Een eenhoorn, de Simpsons en zonnige stranden: de vakantiefoto’s van de Rode Duivels

Een eenhoorn, de Simpsons en zonnige stranden: de vakantiefoto’s van de Rode Duivels

De Rode Duivels genieten van hun welverdiende vakantie. En zoals dat tegenwoordig gaat, kan je hun doen en laten volgen op sociale media. Een overzicht.

Thibaut Courtois kan niet stilzitten en kan naar eigen zeggen zeker geen neen zeggen tegen een beachvolleybalwedstrijdje met zijn zus Valérie.

 

 

Can’t say no to a game of beach volleyball with my sis! @valerie_courtois

Een bericht gedeeld door Thibaut Courtois (@thibautcourtois) op

 

Toby Alderweireld moest nog ziek forfait geven voor de huldiging in Brussel maar is er weer helemaal bovenop wanneer hij in het zwembad breed glimlachend pronkt met een opblaasbare eenhoorn.

 

 

 

Een bericht gedeeld door Toby Alderweireld (@tobyalderweireld) op

 

Michy Batshuayi zit dan weer in LA en kan zich daar helemaal uitleven tussen zijn helden.

 

 

Bart & Michy & Marge

Een bericht gedeeld door Michy Batshuayi (@mbatshuayi) op

 

 

 

With my man

Een bericht gedeeld door Michy Batshuayi (@mbatshuayi) op

 

Ook Adnan Januzaj zit in LA.

 

 

 

Een bericht gedeeld door Adnan Januzaj (@adnanjanuzaj) op

 

Romelu Lukaku trok eveneens naar de VS en poseerde daar met de bekende rapper “A-Boogie Wit Da Hoodie”.

 

 

Great performance! Stay blessed King @artisthbtl

Een bericht gedeeld door Romelu Lukaku (@romelulukaku) op

 

Thomas Meunier vierde als echte Belg de nationale feestdag in drie talen én in gepaste outfit met zijn vrouw en dochtertje: daar is over nagedacht! #beproudtobebelgian

 

 

Yannick Carrasco danst met zijn vrouw Noémie Hapart onder de Griekse zon.

 

 

I only want to dance with you, always and everywhere #summertime #mywife #N&Y #Greece #recovery

Een bericht gedeeld door Yannick Ferreira Carrasco (@yannickferreiracarrasco) op

 

 

 

Ook Dedryck Boyata zit in Griekenland maar geniet daar vooral van ritjes op een quad.

 

 

Quad Time #Holidays

Een bericht gedeeld door Dedryck Boyata (@dedryck.boyata) op

 

Marouane Fellaini zette zijn jarige broer Mansour in the picture.

 

 

Happy birthday to my brother @boubou25f love you #lasdesas #parasiempre #lekhayyyy

Een bericht gedeeld door Marouane Fellaini (@fellaini) op

 

Eden Hazard werd eerder op vakantie gespot in Marbella, op slippers en in een basketbal-shirt:

 

 

Skulle vi ha prøvd litt bronsefeiring i Marbella, Eden? #HvorErDuOlsen

Een bericht gedeeld door Thorvald Storm Nergaard (@thorvaldnergaard) op

 

Na een maand Russisch eten mag het al wat meer zijn, moet Kevin De Bruyne gedacht hebben toen hij een serieuze chocoladetaart voor zijn neus geschoven kreeg:

 

 

Romelu Lukaku trok naar New York:

 

 

New York City.. Different vibe #MSG

Een bericht gedeeld door Romelu Lukaku (@romelulukaku) op

 

Thibaut Courtois zocht dan weer het gezelschap op van (ex-)Genkenaars Pozuelo en Köteles:

 

 

When teammates become friends for lifetime! #Pozo @koteles26

Een bericht gedeeld door Thibaut Courtois (@thibautcourtois) op

 

Michy Batshuayi ten slotte stapte op het vliegtuig naar LA:

Een eenhoorn, de Simpsons en zonnige stranden: de vakantiefoto’s van de Rode Duivels
Corrigeer

FIFA Wereldkampioenschap Groep G

Vorige speeldag

Speeldag 3

GS W V G DS P
1 België 3 3 0 0 9/2 9
2 Engeland 3 2 1 0 8/3 6
3 Tunesië 3 1 2 0 5/8 3
4 Panama 3 0 3 0 2/11 0