Voetbal Vlaanderen - nieuws 11/06

De Pinte / Gent -

Speeldag 1 1-2 september

Latem - Merendree (19.30)

Maldegem - Zomergem (19.30)

Bellem - Sleidinge

Waarschoot - Lovendegem

Kleit - Meetjesland

Zeveren - Sint-Laureins

Assenede - Ertvelde

Lembeke - Poesele

Speeldag 29 september

Meetjesland - Zeveren (20 uur)

Ertvelde - Latem (19.30)

Poesele - Bellem

Sleidinge - Maldegem

Zomergem - Waarschoot

Merendree - Lembeke

Lovendegem - Kleit

Sint-Laureins - Assenede

Speeldag 315-16 september

Latem - Sint-Laureins (19.30)

Maldegem - Waarschoot (19.30)

Bellem - Merendree

Sleidinge - Poesele

Kleit - Zomergem

Zeveren - Lovendegem

Assenede - Meetjesland

Lembeke - Ertvelde

Speeldag 422-23 september

Ertvelde - Bellem (19.30)

Meetjesland - Latem (20 uur)

Zomergem - Zeveren

Waarschoot - Kleit

Poesele - Maldegem

Merendree - Sleidinge

Sint-Laureins - Lembeke

Lovendegem - Assenede

Speeldag 529-30 september

Latem - Lovendegem (19.30)

Maldegem - Kleit (19.30)

Bellem - Sint-Laureins

Sleidinge - Ertvelde

Poesele - Merendree

Zeveren - Waarschoot

Assenede - Zomergem

Lembeke - Meetjesland

Speeldag 1 2 september

Edeboys - Munkzwalm A

Denderhoutem - Windeke

Gijzel-Oosterzele - Geraardsbergen

Borsbeke - Burst

Meerbeke - Winnik A

TK Meldert - Kluisbergen Sp. A

Moerbeke-Geraardsbergen - Erembodegem

Nokere-Kruishoutem A - Machelen

Speeldag 28-9 september

Windeke - Gijzel-Oosterzele (19.30)

Erembodegem - Edeboys

Munkzwalm A - Nokere-Kruishoutem A

Machelen - Denderhoutem

Kluisbergen Sp. A - Moerbeke-Geraardsbergen

Geraardsbergen - Borsbeke

Burst - Meerbeke

Winnik A - TK Meldert

Speeldag 316 september

Edeboys - Kluisbergen Sp. A

Munkzwalm - Erembodegem

Gijzel-Oosterzele - Machelen

Borsbeke - Windeke

Meerbeke - Geraardsbergen

TK Meldert - Burst

Moerbeke-Geraardsbergen - Winnik A

Nokere-Kruishoutem A - Denderhoutem

Speeldag 422-23 september

Windeke - Meerbeke (19.30)

Machelen - Borsbeke

Denderhoutem - Gijzel-Oosterzele

Erembodegem - Nokere-Kruishoutem A

Kluisbergen Sp. A - Munkzwalm A

Winnik A - Edeboys

Burst - Moerbeke-Geraardsbergen

Geraardsbergen - TK Meldert

Speeldag 530 september

Edeboys - Burst

Munkzwalm A - Winnik A

Erembodegem - Kluisbergen Sp. A

Borsbeke - Denderhoutem

Meerbeke - Machelen

TK Meldert - Windeke

Moerbeke-Geraardsbergen - Geraardsbergen

Nokere-Kruishoutem A - Gijzel-Oosterzele

Speeldag 1 1-2 september

Berlare - Heikant (19.30)

Haasdonk A - Bazel (19.30)

Vrasene - Kieldrecht (19.30)

Schoonaarde - VSV Gent

Buggenhout - Sint-Gillis

WB Sint-Niklaas - Doorslaar

Kruibeke - Robur A

Grembergen - Sinaai A

Speeldag 28-9 september

Sinaai A - Schoonaarde (19.30)

Kieldrecht - Kruibeke (19.30)

Robur A - Berlare

Heikant - Grembergen

VSV Gent - Haasdonk A

Bazel - Buggenhout

Sint-Gillis - WB Sint-Niklaas

Doorslaar - Vrasene

Speeldag 315-16 september

Berlare - Kieldrecht (19.30)

Haasdonk A - Sinaai A (19.30)

Vrasene - Sint-Gillis (19.30)

Heikant - Robur A

Buggenhout - VSV Gent

WB Sint-Niklaas - Bazel

Kruibeke - Doorslaar

Grembergen - Schoonaarde

Speeldag 422-23 september

Sinaai A - Buggenhout (19.30)

Kieldrecht - Heikant (19.30)

