Definitieve deelnemerslijst Waalse Pijl

Definitieve deelnemerslijst Waalse Pijl

Foto: BELGA

De definitieve deelnemerslijst van de Waalse Pijl, die op woensdag 18 april over 198,5 kilometer tussen Seraing en Hoei wordt gereden. Het rugnummer 1 is voor Alejandro Valverde die de voorbije vier edities op zijn naam schreef.

Movistar (Spa):
1. Alejandro Valverde (Spa); 2. Andrey Amador (CRi); 3. Winner Anacona (Col); 4. Carlos Betancur (Col); 5. Imanol Erviti (Spa); 6. Mikel Landa (Spa); 7. José Rojas (Spa)

UAE Team Emirates (UAE):
11. Daniel Martin (Ier); 12. Matteo Bono (Ita); 13. Rui Costa (Por); 14. Manuele Mori (Ita); 15. Alexandr Riabushenko (WRu); 16. Rory Sutherland (Aus); 17. Diego Ulissi (Ita)

BMC (VSt):
21. Dylan Teuns; 22. Alberto Bettiol (Ita); 23. Patrick Bevin (NZe); 24. Damiano Caruso (Ita); 25. Alessandro De Marchi (Ita); 26. Kilian Frankiny (Zwi); 27. Simon Gerrans (Aus).

Team Sky (GBr):
31. Sergio Henao (Col); 32. Michal Golas (Pol); 33. Lukasz Wisniowski (Pol); 34. Tao Geoghegan-Hart (GBr); 35. Vasil Kiryienka (WRu); 36. Michal Kwiatkowski (Pol); 37. Wout Poels

Mitchelton-Scott (Aus):
41. Michael Albasini (Zwi); 42. Jack Haig (Aus); 43. Lucas Hamilton (Aus); 44. Damien Howson (Aus); 35. Christopher Juul Jensen (Den); 36. Roman Kreuziger (Tsj); 37. Rob Power (Aus)

Team Fortuneo-Samsic (Fra):
51. Warren Barguil (Fra); 52. Franck Bonnamour (Fra); 53. Elie Gesbert (Fra); 54. Romain Hardy (Fra); 55. Kevin Ledanois (Fra); 56. Amaël Moinard (Fra); 57. Florian Vachon (Fra)

Groupama-FDJ (Fra):
61. David Gaudu (Fra); 62. Valentin Madouas (Fra); 63. Rudy Molard (Fra); 64. Anthony Roux (Fra); 65. Romain Seigle (Fra); 66. Benoit Vaugrenard (Fra); 67. Leo Vincent (Fra)

EF Education First-Drapac (VSt):
71. Rigoberto Uran (Col); 72. Lawson Craddock (VSt); 73. Alex Howes (VSt); 74. Daniel Martinez (Col); 75. Kim Magnusson (Zwe); 76. Pierre Rolland (Fra); 77. Michael Woods (Can)

Bahrain-Merida (Brn):
81. Vincenzo Nibali (Ita); 82. Grega Bole (Sln); 83. Enrico Gasparotto (Ita); 84. Ion Izaguirre (Spa); 85. Gorka Izaguirre (Spa); 86. Franco Pellizotti (Ita); 87. Hermann Pernsteiner (Oos)

AG2R (Fra):
91. Alexis Vuillermoz (Fra); 92. Romain Bardet (Fra); 93. Jan Bakelants; 94. Benoit Cosnefroy (Fra); 95. Axel Domont (Fra); 96. Mathias Frank (Zwi); 97. Ben Gastauer (Lux)

Team LottoNL-Jumbo (Ned):
101. Steven Kruijswijk (Ned); 102. Lars Boom (Ned); 103. Stef Clement (Ned); 104. Floris De Tier; 105. Robert Gesink (Ned); 106. Bert-Jan Lindeman (Ned); 107. Paul Martens (Dui)

BORA - hansgrohe (Dui):
111. Rafal Majka (Pol); 112. Cesare Benedetti (Ita); 113. Emanuel Buchmann (Dui); 114. Patrick Konrad (Oos); 115. Jay McCarthy (Aus); 116. Gregor Mühlberger (Oos); 117. Pawel Poljanski (Pol).

