Voetbaltransfers in Antwerpen

1STE AMATEURKLASSE

Berchem Sport

Trainer: Jonas De Roeck.

In: Mbani Maluka Bimbo (Woluwe-Zaventem), Jordy Huysmans (Antwerp), Stef Van den Heuvel (Cappellen).

Uit: Ransford Addo (?), Dylan Audenaert (Mariekerke), Alejandro Castro Suarez (Burcht), Giorgi Faes (Zwarte Leeuw), Frederic Ledent (RC Mechelen), Florian Russo (?), Romeo Van Dessel (stopt), Yari Schwartz (Wijnegem), Laurens Siemons (Lyra).

Dessel

Trainer: Patrick Witters.

In: Nick Efekia Mongo (STVV), Brent Peers (Antwerp), Ivan Paulino Rosario (Westerlo), Senne Verbiest (KRC Genk), Ben Yagan (OH Leuven).

Uit: Dean Boiten (Patro Eisden Maasmechelen), Ken Debauve (Thes Sport), Timothy Dreesen (City Pirates), Sander Heesakkers (terug naar Nederland), Thomas Jutten (terug Cercle Brugge), Yannick Reuten (?).

ASV Geel

Trainer: Nicky Hayen.

In: Arne Hoefnagels (Oosterzonen), Ralph Jannes (beloften Geel), Jeroen Vanderheiden (beloften Geel), Mehdi Zerouali (beloften Geel).

Uit: Yannis Augustijnen (Oosterzonen), Yadi Bangoura (Union), Gijs Brouwers (vrij), Willem Celen (Hades), Lucas Damblon (terug Sint-Truiden), Casper De Norre (terug Sint-Truiden), Stijn Jeurissen (vrij), Aboubakary Koita (AA Gent), Jasper Van der Heyden (vrij).

SK Heist

Trainer: Karel Keleman.

In: Mehdi Bounouh (OH Leuven), Stig Engelen (Oosterzonen), Thomas Englebert (Sprimont), Emre Erciyas (Waasland-Beveren), Daan Matterne (OH Leuven), Robert Roosen (Antwerp).

Uit: Coly Badiane, Daimy Deflem (Londerzeel), Laurent Dethier (FC Luik), Roel Grant (gestopt), Nick Marchoul, Dries Merckx (Betekom), Fausto Santoro (Diegem), Jens Van Heer (Sterrebeek), Jarne Vrijsen (Hasselt).

Oosterzonen

Trainer: Stijn Geys.

In: Jelani Abdelmalek (Fortuna Sittard, Nederland), Yannis Augustijnen (ASV Geel), Stig Cools (Leopoldsburg), Jeroen De Bisschop (Meldert), Yan De Maeyer (Beerschot Wilrijk), Frederic Farin (Patro Maasmechelen), Gwenn Jaa (Sprimont), Kevin Janssens (Tempo Overijse), Devon Maes (Bocholt), Jessy Majele (Patro Maasmechelen), Federik Spruyt (Bocholt), Sam Van Aerschot (Betekom), Nick Van de Walle (Hoogstraten).

Uit: Joren Dehond (Ramsel), Stig Engelen (Heist), Arne Hoefnagels (ASV Geel), Pieter Mariën (Nijlen), Wim Mennes (Peer), Jamie Meseure (Rupel Boom), Brice Ntambwe (Lierse), Ladas Panagiotis (?), Prince Rajcomar (?), Karel Vanroose (Cercle Brugge), Ramon Van Veldhoven (Wezel Sport), Steven Verheyen (Duffel), Stef Vervoort (Houtvenne), Alexander Wouters (Nijlen).

2DE AMATEURKLASSE

Bornem

Trainer: Robby Buyens.

In: Lance Kawaya (Temse), Ivonick Rodriguez (Rapid Leest), Koen Stabel (Mariekerke), Yannick Quintelier (Sint-Niklaas),

Uit: Karim Ben Liou (Hamme), Kenny Christiaens (Temse), Stef Deloose (Temse), Axel Hermans (Grimbergen), Malick Gaye (Gent-Zeehaven), Arne Ivens (Hamme), Reda Serrou (Londerzeel), Herve Telen (RC Mechelen), Tom Vermeire (Temse), Tim Vleminckx (Overijse), Kurt Weuts (Wijgmaal).

Cappellen

Trainer: Bart De Roover.

In: Andreas Destoop (Antwerp), Tom Floren (Antwerp), Wesley Geuens (Mariekerke), Nico Lemaire (Antwerp).

Uit: Ramzi Ben Ahmed (?), Pieter Kempeneers (Wijgmaal), Seppe Kil (Temse), Kristof Maes (Lyra), Andrew Petersen (Lille), Ken Spies (Temse), Nick Van Asch (Zwarte Leeuw), Jasper Vandebroek (VC Herentals), Stef Van den Heuvel (Berchem), Roel Van Hemert (Lille), Miguel Verhagen (stopt).

City Pirates

Trainer: Yves Van Heurck.

In: Timothy Dreesen (Dessel Sport), Nick Felix (Rupel Boom), Aaron Lenie (Wijnegem), Kenny N’Sumbu (Aachen, Duitsland), Ahmed Sababti (Mariekerke), Thomas Van Tongerloo (Mariekerke).

Uit: Jesse Daas (Sint-Lenaarts), Tristan Dermaut (Lyra), Rik Smets (?), Brent Van Den Abeele (Lyra), Jeroen Van Den Broeck (Vorselaar), Jannick Van Sanden (Wijnegem), Spencer Verbiest (stopt), Olivier Vertommen (Sint-Lenaarts), Kadir Yilmaz (Eppegem).

FC Duffel

Trainer: Frank Magerman.

In: Dyron Daal (RWDM), Lee-Roy De Keersmaecker (Temse), Ilias El Yazidi (Vosselaar), Issam Fariat (Tempo Overijse), Sebastien Ito (Waasland-Beveren), Brian Moding (RWDM), Nick Van Kort (Mariekerke), Yannick Verlinden (Sint-Lenaarts), Steven Verheyen (Oosterzonen), Lode Vertonghen (Temse).

Uit: Yannick Dierickx (RC Mechelen), Morad Gloub (Nielse), Wout Kerckhofs (RC Mechelen), Andreas Luckermans (RC Mechelen), Niels Martin (Temse), Christopher Meyers, Kevin Spreutels (Tempo Overijse), Kevin Van Loock (Diest), Stijn Willems (Heikant).

Hoogstraten

Trainer: Gino Swaegers.

In: Bart Cornelissen (Zwarte Leeuw), Jasper Cox (Westerlo), Tim Hofstede (Zwarte Leeuw), Jens Lambrechts (Sint-Lenaarts), Ruben Meynendonckx (Zwarte Leeuw), Nick Van Huffel (Zwarte Leeuw).

Uit: Hamid Bouyfoulkitne (?), Mathias Gessner (Sint-Lenaarts), Ivan Mateso-Liongola (Leopoldsburg), Jeffrey Pauwels (Zwarte Leeuw), Nick Van de Walle (Oosterzonen), Vincent Van Hoof (OJC Rosmalen, Nederland), Gianni Vets (Zwarte Leeuw).

Rupel Boom

Trainer: Urbain Spaenhoven.

In: Stef De Reys (KV Mechelen), Jordan Kerstenne (Spouwen Mopertingen), Jamie Meseure (Oosterzonen).

Uit: Bjorn Cornelissens (Eppegem), Dominique Ernst (Mariekerke), Nick Felix (City Pirates), Antonio Munoz-Herrera (RC Gent), Remco Pieters (Mariekerke), Ruben Van Wemmel (Rapid Leest), Jef Vogels (Zwarte Leeuw).

Sint-Lenaarts

Trainer: Karel Meseure.

In: Jess Daas (City Pirates), Giovanni Geladi (Brasschaat), Mathias Gessner (Hoogstraten), Zoubeir Hansa (vrij), Emiel Linkers (Nederland), Maxim Naulaers (vrij), Isant Oheneba (vrij), Frederick Setodji (Antwerp), Brent Van Braeckevelt (vrij), Siebe Van Den Broek (Hoogstraten), Xavier Van Eecke (Vosselaar), Frederik Van Opstal (Hoogstraten), Olivier Vertommen (City Pirates).

Uit: Mark Geeve (FC Katelijne), Jan Jochems (Loenhout), Adi Kamara (Ternesse), Jens Lambrechts (Hoogstraten), Jordi Maes (V. Zwijndrecht), Ray Mensah (?), Mathy Sebrechts (Zandvliet), Andreas Smits (Exc. Puurs), Kjel Ven (?), Yannick Verlinden (FC Duffel).

KFC Turnhout

Trainer: Tom Moons.

In: Kemmerun Van Erp (Jong Willem II, Nederland).

Uit: Nico Lansu (Zwarte Leeuw).

Vosselaar

Trainer: Frank Belmans.

In: Jelle Adriaensen (Zwarte Leeuw), Guy Geudens (White Star), Nick Kuijlaars (Geldrop, Nederland), Berne Lenaerts (Houtvenne), Michiel Meynendonckx (Zwarte Leeuw), Kamiel Schilders (Verbroedering Arendonk), Ruben Smet (Rupel Boom), Jente Verbaendert (White Star).

Uit: Ragib Alassan (verhuis naar buitenland), Ilias El Yazidi (FC Duffel), David Eyland (Vlimmeren), Michiel Huygaerts (White Star), Rik Pauwels (Lentezon), Nico Van der Linden (vrij), Xavier Van Eecke (Sint-Lenaarts), Dries Vanlommel (De Kempen), Josip Vermeiren (Lentezon), Dion Watson (Wellen).

Zwarte Leeuw

Trainer: Gert Jochems.

In: Giorgi Faes (Berchem), Nico Lansu (KFC Turnhout), Pieter Mariën (Oosterzonen), Karl Olongo Dembo (Sint-Lenaarts), Ilan Paulissen (Berchem), Jeffrey Pauwels (Hoogstraten), Brent Severeyns (Antwerp), Kevin Truyts (NAC Breda), Nick Van Asch (Cappellen), Nick Van Belle (Sint-Niklaas), Jesse Van Bezooijen (NAC Breda, Nederland), Benjamin Van Wanrooij (UNA, Nederland), Gianni Vets (Hoogstraten), Jef Vogels (Rupel Boom).

Uit: Jelle Adriaensen (Vosselaar), Geraldo Antonio Alberto (?), Bernd Brughmans (Thes Sport), Reno Bruynseels (Minderhout), Bart Cornelissen (Hoogstraten), Michaël De Neef (?), Tim Hofstede (Hoogstraten), Glenn Jansen (White Star), Michiel Meynendonckx (Vosselaar), Ruben Meynendonckx (Hoogstraten), Yens Peeters (Nijlen), Thijs Schrauwen (Wuustwezel), Dario Van der Steen (Antonia), Nick Van Huffel (Hoogstraten).

3DE AMATEURKLASSE

VC Herentals

Trainer: Jef Dufraing.

In: Stef Bruyninckx (KFC Herenthout), Papy Keïta (Eendracht Zele), Toon Leysen (Berg en Dal), René Romand (Zandhoven SK), Salim Sillah (KFC Oosterzonen), Jasper Vandebroeck (R. Cappellen FC), Brent Vercammen (KFC Lille).

Uit: Aldin Begic (Zwaluwen Olmen), Philippe Biernaux (Oostmalle Sport), Kim Bosmans (ESK Leopoldsburg), Sven Herrijgers (Merksplas), Niels Hoefnagels (Linda Olen), Admir Krajisnic (Beekhoek A), Niels Mariën (RC Mechelen), Niels Taels (Sint-Dimpna), Tuur Vissers (Linda Olen).

Houtvenne

Trainer: Geert Van Dessel.

In: Rafael Cordeiro (Ukkel), Jordy Corten (KVK Tienen), George Da Rocha (KV Mechelen), Jasper Janssen (Betekom), Maxim Put (GR Katelijne), Nick Van Avermaet (Antwerp), Pieter Vanbeginne (Betekom), Sam Van Aerschot (Schriek), Stef Vervoort (Oosterzonen), Jeroen Vets (Heist).

Uit: Thomas De Corte (Heikant), Junior Ebobo (?), Kenny Geudens (FC De Kempen), Berne Lenaerts (Vosselaar), Dave Nieskens (?), Sander Van Hoogten (Heikant), Nick Van Peet (Wezel), Jason Wall (?).

Mariekerke

Trainer: Raf Joosten.

In: Saïd Abbou (Betekom), Dylan Audenaert (Berchem), Makabé Bassa (Acren Lessines), Andy Braems (Wolvertem Merchtem), Davy Claessens (Wolvertem Merchtem), Yentle De Maegd (RC Mechelen), Wannes De Wreede (KSV Temse), Dominique Ernst (Rupel Boom), Darko Matkovic (GR Katelijne), Remco Pieters (Rupel Boom), Christophe Pieyns (Londerzeel SK), Himi Rayane (GR Katelijne), Rik Smets (City Pirates), Nick Van Acoleyen (KSV Bornem), Joeri Vergauwen (Sint-Niklaas), Jens Vertonghen (KSV Bornem), Tom Weckx (KSV Bornem).

Uit: Brahim Boujouh, Koen Carlier (Puurs), Wesley Geuens (Cappellen), Murat Kocak (Kontich), Conor Laerenbergh (Wolvertem Merchtem), Nicky Melkert (Burcht), Imad Ouriagli (Puurs), Ahmed Sababti (City Pirates), Koen Stabel (Bornem), Kjell Tolenaars (SK Berlare), Sven Van der Heyden (Lyra), Andy Van der Westerlaken (Hoboken), Nick Van der Westerlaken (Hoboken), Nick Van Kort (KFC Duffel), Thomas Van Tongerloo (City Pirates), Jens Verboven (Kontich), Vin Vercouteren (Hoek, NL).

FC Nijlen

Trainer: Kris De Backer.

In: Yens Peeters (Zwarte Leeuw),Tim Peleman (Racing Mechelen), Kenny Thompson (Beerschot-Wilrijk), Elias Truyers (Oosterzonen), Alexander Wouters (Oosterzonen).

Uit: Arno Dirkx (stopt), Wannes Ooms (Bevel), Sam Mellebeek (stopt), Bart Thys (stopt), Wesley Verschaeren (VV Duffel).

Ternesse

Trainer: Paul Degenaers.

In: Kenzo Alonso Clemente (FC De Kempen), Joppe Janssens (Sint-Gillis-Waas), Akidilie Kamara (vrij), Wesley Pelgrims (Antwerp U21), Gilles Sallaets (Schriek), Brett Troonbeeckx (Sint-Gillis-Waas).

Uit: Matteo Cecchi (Candadese school), Youssef Hani (Lint), Jim Seiffermann (Wijnegem), Phi Nhat Tran (Rapid Leest), Nils Vervoort (Brasschaat).

1STE PROVINCIALE

Antonia A

Trainer: Jesse Verstraeten.

