Gentse kieslijsten zijn officieel gepubliceerd: dit zijn alle 441 kandidaten

Gentse kieslijsten zijn officieel gepubliceerd: dit zijn alle 441 kandidaten

Foto: bst

Gent - De dertien kandidatenlijsten voor de lokale verkiezingen in Gent zijn officieel gepubliceerd door de Vlaamse overheid. 441 Gentenaars stellen zich op 14 oktober kandidaat voor een zitje in het stadhuis.

De dertien kandidatenlijsten die zijn ingediend voor de gemeenteraadsverkiezingen in Gent zijn officieel gepubliceerd op een website van de Vlaamse overheid. Daarmee liggen alle kandidatenlijsten voor de verkiezingen van 14 oktober officieel vast.

In totaal stellen 441 mensen zich kandidaat in Gent. Bij de vorige verkiezingen stelden 376 Gentenaars zich kandidaat voor de lokale verkiezingen.

De zes grote partijen, die al verkozenen hebben in ons land, hebben elk 53 kandidaten op hun lijsten. Dat is het maximum voor een stad zoals Gent. Daarnaast zijn er zeven nieuwe partijen, die tussen de vijf en achtentwintig kandidaten op hun lijsten hebben. De kleinste lijst is die van de Multicuturele Recht Partij (MRP) met slechts vijf namen.

LEES OOK: Vier multiculturele partijen en twee burgerlijsten: wie doet officieel mee aan de verkiezingen in Gent?

Dit zijn alle officiële kandidaten in Gent, zoals ze zijn gepubliceerd op de website Vlaanderenkiest.be, op volgorde van hun toegewezen nummer op de stembrief:

 

sp.a-Groen

  1. CODDENS Rudy
  2. DECRUYNAERE Elke 
  3. TAPMAZ Resul 
  4. DE BRUYCKER Astrid 
  5.  WATTEEUW Filip 
  6. 6 STORMS Annelies 
  7. TAELDEMAN Sven 
  8. HEYSE Tine 
  9. VANDENBROUCKE Joris 
  10. SCHIETTEKATTE Anne 
  11. VAN BRAECKEVELT Bram 
  12. PEETERS Emilie 
  13. REYNEBEAU Guy 
  14. MATTHIEU Sara 
  15. MATTHYS Bruno 
  16. KROBEA Lieve 
  17. CETINKAYA Cengiz 
  18. ISCI-ALKANAT Emine Gül 
  19. BOCKSTAELE Jurgen 
  20. BENSAFIA Zeneb 
  21. VERBEKE Pascal 
  22. VANCOILLIE Ann 
  23. VAN LYSEBETTENS Jeroen 
  24. WILLEMS Sara 
  25. DIABY Kalifa 
  26. EL-BAZIOUI Hafsa 
  27. NALLI Burak 
  28. CALIS Clara 
  29. BEN CHIKHA Fourat 
  30. TOP Yasmine 
  31. DE LEENHEER Jeroen 
  32. PERSYN Karla 
  33. RUBBENS André 
  34. EGGERMONT Sarah 
  35. MISPLON Bert 
  36. MARTE PEREYRA Karina 
  37. VAN HAELTER Bram 
  38. DE WINTER Anita 
  39. MAES Dirk 
  40. CHARLIER Martine 
  41. VANDAELE Anton 
  42. BAEYENS Cindy 
  43. TIMMERMAN Yoram 
  44. DE MOOR Tine 
  45. WEINBERGER David
  46. GOYVAERTS Agnes 
  47. JANSSENS Koen 
  48. MORAY Didier 
  49. TEMMERMAN Karin 
  50. DE MOOR Yves 
  51. DE REGGE Martine 
  52. WILLAERT Evita 
  53. TERMONT Daniel