Schoonaarde - Haasdonk A

Robur A - Grembergen

Doorslaar - Berlare

Sint-Gillis - Kruibeke

Bazel - Vrasene

VSV Gent - WB Sint-Niklaas

Speeldag 529-30 september

Berlare - Sint-Gillis (19.30)

Vrasene - VSV Gent (19.30)

Heikant - Doorslaar

Robur A - Kieldrecht

Buggenhout - Schoonaarde

WB Sint-Niklaas - Sinaai A

Kruibeke - Bazel

Grembergen - Haasdonk A

Speeldag 1 1-2 september

Vinderhoute - Evergem Center (19.30)

Bassevelde - Maria-Aalter (19.30

Wachtebeke - Donk

Belzele - Muide A

Boekhoute - Watervliet

Ursel - Vinkt A

Hansbeke - Nevele

DKW Evergem - Sint-Kruis-Winkel

Speeldag 28-9 september

Evergem Center - Bassevelde (19.30)

Muide A - Boekhoute (19 uur)

Watervliet - Ursel (19.30)

Nevele - Wachtebeke

Donk - DKW Evergem

Sint-Kruis-Winkel - Vinderhoute

Vinkt A - Hansbeke

Maria-Aalter - Belzele

Speeldag 315-16 september

Bassevelde - Sint-Kruis-Winkel (19.30)

Wachtebeke - Vinkt A

Donk - Nevele

Belzele - Evergem Center

Boekhoute - Maria-Aalter

Ursel - Muide A

Hansbeke - Watervliet

DKW Evergem - Vinderhoute

Speeldag 422-23 september

Muide A - Hansbeke (19 uur)

Vinderhoute - Bassevelde (19.30)

Watervliet - Wachtebeke (19.30)

Evergem Center - Boekhoute (19.30)

Sint-Kruis-Winkel - Belzele

Nevele - DKW Evergem

Vinkt A - Donk

Maria-Aalter - Ursel

Speeldag 530 september

Wachtebeke - Muide A

Donk - Watervliet

Nevele - Vinkt A

Belzele - Vinderhoute

Boekhoute - Sint-Kruis-Winkel

Ursel - Evergem Center

Hansbeke - Maria-Aalter

DKW Evergem - Bassevelde

Speeldag 1 1-2 september

Cercle Melle - Bottelare (19.30)

Moortsele - Melsen

Massemen - HT Zwijnaarde

Sint-Denijs-Sport - Beervelde

Heusden A - FC Destelbergen

Zevergem - Lochristi B

Schelde A - Laarne-Kalken

VC Zwijnaarde - Zaffelare A

Speeldag 28-9 september

Laarne-Kalken - Moortsele (19 uur)

Melsen - VC Zwijnaarde

Zaffelare A - Massemen

Lochristi B - Schelde A

HT Zwijnaarde - Sint-Denijs-Sport

Beervelde - Cercle Melle

Bottelare - Heusden A

FC Destelbergen - Zevergem

Speeldag 315-16 september

Cercle Melle - HT Zwijnaarde (19.30)

Moortsele - Lochristi B

Melsen - Laarne-Kalken

Sint-Denijs-Sport - Zaffelare A

Heusden A - Beervelde

Zevergem - Bottelare

Schelde A - FC Destelbergen

VC Zwijnaarde - Massemen

Speeldag 422-23 september

Laarne-Kalken - VC Zwijnaarde (19 uur)

Zaffelare - Cercle Melle

Massemen - Sint-Denijs-Sport

Lochristi B - Melsen

FC Destelbergen - Moortsele

Bottelare - Schelde A

Beervelde - Zevergem

HT Zwijnaarde - Heusden A

Speeldag 529-30 september

Laarne-Kalken - Lochristi B (19 uur)

Cercle Melle - Massemen (19.30)

Moortsele - Bottelare

Melsen - FC Destelbergen

Heusden A - Zaffelare A

Zevergem - HT Zwijnaarde

Schelde A - Beervelde

VC Zwijnaarde - Sint-Denijs-Sport

Speeldag 1 1-2 september

Nazareth-Eke A - Michelbeke A (19.30)

FC Kluisbergen A - Wortegem (19.30)

Bevere A - Eine A (19u30)

Sint-Goriks - Zottegem B

Horebeke - Boekel A

Maarkedal - Oudenhove A

Velzeke A - Gavere-Asper

Elene-Grotenberge B - Zingem A

Speeldag 28-9 september

Michelbeke A - Elene-Grotenberge B (19 uur)

Zingem A - Sint-Goriks (19.30)

Boekel A - Bevere A (19.30)