In: Gregory Boeykens (Sint-Lenaarts), Mo Kasmi (Wijnegem), Dario Van Der Steen (Zwarte Leeuw), Sam Van Geertruyden (Berchem), Sam Van In (’s Gravenwezel-Schilde).

Uit: Ogyeman Dickson (Oxford Hemiksem), Michael Dierickx (stopt), Jens Smet (Loenhout), Bart Van Impe (stopt).

Berg en Dal

Trainer: Rudi Hoes.

In: Roberto Berrevoets (KESK Leopoldsburg), Hassan Bilican (KVK Beringen), Niels Bodaert (Zonhoven VV), Elias Bosselaers (Witgoor Dessel), Cisse Brabants (Dessel Sport), Matthias Donckers (Dessel Sport), Jalal El Idrissi (Maasmechelen), Yarne Lemmens (VC Westerlo), Brecht Maes (Thes Sport B), Shivaro Moskiet (onbekend), Tino Pelligriti (Termien), Guan Reumers (Diest), Robin Reumers (Thes Sport).

Uit: Seppe Berrevoets (Schriek), Mehmet Bolat (Verbr. Balen), Frederic De Wilde (Wezel Sport), Stijn Huybrechts (KFC Zammel), Lander Keersmaekers (stopt), Toon Leysen (VC Herentals), Lucas Ohnenik (Verbr. Arendonk), Sheldon Weinman (Engeland).

Branddonk

Trainer: Johnny Van Broekhoven.

In: Nico Dries (Gierle), Joris Hermans (VV De Valk, Nederland), Maarten Janssens (Gierle), Ledion Muratay (VV Echt, Nederland), Zico Vervloesem (Westerlo).

Uit: Stef Adriaensen (KFC Mol), Michiel Geeraerts (Sint-Dimpna), Ward Hoskens (KFC Mol), Pieter Michiels (De Kempen), Niels Voets (De Kempen).

FC Heikant

Trainer: Rudy Van Houdt.

In: Brian Bouwmeester (Rapid Leest), Robbe De Backer (OG Vorselaar),Thomas De Corte (KVC Houtvenne), William Dias Morais (KFCM Hallaar), Mohcine El Harouat (Excelsior Puurs), Karel Mertens (KFC Katelijne), Yoran Mylemans (SK Heist), Didier Ndagano (Exc. Kaart), Kamiel Van hoogten (SK Heist), Sander Van hoogten (KVC Houtvenne), Jorn Van Dyck (KV Mechelen), Flor Vermeylen (SK Heist), Senne Wets (SK Lierse), Stijn Willems (KFC Duffel).

Uit: Ben Bakkovens (FC De Kempen), Michiel Buts (Herenthout), Kenny De Winter (Herenthout), Dries Van Dessel (stopt), Glenn Van Genechten (Herenthout), Arno Van Hove (FC De Kempen).

KGR Katelijne

Trainer: Larbi Rachi.

In: Anass Arbage (Racing Mechelen), Tjalle Beyen (Kampelaar), Jeroen Bouckaert (Eppegem), Heywood De Buck (Gullegem), Denis Dekeiser (Pamel), Senne Emmeregs (Racing Mechelen), Bayo Owa (Rapid Leest), Ioannis Pavlidis (Diegem Sport), Kyle Pevernagie (Wijgmaal), Julien Shikayi (’s Gravenwezel), Jordy Uijtenhaak (Tisselt), Sofiaan Zarrouk (Racing Mechelen).

Uit: Maxim Beeckmans (Diegem Sport), Roy Devia (Zwjndrecht), Philippe De Smet (FC Putte), Robbe Dillen (Herenthout), Rayane Himi (Mariekerke), Quinten Himpe (Rapid Leest), Kevin Huysmans (Racing Mechelen), Darko Matkovic (Mariekerke), Maxim Put (Houtvenne), Thomas Rypens (Tisselt), Stein Stuyck (Racing Mechelen), Christophe Van Dorst (Racing Mechelen), Dieter Van Tricht, Andy Williams (Veltem).

Kontich

Trainer: Wes De Ceuster.

In: Olivier Claessens (Herent), Bruno Duarte Arjonas (Betekom), Murat Koçak (Mariekerke), Andreas Tindemans (KV Mechelen), Jens Verboven (Mariekerke).

Uit: Bunow Angafor (FC Katelijne), Kwasi Appiah (SK Wilrijk), Sander Eens (Boechout), John Schot (Exc. Puurs), Olivier Trouillard (Exc. Puurs), Jan Verachtert (stopt), Bart Vergeylen (VV Duffel), Frank Vissers (Wijnegem).

Rapid Leest

Trainer: Nico Van Uytsel.

In: Nabil Abboustiou (RC Mechelen), Brahim Afkir (Oppuurs), Glen Bouwmeester (Verbroedering Zwijndrecht), Melvin Bouwmeester (Wolvertem), Yannick Cabuy (RC Mechelen), Mathias Cloostermans (RC Mechelen), Stijn Coppens (Rupel Boom), Souhail El Aissaoui (Schriek), Quinten Himpe (GR Katelijne), Daniël Mombers (Kemzeke), Sébastien Moyson (GR Katelijne), Sander Paelinck (Sint-Jozef Londerzeel), Nassim Tanjaui (Rupel Boom), Nhat Phi Tran (Ternesse), Ruben Van Wemmel (Rupel Boom), Fikri Verschueren (RC Mechelen).

Uit: John Agbo (stopt), Brian Bouwmeester (Heikant), Jarne Bouwmeester (Heikant), Said El Harchi (Verbroedering Zwijndrecht), Bayo Owa (GR Katelijne), Stijn Saerens (Relegem).

Lille

Trainer: Frans Vloemans.

In: Prince Asubonteng (Duffel), Aron Augustyns (Lierse), Ray Mensah (Sint-Lenaarts), Andrew Petersen (Cappellen), Roel Van Hemert (Cappellen).

Uit: Nicolas Appeltans (Leopoldsburg), Bert Tuteleers (Leopoldsburg), Brent Vercammen (VC Herentals), Vincenzo Verhoeven (?), Stef Verwimp (Herenthout), Ken Vets (Bevel), Lorenz Vloemans (Gierle).

Lyra

Trainer: Tom Schipper.

In: Tristan Dermaut (City Pirates), Gwen Jacobs (Temse), Kristof Maes (Cappellen), Laurens Siemons (Berchem Sport), Brent Van Den Abeele (City Pirates), Sven Van Der Heyden (Mariekerke).

Uit: Nathaniel Baelus (Wavria), Tom Cappan (RKC Waakwijk, Ned.), Vinnie Frans (Woluwe-Zaventem), Kenzo Kennes (SV Nielse), David Olensky (vrij), Viktor Ploegaerts (Lint), Jurgen Raeymaeckers (FC Vossem), Ali Tahirovic (vrij), Cedric Van De Weerd (Kessel United).

RC Mechelen

Trainer: James Van Vaerenbergh.

In: Thibault Borrens (KV Mechelen), Dani Correas Martines (FC Borght), Rob Dekleermaeker (Grimbergen), Yannick Dierckx (KFC Duffel), Augustin Dondo-Ndubo (Sterrebeek), Abderrahman El Mahssaoui (zaalvoetbal Salaam Mechelen), Matz Godts (Sterrebeek), Lothar Hens (Schriek), Freek Heyvaert (Delta Londerzeel), Kevin Huysmans (GR Katelijne), Fréderick Ledent (Berchem), Bram Kerckhofs (Schriek), Wout Kerckhofs (KFC Duffel), Andreas Luckermans (KFC Duffel), Niels Mariën (Nijlen), Stein Stuyck (GR Katelijne), Frederick Struijlaert (Schriek), Herve Telen (RC Mechelen), Christophe Van Dorst (GR Katelijne), Brad Yoka Itela.

Uit: Tarik Dahman (Grimbergen), Marcos Del Molino Talavera (RSD Jette), Yentle De Maegd (Mariekerke), Aboubacar Gassama, Alec Mertens (Eppegem), Tim Peleman (Nijlen), Hervé Telen, Alex Teirlinckx (Entente Acren Lessines), Nils Van Delm, Thomas Vos (Kessel United), Wouter Vos (Kessel United).

Merksplas

Trainer: Raf De Houwer.

In: Issam Dahmani (SC Kruisland, Nederland), Arne Geysen (Sint-Jozef), Sven Herrijgers (VC Herentals), Hakan Patan (FC De Kempen), Seppe Smits (Vlimmeren), Kane Verhoeven (KVV Dosko).

Uit: Jens Jochems (stopt), Michiel Lanslots (stopt), Tom Sanders (stopt), Kevin Van Den Broek (stopt), Michiel Van Gemert (stopt).

Oppuurs

Trainer: Kurt Heremans.

In: Robby Jacobs (Wintam), Lennart Jenart (Branst), Keanu Moens (Branst).

Uit: Brahim Afkir (Rapid Leest), Roel Kerremans (Wintam).

Schriek

Trainer: Bjorn Goyvaerts.

In: Seppe Berrevoets (Berg en Dal), Ignace Dams (Oosterzonen), Ignace Daneels (Olympic Pirates Deurne BG), Hannes Deboes (Betekom), Hamza Lagrib (KV Mechelen), Mannu Meylemans (Bevel), Mathias Moeyersons (VV Duffel), Branco Rubenschüh (Betekom), Ilyasse Tazi (Brasschaat), Dries Tuerlinckx (Betekom), Cedric Van Hoey (KV Bonheiden), Benito Verswijvel (Olympic Pirates Deurne BG), Sam Vlaeymans (Ranst), Tobias Vermeiren (Betekom).

Uit: Souhail El Aissaoui (Rapid Leest), Lothar Hens (Racing Mechelen), Bram Kerckhofs (Racing Mechelen), Gilles Sallaets (Ternesse), Frederick Struijlaert (Racing Mechelen), Sam Van Aerschot (Houtvenne), Robin Vercammen (Eppegem).

Sint-Job

Trainer: Peter Schrauwen.

In: Loïc Heuten (Maria-ter-Heide), Jonas Michiels (Maria-ter-Heide), Kevin Stoop (vrij).

Uit: Fouke Fissers (Kaart), Kuider Hamaida (Oostmalle), Colin Schilperoord (Wijnegem), Wim Van Achteren (stopt).

OG Vorselaar

Trainer: Filip De Cnodder.

In: Levi Hoes (KVV Dosko), Jarne Leys (U19 VC Westerlo), Dominique Olieslagers (FC De Kempen), Jeroen Van Den Broeck (City Pirates), Kobe Verbinnen (FC De Kempen B).

Uit: Branko Biesmans (Oosterzonen B), Robbe De Backer (Berlaar-Heikant), Brent Geukens (Grobbendonk), Jentl Govaerts (Grobbendonk), Yves Hermans (VV Laakdal), Dries Kenis (Oosterzonen B), Jef Rens (Oosterzonen B), Thomas Van Aelst (MLK Lichtaart), Rowdy Van den Bosch (MLK Lichtaart), Dieter Van Looveren (stopt), Jonas Van Rooy (MLK Lichtaart), Thomas Van Sprengel (stopt).

Witgoor

Trainer: Paul Wilmas.

In: Mathias Cauwenberghs (Leopoldsburg), Gianni De Meulenaer (Westerlo), Robin De Scheemaeker (Ezaart), Jorne Leysen (Dessel), Wout Meeuwssen (De Kempen), Jens Van Gompel (Verbr. Arendonk), Ron Van Reet (Wezel), Jenthe Van Rooy (KFC Mol).

Uit: Elias Gili (?), Levi Luyten (Vrij Arendonk), Ruben Pellegroms, Wout Philipsen (Rauw), Mathijs Van Bulck (?), Jelle Vanderheyden (White Star), Sam Verloo (?), Davy Wagemans (White Star), Jochen Wilms (Olmen).

2de provinciale A

Bonheiden

Trainer: Frans Jaspers.

In: Tom De Munter (Leest United), Mauro Janssens (SK Kampelaar), Stef Vandenbosch (beloften Beerschot Wilrijk), Wouter Vandermieren (Betekom), Jan Van Gramberen (Tielt-Winge).

Uit: Tim Cornelis (BO Beerzel), Sven Langenus (stopt).

Brasschaat

Trainer: Jo Van Dyck.

In: Shafik Boushaba (Halsteren, Nederland), Stijn De Blick (Antwerp), Jelle Laenen (’s Gravenwezel-Schilde), Wim Parmentier (Kaart), Jordy Roelandts (Sint-Niklaas), Sam Vandekeybus (Beerschot Wilrijk), Tim Van Den Bleeken (Mariaburg), Steve Van Mirlo (Kaart), Nils Vervoort (Ternesse), Illes Zidane (Real Sociedad, Spanje).

Uit: Desiré Binnemans (Wuustwezel), Arno De Pauw (Nossegem), Giovanni Geladi (Sint-Lenaarts), Tom Gilops (’s Gravenwezel-Schilde), Yannick Palmers (FC Ekeren), Kevin Pauwels (V. Zwijndrecht), Yarne Van Braeckevelt (Kaart), Jens Van Loon (’s Gravenwezel-Schilde).

Broechem

Trainer: Christof Van Camp.

In: Fabian Dierckx (vrij).

Uit: Bert Sebrechts (stopt).

Sporting Burcht

Trainer: Sven Pirot

In: Qisse Abdelelfatah (Kruibeke), Glen De Jonge (Kruibeke), Sam Geeraerts (Berendrecht), Nicky Melkert (Mariekerke), Andrzej Muller (V. Zwijndrecht), Gregory Onraet (FC Ekeren), Ramadhani Shabani (Turk Sport), Alejandro Castra Suarez (Berchem), Thomas Vinck (vrij).

Uit: Thomas Braet (Reet), Bartek Obidowski (vrij), Yannick Peeters (Donk), Jordy Van De Perre (Meerdonk).

Rochus Deurne

Trainer: Danny Huysmans.

In: Mike Bosschaerts (Schoten), Bjorn De Nijs (SK Donk), Thierry Backx (Wijnegem), Jallil Aladji (Wijnegem), Tresor Malu N’Kola (Aarschot), Yedi Diensi (Wijnegem), Tocho Van Nuffelen (Schoten), Florim Ajdari (Turk Sport).

Uit: Sten Beyens (?), Tom Van Aelst (Schelle), Nick Van Eynde (?), Kevin Verbrugghe (Gooreind), Tim Gotzen (Borsbeek).

VV Duffel

Trainer: Wesley Stuyck.

In: Yannick De Voecht (FC Duffel), Bart Vergeylen (Kontich), Wesley Verschaeren (Nijlen).

Uit: Yentl Herman (FC Putte), Matthias Moeyersons (Schriek), Frank Sels (stopt).

RVC Hoboken

Trainer: Tom Adriaenssens.

In: Nermin Duraçak (Beerschot Wilrijk), Andy Van der Westerlaken (Mariekerke), Nick Van der Westerlaken (Mariekerke), Jeroen Van De Vijver (FC Merksem), Michael Verlinden (V. Zwijndrecht), Niels Vissers (Mariaburg).

Uit: Sam Dauwen (Pulle), Mersad Keramad (Katelijne).

