Celebs

Sterren dossen zich uit voor het eerste Coachella-weekend, ook Olga Leyers is van de partij

$$
Zoals elk jaar in april trekken sterren en masse naar muziekfestival Coachella in de Californische woestijn. Celebs trekken hun beste zomeroutfit aan en maken het evenement een pak glamoureuzer. En onze landgenote Olga Leyers kon het allemaal met eigen ogen zien, want ze is ook van de partij.


Rihanna bracht voor de gelegenheid een ode aan de jaren 60 met haar outfit.

 

the 60s started it. #chella18

Een bericht gedeeld door badgalriri (@badgalriri) op


Kylie Jenner, die er weer afgetraind uitziet na haar bevalling van dochter Stormi, maakte haar look af met een jeansblauwe pruik.

 

“I could buy designer but this @FashionNova fit” ??

Een bericht gedeeld door Kylie (@kyliejenner) op

 

Model Hailey Baldwin hield het simpel met een jeans en een zwart bh-topje.

 

??

Een bericht gedeeld door Hailey Baldwin (@haileybaldwin) op


Vanessa Hudgens gaat élk jaar naar Coachella en is uitgegroeid tot een icoon wat de festivalstijl betreft. Haar outfis zijn altijd zwierig, haar make-up en extra's altijd on fleek.

 

When you find your throne ????

Een bericht gedeeld door Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) op


Ook Paris Jackson (links) zakte met haar vriendin af naar de Californische woestijn.


Victoria's Secret-model Alessandra Ambrosio gaat keer op keer voor korte shortjes. Deze keer koos ze voor een kleurrijk exemplaar.

 

My Stars ?????????? #coachella #foreveronvacation

Een bericht gedeeld door Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) op


The Weeknd had zijn hele posse mee. Onder hen: Shania Twain en Nicky Minaj in luipaardoutfit.

 

Coachella 2018

Een bericht gedeeld door The Weeknd (@theweeknd) op


Justin Bieber ziet er tegenwoordig uit als een beach boy en past om die reden perfect op het zanderige festival aan de Amerikaanse Westkust.


Kate Bosworth ging voor een stijlvolle jurk met blote schouders en leek zo uit het WIlde Westen te komen.

 


En ook onze landgenote Olga Leyers liet zich, ondanks een kanjer van een jetlag, gaan op het festival. Ze ging zelfs op de foto met de enige echte Snoop Dogg.

 

Mama, papa, ik ben in goede handen, groetjes van je kapoen

Een bericht gedeeld door Olga Leyers (@olgaleyers) op

 

 

Een bericht gedeeld door Olga Leyers (@olgaleyers) op


Kourtney Kardasian
Ook de oudste van de Kardashian-zusjes zakte af naar het festival. Van Kim Kardashian was geen spoor te bekennen.


Paris Hilton en boezemvriendin ontwerpster Rachel Zoe, gingen allebei voor wit.

 

Celebrating my beautiful, fashionable friend @RachelZoe at #Coachella. ????‍????

Een bericht gedeeld door Paris Hilton (@parishilton) op

Corrigeer