Gavere-Asper - Nazareth-Eke A

Oudenhove A - Velzeke A

Zottegem B - FC Kluisbergen A

Wortegem - Horebeke

Eine A - Maarkedal

Speeldag 315-16 september

Nazareth-Eke A - Oudenhove A (19.30)

Michelbeke A - Gavere-Asper (19 uur)

FC Kluisbergen A - Zingem A (19.30)

Bevere A - Wortegem (19.30)

Horebeke - Zottegem B

Maarkedal - Boekel A

Velzeke A - Eine A

Elene-Grotenberge B - Sint-Goriks

Speeldag 422-23 september

Zingem A - Horebeke (19.30)

Boekel A - Velzeke A (19.30)

Sint-Goriks - FC Kluisbergen A

Gavere-Asper - Elene-Grotenberge B

Oudenhove A - Michelbeke A

Eine A - Nazareth-Eke A

Wortegem - Maarkedal

Zottegem B - Bevere A

Speeldag 529-30 september

Nazareth-Eke A - Boekel A (19.30)

Michelbeke A - Eine A (19 uur)

Bavere A - Zingem A (19.30)

Gavere-Asper - Oudenhove A

Horebeke - Sint-Goriks

Maarkedal - Zottegem B

Velzeke A - Wortegem

Elene-Grotenberge - FC Kluisbergen A

Speeldag 1 2 september

Sint-Antelinks - Mere

Bonanza A - Zandbergen

Herzele-Ressegem - Hofstade

Deftinge - Baardegem

Kerksken - Haaltert

Doggen - Vlierzele

St. Denderleeuw - Nederhasselt

Gijzegem - Houtem

Speeldag 29 september

Nederhasselt - Sint-Antelinks

Mere - Gijzegem

Houtem - Hofstade A

Vlierzele - Denderleeuw

Zandbergen - Herzele-Ressegem

Hofstade - Deftinge

Baardegem - Kerksken

Haalert - Doggen

Speeldag 316 september

Sint-Antelinks - Vlierzele

Mere - Nederhasselt

Herzele-Ressegem - Houtem

Deftinge - Zandbergen

Kerksken - Hofstade

Doggen - Baardegem

Denderleeuw - Haaltert

Gijzegem - Bonanza

Speeldag 423 september

Houtem - Deftinge

Binanza A - Herzele-Ressegem

Nederhasselt - Gijzegem

Vlierzele - Mere

Haaltert - Sint-Antelinks

Baardegem - Denderleeuw

Hofstade - Doggen

Zandbergen - Kerksken

Speeldag 530 september

Sint-Antelinks - Baardegem

Mere - Haaltert

Nederhasselt - Vlierzele

Deftinge - Bonanza A

Kerksken - Houtem

Doggen - Zandbergen

Denderleeuw - Hofstade

Gijzegem - Herzele-Ressegem

Speeldag 1 1-2 september

Sint-Pauwels - Moerbeke (19.30)

YB Beveren - Rangers Opdorp (20 uur)

SKB Sint-Niklaas - Kemzeke (20 uur)

Eksaarde - Gerda

Robur B - Meerdonk

Oudegem - Bosdam Beveren

Kallo - Klinge

Tielrode - Melsele B

Speeldag 28-9 september

Kemzeke - Sint-Pauwels (19.30)

Melsele B - Eksaarde (20 uur)

Gerda - Robur B (20 uur)

Bosdam Beveren - Kallo (20 uur)

Moerbeke - Tielrode

Rangers Opdorp - SKB Sint-Niklaas

Meerdonk - Oudegem

Klinge - YB Beveren

Speeldag 315-16 september

Sint-Pauwels - Rangers Opdorp (19.30)

YB Beveren - Bosdam Beveren (20 uur)

SKB Sint-Niklaas - Klinge (20 uur)

Moerbeke - Kemzeke

Robur B - Melsele B

Oudegem - Gerda

Kallo - Meerdonk

Tielrode - Eksaarde

Speeldag 422-23 september

Kemzeke - Tielrode (19.30)

Melsele B - Oudegem (20 uur)

Bosdam Beveren - SKB Sint-Niklaas (20 uur)

Gerda - Kallo (20 uur)

Eksaarde - Robur B

Rangers Opdorp - Moerbeke

Klinge - Sint-Pauwels

Meerdonk - YB Beveren

Speeldag 529-30 september

Sint-Pauwels - Bosdam Beveren (19.30)

Kemzeke - Rangers Opdorp (19.30)

YB Beveren - Kallo (20 uur)

SKB Sint-Niklaas - Meerdonk (20 uur)

