Bali, Mauritius, New York en... de boerderij: hier spenderen de wielrenners hun welverdiende vakantie

Bali, Mauritius, New York en... de boerderij: hier spenderen de wielrenners hun welverdiende vakantie

Foto: rr

Een deel van het wielerpeloton is momenteel nog actief in China, maar het gros van de renners geniet dezer dagen al van een welverdiende vakantie. En die brengt hen op exotische locatie als Bali, Mauritius en Thailand, zo toont een blik op Instagram ons. Of gewoon naar het eigen weiland, waar de koeien verzorgd moeten worden.

Edward Theuns ligt met de voetjes omhoog in het exotische Bali

 

Off-season!! Enjoying some time off the bike! #Travel #Chill #Rest #Recover #Bali #WelcomeToTheJungle

Een bericht gedeeld door Edward Theuns (@edwardtheuns) op

Oliver Naesen kiest voor een actieve vakantie op Mauritius

 

Holiday in Paradise! ????? #snorkeling #fishfie #findingnemo

Een bericht gedeeld door Oliver Naesen (@olivernaesen) op

 

On top of the island! Very, very cool hike!

Een bericht gedeeld door Oliver Naesen (@olivernaesen) op

Greg Van Avermaet bleef dichter bij huis. Hij trok met zijn gezin naar Portugal

 

Hanging around with my 2 girls ??#lisbon #ride_bmc

Een bericht gedeeld door Greg Van Avermaet (@gregvanavermaet) op

 

That time of the year ??#ride_bmc

Een bericht gedeeld door Greg Van Avermaet (@gregvanavermaet) op

Voor Frederik Backaert is vakantie... eindelijk terug tijd kunnen maken voor zijn koeien

 

Season 2017 finished ?? ?? And now... back to farming ????‍?????? #farmdog #farmlife #bordercollie #fleurke

Een bericht gedeeld door Frederik Backaert (@frederikbackaert) op

Wie zoals Philippe Gilbert in Monaco woont, hoeft het niet te ver gaan zoeken

 

#nofilter #monaco

Een bericht gedeeld door Philippe Gilbert (@philippe_gilbert_) op

Tiesj Benoot waagde zich aan een potje voetbal tegen Tony Gallopin

Oliver Naessen kan op Mauritius Tony Gallopin tegen het lijf lopen. Die is daar op vakantie met vriendin Marion Rousse

 

?? Z E N ??

Een bericht gedeeld door Marion Rousse Gallopin (@rousse_marion) op

Alexander Kristoff koos voor het Griekse Rodos

 

Nice sunset on top of Rhodes city and an excellent photographer ??Leo Kristoff ?????? #acropolisrhodes

Een bericht gedeeld door Alexander Kristoff (@kristoff87) op

Waar Marcel Kittel zich momenteel bevindt, hebben we raden naar. Maar het is er in ieder geval strandweer

 

#beachhair

Een bericht gedeeld door Marcel Kittel (@marcelkittel) op

Romain Bardet ging op citytrip naar New York

 

Nothing like family time ??

Een bericht gedeeld door Romain Bardet (@romainbardet) op

Mikael Kwiatkowski geniet met zijn vrouw van Thailand

 

Vacation mood on???????? #thailand #kohsamui

Een bericht gedeeld door Michal Kwiatkowski (@kwiato) op

Geraint Thomas herstelt van een zwaar seizoen in Sri Lanka

 

Last day in Sri Lanka. Quality trip??

Een bericht gedeeld door Geraint Thomas (@geraintthomas86) op

Elia Viviani, Matteo Trentin en Gianni Moscon waren op het trouwfeest van Sky-renner Salavatore Puccio

 

Selfie nel selfie????????. @elenacek @capecchieros @giadaborgato @matteotrentin @claudiamorandini #dovesonoglisposi?

Een bericht gedeeld door Elia Viviani (@eliaviviani) op

John Degenkolb bouwt zandkastelen in Marokko

Corrigeer