Lotto Soudal:
121. Tim Wellens; 122. Tiesj Benoot; 123. Bjorg Lambrecht; 124. Tomasz Marcynzki (Pol); 125. Maxime Monfort; 126. Tosh Van Der Sande; 127. Jelle Vanendert

Astana (Kaz):
131. Jakob Fuglsang (Den); 132. Andrey Grivko (Oek); 133. Dario Cataldo (Ita); 134. Omar Fraile (Spa); 135. Hugo Houle (Can); 136. Tanel Kangert (Est); 137. Michael Valgren (Den)

Katusha Alpecin (Zwi):
141. Ilnur Zakarin (Rus); 142. Ian Boswell (VSt); 143. Steff Cras; 144. Matteo Fabbro (Ita); 145. Robert Kiserlovski (Kro); 146. Maurits Lammertink (Ned); 147. Willie Smit (ZAf)

Dimension Data (ZAf):
151. Tom-Jelte Slagter (Ned); 152. Stephen Cummings (GBr); 153. Scott Davies (GBr); 154. Nicholas Dlamini (Zaf); 155. Amanuel Ghebreigzabhier (Eri); 156. Benjamin King (VSt); 157. Serge Pauwels

Sunweb (Dui):
161. Michael Matthews (Aus); 162. Johannes Fröhlinger (Dui); 163. Simon Geschke (Dui); 164. Chad Haga (VSt); 165. Christopher Hamilton (Aus); 166. Sam Oomen (Ned); 167. Laurens ten Dam (Ned).

Trek-Segafredo (VSt):
171. Bauke Mollema (Ned); 172. Julien Bernard (Fra); 173. Gregory Daniel (VSt); 174. Michael Gogl (Oos); 175. Tsgabu Grmay (Eth): 176. Ruben Guerreiro (Por); 177. Toms Skujins (Let).

Quick-Step Floors:
181. Julian Alaphilippe (Fra); 182. Bob Jungels; 183. James Knox (GBr); 184. Enric Mas (Spa); 185. Maximilian Schachmann (Dui); 186. Pieter Serry; 187. Philippe Gilbert

Wanty-Groupe Gobert:
191. Guillaume Martin (Fra); 192. Kevin Van Melsen; 193. Thomas Degand; 194. Fabien Doubey (Fra); 195. Xandro Meurisse; 196. Andrea Pasqualon (Ita); 197. Dion Smith (NZe)

Sport Vlaanderen-Baloise:
201. Benjamin Declercq; 202. Kevin Deltombe; 203. Thomas Sprengers; 204. Dries Van Gestel; 205. Mathias Van Gompel; 206. Aaron Verwilst; 207. Jordi Warlop.

Cofidis (Fra):
211. Jesus Herrada (Spa); 212. Dani Navarro (Spa); 214. Nicolas Edet (Fra); 215. José Herrada (Spa); 216. Luis Angel Mate (Spa); 217. Julien Simon (Fra); 218. Anthony Perez (Fra)

WB Aqua Protect Veranclassic:
221. Maxime Vantomme; 222. Thomas Deruette; 223. Justin Jules; 224. Christophe Masson (Fra); 225. Julien Mortier; 226. Dimitri Peyskens; 227. Antoine Warnier

Delko Marseille Provence KTM (Fra):
231. Romain Combaud (Fra); 232. Julien El Fares (Fra); 233. Mauro Finetto (Ita); 234. Angel Ruiz Madrazo (Spa); 236. John Salazar Rodriguez (Col); 237. Julien Trarieux (Fra); 239. Lucas De Rossi (Fra)

Vital Concept Cycling Club (Fra):
241. Quentin Pacher (Fra); 242. Yoann Bagot (Fra); 243. Johan Le Bon (Fra); 244. Justin Mottier (Fra); 245. Patrick Müller (Zwi); 246. Kevin Reza (Fra); 247. Tanguy Turgis (Fra) 

Corrigeer


Het Nieuwsblad biedt meer dan 1.000 reeksen in 12 sporten aan. Zoek hierboven de uitslagen van uw favoriete club of surf naar onze uitslagenpagina.