FC Katelijne

Trainer: Glenn Liekens.

In: Stef Coremans (FC Duffel), Marc Geeve (Sint-Lenaarts), Mersad Karamet (RVC Hoboken), Anthony Mbachu (Kalmthout), Michael Maermans (Walem), Nils Vanderzeypen (Steenhuffel), Clemente Yelko (Wijnegem).

Uit: Mourad Maroc (?), Karel Mertens (Berlaar Heikant), Jeroen, Raymenants (stopt), Jasper Steylaerts (Hallaar), Karim Tallal (?), Lars Vermarcke (Walem).

‘s Gravenwezel-Schilde

Trainer: Johan Lauryssen.

In: Tom Gilops (Brasschaat), Koen Matyn (V. Zwijndrecht), Jens Van Loon (Brasschaat), Nick Windey (Ranst).

Uit: Felix Coppieters (Wijnegem), Wim De Hoon (stopt), Jelle Laenen (Brasschaat), Julien Shikayi (GR Katelijne), Sam Van In (Antonia).

Lint

Trainer: Kris Mampaey.

In: Michael Borremans (Zoersel), Dimitri Deleau (Buggenhout), Michael Deneef (Zwarte Leeuw), Youssef Hani (Ternesse), Victor Ploegaerts (Lyra), Yousri Sabhaoui (Kontich), Kim Schrijvers (vrij).

Uit: Niel Debooij (Lentezon Beerse), Kenzo Smet (?), Yannick Vandeputte (?), Pieter Vanhoudt (?).

Mariaburg

Trainer: Samir Beloufa.

In: Gianno Defos (City Pirates), Yordi Foukaert (Berchem), Marco Ristovic (Rupel Boom), Greg Van Alsenoy (Antwerp), Vince Van Wellen (Zandvliet).

Uit: Nick Benoey (Wijnegem), Wesley Bossier (FC Merksem), Gregory Bovée (stopt), Jens Breeur (FC Ekeren), Ben Colson (Brecht), Lander De Bruyn (Zandvliet), Niels Denie (Oxford Hemiksem), Jordy Denisse (Kaart), Tim Janssen (SK Donk), Nicolas Le Grelle (Zandvliet), Joris Michels (Ol. Essen), Mathias Smet (Schoten), Bert Dielen (Schoten), Stefan Lippens (Kalmthout), Tim Van Den Bleeken (Brasschaat), Niels Vissers (RVC Hoboken), Vince Wallaert (Brecht).

Ranst

Trainer: Kurt Gessner.

In: Yorben Beerlandt (Ternesse), Gilles Curtoud (FC Merksem), Ken De Keulenaere (Ternesse), Bryan De Meyer (FC Merksem), Bryan Emmerechts (Wijnegem).

Uit: Jeremy Deleu (stopt), Bert Stockman (stopt), Sam Vlaeymans (Schriek), Nick Windey (’s Gravenwezel-Schilde).

Sporting Tisselt

Trainer: Krzysztof Stefanski.

In: Nourdine Benali (Jette), Jens Peuters (Beerschot Wilrijk), Thomas Rijpens (GR Katelijne), Johan Rosier (Rupel Boom), Kenneth Van Assche (Perk), Glenn Van Wezer (Schelle), Thibau Vermeren (Rupel Boom).

Uit: Thomas Danckers (Wijnegem), Chesney De Kock (Sint-Amands), Yordi Uytenhaak (GR Katelijne), Dries Van Rompaey (Aartselaar), Lars Vloebergh (Sint-Amands).

Walem

Trainer: Ronald De Ridder.

In: Robbe Smets (FC Duffel), Lars Vermaercke (FC Katelijne), Dominic Wuyts (SC Mechelen).

Uit: Dean Feremans (RB Elzestraat), Nico Jacobs (RB Elzestraat), Kenny Lamarque (stopt), Michael Maeremans (FC Katelijne), Kristof Stremersch (stopt), Zeno Van Velthoven (Heffen).

Wijnegem

Trainer: Dirk Huysmans.

In: Felix Coppieters (’s Gravenwezel-Schilde), Cane Sterckx (Kaart), Olivier Belis (Aartselaar), Nick Benoey (Mariaburg), Yari Schwartz (Berchem Sport), Ralf Stas (Antwerp), Cedric De Combes (Antwerp), Jannick Van Sanden (City Pirates), Kevin Baert (City Pirates), Thomas Danckers (Tisselt), Frank Vissers (Kontich), Collin Schilperoord (Sint-Job), Jim Seiffermann (Ternesse), Seppe Fourfooz (Oost-Vlaanderen), Jonas Maes (VV Grenswachters, Nederland).

Uit: Benjamin Kersmaekers (De Kempen), Aaron Lenie (City Pirates), Tom Cockx (Kaart), Jalil Aladji (Rochus Deurne), Thierry Backx (Rochus Deurne), Yedi Diensi (Rochus Deurne), Yelko Clemente Alonso (FC Katelijne), Mo Kasmi (Antonia), Tomasz Radomski (FC Ekeren), Bryan Emmerechts (Ranst), Yordan Vlasselaer (Alberta Schilde).

V. Zwijndrecht

Trainer: Danny Van Leuven.

In: Glaston Devia (SK Donk), Roy Devia (GR Katelijne), Saïd El Harchi (Rapid Leest), Maroc Mourad (FC Katelijne), Jordy Maes (Sint-Lenaarts), Kevin Pauwels (Brasschaat), Johan Segers (Kruibeke), Ruben Stuer (Kruibeke).

Uit: Glenn Bouwmeester (Rapid Leest), Steven Cuyt (Kessel United), Kenneth Denissen (stopt), Koen Matyn (‘s Gravenwezel-Schilde), Tom Van Britsom (YB Beveren), Michael Verlinden (RVC Hoboken).

2DE PROVINCIALE B

Verbr. Arendonk

Trainer: Geert Van Gompel.

In: Manu Boogers (Oosthoven), Sven Broeckx (AC Olen), Sander De Witte (Flandria), Senne Dierckx (AC Olen), Tom Keusters (Retie), Lucas Ohnenik (Berg en Dal), Nick Vercaigne (Oosthoven).

Uit: Wout Bierinckx (Dessel Sport), Bram Blockx (Oosthoven), Thomas Claessen (Retie), Thomas Geenen (stopt), Anton Hulselmans (stopt), Axel Moonen (stopt), Kim Nijs (stopt), Steven Roovers (KSK Wilrijk), Kamiel Schilders (Vosselaar), Joris Smeyers (stopt), Robin Stouten (stopt), Jens Van Gompel (Witgoor Sport).

Beekhoek A

Trainer: Andy Van Kets.

In: Glenn Ceuppens (ESK Leopoldsburg), Admir Krajisnic (VC Herentals), Tibeau Lievens (Sint-Dimpna), Marc Louis Van Deun (Achter Olen), Jany Vanderlinden (KVV Rauw).

Uit: Ruud Daems (stopt), Rob Verbeeck (Olen United), Kevin Wynants (stopt).

Bevel

Trainer: Francis Bosschaerts.

In: Jules Hendrickx (Berlaar), Dominic Jacobs (vrij), Wannes Ooms (Nijlen), Daan Stuyven (Lierse), Jan Van den Brande (Cappellen), Dimitri Van Oppens (Kemzeke), Ken Vets (Lille), Kaïn Vissers (Herenthout).

Uit: Joris Mols (SKS Herentals), Mannu Meylemans (Schriek), Laurens Van Cant (SKS Herentals), Olivier Van Cant (SKS Herentals), Bart Van Den Bosch (SKS Herentals), Thomas Van Den Vonder (Herenthout), Vince Van Gestel (Kessel United), Robert Van Hoeck (Poederlee).

Herenthout A

Trainer: Bart Michiels.

In: Michiel Buts (Heikant Berlaar), Kenny De Winter (Heikant Berlaar), Robbe Dillen (GR Katelijne), Pieterjan Heremans (Grobbendonk), Sebastiaan Heremans (Grobbendonk), Pieter Liétaer (Heikant Berlaar), Sacha Peeters (Grobbendonk), Tom Van den Bosch (Grobbendonk), Thomas Van den Vonder (Bevel), Glenn Van Genechten (Heikant Berlaar), Joppe Van Reeth (Houtvenne), Stef Verwimp (KFC Lille).

Uit: Miel Aerts (FC Netezonen), Stef Bruyninckx (VC Herentals), Ben Van Der Heyden (Exc. Bouwel), Gianni Van Noten (Massenhoven), Kaïn Vissers (Bevel), Tim Wagemans (Exc. Bouwel).

Herselt

Trainer: Bart Anné (AC Olen).

In: Samir El Moussaoui (Heikant), Emanche Oche Jules (Testelt), Jonas Rolvink (VV Laakdal), Emiel Vereycken (AC Olen).

Uit: Gilles Sels.

De Kempen A

Trainer: Chris Bollaerts.

In: Ben Bakkovens (Heikant Berlaar), Joost Cox (Sint-Dimpna), Kenny Geudens (Houtvenne), Kevin Geudens (Beerschot Wilrijk), Benjamin Kersmaekers (Wijnegem), Dries Luyten (HIH Turnhout), Pieter Michiels (Branddonk), Marijn Steurs (Helson Helchteren), Arno Van Hove (Heikant Berlaar), Dries Van Lommel (Vosselaar), Niels Voets (Branddonk).

Uit: Mohamed Belgharbi (vrij), Kenny Clabots (Helson Helchteren), Kenzo Clemente Alonso (Ternesse), Isaac Kazadi (vrij), Vincent Keustermans (Kasterlee), Jonas Lauwers (MLK Lichtaart), Mourad Maamar (Nederland), Lars Matheusen (SKS Herentals), Thomas Mathieu (Wuustwezel), Dominique Olieslagers (Vorselaar), Hakan Patan (Merksplas), Jochem Tanghe (vrij), Kenneth Ulenaers (Termien), Jan Van Hamel (Olen United), Kobe Verbinnen (Vorselaar), Steven Versmissen (Vlimmeren), Wout Meeuwssen (Witgoor), Mohcine Zoubeir (vrij).

Minderhout

Trainer: Ricardo Smits.

In: Bart Aernouts (Loenhout), Reno Bruynseels (Zwarte Leeuw), Nick Leemans (Zwarte Leeuw).

Uit: Tom Deckers (Loenhout), Jens Lenaerts (stopt).

Linda Olen

Trainer: Romain Van den Bergh.

In: Brent Begois (KVC Westerlo), Milos Cetkovic (Grobbendonk), Sander Engelen (KVC Westerlo), Niels Hoefnagels (VC Herentals), Daan Jacobs (KVC Westerlo), Steff Matheussen (Noordstar), Matthias Moelans (AC Olen), Tom Van Hemelen (Kessel United), Alexander Van Olmen (Oosterzonen), Niels Verreydt (VC Herentals), Tuur Vissers (VC Herentals).

Uit: Jo Carens (stopt), Joren Jennes (Noordstar), Joren Lambaerts (Noordstar), Damien Moens (Noordstar), Robbe Symoens (Alberta), Niels Van Accom (Olen United), Ruben Van Bael (VV Laakdal), Matthias Van Den Eynden (Zammel), Jessie Van Heyste (VV Laakdal).

Olmen

Trainer: Luc Theunis.

In: Nicky Baert (vrij), Angelo Basso (Stal), Kevin Bedfort (Achel), Aldin Begic (VC Herentals), Adrian Brovina (ASV Geel), Niels Cauwenberghs (Arendonk), Fabio Cicero (Halen), Victor Convens (Berg en Dal), Bjarne Desmet (Berg en Dal), Gwenn Dierckx (Achel), Robin Maes (Stal), Andres Mertens (Berg en Dal), Jannick Noels (Tervant), Arne Theunis (KESK Leopoldsburg), Yenthe Vanchaze (KESK Leopoldsburg), Jarne Vandijk (Ham United), Bjorn Volders (KESK Leopoldsburg).

Uit: Dennis Bastiaens (VV Rauw), Bjorn Bloemen (?), Mike Dierick (Rosselaar Hulsen), Niels Hooyberghs (Rosselaar Hulsen), Tobe Huysmans (VV Rauw), Rudolf Sarkisyan (Ezaart), Beau Stultiens (Kattenbos), Pieter Thijs (stopt), Glenn Vanhout (Rosselaar Hulsen).

Oud-Turnhout

Trainer: Gunther Loyens.

In: Nick Clijmans (Oosthoven), Philip Hermans (Oosthoven), Sam Kennis (Oosthoven).

Uit: Mansur Aziev (stopt), Wesley Moons (Vrij Arendonk).

Retie

Trainer: Patrick Goots.

In: Thomas Claessen (Verbr. Arendonk), Louis Gevers (Dessel), Raf Gijsels (Dosko), Mansour Ibab, Nicolas Janssens (Dessel), Kit Lemmens (Wezel), Chivaro Muskiet (Lommel), Willem Van Herck (Dessel).

Uit: Tom Keusters (Verbr. Arendonk), Niels Peralta Rosa (Mol), Senne Smets (stopt).

Vlimmeren

Trainer: Stef Huygen.

In: Thijs Engels (FC Gierle), David Eyland (Vosselaar), Jens Peeters (Weelde), Rob Smits (KVK Westmalle), Dimitri Stoop (KFC Flandria), Levi Van Der Heyden (Oranje-Zwart Helmond, Nederland), Lennert Van Sande (Lentezon Beerse), Kamiel Vermeylen (KVK Westmalle), Steven Versmissen (FC De Kempen).

Uit: Kristiaan De Brouwer (stopt), Jasper Dockx (FC Alberta Schilde), Bilal El Moukhtari, Jeroen Meeussen (KFC Meer), Geert Nuyts, Seppe Smits (Merksplas), Sam Van Beurden (KFCE Zoersel), Erwin Van Dooren (stopt), Matthias Van Vlerken (stopt).

Weelde

Trainer: Marc Loeffen.

In: -.

Uit: Jens Peeters (Vlimmeren), Dimitri Van De Cruys (Oosthoven).

White Star

Trainer: Bart Baeten.

In: Michiel Huygaerts (Vosselaar), Glenn Jansen (Zwarte Leeuw), Jeroen Kerremans (Lentezon Beerse), Seppe Sannen (Witgoor Dessel), Jelle Van Der Heyden (Witgoor Dessel), Davy Wagemans (Witgoor Dessel).

Uit: Boatey Amoo (Lentezon Beerse), Mats Breugelmans (KFC Turnhout B), Sasha Coppens (KFC Turnhout B), Jason Donkers (KFC Turnhout B), Guy Geudens (Vosselaar), Jente Verbaendert (Vosselaar).

Wuustwezel

Trainer: Frank Braeckmans.

In: Dago Arnouts (Hoogstraten), Desiré Binnemans (Brasschaat), Mattew Haesendonckx (Kaart), Thomas Matthieu (FC De Kempen), Thijs Schrauwen (Zwarte leeuw).

Uit: Berten Anthonissen (Achterbroek), Thomas Aertsen (Loenhout), Nick Francken (Nieuwmoer), Kenneth Simons (Meer), Christophe Teeuwen (Kaart), Warre Vande Kieboom (Achterbroek), Jan Van Looveren (Achterbroek).