N-VA

  1. VAN BOSSUYT Anneleen
  2. ROBERT Gert
  3. VAN RENTERGHEM Sandra
  4. RYSERMANS Ronny
  5. VAN DIJK Ellen
  6. DE SMET Lieven
  7. ROEGIERS Els
  8. CETINKAYA Yilmaz
  9. DEENE Karlijn
  10. CAMMAERT Bob
  11. BONS Tristan
  12. BOON Pieter-Paul
  13. POTS Geert
  14. BONTE Hilde
  15. WOLFENSBERGER Kürt
  16. COUCKE Charlotte
  17. NOËL Lorens
  18. STRIEGEL Laura
  19. OOMS Eddy
  20. RYSENAER Pol
  21. MERTENS Jan
  22. POELS Jane
  23. DHERTOGE Pieter
  24. DEMIRCIOGLU Ömer Faruk
  25. DE BRUYN Caroline
  26. DE SMET Emmy
  27. BRACKE Siegfried
  28. DE BAETS Ellen
  29. BAERT Tillo
  30. SIERENS Jorg
  31. LYSY Lien
  32. DESCHEEMAEKER Daniel
  33. VANOOTEGHEM Cecile
  34. LAMMENS Marc
  35. VAN LOO Cindy
  36. LAURSEN Christel
  37. GENBRUGGE Grietje
  38. SAEYS Kristof
  39. STORY Karine
  40. GLORIEUS Arvid
  41. KELLNER Tais
  42. DE TROYER Ann
  43. ALENUS Evelien
  44. DERWEDUWEN Teis
  45. ROBERT-BOGAERT Lieve
  46. MEES Stéphanie
  47. DE MAESSCHALCK Roger
  48. DE CLERCQ Isabelle
  49. DEDECKER Peter
  50. STORME Matthias
  51. MICHEM Annick
  52. STEVENS Helga
  53. SLEURS Elke

CD&V

  1. VAN HECKE Mieke
  2. YÜKSEL Veli
  3. DE ROO Stijn
  4. HEYNDRICKX Isabelle
  5. VAN PÉE Jef
  6. SMAGGHE Simon
  7. VERMEULEN Christophe
  8. VAN DE GENACHTE Xanthippe
  9. KUTLU Bayram
  10. CLAEYS Dirk
  11. BOLLAERT Annelies
  12. D'AGOSTINO Sandro
  13. DE VEIRMAN Steve
  14. DECATELLE Kim
  15. DE BLESER Bart
  16. MUSSELY Annie
  17. ÖZTÜRK Eda
  18. KARA Abdil
  19. REUNES Jan
  20. VERVLOET Barbara
  21. DEWULF Hilde
  22. BUYSSE Kathleen
  23. VEREECKE Nancy
  24. DRUYTS Ellen
  25. DE WAELE Jolien
  26. LANDUYT Sofie
  27. DELPUTTE Eduard
  28. AERBEYDT Charlene
  29. VERVLOET Michiel
  30. SMETS Florence
  31. DE CRAEMER Steffi
  32. VERPOEST Bert
  33. PELEMAN Didier
  34. BOUSSEN Yves
  35. VAN DEN SOMPEL Sam
  36. DOLIESLAGERS Annie
  37. VAN PETEGHEM Rita
  38. VANDENBUSSCHE Els
  39. DE MEESTER Tom
  40. GOSSELIN Derrick
  41. VAN SCHOOTE Brigitte
  42. VAN BEMMEL Jef
  43. KAVELASHVILI Eka
  44. VANDENSTEEN Herman
  45. STAS Luc
  46. CORNELIS Daisy
  47. MAJELIJNE Rita
  48. SIMON Leslie
  49. VERMASSEN Jan
  50. DE HEMPTINNE Henri
  51. SYSMANS Chantal
  52. GOOSSENS Paul
  53. VAN LAECKE Filip

Vlaams Belang

  1. DECKMYN Johan
  2. BLANCQUAERT Adeline
  3. DE BOEVER Gabi
  4. SCHUITEN Nikolaas
  5. PERSYN Caroline
  6. MEERSSCHAUT Guido
  7. BOUCKAERT Marleen
  8. JORIS Marc
  9. DE VETTER Marie-Josée
  10. BAUWENS Christian
  11. BEINE Armand
  12. DE VUYST Jo
  13. CLAEYS Marc
  14. DELEYN Gunter
  15. VAN EESVELDE Edith
  16. FRANÇOIS Ann
  17. VAN MIEGHEM Rudi
  18. TOLLENAERE Marleen
  19. REYNEBEAU Lutgarde
  20. DE SMET Greet
  21. COLLE Oscar
  22. D'HAENENS Flor
  23. ARNOULD Martin
  24. MESTDAGH Emilienne
  25. MOREL Irène
  26. BYL Emiel
  27. VAN HAUDENHUYSE Dirk
  28. VAN ACKER Christiane
  29. DE POORTERE Mike
  30. INGHELS Rébecca
  31. CAZAERCK Noël
  32. BRAET Joseph
  33. VERDURME Peter
  34. DE CRAENE Anna
  35. SAELENS Patricia
  36. CARON Johannes
  37. BOUCKAERT Jules
  38. LINSEELE Christiane
  39. GOOSSENS Anita
  40. HANSSENS Magda
  41. VERBEKE Eddy
  42. BAEKE Etiennette
  43. GELUCK Lieve
  44. BOURGUILLIOEN Rudy
  45. DE TOLLENAERE Inge
  46. VAN LOO Pierre
  47. STORM Roland
  48. ROBBE Tinneke
  49. VANDEN BOSSCHE Brigitte
  50. VAN VOOREN Joris
  51. INGHELRAM Anna
  52. SCHOULS Guy
  53. VERSYP Wis