Moerbeke - Klinge

Oudegem - Eksaarde

Kallo - Melsele B

Tielrode - Robur B

Speeldag 1 1-2 september

Muide B - Sint-Amandsberg (19 uur)

VV.9000 Gent - Balgerhoeke (19.30)

Oostakker - Leerne (20 uur)

Vinkt B - Knesselare (20 uur)

Kaprijke-Bentille - Lotenhulle

VS Destelbergen - Avrasya Gent

Vrij: Zaffelare B en Middelburg

Speeldag 29 september

Middelburg - Zaffelare B

Balgerhoeke - Oostakker

Leerne - Kaprijke-Bentille

Lotenhulle - Vinkt B

Knesselare - VS Destelbergen

Avrasya Gent - Muide B

Vrij: VV.9000 Gent en Sint-Amandsberg

Speeldag 315-16 september

Zaffelare B - Sint-Amandsberg (19 uur)

Muide B - Knesselare (19 uur)

VV.9000 Gent - Oostakker (19.30)

Vinkt B - Leerne (20 uur)

Kaprijke-Bentille - Balgerhoeke

VS Destelbergen - Lotenhulle

Vrij: Middelburg en Avrasya Gent

Speeldag 422-23 september

Oostakker - Kaprijke-Bentille (20 uur)

Balgerhoeke - Vinkt B

Middelburg - VV.9000 Gent

Avrasya Gent - Zaffelare B

Lotenhulle - Muide B

Leerne - VS Destelbergen

Vrij: Sint-Amandsberg en Knesselare

Speeldag 529-30 september

Zaffelare B - Knesselare (19 uur)

Muide B - Leerne (19 uur)

VV.9000 Gent - Kaprijke-Bentille (19u30)

Vinkt B - Oostakker (20 uur)

Middelburg - Sint-Amandsberg

VS Destelbergen - Balgerhoeke

Vrij: Avrasya Gent en Lotenhulle

Speeldag 1 1-2 september

Kluisbergen Sp. B - Volkegem A (18 uur)

Eine B - Bevere B (18 uur)

Munkzwalm - Nokere-Kruishoutem B (19 uur)

Boekel B - Mater (19u30)

Huise-Ouwegem - FCLC Ronse

Petegem a/d Schelde - FC Kluisbergen B

Olsene - Nazareth-Eke B

Vrij: Zingem B

Speeldag 28-9 september

Nazareth-Eke B - Munkzwalm B (19 uur)

Bevere B - Boekel B (19.30)

FC Kluisbergen B - Zingem B (20 uur)

Mater - Petegem a/d Schelde

Nokere-Kruishoutem B - Huise-Ouwegem

FCLC Ronse - Kluisbergen Sp. B

Volkegem A - Eine B

Vrij: Olsene

Speeldag 315-16 september

Kluisbergen Sp. B - Nokere-Kruishoutem B (18 uur)

Eine B - FCLC Ronse (18 uur)

Zingem B - Mater (19.30)

Boekel B - Volkegem A (19.30)

Huise-Ouwegem - Nazareth-Eke B

Petegem a/d Schelde - Bevere B

Olsene - Munkzwalm B

Vrij: FC Kluisbergen B

Speeldag 422-23 september

Nazareth-Eke B - Kluisbergen Sp. B (19 uur)

Munkzwalm B - Huise-Ouwegem (19 uur)

Bevere B - Zingem B (19.30)

FC Kluisbergen B - Olsene (20 uur)

Volkegem B - Petegem a/d Schelde

FCLC Ronse - Boekel B

Nokere-Kruishoutem B - Eine B

Vrij: Mater

Speeldag 529-30 september

Kluisbergen Sp. A - Mater (18 uur)

Eine B - Nazareth-Eke B (18 uur)

Zingem B - Volkegem A (19.30)

Boekel B - Nokere-Kruishoutem B (19.30)

FC Kluisbergen B - Mater (20 uur)

Petegem a/d Schelde - FCLC Ronse

Olsene - Huise-Ouwegem

Vrij: Bevere B

Speeldag 1 1-2 september

Oudenhove B - Volkegem B (19 uur)

Idegem - Neigem (19u30)

Ophasselt - Bonanza B

Okegem - Velzeke B

Opbrakel - Winnik B

Jong Geraardsbergen - Zegelsem

Everbeek - Strijpen

Vrij: Michelbeke B

Speeldag 28-9 september

Bonanza B - Everbeek (15 uur)

Velzeke B - Oudenhove (15 uur)

Volkegem B - Opbrakel (18.30)

Winnik B - Idegem (19.30)