Zoersel

Trainer: Serge Crève.

In: Michiel Bulcke (juniors), Enjo Faes (Beerschot Wilrijk), Jordi Geerts (juniors), Jordi Mangé (juniors), Lars Nab (Berchem), Joppe Sepot (juniors), Sam Van Beurden (Vlimmeren).

Uit: Jorgen Asselberghs (Antonia B), Michael Borremans (Lint), Jan Dillen (stopt), Gert Wertelaers (Zwarte Leeuw).

3de provinciale A

SK Donk

Trainer: Tom Dalle.

In: Sanjin Alic (vrij), Nick Cools (Cappellen), Bent Corsius (Wijnegem), Steff De Ranter (Alberta Schilde), Quinten De Rijck (Zandvliet), Siebe Geens (Schoten), Nico Geijsen (Maria-ter-Heide), Arne Hellemons (Cappellen), Sille Hoeckx (Zandvliet), Tim Janssen (Mariaburg), Tobias Lenders (vrij), Nick Meeussen (Maria-ter-Heide), Yannick Peeters (Burcht), Jarno Vandenbrande (Jong Antwerpen), Michaël Van Hooydonck (Maria-ter-Heide), Michiel Van Nederkassel (FC Merksem), Bart Vermeulen (Maria-ter-Heide).

Uit: Randy Agyei (Zandvliet), Bert Andriessens (Mariaburg), Denis Beliaev (Kalmthout), Yannick Bolle (?), Bjorn Denijs (Rochus Deurne), Glaston Devia (V. Zwijndrecht).

Dosko

Trainer: Dirk Gysels.

In: Annouri Anouar (OVC26 Tilburg, Nederland), Frederik Danau (Oostmalle), Bas Kielestijn (Gloria UC, Nederland), Maarten Meuwes (Oostmalle), Joey Norbart (Tilburg, Nederland).

Uit: Gert Aerts (Turnhout), Jan Dockx (Sint-Jozef Rijkevorsel), Raf Gysels (Retie), Levi Hoes (Vorselaar), Yannick Jansen (?), Christophe Kleiren (Amsterdam, Nederland), Kane Verhoeven (Merksplas).

FC Ekeren

Trainer: Stani Gzil.

In: Karim Batis (Verrebroek), Jens Breeur (Mariaburg), Andy Callens (FC Merksem), Tim Heynen (Kaart), Yaznnick Palmers (Brasschaat), Tomasz Radomski (Wijnegem), Xeno Van Der Velden (Zandvliet).

Uit: Thomas Bleys (Jong Antwerpen), Kevin Brydenbach (Jong Antwerpen), Stig De Bremaeker (Kaart), Jeroen Gysels (Oostmalle), Gregory Onraet (Sporting Burcht), Diego Robeyns (Jong Antwerpen), Bill Van Den Acker (stopt), Evert Demesmaecker (Maria-ter-Heide).

Kaart

Trainer: David Van Tiggelt.

In: Jordy Benabid (Maria-ter-Heide), Tom Cockx (Wijnegem), Stig De Bremaeker (FC Ekeren), Jonathan Degeeter (FC Merksem), Jordy Denisse (Mariaburg), Fouke Fissers (Sint-Job), Robin Janssens (Maria-ter-Heide), Kevin Ooms (Putte SK), Christophe Raes (Schoten), Kenny Simons (Putte SK), Christophe Teeuwen (Wuustwezel), Yarne Van Braeckevelt (Brasschaat), Glenn Verresen (Putte SK).

Uit: Matthew Haesendonckx (Wuustwezel), Wim Parmentier (Brasschaat), Cane Sterckx (Wijnegem), Steve Van Mirlo (Brasschaat).

Kalmthout

Trainer: Frank Peeters.

In: Denis Beliaev (SK Donk), Robin Kraewinkels (Exc. Essen), Stefan Lippens (Mariaburg), Joeri Mols (Gooreind), Domien Mutsaers (Ranst).

Uit: Daan Konings (stopt), Gregory Loopmans (stopt), Anthony Mbachu (FC Katelijne), Tim Van Der Linden (stopt).

Lentezon

Trainer: Hugo Wuyts.

In: Amoo Boatey (White Star), Niel De Booij (Lint), Tom D’Huyvetter (Schoten), Jimmy Hansen (Schoten), Rik Pauwels (Vosselaar), Leto Stinders (Schoten), Michiel Van Eersel (Hoogstraten), Josip Vermeiren (Vosselaar), Mathias Verschueren (Brecht).

Uit: Geri Geys (stopt), Jeroen Kerremans (White Star), Andy Malfliet (Zammel), Ornello Todaro (Oosthoven), Nicky Van Heinsbergen (stopt), Lennert Van Sande (Vlimmeren Sport).

Loenhout

Trainer: Eric Leffelaer.

In: Thomas Aertsen (Wuustwezel), Tom Deckers (Minderhout), Jan Jochems (Sint-Lenaarts), Dario Leffelaer (Minderhout), Jens Smet (Antonia), Bo Van Geert (Zwarte Leeuw).

Uit: Bart Arnauts (?), Koen Leenaerts (stopt), Jordy Rombouts (Ol. Essen), Tim Strijbosch (?), Jef Van Aken (stopt), Robin Van Hasselt (stopt).

Maria-ter-Heide

Trainer: David Hazebroek.

In: Enes Abdula (City Pirates), Sam Cordy (Sint-Job), Evert Demesmaecker (FC Ekeren), Yono Jordaens (City Pirates), Xander Michielsen (Sint-Job), Ruben Royackers (Brasschaat), Lenno Stockmans (Sint-Job), Tom Verlent (Gooreind).

Uit: Jordy Benabid (Kaart), Sven Beyers (Horendonk), Glenn Broekhoven (Oostmalle), Joy Dermaut (Oostmalle), Loïc Heuten (Sint-Job), Robin Janssens (Kaart), Nick Meeussen (SK Donk), Jonas Michiels (Sint-Job), Michaël Van Hooydonck (SK Donk), Bart Vermeulen (SK Donk).

Meer

Trainer: Raf Raaijmaekers.

In: Sven Arnouts (Nederland), Jeroen Meeussen (Vlimmeren), Kenneth Simons (Wuustwezel), Kenneth Van Aelten (Wechelderzande), Thorben Van Wanrooij (Nederland).

Uit: Rob De Vrij (Sint-Lenaarts), Roy Muesen (Wortel), Mardoche Mputu (Nederland).

Meerle

Trainer: Piet Van Bavel.

In: Gino de Goede (PCP Breda, Nederland), Michiel Martens (Minderhout), Jasper Neelen (Achterbroek).

Uit: Kevin Druyts (Oostmalle), Lorenz Janssens (Lentezon), Stef Leemans (Sint-Lenaarts), Mathias Michiels (Brecht), Sander Van Looveren (Sint-Lenaarts).

FC Merksem

Trainer: Jan Lemmens.

In: Mats Algoet (Beerschot Wilrijk), Maxim Bertels (Beerschot Wilrijk), Wesley Bossier (Mariaburg), Amine Boulayoune (vrij), Leonardo Da Costa Gonçalves (Rochus Deurne), Marouane El Boujddaini (vrij), Jordy Janssen (Antwerp), Gitan Krut (Tubantia Borgerhout), Nkuman Michel (vrij), Jan Muller (Olympic Deurne), Joeri Muller (Olympic Deurne), Tyrell-Jordan Ndigwe (Olympic Deurne), Kelim Ndongala Luanda (FC Hoogeinde), Kevin Ofosuhene (Diest), Michael Paridaens (Aartselaar), David Samuel (vrij), Ali Tahirovic (Lyra), Jona Van der Sande (Beerschot Wilrijk), Marco Libot (vrij), Derrick White (vrij).

Uit: Bernard Abukari (?), Wesley Aerts (SK Wilrijk), Andy Callens (FC Ekeren), Joao Costa De Sousa (?), Gilles Curtoud (Ranst), Bryan De Meyer (Ranst), Kamal El Bousmaki (?), Bilal El Moussaoui (?), Gregor Koiger (Oxford Hemiksem), Vasco Monteiro (?), Anton Muylle (?), Yoerick Reyniers (?), Jeroen Van De Vijver (RVC Hoboken), Kyle Van Droogenbroeck (Schoten), Michiel Van Nederkassel (SK Donk), Roy Wohrmann (?), Ilias Yachou (?).

Poppel

Trainer: Koen Aernouts.

In: Miquel ten Brink (RKTVV Tilburg, Nederland).

Uit: -.

Schoten

Trainer: Yves Samoy.

In: Brahim Achraa (SK Donk), Waris Moro Baba (Hooikt), Antoine Brogniez (Brasschaat), Sergio De Rosario (SK Wilrijk), Bert Dielen (Mariaburg), Eddy Omondi (Verrebroek), Mohamed El Outmani (vrij), Jasmin Husic (City Pirates), Ashmat Neshat Koram (Verrebroek), Nassir Abdul Muhammed (Sint-Gillis-Waas), Anacieto Rodriguez (Turk Sport), Jawad Samiky (Verrebroek), Mathias Smet (Mariaburg), Yannick Tytens (Cappellen), Thibau Vande Perre (Bel. Edegem),

Uit: Mike Bosschaerts (Rochus Deurne), Fith Cakmak (?), Tom D’Huyvetter (Lentezon Beerse), Ian De Maret (Olympic Deurne), Meris Durakovic (?), Siebe Geens (SK Donk), Jimmy Hansen (Lentezon Beerse), Yannic Janssens (Bazel), Ibra Idrissou (Turk Sport), Damien Loopmans (SK Wilrijk), Christophe Raes (Kaart), Lichael Ribeiro (Turk Sport), Leto Stinders (Lentezon Beerse), Roy Van De Velde (Olympic Deurne), Tycho Van Uffelen (Rochus Deurne), Fonny Vermeiren (Olympic Deurne), Alain Wolfaert (?), Yannick Zegers (Berendrecht).

Sint-Jozef

Trainer: Filip Goossens.

In: Jeroen Bonroy (vrij), Jordy Ceusters (Wortel), Joeri Christiaensen (vrij), Marco Da Sylva (Zwarte Leeuw), Jarne de Saedeleer (Zwarte Leeuw), Jan Dockx (Dosko), Jasper Gillops (Zwarte Leeuw), Jonas Janssens (Zwarte Leeuw), Jorge Meireles (Zwarte Leeuw), Stef Spaepen (vrij), Kai Van den Eynt (vrij), Jitse van Gompel (Zwarte Leeuw), Jeroen Verboven (Westmalle), Sam Verboven (vrij), Jesse Voets (vrij).

Uit: Arne Geysen (Merksplas), Hans Peeters (stopt).

Turk Sport

Trainer: Philippe Willemkes.

In: Yassin Baris (Gerda Sint-Niklaas), Endrit Bega (City Pirates), Mikail Bektas (Cappellen), Bayram Degirmenci (Oxford Hemiksem), Berkan Degirmenci (RVC Hoboken), Ibrahim Idrissou (Schoten), Darko Minic (Hoogeinde), Michael Ribeiro (Schoten), Velihan Selaniklioglu (City Pirates), Ammar Selman (City Pirates), Dogukan Sener (Antwerp), Onur Taplak (Zandvliet), Samet Yaman (City Pirates).

Uit: Bilal El Merboh (Kessel United), Yves Kelders (Hove), Shabani Ramadani (Sp. Burcht), Steve Van Camp (Borsbeek), Okan Yapar (Zandhoven).

Zandvliet

Trainer: Peter Van De Merlen.

In: Randy Agyei (SK Donk), Lander De Bruyn (Mariaburg), Nicolas Le Grelle (Mariaburg), Jonas Mertens (vrij), Joren Nissen (vrij), Mathy Sebrechts (Sint-Lenaarts).

Uit: Quinten De Rijck (SK Donk), Sille Hoeckx (SK Donk), Steve Van Wellen (Mariaburg), William Verbeeck (stopt).

3de provinciale B

Aartselaar A

Trainer: Toon Spiessens.

In: Jimmy Cools (Lippelo), Jordy Dillen (FC Duffel B), Robin Meynen (Maccabi), Beau Van Genechten (Beerschot Wilrijk), Dries Van Rompaey (Tisselt), Beau Van Tongeren (Boechoutse), Jorn Van Woensel (Kontich).

Uit: Jaro Beuckeleers (SK Wilrijk), Olivier Belis (Wijnegem), Nik Mewis (stopt), Michael Paridaens (FC Merksem), Olivier Plaskie (?).

Borsbeek

Trainer: Pascal Van Camp.

In: Dzemal Bathtijarevic (Kapelle-op-den-Bos), Chamin Emin (Temse), Faouzi Falchou (Ol. Deurne), Taner Gurler (SK Berlaar), Andranik Hovsepyan (Kapelle-op-den-Bos), Haris Jasarevic (Kapelle-op-den-Bos), Jesse Mertens (SK Wilrijk), Klensky Narcisse (Burcht), Marko Raspudic (SK Wilrijk), Tibo Stevens (Beerschot Wilrijk), Steve Van Camp (Turk Sport).

Uit: Amara Cham (Mortsel OG), Olivier Daems (Boechout), Cheikh Diakathe (?), Dominick Fleurbay (Putte SK), Tom Heremans (stopt), Glenn Simons (?), Christian M’Bembo Vundilu (Hove), Raf Van Campenhout (?), Ben Hamza Zouheir (?).

Branst

Trainer: Andy Marin.

In: Mohamed Boufarit (Bazel), Jens De Mul (vrij), Sam De Smedt (Bornem), Seppe De Smedt (Bornem), Tim De Voeght (Hingene), Kobe Drossaert (Hingene), Bjorn Franckaert (Hulsterloo), Matthias Gerinckx (Puurs), Jelle Hermans (Hingene), Benjamin Kusé (Belsele), Steve Nwate (vrij), Ivano Olivini (YB Beveren), Hamid Ouslama (Moerbeke), Ennio Vandenplas (YB Beveren), Florian Van Daele (Hingene), Dunken Van De Velde (Bornem), Yannick Van Herck (Hingene).

Uit: Talha Açikgöz (stopt), Serkan Akpina, lias Aouriaghel (Wintam), Bilal Chantah (Wintam), Mustafha Chantah (Wintam), Wesley De Leeuw (stopt), Sebastiaan De Smet (Tielrode), Alihan Gunindi (Sint-Amands), Lennart Jenart (Oppuurs), Robby Liekens (Tielrode), Thibeaud Luyckx (Oppuurs), Zakaria Makhi (Lippelo), Jan Nauwelaers, Gunter Piessens, Thibeau Piessens (Hingene), Henri Robin, Sidney Smets (T. Borgerhout), Lennart Van Laer, Bert Van Pellicom (Hingene), Lars Vranken (Schelle), Cisse Vyncke (stopt).

FCM Hallaar

Trainer: Hugo Van Doninck.