Open Vld

  1. DE CLERCQ Mathias
  2. BRACKE Sofie
  3. PEETERS Christophe
  4. D'HOSE Stephanie
  5. SOUGUIR Sami
  6. GÜNER Yeliz
  7. DE DECKER Carl
  8. KARANFIL Mehmet Sadik
  9. BOUVE Mieke
  10. MUGICA GONZALEZ Manuel
  11. DE BEULE Patricia
  12. VANDEN EYNDEN Nicolas
  13. HERMAN Alana
  14. VAN BIGNOOT Christiaan
  15. ADIYIL Canan
  16. AMIRI Shekeb
  17. SIMOENS Sofie
  18. DE VUYST Mattias
  19. DE GRAEVE Kamaliza
  20. STEVENS Steve
  21. JOLY Lut
  22. DEVOGELE Marc
  23. DEVALEZ Katrien
  24. GOETHALS DE MUDE Jean-François
  25. BRUGGEMAN Brigitte
  26. DE GUSSEME Olivier
  27. COCQUYT Edmond
  28. POLLEFLIET Annelie
  29. BOUCQUÉ Roberto
  30. DE WOLF Jozefien
  31. CLAUS Steven
  32. PHILIPS Bram
  33. VAN PAEMEL Frank
  34. HUYSMAN Julie
  35. DENDIEVEL Jan
  36. CRABBÉ Miet
  37. VERMEIR Peter
  38. COUCK Chantal
  39. VAN MOERKERKE Bart
  40. BOUROVA Lina
  41. DE BRAUWER Sandra
  42. PODEVYN Jacqueline
  43. PIETERS Ward
  44. DE SMET-DE PALMENAER Hilde
  45. DJAIT Badra
  46. CLAES Joris
  47. BOSSCHEM Gerda
  48. CLAES Jenny
  49. VANDENHEEDE Liliane
  50. WIJNAKKER Frank
  51. VAN DER CAM Mania
  52. VERHOEVE Martine
  53. VERHOFSTADT Guy

PVDA

  1. DE MEESTER Tom
  2. WELVAERT Sonja
  3. KALAZ Yüksel
  4. DISER Lyvia
  5. HOSTYN Koen
  6. MAES Marta
  7. VANDEWALLE Onno
  8. ROCHDI Fatiha
  9. LIEVENS Matthias
  10. NACHTERGAELE Nele
  11. DEVAERE Jeroen
  12. VANDAMME Sabine
  13. KURTULUS Gökhan
  14. GOOSSEN Eefje
  15. DUMOLYN Jan
  16. GANSBEKE Katrien
  17. STULENS Ward
  18. BEGEREM Justine
  19. LIBEERT Kasper
  20. SPOTBEEN Judith
  21. LOGGHE Loonis
  22. CARBONNELLE An
  23. AUDOOREN Olaf
  24. JACOBS Christine
  25. HADZIHASANOVIC Safet
  26. FLORUS Annick
  27. HERTOGEN Natan
  28. VAN MOSSEVELDE Antoinette
  29. NAVEAU Joachim
  30. SEVERENS Veerle
  31. MEULENBERGS Lars
  32. YEUNG Yuk Kit
  33. FRANÇOIS Jotie
  34. VANDEN BERGHE Kristof
  35. NIMMEGEERS Marianne
  36. YANDE Claude
  37. VERLINDE Gerda
  38. VAN DORPE Midas
  39. DANAILOVA Violeta
  40. MOERMAN Jan
  41. DE BRUYNE Eef
  42. WEYTS Thomas
  43. NUYTENS Sarah
  44. VAN WETTER Peter
  45. GERMIS Marlene
  46. RONSE Pol
  47. SCHMIT Sarah
  48. BOVYN Frank
  49. FIERS Mieke
  50. DANHIEUX Toon
  51. VAN DER SYPT Els
  52. FONTEYNE Tony
  53. NEUFCOURT Lydie

PISS-OFF

  1. VANDEKERCKHOVE Ashley
  2. DELIVEYNE Wim
  3. GARREIN Kris
  4. VAN DEN BOSCH Muriel
  5. PLANCKE Erwin
  6. BASHAR Fatemeh

