfsburg 34 6 13 15 36/48 33
17 Hamburger SV 34 8 19 7 29/53 31
18 1. FC Köln 34 5 22 7 35/70 22