In: Barry Bademba (Lembeke), Frederik Geeraert (FC Hever), Samuel Peeters (KFC Duffel), Hendrik Scheirs (FC Heikant), Jasper Steylaerts (KFC Katelijne), Glenn Vanden Broeck (FC Heikant), Vincent Verboven (KSK Heist), Pieter-Jan Vercammen (FC Hooikt).

Uit: Wouter De Herdt (FC Grobbendonk), Kenny De Hondt (SV Grasheide), Mathias Dieltjens (Beerzel), Romain Labiche (stopt), Peter Nijs (stopt), Stefan Thijs (stopt), Gregory Van Craen (SV Grasheide), Glenn Van den Bulck (SV Grasheide), Yannick Van Hoof (SV Grasheide), Arne Vercammen (Emblem), Rob VerElst (stopt).

Oxford Hemiksem

Trainer: Mario Schampaert.

In: Ivan Beokovic (Laakdal), Gianni Bessems (RVC Hoboken), Dean De Jonghe (Sint-Gillis-Waas), Niels Denie (Mariaburg), Agyeman Dickson (Antonia), Stanley Etuwé (Nielse SV), Jaro Fraters (Beerschot Wilrijk), Ali Mohammed Gharda (Mariekerke), Tomislav Huljev (Laakdal), Greg Königer (FC Merksem), Balint Magyar (Schelle), Elias Mertens (Nielse SV), Francisco Olivares (Beerschot Wilrijk), Sergi Olivares (Beerschot Wilrijk), Killian Pouillon (Sint-Amands), Jari Tonnaer (Beerschot Wilrijk), Bram Vaes (Schelle), Keanu Van Dessel (Beerschot Wilrijk), Santi Verbert (Beerschot Wilrijk).

Uit: Benjamin Aerts (Aartselaar), Bryan Eeckelaert (stopt), Kader Gadiaga (Rumst), Yassin Markai (stopt), Lenny Van Den Broeck (Rumst), Barry Van der Aa (stopt), Kris Van De Weyer (stopt), Kenneth Vereycken (Rumst), Greg Vermeulen (Rumst), Geert Wildiers (stopt).

Hooikt

Trainer: Yves Rottiers.

In: Kilian Brieber (FC Duffel), Tim Corten (Kaart), Gilles Dennen (SK Heist), Torben Driesen (FC Putte), Jordy Heyeman (FC Nijlen), Pedro Nauwelaerts (Wavria), David Peeters (FC Duffel), Miguel Spincemaille (Beerzel), Toby Swartjes (Hever), Greg Van de Vyver (Daknam).

Uit: Frederik Faes (Rumst), Jonas Vanden Berg (SK Berlaar), Sam Van Nuffelen (SK Berlaar), Pieter-Jan Vercammen (Hallaar).

Hove

Trainer: Robert Van Peer.

In: Marc Junior Ceulemans (Kontich), Rachid Haddoudi Katar (Brothers United), Yves Kelders (Turk Sport), Christian Mbembo Vundilu (Borsbeek), Jordy Vangenechten (Emblem), Sacha Vangouwbergen (vrij) .

Uit: Mathias Verhoeven (stopt).

Kessel United

Trainer: Frank Dirix.

In: Steven Cuyt (V. Zwijndrecht), Micha De Preter (Hove), Bilal El Merboh (Turk Sport), Jari Knaepkens (Ranst), Matti Knapen (FC Duffel), Michael Pollet (Beerzel), Jennero Rijaard (FC Duffel), Jaimie Tisson (Boechoutse), Aron Van Den Brande (Boechoutse), Lars Vandenbroek (Ranst), Cedric Van De Weerd (Lyra ), Vince Van Gestel (Bevel), Jordy Van Hoovels (Boechoutse), Thomas Vos (RC Mechelen), Wouter Vos (RC Mechelen).

Uit: Jens Cammaert (Pulle), Kevin Cavens (stopt), Joeri Dons (stopt), Timothy Heylen (Oosterzonen B), Robbe Orban (Poederlee), Tommy Van Brandt (Pulle), Tom Van Hemelen (Linda Olen), Jonas Verstrepen (Pulle).

Mortsel OG

Trainer: Nico Herpoel.

In: Glauco Aguilar Espinoza (Kontich), Najim Amezian (Sint-Dimpna), Tom Billiet (KVV Groenenhoek), Amara Cham (Borsbeek), Jannes Gevers (KVV Groenenhoek), Ernest Sarpong (Jong Antwerpen), Stig Stuyck (Ol. Deurne), Jonathan Van Den Bossche (City Pirates B), Yanni Van De Straete (Willebroekse), Inas Van Onsem (Berchem).

Uit: Mohammed Ammar (?), Koen Luyckx (Boechoutse), Stijn Pluym (Rumst), Bart Van Beylen (stopt, T3), Wieland Verlinden (Reet).

Nielse SV

Trainer: Dirk Thijs.

In: Kebi Brown (Kontich), Yannick De Schutter (Steenhuffel), Morad Gloub (FC Duffel), Kenzo Kennis (Lyra), Dennis Lamoen (VV Duffel), Matteo Melis (Ranst), Glenn Noben (Buggenhout), Eli Niyamadou (Sint-Lenaarts), Matthias Van Hee (KVV VDP Kontich), Jonathan Van Sanden (Burcht).

Uit: Stanley Etuwé (Oxford Hemiksem), Elias Mertens (Oxford Hemiksem).

FC Putte

Trainer: Kurt Thys.

In: Philippe De Smedt (GR Katelijne), Yentl Herman (VV Duffel), Yannick Schampaert (Beerzel), Thomas Van Leemput (Beerzel), Gil Vanvarenbergh (Bonheiden), Jordi Wouters (Betekom).

Uit: Torben Driesen (Hooikt), Sven Pelckmans (stopt).

Puurs

Trainer: Marc Dyckmans.

In: Arnaud Bras (vrij), Koen Carlier (Mariekerke), Imad Ouriagli (Mariekerke), John Schot (Kontich), Andreas Smits (Sint-Lenaarts), Olivier Trouillard (Kontich), Niels Van Buggenhout (Rapid Leest), Joffrey Van Der Doodt (Buggenhout), Dwayn Verschueren (Hingene).

Uit: Chakib Charifi (Willebroekse), Ran Dondeyne (Dendermonde), Mohcine El Harouate (Berlaar Heikant), Sören Roels (Kruibeke).

Schelle

Trainer: Serge Van Den Stock.

In: Jon Avonts (Lippelo), Jens Gorrebeeck (Puurs), Nick Gorrebeeck (Oppuurs), Yannick Gybels (KVV Valaarhof), Jarno Thijs (City Pirates), Tom Van Aelst (Rochus Deurne), Lars Vrancken (Branst).

Uit: Andreas Jordens (Willebroekse), Maxim Lecompte (?), Balint Magyar (Oxford Hemiksem), Yannick Struelens (Willebroekse), Glenn Van Wezer (Tisselt), Guy Verschueren (stopt).

Wavria

Trainer: Bert Wets.

In: Nathaniël Baelus (Lyra), Bob Daeseleire (Halle), Koen De Preter (Beerzel), Omar Elkasmi (Rapid Leest), Faycal El Lamzi (Willebroekse), Younes Sayadi (Beerzel), Senne Symons (Schriek), Dario Van Camp (Peulis), Kenny Van Der Auwera (vrij), Bob Van Reeth (Peulis), Sim Wijns (Aarschot).

Uit: Timothy Cop (SC Mechelen), Ken Jaspers (stopt), Pedro Nauwelaerts (Hooikt), Bert Verlinden (stopt als speler), Sander Schietecatte (stopt).

Willebroekse

Trainer: Dave Ceuppens.

In: Samir Amajoud (Bazel), Noh Belfassi (vrij), Pieter Borms (Heindonk), Stijn Ceulemans (Rupel Boom), Chakib Charifi (Puurs RSK), Geoffrey Janssens (Malderen), Andreas Jordens (Schelle), Junior Osagie (Ramsdonk), Hamza Sefa (Beigem), Yannick Struelens (Schelle), Arno Van Malder (Beigem), Yannick Vindevoghel (vrij), Mike Vrijsen (Boechout).

Uit: Faiçal El Lamzi, Christian Nduwimana (Steenhuffel), Jens Urbain (Leest United), Yanni Van de Straete (Mortsel OG), Geoffrey Vandevoorde (Rumst), Lorenzo Vega Rodriguez (Blaasveld).

SK Wilrijk

Trainer: Sven Vercammen.

In: Wesley Aerts (FC Merksem), Jeffrey Bertels (Olympic Deurne ), Jaro Beuckeleers (Aartselaar), Vone Cloots (Olympic Deurne), Gianni Jaquet (Ternesse B), Appiah Kwasi (Kontich), Damien Loopmans (Schoten), Steven Roovers (Verbr. Arendonk).

Uit: Arthur Boute (Borsbeek), Jody Van Bouwel (stopt).

3DE PROVINCIALE C

Vrij Arendonk

Trainer: Jan Verstraelen.

In: Ilyass El Manniti (HIH Turnhout), Jamal Lamghari (AC Olen), Yenthe Lommelen (Turnhout), Levi Luyten (Witgoor), Rob Van Beek (Flandria).

Uit: Yoni Van Herck (stopt), Rob Van Es (Kasterlee).

Verbr. Balen

Trainer: Davy Swolfs.

In: Mehmet Bolat (Berg en Dal), Robbe Claes (ESK Leopoldsburg), Ton Dekkers (ESK Leopoldsburg), Senne Dierckx (Ezaart), Jarmo Melis (Ezaart), Willem Meynen (Ezaart), Evert Mol (vrij), Giel Noblesse (Dessel Sport), Vincent Swolfs (Lommel United), Niels Vanhoof (Ezaart), Thijs Van Hoof (Ezaart), Hannes Van Roosbroeck (KVV Rauw).

Uit: Jens Damen (Kasterlee), Jasenko Ibrahimovic (stopt), Cedric Leconte (Rosselaar Hulsen), Toon Leysen (Ezaart), Joran Van Broekhoven (Rosselaar Hulsen), Robin Van Broeckhoven (Rosselaar Hulsen), Yannick Vandermeer (Wijgmaal), Jarne Vandeweyer (Rosselaar Hulsen), Bart Vanhaeren (Sint-Dimpna), Dries Van Roey (Rosselaar Hulsen).

Exc. Bouwel

Trainer: Gert Gysels.

In: Amadou Dada Kilu (Wijnegem), Ben Van der Heyden (Herenthout), Aaron Van Mechelen (MD Halen), Tim Wagemans (Herenthout).

Uit: Nathan Augustyns (Grobbendonk), Sam Borremans (Massenhoven), Miguel Bruynseels (Noordstar), Tim De Beuckelaer (Grobbendonk), Michaï Sterckx (VC Poederlee).

Gierle

Trainer: Jan Buylinckx.

In: Stijn Borgheys (Flandria), Joost De Naegel (MLK Lichtaart), Michiel Delsemme (MLK Lichtaart), Rik Goris (MLK Lichtaart), Arne Jacobs (MLK Lichtaart), Stijn Leys (Wechelderzande), Sander Meeuwssen (Poederlee), Simon Meeuwssen (Kasterlee), Lander Peinen (Poederlee), Wout Peinen (Poederlee), Chiel Swaans (De Kempen), Joren Van Herck (Wechelderzande), Niels Vervoort (Poederlee), Lorenz Vloemans (Lille).

Uit: Nico Dries (Branddonk), Thijs Engels (Vlimmeren), Jeroen Hakkens (?), Maarten Janssens (Branddonk), Khalid Moussaoui (?), Kurt Snoeys (Turnhout), Jacek Wojciechowski (Polen).

Halle

Trainer: Robby Gauwloos.

In: Sacha Damjanovic (Burcht), Erwin Devrij (Wechelderzande), Sven Laplanche (Ol. Deurne), Cédric Lefever (Massenhoven), Cédric Pairon (’s Gravenwezel-Schilde), Michael Suys (Puurs), Tosh Van Den Bergh (Massenhoven).

Uit: Bob Daeseleire (Wavria), Glenn Gysels (Olen), Michael Janssens (stopt), Sven Moens (Puurs), Kurt Van Dooren (stopt), Yannick Van Gael (Gooreind), Sam Van Inderdael (Antonia B), Serge Van Proeyen (Heibos), Said Zaz (Frankrijk).

SKS Herentals

Trainer: Gerd Heylen.

In: Lars Matheussen (De Kempen), Joris Mols (Bevel), Frédéric Stoel (Beerzel), Laurens Van Cant (Bevel), Olivier Van Cant (Bevel), Bart Van Den Bosch (Bevel), Kyle Van Den Broeck (Oosterzonen B).

Uit: Mickey Baert (Blauberg), Ben De Groof (Poederlee), Bob D’Hondt (Turnhout B), Willem Faes (Heultje), Jasper Mertens (Poederlee), Lode Van Aert (Poederlee), Lode Verlinden (Olen United).

Kasterlee

Trainer: Roel Leysen.

In: Jens Damen (Verbr. Balen), Tyl Eggers (ASV Geel), Dries Hermans (VC Poederlee), Vincent Keustermans (FC De Kempen), Jeff Oeyen (Branddonk), Rob Van Es (Vrij Arendonk), Jefke Vansant (Dessel Sport).

Uit: Vic Aerden (MLK Lichtaart), Nick Ceusters (MLK Lichtaart), Gert Dierckx (stopt), Michiel Geudens (MLK Lichtaart), Frederic Goots (stopt), Jimmy Mertens (stopt), George Owusu Donkor (Wezel Sport).

VV Laakdal

Trainer: Walter S’Jegers.

In: Abdel Boudafcha (Westmeerbeek), Gilles Den Hondt (Thes Sport), Rachid El Marchouhi (Westmeerbeek), Yves Hermans (OG Vorselaar), Jessie Heyste (Linda Olen), Ruben Van Bael (Linda Olen).

Uit: Ivan Beokovic (Oxford Hemiksem), Jonathan Caes (FC Netezonen), Kenny Geerts (Deurne), Tomislav Huljev (Oxford Hemiksem), Jonas Rolvink (Herselt).

KFC Mol

Trainer: Ludo Bleyen.

In: Stef Adriaensen (Branddonk), Jef Claesen (Wezel), Dennis Eyckmans (Peer), Ward Hoskens (Branddonk), Marijn Peeters (Ezaart), Niels Peralta Rosa (Retie).

Uit: Jens Bosmans (Ezaart), Thomas Cools (stopt), Siebe Eyckmans (Ezaart), Destiny Iduseri (Ezaart), Nicolas Leysen (Rosselaar Hulsen), Jasper Slegers (Rauw), Robbe Van Baelen (Ezaart), Yenthe Van Rooy (Witgoor), Siemen Vos (Rosselaar Hulsen).

Noordstar

Trainer: Bert Van Hove.

In: Miguel Bruynseels (Bouwel), Pieter Daems (AC Olen), Joren Jennes (Linda Olen), Kadi Khalid (AC Olen), Joren Lambaerts (Linda Olen), Damien Moons (Linda Olen).