DUW.GENT

  1. VAN GYSEL Ann
  2. MISSEGHERS Pierre
  3. CREVE Annemie
  4. PALIT Ebru
  5. VOGELS Olivier
  6. WICKERHOFF Robert
  7. HENEHENE Véronique
  8. DE WILDE Tatjana
  9. DE COSTER Pascal
  10. LOOTS Ingrid
  11. DE WITTE Elke
  12. FRANCET Anne
  13. GOOSSENS Henk
  14. DE MEULEMEESTER Noon
  15. GIELEN Jurgen
  16. DARRAS Sophie
  17. DE MEULEMEESTER Luc
  18. DE WISPELAERE Ingmar
  19. BULTINCK Koen
  20. VAN DER VELPEN Rosita
  21. SEGERS Sigrid
  22. ATETE Sanny
  23. MISSEGHERS Stephane
  24. ACKE Jan
  25. DE VETTER Rudy
  26. DE GRAVE Nadia
  27. VALVEKENS Dirk
  28. VAN DE PUTTE Jimmy

GENTSE BURGERS

  1. D'HAESE Chico
  2. DEMEYER Hilda
  3. BOUCKAERT Glenn
  4. CALLAERT Lindsay
  5. DEVYNCK Steve
  6. VAN DEN HOVE Dominique
  7. DE SOMER Ruben
  8. VAN ROOIJ Paulien
  9. BAETE Angelo
  10. COLLE Chris
  11. BELLEMANS Siebren
  12. DEVRIENDT Iris
  13. WOLTERS Patrick
  14. DIERICK Marie
  15. LAPERE Benny
  16. VISCONTI Louisa
  17. WILLEMS Atilaz
  18. VAN RUYSKENSVELDE Kelly
  19. BATSLEER Regina
  20. VAN DEN HOVE Jan
  21. LEKENS Evy
  22. VAN RUYSKENSVELDE Sarra
  23. DEDOBBELAERE Serissa
  24. COPPENS Gert
  25. JOHNSON Alexx
  26. PAUL Julie

MRP

  1. KÖYLÜ Murat
  2. ISMAILOVA Vizdhan
  3. ÇAL Alptekin
  4. ISMAILOVA Hasanova
  5. ÖZTORUN Batuhan

BE.ONE

  1. KAÇAR Meryem
  2. TOK Ercan
  3. GÖK Osman
  4. KARACA Fatma
  5. ALTINKAYA Busra
  6. CABUK Erkan
  7. AZZAGARI Nohela
  8. KAYA Aydin
  9. ZIOUANE Baya
  10. KOCABAS Kenan
  11. ORTA Emre
  12. KARAKAYA Oguz
  13. CANBAS Ahmet
  14. SIDEROV Miroslav
  15. LOOTENS Elif
  16. ISMAIL MOHAMED Gini
  17. VERBEKE Raf
  18. HOROZOVA Anyuta
  19. WULLEPUT Kjell
  20. KUBAT Abidin
  21. HALILOVIC Amina
  22. LOOTENS Nur
  23. ÖZTÜRK Sümeyra
  24. ÖZKAN Huriye
  25. LESAGE Dries

VMC

  1. KOKUR Hamit
  2. DE GANCK Els
  3. CESMELI Aysel
  4. KUTU Seref
  5. CETIN Abdelkader
  6. KARASLAN Cüneyt
  7. ER Sükriye
  8. KALKAN Emrah
  9. SIMSEK Erhan
  10. WESTENBERG Tina
  11. ILMI Cengiz
  12. GÜL Tolgay
  13. BOUDAJATTA Zohra
  14. ALTIN Ayten
  15. KAPLAN Neriman
  16. YALÇIN Nuriye
  17. TEMIRTAS Beyhan
  18. HASAN Kalbie Mehmed
  19. BULGURCUOGLU Ünsal

SPIEGEL Partij

  1. MAHRBAN MOQADAM Reza
  2. STEELAND Leila
  3. MYNY Renaat
  4. MAJIEV Zoubairi
  5. VANDENBUSSCHE Frank
  6. PULIDO SANTIAGO Marco
  7. BAKATUBYA NGOY Régine
  8. AGREBI Hadhemi
  9. HOSSEINIAN Ilia
  10. VAN DEN EEDE Patrick
  11. DE BRAUWER Katelijne
  12. MAJIEVA Petimat
  13. DE VOS Marianne
  14. TAZUR Rahma
Corrigeer

Auto's in de kijker

Vastgoed

Jobs in de regio