Zegelsem - Ophasselt

Strijpen - Michelbeke B

Neigem - Jong Geraardsbergen

Vrij: Okegem

Speeldag 315-16 september

Bonanza B - Zegelsem (15 uur)

Idegem - Volkegem B (19.30)

Ophasselt - Neigem

Okegem - Strijpen

Opbrakel - Velzeke B

Jong Geraardsbergen - Winnik B

Everbeek - Michelbeke B

Vrij: Oudenhove B

Speeldag 422-23 september

Velzeke B - Idegem (15 uur)

Volkegem B - Jong Geraardsbergen (18.30)

Michelbeke B - Okegem (19 uur)

Winnik B - Ophasselt (19.30)

Strijpen - Oudenhove B

Zegelsem - Everbeek

Neigem - Bonanza B

Vrij: Opbrakel

Speeldag 529-30 september

Bonanza B - Winnik B (15 uur)

Oudenhove B - Michelbeke B (19.30)

Ophasselt - Volkegem B

Zegelsem - Neigem

Opbrakel - Strijpen

Jong Geraardsbergen - Velzeke B

Everbeek - Okegem

Vrij: Idegem

Speeldag 1 2 september

Moorsel - Bavegem

Herdersem - Rangers Merelbeke

Smetlede - Oranje-Blauw Wieze

FC Dampoort - Heusden B

FC Lebbeke B - Tenstar Melle

Schelde B - Nieuwerkerken

SK Merelbeke - Wichelen

Vrij: Aaigem

Speeldag 28-9 september

Wichelen - Herdersem (19.30)

Nieuwerkerken - Moorsel

Bavegem - SK Merelbeke

Tenstar Melle - Schelde B

Rangers Merelbeke - Aaigem

Oranje-Blauw Wieze - FC Dampoort

Heusden B - FC Lebbeke B

Vrij: Smetlede

Speeldag 316 september

Moorsel - Tenstar Melle

Bavegem - Nieuwerkerken

Aaigem - Wichelen

Smetlede - Rangers Merelbeke

FC Lebbeke B - Oranje-Blauw Wieze

Schelde B - Heusden B

SK Merelbeke - Herdersem

Vrij: FC Dampoort

Speeldag 422-23 september

Wichelen - Smetlede (19.30)

Herdersem - Aaigem

Nieuwerkerken - SK Merelbeke

Tenstar Melle - Bavegem

Heusden B - Moorsel

Oranje-Blauw Wieze - Schelde B

Rangers Merelbeke - FC Dampoort

Speeldag 530 september

Moorsel - Oranje-Blauw Wieze

Bavegem - Heusden B

Nieuwerkerken - Tenstar Melle

Smetlede - Herdersem

FC Dampoort - Wichelen

FC Lebbeke B - Rangers Merelbeke

SK Merelbeke - Aaigem

Vrij: Schelde B

Speeldag 1 2 september

Sinaai B - Daknam

SVH Waasmunster - Hamme-Zogge

Haasdonk B - PD Kruibeke

HO Kalken B - Zele B

Verrebroek - Baasrode

Rupelmonde - Sp. Waasmunster B

Hoogeinde - Sombeke

Vrij: Overmere

Speeldag 28-9 september

Sp. Waasmunster B - Sinaai B (19.30)

PD Kruibeke - Overmere (20 uur)

Daknam - Hoogeinde

Sombeke - SVH Waasmunster

Baasrode - Rupelmonde

Hamme-Zogge - Haasdonk B

Zele B - Verrebroek

Vrij: HO Kalken B

Speeldag 316 september

Sinaai B - Baasrode

Daknam - Sp. Waasmunster B

Haasdonk B - Sombeke

Overmere - Hamme-Zogge

HO Kalken B - PD Kruibeke

Rupelmonde - Zele B

Hoogeinde - SVH Waasmunster

Vrij: Verrebroek

Speeldag 422-23 september

Sp. Waasmunster B - Hoogeinde (19.30)

PD Kruibeke - Verrebroek (20 uur)

Sombeke - Overmere

SVH Waasmunster - Haasdonk B

Baasrode - Daknam

Zele B - Sinaai B

Hamme-Zogge - HO Kalken B

Vrij: Rupelmonde

Speeldag 529-30 september

Sp. Waasmunster B - Baasrode (19.30)

Daknam - Zele B

Overmere - SVH Waasmunster

HO Kalken B - Sombeke

Verrebroek - Hamme-Zogge

Rupelmonde - PD Kruibeke

Hoogeinde - Haasdonk B

Vrij: Sinaai B

Corrigeer

Auto's in de kijker

Vastgoed

Jobs in de regio