Uit: Jo Meir (stopt), Reggy Van Orshaegen (Oevel), Paul Vinck (stopt), Jeffrey Willems (stopt).

Oosterzonen B

Trainer: Mario Verheyen.

In: Timothy Heylen (Kessel), Dries Kenis (OG Vorselaar), Jef Rens (OG Vorselaar).

Uit: Seppe Branders (Immer Voort), Sven Versweyveld (Ramsel).

Poederlee

Trainer: Nico Bartholomeeussen.

In: Ben De Groof (SKS Herentals), Lorenz Janssens (Meerle), Jasper Mertens (SKS Herentals), Robbe Orban (Kessel), Michai Sterckx (Bouwel), Lode Van Aert (SKS Herentals), Lenny Van der Avoort (Kessel), Elias Van Gorp (vrij), Marnix Van Hoeck (VC Herentals), Robert Van Hoeck (Bevel), Ashrim Vanuffelen (Exc. Vorst), Vekemans (Lille).

Uit: Stef Boonen (MLK Lichtaart), Philippe Dings (Gierle), Dries Hermans (Kasterlee), Sander Meeuwssen (Gierle), Lander Peijnen (Gierle), Wout Peijnen (Gierle), Niels Vervoort (Gierle).

Sint-Dimpna

Trainer: Guy Taels.

In: Michiel Geeraerts (Branddonk), Killian Goots (Wezel Sport), Yannick Janssens (Blauberg Sport), Siebe Leysen (Dessel Sport), Niels Taels (VC Herentals), Bart Vanhaeren (Verbr. Balen).

Uit: Najim Amezian (VC Mortsel OG), Stef Bens (FC Netezonen), Joost Cox (FC De Kempen B), Steven Cuyvers (stopt), Lowie Geukens (Alberta), Tim Gilis (Punt-Larum), Glenn Laenen (Ezaart), Robin Lievens (FC Netezonen), Tibeau Lievens (Beekhoek), Guy Peeters (stopt), Jord Sterckx (stopt), Charles Van de Cruys (Alberta).

Wezel Sport

Trainer: Kurt Van De Paar.

In: Ritchie-Sam Anpong (VV Gestel Nederland), Bjorn Delarbre (KESK Leopoldsburg), Yentl De Locht (Lommel United), Frederic De Wilde (Berg en Dal), Michiel Gijsens (KESK Leopoldsburg), Jan Houben (Esperanza Pelt), Andreas Huygen (Lommel United), Bekir Kaya (Lommel United), Ömer Kutlu (Esperanza Pelt), Zeck Kuylaars (Lommel United), Dennis Meuris (KESK Leopoldsburg), Bjarne Schildermans (SK Kadijk), Dylan Schildermans (SK Kadijk), Wessel Struiwig (Lommel United), Dante Vanhout (Lommel United), Nick Van Peer (Houtvenne), Ramon Vanveldhoven (Oosterzonen), Senne Vriens (Lommel United).

Uit: Yannick Bukenberghs (Rosselaar Hulsen), Kevin Bogaerts (Lutlommel), Buakhai Chirawatthana (Lutlommel), Jef Claesen (?), Nico Disalvo (?), Killian Goots (Sint-Dimpna), Vergara-Benito Kemen (Lommel Kolonie), Kit Lemmens (Retie), Indy Perkins (VV Rauw), Thomas Ruts (VV Rauw), Robin Schoofs (Lommel Kolonie), Gino Somers (?), Brent Theunckens (Ham United), Bjorn Tips (SK Kadijk), Jeroen Vandekerkhof (Someren, Nederland), Ron Van Reet (Witgoor).

Zandhoven

Trainer: Sven Verreet.

In: Sidney Bertels (Ranst), Bruce Brouwers (Turnhout), Laurens De Beule (Antwerp), Robin Jacobs (Pulle), Okan Emre Yapar (Turk Sport).

Uit: Bert Steelandt (stopt), Nico De Prins (stopt, T2), Gilles Hellemans (?), Jelle Leysen (?), Axel Nagels (stopt), René Romand (VC Herentals), Tim Theys (Emblem).

Zwaneven

Trainer: Wil Lavrijsen.

In: Thomas Melis (Ezaart), Jan Dammen (KVV Vosselaar).

Uit: Timo Brijs (stopt).

4de provinciale A

Achterbroek

Trainer: Kenneth De Swaef.

In: Berten Anthonissen (Wuustwezel), Dylan Gommeren (Exc. Essen), Jochem Nelen (Horendonk), Warre Vanden Kieboom (Wuustwezel), Jan Van Looveren (Wuustwezel).

Uit: Jasper Neelen (Meerle), Geert Van Gils (stopt).

Antonia B

Trainer: Kris Van Ostaeyen.

In: Jorg Asselberghs (Zoersel), Jelle Mariën (Oostmalle), Jens Van Acker (Oelegem), Sam Van Inderdael (Halle), Lennart Van Wuytswinckel (Oostmalle).

Uit: Glen Smet (Westmalle).

Berendrecht

Trainer: Danny Sebrechts.

In: Tom Milbou (Gooreind), Friday Okponia (Schoten), Jens Valkenborgh (Putte SK), Thomas Vets (vrij), Jens Wilssens (Brasschaat), Yannick Zegers (Schoten).

Uit: Sam Geeraerts (Burcht), Glenn Gillis (?), Matthias Smeets (?), Nicky Verboven (stopt).

Brecht

Trainer: Jerry Brems.

In: Ben Colson (Mariaburg), Fabio Groesser (City Pirates), Mathias Michiels (Meerle), Jerzey Van Der Jonckheyd (Horendonk), Cedric Van Ginneken (Kaart), Darwin Van Looveren (Nieuwmoer), Vince Wallaert (Mariaburg).

Uit: Nils Bohnen (stopt), Jens De Beuckelaer (stopt), Jan De Hertogh (stopt), Sven Philips (Heibos), Keane Tomboy (Wechelderzande), Matthias Verschueren (Lentezon Beerse), Kristof Willemse (stopt).

Exc. Essen

Trainer: Guy Geylen.

In: Yasar Gülbüs (Nieuwmoer), Vasco Monteiro (FC Merksem).

Uit: Dylan Gommeren (Achterbroek), Robin Kraewinkels (Kalmthout), Jonas Kuyps (Ol. Essen), Fouad Talhaoui (Putte SK).

Ol. Essen

Trainer: Dave Vercauteren.

In: Alain Beyers (Putte SK), Joeri De Backer (vrij), Glenn Dictus (vrij), Jonas Kuyps (Exc. Essen), Joris Michels (Mariaburg), Jorn Wyters (vrij).

Uit: Kim Beyers (stopt).

Gooreind

Trainer: Copain Kortland.

In: Vagner Cruz da Luz (Heikant), Kenzo Loos (?), Jelle Hermans (Heindonk), Dimitri Straetmans (Turk Sport), Vincent Van Endert (Kaart), Jordy Van Gael (Wijnegem), Kevin Verbrugghe (Rochus Deurne).

Uit: Toon Aerts (Oostmalle), Rubin Gilops (Westmalle), Joeri Mols (Kalmthout), Tommy Sluyts (stopt), Jamie Smits (stopt), Kevin Van Hasselt (stopt), Davy Verbaeten (Wechelderzande), Tom Verstrepen (stopt).

Heibos

Trainer: Tom Symons.

In: Jordy Bossier (Kaart), Yannick Marijnissen (Kalmthout), Nick Neesen (Jong Antwerpen), Sven Philips (Brecht), Jens Van Der Jonckheyd (Wuustwezel), Dave Van Langendonck (vrij), Serge Van Proeyen (Halle).

Uit: Thierry Thys (Putte SK).

Horendonk

Trainer: Robby Van Der Jonckheyd.

In: Sven Beyers (Maria-ter-Heide).

Uit: Dries Arnouts (Nieuwmoer), Joeri De Backer (?), Jochem Nelen (Achterbroek), Yannick Rossen (Nieuwmoer), Jerzey Van Der Jonckheyd (Brecht), Stef Van Doren (Nieuwmoer).

Nieuwmoer

Trainer: Koen Noyens.

In: Dries Arnouts (Horendonk), Nick Francken (Wuustwezel), Yannick Rossen (Horendonk), Julian Vermeiren (Wuustwezel), Robbe Van Bedaf (vrij), Stef Van Doren (Horendonk), Rob Van Dyck (Wuustwezel).

Uit: Yasar Gülbüs (Exc. Essen), Darwin Van Looveren (Brecht).

Oostmalle

Trainer: Koen De Muyter.

In: Toon Aerts (Gooreind), Philippe Biernaux (VC Herentals), Glenn Broekhoven (Maria-ter-Heide), Joy Dermaut (Maria-ter-Heide), Kevin Druyts (Meerle), Jeroen Gysels (FC Ekeren), Kuider Hamaida (Sint-Job), Mathias Marijnissen (Zwarte Leeuw).

Uit: Frederik Danau (Dosko), Maarten Meuwes (Dosko), Léon Ramos (?), Rob Smits (Pulderbos), Jeffrey van Baal (Rood-Wit Sint-Willebrord, Nederland), Lennert Van Wuytswinkel (Antonia).

SK Putte

Trainer: Sammy Clymans.

In: Bilal Azarkan (Dosko), Jens Baeten (Jong Antwerpen), Ömer Buyruk (Dosko), Kenneth Labeye (Kaart), Gianni Leemans (Maria-ter-Heide), Jens Lommaert (Schelle), Wesley Meijer (Jong Antwerpen), Davigno Mock (City Pirates), Yannick Smolders (vrij), Fouad Talhaoui (Exc. Essen), Thierry Thys (Heibos), Glenn Tiest (vrij).

Uit: Maarten Bastiaensen (Mariaburg), Alain Beyers (Ol. Essen), Kevin Ooms (Kaart), Kenny Simons (Kaart), Jens Valkenborgh (Berendrecht), Glenn Verresen (Kaart).

’s Gravenwezel-Schilde B

Trainer: Marc Vanderstappen.

In: eigen jeugd.

Uit: niemand.

Sint-Lenaarts B

Trainer: Erik Van Hemeldonk.

In: Yannick Bevers (Zwarte Leeuw), Kenneth Boeren (Loenhout), Rob De Vrij (Meer), Witse Hertogs (Loenhout), Stef Leemans (Meerle), Niels Mertens (Loenhout), Maxim Van Bladel (Dosko), Sander Van Looveren (Meerle).

Uit: niemand.

Wechelderzande

Trainer: Didier Guillaume.

In: Kevin Geelen (Blauberg), William Lefever (Brasschaat), Pieter Peeters (Vosselaar), Pieter Rutten (terug), Keane Tomboy (Brecht), Tim Van Herreweghe (Grobbendonk), Davy Verbaeten (Gooreind).

Uit: Erwin De Vrij (Halle), Enzo Trommelen (Oelegem), Kristof Van Looveren (?).

Westmalle

Trainer: Cisse Severeyns.

In: Ruben Gilops (Gooreind), Glenn Smet (Antonia), Lorenzo Vaca Bautista (vrij).

Uit: Dennis De Prins (stopt), Rutger Nieuwlaat (stopt), Tom Sels (stopt), Rob Smits (Vlimmeren), Bart Van Dooren (stopt), Jeroen Verboven (Sint-Jozef), Marijn Verdult (Wortel), Kamiel Vermeylen (Vlimmeren).

Wildert

Trainer: Benny Haverhals.

In: niemand.

Uit: niemand.

4de provinciale B

Alberta Schilde

Trainer: Johan Van Eyndhoven.

In: Frédéric Corluy (Antonia), Jasper Dockx (Vlimmeren), Mike Lemaire (Kallo), Jelle Leysen (Zandhoven), Kevin Pallemaerts (Kallo), Max Rijcken (Emblem), Lorenzo Schouppe (Sint-Job), Vince Van Pelt (Antonia), Jordan Vlasselaer (Wijnegem).

Uit: Steff De Ranter (SK Donk), Wouter Platteau (Ranst), Gilles Van Hout (Ranst), Illias Vermeulen (Ranst), Yorick Vermeulen (Ranst).

Boechoutse

Trainer: Marc Champagne.

In: Yoummi Azzouz (vrij), Olivier Daems (Borsbeek), Sander Eens (Kontich), Nick Hollevoet (vrij), Sam Loontjens (Berchem), Koen Luyckx (Mortsel OG), Lars Vandooren (Lyra), Yannick Vandeputte (Lint), Pieter Van Hout (Lint).

Uit: Ben Aerts (Ranst), Tom Bertels (?), Mattias Beuckeleers (stopt), Mike Depuydt (Massenhoven), Nick Lievens (stopt), Kevin Longueville (?), Nikifor Schroeyers (stopt), Jasper Torfs (stopt), Jarne Van Den Bogaert (Rapid Leest), Jordy Van Den Branden (?), Gilles Van Den Broeck (KVV VDP), Jordy Van Genechten (Emblem), Dries Van Muylder (KVV VDP), Beau Van Tongeren (Aartselaar), Mike Vreysen (?).

Brothers United

Trainer: Abderrahim Abchir.

In: Michael Asante (vrij), Marouane Benkhedda (Jong Antwerpen), Reda Benkhedda (Jong Antwerpen), Tevin Okoro (vrij), Valentine Osemwengie (vrij), Emre Yigit (Massenhoven).

Uit: Rachid Haddoudi Katar (Hove).

City Pirates B

Trainer: Erwin Van Berckelaer.

In: Dieter Herman (Achterbroek), Peter Van Driessen (Achterbroek).

Uit: Nicky Mannaerts (Jong Antwerpen), Michiel Pepermans (stopt), Jonathan Van Den Bossche (Mortsel OG), Dylan Van Opdorp (Mariaburg).

Olympic Pirates Deurne

Trainer: Germain Pauwels.

In: Amin Akrich (vrij), Ian De Maret (Schoten), Dani Desmet (City Pirates), Adam El Fikri (vrij), Moussa El Hajouti (vrij), Bart Janssens (vrij), Mohmmet Kilic (vrij), Salih Kilic (Schoten), Berny Makalamba (vrij), Bilal Rahou (vrij), Roy Van De Velde (Schoten), Fonny Vermeiren (Schoten).

Uit: Jeffrey Bertels (SK Wilrijk), Sefa Celik ( ?), Vone Cloots (SK Wilrijk), Dimitri Dalu (stopt), Ignace Daneels (Schriek), Jeremy Davri (stopt), Kris Dockx (stopt), Bert Driesen (stopt), Faouzi Falchou (Borsbeek), Achraf Guernaoui (?), Sven Laplanche (Halle), Jan Muller (FC Merksem), Joeri Muller (FC Merksem), Jordan Ndigwe (FC Merksem), Yaw Olensky (?), Lasse Snelders (Massenhoven), Stein Snelders (Massenhoven), Stig Stuyck (Mortsel OG), Benito Verswijfel (Schriek).

Emblem

Trainer: Dirk Schelkens.

In: Arthur Henssen (Ranst), Ismail Koçak (Hooikt), Kurt Ory (Puurs), Andrew Prinsen (Oelegem), Steven Schelles (Tubantia Borgerhout), Marc Sibeni (Nossegem), Tim Theys (Zandhoven), Sam Van Grootel (Hallaar), Arne Vercammen (Hallaar), Sasha Verelst (vrij).

Uit: Jordy Van Genechten (Hove), Olivier Vingerhoets (SK Berlaar).

Grobbendonk

Trainer: Bart Corluy.

In: Natan Augustijns (Bouwel), Tim De Beuckelaer (Bouwel), Wouter De Herdt (Hallaar), Levin De Raedemaeker (vrij), Brent Geukens (Vorselaar), Andries Gobert (Massenhoven), Toon Gobert (Massenhoven), Yentl Govaerts (Vorselaar), Stef Thys (Zammel), Matthijs Van Bulck (Witgoor), Joppe Verlinden (Lille), Sam Verloo (Witgoor)

Uit: Maarten De Beuckeleer (Pulderbos), Pieter-Jan Heremans (?), Sebastien Heremans (Herenthout), Sacha Peeters (Herenthout), Tom Van Den Bosch (Herenthout), Tim Van Herreweghe (Wechelderzande).

Jong Antwerpen

Trainer: Mark De Cleene.

In: Thomas Bleys (FC Ekeren), Kevin Brydenbach (FC Ekeren),Patrick Chuda (Oxford Hemiksem), Jorn Delhasse (SK Wilrijk), Zion Dierckx (Beerschot Wilrijk), Nicky Manaerts (City Pirates), Diego Robeyne Aguza (FC Ekeren), Stig Stekelorum (Ternesse), Yari Stekelorum (Ternesse), Tim Van Den Heuvel (vrij).

Uit: Jens Baeten (SK Putte), Marouane Benkheda (Brothers United), Reda Benkheda (Brothers United), Mo Bougrini (?), Gianni Haesendonckx (Brothers United), Wesley Meijer (SK Putte), Nick Neesen (Heibos), Ernest Sarpon (?), Kevin Simons (Tubantie Borgerhout), Nick Willemsen (Tubantia Borgerhout).

Maccabi

Trainer: voorlopig nog geen hoofdtrainer aangesteld.

In: Sam Adries (Berchem), Vavaka Kromah (Ranst), Savio Vanderput (Beerschot Wilrijk).

Uit: Robin Meynen (Aartselaar).

Massenhoven

Trainer: Peter Van den Dries.

In: Sam Borremans (Bouwel), Mike Depuydt (Boechout), Kevin Lens (Kessel United), Lasse Snelders (Ol. Deurne), Stein Snelders (Ol. Deurne), Gianni Van Noten (Herenthout).

Uit: Karim Boumohcine Fahsi (?), Andries Gobert (Grobbendonk), Toon Gobert (Grobbendonk), Cédric Lefever (Halle), Edwin Mertens (?), Quinten Staelens (?), Tosh Van Den Bergh (Halle), Nick Van Dessel (stopt), Ken Verstraeten (?).

Oelegem

Trainer: Jules Claessens.

In: Arne Ceulemans (U17), Rafik El Ajasi (Ranst), Marnix Justamont (U21), Quiten Kiebooms (U21), Enzo Trommelen (Wechelderzande).

Uit: Timo Huygen (stopt), Andrew Prinsen (Emblem), Maarten Smeulders (stopt), Jens Van Acker (Antonia B).

Pulderbos

Trainer: Gunther De Dekker.

In: Maarten De Beuckeleer (Grobbendonk), Rob Smits (Oostmalle).

Uit: Jeroen Peeters (stopt).

Pulle

Trainer: Johan Breugelmans.

In: Jens Cammaert (Kessel United), Sam Dauwen (RVC Hoboken), Niels Jansens (Lille), Tommy Van Brandt (Kessel United), Jonas Verstrepen (Kessel United).

Uit: Jurgen Bastiaansen (stopt), Bram Goos (stopt), Robin Jacobs (Zandhoven), Niels Meyers (Flandria), Maarten Rymen (stopt).

Ranst B

Trainer: Ivan Smets.

In: Wouter Platteau (Alberta Schilde), Ilias Vermeulen (Alberta Schilde), Yorban Vermeulen (Alberta Schilde), Gilles Van Hout (Alberta Schilde), Bouchiba Wassim (RVC Hoboken).

Uit: Sidney Bertels (Zandhoven), Matthias Decaluwé (BO Beerzel), Arthur Henssen (Emblem), Jari Knaepkens (Kessel United), Domien Mutsaers (Kalmthout), Amadou Seck (BO Beerzel), Lennart Van Heuckelom (BO Beerzel).

Ternesse B

Trainer: Paul Joris.

In: allen jongens uit de eigen jeugd die doorgeschoven worden.

Uit: Ken De Keulenaer (Ranst), Gianni Jacquet (SK Wilrijk), Yari Stekelorum (Jong Antwerpen).

Tubantia Borgerhout

Trainer: Fred Caron.

In: Yente Anthonissen (Broechem), Goran Cucic (vrij), Arne Floren (FC Merksem), Jasper Klein (vrij), Sly Linnekens (vrij), Yassine Mazrouh (vrij), Kevin Siemons (Jong Antwerpen), Sidney Smets (Branst), Jordy Struyf (Olympic Deurne), Kyle Vandroogenbroeck (FC Merksem), Nick Willems (Jong Antwerpen).

Uit: Gitan Krut (FC Merksem), Steven Schelles (Emblem), Joeri Verhaert (?).

4de provinciale C

Aartselaar B

Trainer: Kim Van Leuven.

In: zie Aartselaar A (derde provinciale A). Transfers kunnen voor A- en B-team worden ingezet.

Uit: niemand.

Blaasveld

Trainer: Robby Van Kelst.

In: Dylan Houtmeyers (Bornem), Milos Peric (Heffen), Brent Van Den Broeck (Tisselt), Lorenzo Vega Rodriguez (Willebroekse), Nick Verbeeck (Reet).

Uit: Tom De Buyser, Alex Zamora (stopt).

RB Elzestraat

Trainer: Chris Bosmans.

In: Dean Feremans (Walem), Gino Haeck (FC Duffel), Nico Jacobs (Walem), Dries Vergaelen (FC Duffel), Sander Vergaelen (FC Duffel).

Uit: Diony Turpyn (stopt), Kurt Van Camp (stopt).

Heffen

Trainer: Janik Deckers.

In: Jarne Bouwmeester (Rapid Leest), Jasper Van den Broeck (Leest United), Zeno Van Velthoven (Walem).

Uit: Milos Peric (Blaasveld).

Heindonk

Trainer: Davy Vanderhasselt.

In: Steven Robijn (Sint-Jozef Londerzeel), Wouter Uytterhoeven (vrij).

Uit: Pieter Borms (Willebroekse), Jens Van Doren (Leest United).

Hingene

Trainer: Gunter Van Acoleyen.

In: Frans De Landtsheer (Sint-Amands), Cristoff Heroufosse (SC Mechelen), Roel Kerremans (Oppuurs), Thibeau Piessens (Branst), Wesley Rogiers (vrij), Pieter-Jan Sas (Wintam), Sam Tassenoy (Wintam), Arne Van Cleemput (Bornem), Cedric Van Noten (Bornem), Bert Van Pellicom (Branst).

Uit: Tim De Voeght (Branst), Kobe Drossaert (Branst), Jelle Hermans (Branst), Axel Maes (Wintam), Dennis Septfontaine (Wintam), Florian Van Daele (Branst), Rens Vandendriessche (Wintam), Yannick Van Herck (Branst), Dwayne Verschueren (Puurs).

Hombeek

Trainer: Gerd Hermans.

In: Erdinc Azveren (Paemel), Sander Cottyn (vrij), Wout De Wolf (Leest United), Mats Hendriks (SC Mechelen), Beren Van Den Broeck (Leest United).

Uit: Mo El Lamzi (stopt), Aron Tiemens (Leest United).

FC Katelijne B

Trainer: Sven De Laet.

In: Yannick Hackenjos (SK Peulis).

Uit: niemand.

Kontich B

Trainer: Danny Houbrechts.

In: niemand.

Uit: Marc Ceulemans (Hove), Glauco Aguilar Espinoza (Mortsel OG), Yousri Sabhaoui (Lint).

Leest United

Trainer: Kurt Van Barel.

In: Yassin Bohmedi (SC Mechelen), Mickel Cornelissens (Ramsdonk), Glenn De Vink (Kapelle o/d Bos), Jordi Dijkstra (Ramsdonk), Nils Peleman (Oppuurs), Tom Schroevens (Eppegem), Arne Senden (Sint-Amands), Jorg Senden (Boechout), Edrish Sharifi (B. Edegem), Aron Tiemans (vrij), Wesley Troch (Hombeek), Jens Urbain (Willebroekse), Jarne Van Den Bogaert (Boechout), Sacha Van Der Putte (vrij), Jens Van Doren (Heindonk), Joni Van Doren (vrij), Lennert Van Leuven (Bornem).

Uit: Wouter Beulens (Hombeek), Kenneth Boonen (Rapid Leest), Tom Demunter (Bonheiden), Wout Dewolf, Jasper Vandenbroeck (Heffen), Berend Vandenbroek, Kenny Vermeersch.

Lippelo

Trainer: Didier Meltens.

In: Jeremy Bourgeois (Delta Londerzeel), Glenn Cooreman (Sint-Amands), Joran De Bruyn (Reet), Tom Decaestecker (Sint-Gillis Dendermonde), Timothy De Decker (Mazenzele), Raphael De Donder (Hamme-Zogge), Yoon De Mey (Lebbeke), Milan Joos (Sint-Gillis Dendermonde), Zakaria Makhi (Branst), Joni Sarens (Schoonaarde), Yannis Sluyts (Wolvertem), Maarten Tirez (Reet), Maxime Van Belle (Asse ter Heide), Jan Van Der Jeugt (Buggenhout).

Uit: Cas Avonts, Jon Avonts (Schelle), Jimmy Cools (Aartselaar), Alban Ferati (stopt), Marco Geeroms (stopt), Alper Iceloglu, Peter Mertens (stopt), Thomas De Smedt (Moerzeke), Pacifique Ramazani (Mazenzele), Tom Van Den Bossche (stopt), Steven Vermeir (stopt).

SC Mechelen

Trainer: Werner De Bruyn.

In: Timo Cop (Wavria), Tuur Geens (Beerzel).

Uit: Yassine Bohmedi, Mats Hendrickx, Maxime Van Campenhout (Schonenberg), Wesley Wynants.

Muizen

Trainer: Raf Coppens.

In: Kevin Claes (Steenhuffel), Dennis Goossens (RC Mechelen), Seyno Lombaert (GR Katelijne), Patrick Sabak (Hever), Wout Van Esbroeck (Haacht), Michiel Verdeyen (RC Mechelen), Andreas Vergucht (SC Mechelen), Wesley Wynants (SC Mechelen).

Uit: Sekou Kone (Rijmenam), Laith Saka (stopt), Thair Saka (stopt), Ben Van Der Aerschot (stopt).

Reet

Trainer: Bart Cop.

In: Thomas Braet (Burcht), Andries Brecht (Keerbergen), Tangui Tielemans (vrij), Wielandt Verlinden (Mortsel OG).

Uit: Joran De Bruyn (Lippelo), Luk De Meester (stopt), Maarten Tirez (Lippelo), Luc Van Broek (stopt), Dimitri Van Den Bergh (Rita Berlaar), Nick Verbeeck (Blaasveld).

Rumst

Trainer: Tim Van Den Eeden

In: Tim Buysen (Willebroekse), Frederik Faes (Hooikt), Kader Gadiaga (Oxford Hemiksem), Serge Ndikumana (RC Mechelen), Stijn Pluym (Mortsel OG), Iben Sfez (Tisselt), Jarne Somers (FC Duffel), Malvin Tambe (FC Duffel), Lenny Van Den Broeck (Oxford Hemiksem), Geoffrey Van De Voorde (Willebroekse), Kenneth Vereycken (Oxford Hemiksem), Greg Vermeulen (Oxford Hemiksem).

Uit: Niels Smolders (?).

Sint-Amands

Trainer: Jan Dubois.

In: Serkan Akpinar (Branst), Youness Bougrine (Oppuurs), Chesney De Cock (Tisselt), Pieter Devrieze (Rupel Boom), Lucas Geerinck (Bornem), Alihan Gunindi (Branst), Roel Noens (Oppuurs), Jens Pelgrims (Tisselt), Mehdi Siyaya (vrij), Jarne Van Opstal (Bornem), Ruud Verdonck (SK Londerzeel), Lars Vloebergh (Tisselt).

Uit: Frans De Landsheer (Hingene), Killian Pouillon (Oxford Hemiksem), Arne Senden (Leest United), Arne Van Cleemput (Hingene).

Wintam

Trainer: Kurt Dehertogh.

In: Ilias Aouriaghel (Branst), Bilal Chantah (Branst), Mustafha Chantah (Branst), Thomas De Bleser (Oppuurs), Axel Maes (Hingene), Frederic Rousseau (Rupel Boom), Dennis Septfontaine (Hingene), Rens Vandendriessche (Hingene).

Uit: Niels De Maeyer (Oppuurs), Ali Ekinçi (stopt), Jens Gorrebeeck (Schelle), Pieter-Jan Sas (Hingene), Glenn Van Acoleyen (Hingene).

4DE PROVINCIALE D

Beerzel

Trainer: Patrick De Roover.

In: Tim Cornelis (KV Bonheiden), Mathias De Caluwé (KFC Ranst), Mattias Dieltjens (KFCM Hallaar), Jean Gbeti Benzango (Olympic Pirates Deurne), Noe Kalume Ndowa (KV Hooikt), Ibraheem Salahudeen (KFC Kontich), Amadou Seck (Ranst), Joachim Struyf (Berlaar-Heikant), Kenny Uytterhoeven (KSC Keerbergen), Lennart Van Heuckelom (Ranst), Liam Van Laer (KFC Nijlen), Jorn Verhellen (Berlaar-Heikant), Dries Verlinden (Berlaar-Heikant), Robin Vollon (Berlaar-Heikant), Sam Wouters (Ranst).

Uit: Koen De Preter (Wavria), Khalid El Boudakhani (FC Putte), Tuur Geens (SC Mechelen), Kuldip Nijjar (FC Putte), Simon Matuta Bulala (GR Katelijne), Michael Pollet (Kessel United), Dave Rymenams (FC Werchter), Younes Sayadi (Wavria), Yannick Schampaert (FC Putte), Miguel Spincemaille (Hooikt), Frederic Stoel (KSK Herentals), Ward Vander Vieren (SK Peulis), Thomas Van Leemput (FC Putte), Ruben Vercammen (FC Werchter).

SK Berlaar

Trainer: Sven Verschoren.

In: Dimitri Van Den Berg (Reet), Jonas Van Den Berg (Hooikt), Sam Van Nuffelen (Hooikt), Olivier Vingerhoets (Emblem).

Uit: Jaimy De Ceuster, Taner Gürler, Jules Hendrickx.

Blauberg Sport

Trainer: Hendrik Put.

In: Mickey Baert (SKS Herentals), Kim Devroey (FC Averbode-Okselaar), Yarne Florens (Thes Sport), Ran Hendrickx (Immer Voort), Jordy Laeveren (FC Averbode-Okselaar), Yannick Van De Cruys (Immer Voort), Davy Van Gestel (FC Averbode-Okselaar).

Uit: Delph Beyns (stopt), Jimmy Corten (stopt), Yannick Janssens (Sint-Dimpna), Jonas Vreys (HO Testelt).

Booischot

Trainer: Stef Van Campenhout.

In: Glenn Torfs (Kessel United), Steven Van Noten (Schriek), Jochem Verhaegen (Keerbergen), Vince Vloeberghs (FCM Hallaar).

Uit: Lars Bruynseels (Begijnendijk), Jordi Leys (Begijnendijk).

Grasheide

Trainer: Geert Raeymaekers.

In: Kenny De Hondt (FCM Hallaar), Chesney Douwen (Schriek), Mika Douwen (KSK Heist), Hans Geudens (SC Wiekevorst), Arne Hernandez (Rupel Boom), Jorne Kockaerts (FC Berlaar-Heikant), Gregory Van Craen (FCM Hallaar), Glenn Van den Bulck (FCM Hallaar), Thomas Van de Vliet (Schriek), Yannick Van Hoof (FCM Hallaar), Tom Verstraeten (vrij).

Uit: Jan Lamarque (SC Keerbergen), Jelle Van Herck (FC Putte) John Van Parijs (FC Putte).

Herenthout B

Trainer: Ronny Van Den Sande.

In: zie Herenthout A in tweede provinciale B.

Uit: -.

Heultje

Trainer: Stijn Van Brusselen.

In: Niels Boeckx (’s Gravenwezel-Schilde), Michiel Coolkens (Oevel), Boaz Croux (KVC Westerlo), Sven Cuyvers (Racing Westmeerbeek), Willem Faes (SKS Herentals), Eros Van Roosbroeck (Begijnendijk), Youri Yskout (KVC Westerlo).

Uit: Mihali Ionuc (VC Bekkevoort), Rachid Smets (KVC Langdorp), Wesley Vandenbergh (HO Testelt).

Immer Voort

Trainer: Tim Gastmans.

In: Seppe Branders (Oosterzonen B), Nuri Cinar (Ham United), Jaimy De Ceuster (Rita Berlaar), Seppe Engelen (Rauw), Ockson Lambrechts (Westmeerbeek), Domien Paesen (Ham United), Simon Paesen (Ham United), Dimitri Schoors (vrij), Bram Van Asten (Ramsel), Nick Wouters (Wezel).

Uit: Robbe Bauweraerts (Ezaart), Ran Hendrickx (Blauberg), Yannick Van de Cruys (Blauberg), Jens Van den Brande (Tongerlo), Wim Van Ende (Tongerlo), Steven Vansant (stopt), Janis Verhaegen (Wiekevorst), Kevin Witvrouwen (Tongerlo).

Oevel

Trainer: Koen Verlooy.

In: Reggie Van Orshaegen (Noordstar), Jannes Van Roosbroeck (AC Olen).

Uit: Michiel Coolkens (Heultje), Jef Engelen (stopt), Lorenz Stijnen (stopt).

Peulis

Trainer: Rudi Versteeven.

In: Jeroen Binnard (Erps-Kwerps), Matthias Boden (vrij), Jeffrey Cornelis (Katelijne), Frederic De Laet (Beerzel), Jordy Van den Broeck (Bonheiden), Ward Van der Vieren (Beerzel), Imen Vanrusselt (vrij).

Uit: Yannick Hackenjos (Katelijne), Thomas Verhaert (Wavria).

FC Putte B

Trainer: Eric Thys.

In: Khalid El Boudoukhani (Beerzel), Dominique Fleurbay (Borsbeek), Zeno Kesselaers (SK Heist), Nijar Kuldip (Beerzel), Jelle Van Herck (Grasheide), Lucas Van Nylen (VV Duffel), John Van Parijs (Grasheide).

Ramsel

Trainer: Koen Dehondt.

In: David Caels (Westmeerbeek), Davy Cuypers (Houtvenne), Saban Dalkoz (Keiberg), Stef Hendrickx (Houtvenne), Ghene Peeters (Oosterzonen), Mitchell Peeters (Houtvenne), Stan Van den Eynde (Houtvenne), Dimitri Van Hoof (Westmeerbeek), Sven Versweyveld (Oosterzonen), Dennis Voermans (Houtvenne).

Uit: Lennert Putteneers, Glenn Theys, Kenneth Theys, Bram Van Asten, Koen Vleminckx.

Rijmenam

Trainer: Frank Aerts.

In: Kenzo Boye (GR Katelijne), Reduan El Lamzi (VV Duffel), Glen Hertmans (Elewijt), Jason Kisoka (Elewijt), William Peeters (Steenhuffel), Maxim Vrancken (KVC Haacht),

Uit: Glen Van Vlasselaer (stopt), Sven Van Vlasselaer (stopt).

Tongerlo

Trainer: Wim Van Ende.

In: Jens Van den Brande (Immer Voort), Wim Van Ende (Immer Voort), Kevin Witvrouwen (Immer Voort).

Uit: Cedric Lambrechts (Wiekevorst).

Wavria B

Trainer: Bert Verlinden.

In/Uit: zie Wavria A.

Wiekevorst

Trainer: Johan Van Camp.

In: Cedric Gysels (Houtvenne), Cedric Lambrechts (Tongerlo), Stef Spits (Keerbergen), Olaf Strijbos, Janis Verhaegen (Immer Voort).

Uit: Hans Geudens (stopt), Davy Van Bael (stopt), Maarten Van Herck (stopt), Steve Verreckt (stopt).

4DE PROVINCIALE E

Alberta Geel

Trainer: Tom Dams.

In: Daan Bens (Netezonen), Kenny Fonteyn (Netezonen), Lowie Geukens (Sint-Dimpna), Robbe Symoens (Linda), Peter Van Cauter (Zwaneven), Charles Vandecruys (Sint-Dimpna), Dries Verlinden (AC Olen).

Uit: Noël Kerckhofs (stopt), Thomas Onsea (stopt).

Beekhoek B

Trainer: Dieter Geerinckx.

In: zie Beekhoek A in tweede provinciale B.

Uit: -.

Ezaart

Trainer: Stefan Ooms.

In: Robbe Bauweraerts (Immer Voort), Jens Bosmans (Mol), Siebe Eyckmans (Mol), Destiny Iduseri (Mol), Glenn Laenen (Sint-Dimpna), Toon Leysen (Verbr. Balen), Lander Mallants (Rosselaar Hulsen), Rudolf Sarkisyan (Olmen), Robbe Van Baelen (Mol), Stef Van De Velde (Ham United), Joachim Verrezen (Rosselaar Hulsen).

Uit: Dirk Cools (Rauw), Robin De Scheemaeker (Witgoor), Senne Dierckx (Verbr. Balen), Piet Goossens (stopt), Jarno Melis (Verbr. Balen), Thomas Melis (Zwaneven), Willem Meynen (Verbr. Balen), Koen Ooms (stopt), Marijn Peeters (Mol), Giel Smeyers (stopt), Thijs Van Hoof (Verbr. Balen), Tom Van Hoof (stopt), Niels Vanhoof (Verbr. Balen).

Flandria

Trainer: Jef Van Breda.

In: Niels Meyers (Pulle), Kevin Van Assouw (SC ‘t Zand, Nederland), Daan Van Hal (SC ‘t Zand, Nederland), Robin Visser (NFC, Nederland).

Uit: Kurt Blockx (Zwaneven), Stijn Borgheys (Gierle), Sander De Witte (Verbr. Arendonk), Lander Huygen (KFC Turnhout B), Dimitri Stoop (Vlimmeren), Rob Van Beek (Vrij Arendonk).

De Kempen B

Trainer: Gert Vleugels.

In: zie De Kempen A in 2de provinciale B.

Uit: zie De Kempen A in 2de provinciale B.

MLK Lichtaart

Trainer: Stefan Rens.

In: Vic Aerden (Kasterlee), Brent Blockx (Kasterlee), Stef Boonen (Poederlee), Michael Broos (vrij), Nick Ceusters (Kasterlee), Kevin Corbie (HIH Turnhout), Jelle Donkers (HIH Turnhout), Michiel Geudens (Kasterlee), Roy Hens (Gierle), Jonas Lauwers (De Kempen), Dennis Meeuwes (HIH Turnhout), Thomas Van Aelst (Vorselaar), Rowdy Vandenbosch (Vorselaar), Nick Vandewater (vrij), Jonas Van Rooy (Vorselaar).

Uit: Joost De Nagel (Gierle), Kobe Dierckx (Olen United), Arne Jacobs (Gierle), Johan Vermeiren (vrij), Rik Van Vucht (Oosthoven).

Netezonen

Trainer: Stefan Wyns.

In: Miel Aerts (Herenthout), Stef Bens (Sint-Dimpna), Jonathan Caes (VV Laakdal), Robin Lievens (Sint-Dimpna), Claude Mambou (Alberta), Michiel Proost (Houtvenne), Gilles Sels (Herelt).

Uit: Daan Bens (Alberta), Kenny Convens (Excelsior Vorst), Kenny Fonteyn (Alberta), Bart Leten (Oosterzonen).

Olen United

Trainer: Kristof De Cnodder.

In: Kobe De Peuter (Punt-Larum), Kobe Dierckx (MLK Lichtaart), Glen Geysels (Halle), Bjorn Peeters (Rosselaar Hulsen), Niels Van Accom (Linda Olen), Jan Van Hamel (De Kempen), Rob Verbeeck (Beekhoek), Lode Verlinden (SKS Herentals).

Uit: Pieter Daems (Noordstar), Jelle Hoes (?), Khalid Kadi (Noordstar), Marc Louis Van Deun (Beekhoek), Dave Van de Ven (?).

Oosthoven

Trainer: George Banica.

In: Eugene Agyemani (HIH Turnhout), Bram Blockx (Verbr. Arendonk), Felix Cabanier (HIH Turnhout), Jeroen Dierckx (FC De Kempen), Yente Philipsen (Vosselaar), Mauro Prinsen (FC De Kempen), Sven Seuntjens (HIH Turnhout), Ornello Todaro (Lentezon Beerse), Dimitri Van De Cruys (Weelde), Daryll Van Gorp (HIH Turnhout), Jonas Van Nyen (HIH Turnhout), Rik Van Vught (MLK Lichtaart).

Uit: Manu Boogers (Verbr. Arendonk), Nick Clijmans (Oud-Turnhout), Sander De Vos (stopt), Kaj Gorremans (?), Philip Hermans (Oud-Turnhout), Kevin Jacobs (stopt), Sam Kennis (Oud-Turnhout), Nick Vercaigne (Verbr. Arendonk).

Punt-Larum

Trainer: Tom Van De Poel.

In: Jasper Baeck (Zammel), Sergen Caliskan (Alberta), Tim Gilis (Sint-Dimpna), Michiel Pelckmans (Rauw), Stijn Van Der Veken (Rauw).

Uit: David Janssens (stopt), Alexander Kaabi (stopt), Kobe De Peuter (Olen United).

Rauw

Trainer: Dirk Deckx.

In: Dennis Bastiaens (Olmen), Dirk Cools (Ezaart), Gerben Coudijzer (Dessel), Bram Dirx (Verbr. Lommel), Tobe Huysmans (Olmen), Dario Lemmens (Rosselaar Hulsen), Senne Lommelen (Lutlommel), Matthias Luyckx (Diepenbeek), Indy Perkins (Wezel), Wout Philipsen (Witgoor), Thomas Poets (Kattenbos), Thomas Ruts (Wezel), Jasper Slegers (Mol).

Uit: Michiel Pelckmans (Punt-Larum), Stijn Van Der Veken (Punt-Larum), Jani Vanderlinden (Beekhoek).

Rosselaar Hulsen

Trainer: Rob Nuyts.

In: Yannick Bloemen (Olmen), Yannick Bukenberghs (Wezel), Mike Dierick (Olmen), Niels Hooyberghs (Olmen), Cedric Leconte (Verbr. Balen), Nicolas Leysen (FC Mol), Joran Van Broekhoven (Verbr. Balen), Robin Van Broekhoven (Verbr. Balen), Jarne Vandeweyer (Verbr. Balen), Jorrit Van Genechten (Olmen), Glenn Van Hout (Olmen), Dries Van Roey (Verbr. Balen), Siemen Vos (FC Mol).

Uit: Stef Beyens (stopt), Pieter Essers (stopt), Bert Frederix (stopt), Steven Geubbelmans (stopt), Dario Lemmens (VV Rauw), Rhendy Maes (stopt), Lander Mallants (Ezaart), Stijn Paepen (stopt), Jef Rosemaryn (stopt), Joachim Verrezen (Ezaart).

KFC Turnhout B

Trainer: Dirk Paeshuys.

In: Gert Aerts (Dosko), Vito Bandeiras Alves (Dosko), Mats Breugelmans (White Star), Sasha Coppens (White Star), Robin Cornelis (HIH Turnhout), Lorenz de Bie (Sint-Lenaarts), Bob D’Hondt (SKS Herentals), Stief Dienn (HIH Turnhout), Lander Huygen (Flandria), Berne Jacobs (HIH Turnhout), Toufik Ould El Hadj (Oosterwijk, Nederland), Abdel Sababti (HIH Turnhout), Abderrahim Sababti (SC Merksem), Kurt Snoeys (Gierle), Mathias Sterkens (Wechelderzande), Ignace Van Besauw (HIH Turnhout), Vincent Vander Meiren (Sint-Lenaarts), Ben Vlemminx (Gloria, Nederland).

Uit: -.

Excelsior Vorst

Trainer: Wim Van Looy.

In: Filip Baumans, Kenny Convens (Netezonen), Elvis Ella Ovona (Noordstar), Bram Henderickx (Ham), Jules Janssens (Berg en Dal), Ayoub Lambharrat (Berg en Dal), Dennis Mertens (Dessel), Fabio Moons (Gestel), Kristof Smolders (SK Meldert), Michael Smolders (Ham), Daan Sprengers (Netezonen), Alexander Van den Eynde (SK Meldert), Joeri Vertessen (Ham).

Uit: Kenny Mievis (Bolderberg), Joachim Vancluysen (SK Deurne), Ashwin Vannuffelen (Poederlee).

Wortel

Trainer: Roy Muesen.

In: Thomas Aerts (Minderhout), Marijn Verdult (Westmalle).

Uit: Jordi Ceusters (Sint-Jozef), Ruud Luijten (vrij).

Zammel

Trainer: Gerry Schroven.

In: Stijn Huybrechts (Berg en Dal), Andy Malfliet (Lentezon), Mathias Van Den Eynden (Linda Olen).

Uit: Cedric Nuyts (stopt).

Corrigeer

Auto's in de kijker

Vastgoed

Jobs in de regio