Angèle is terug van weggeweest: actrice Lut Hannes weer ‘Thuis’ na strijd tegen borstkanker

© één
Een warme ‘Thuis’-komst voor Lut Hannes. Met open armen stond het team van de populaire Vlaamse soap de actrice maandag op te wachten. Zij was immers al sinds januari niet meer op de set geweest, omdat ze een behandeling moest doorstaan tegen borstkanker. Maar nu is haar personage Angèle Backx terug van weggeweest. “Ik kan niet wachten om na Nieuwjaar opnieuw op de set te staan”, reageert Hannes blij.
In januari kreeg televisiekijkend Vlaanderen het ernstige nieuws te horen van het tijdelijke vertrek van Lut Hannes. De eerste ingreep was al gebeurd en Hannes ging lijnrecht op weg naar een genezing. Nu, bijna 12 maanden later, is ze er klaar voor om opnieuw voor de camera te staan.
“We zijn heel blij dat Lut terug op onze set is,” reageert ‘Thuis’-producent Hans Roggen. “De eerste draaidag is pas na Nieuwjaar, maar vandaag was het net zoals bij elke langere afwezigheid een kostuumpas en make-uptest. De eerste keer in een jaar dat Lut terug in de ‘bling-bling’-huid van Angèle stapte.”
Ook Eddy zal dolgelukkig zijn, nu zijn vurig Angèleke weer thuis is. Maar de zus van Simonneke heeft heel wat uit te leggen. “Ik ben heel benieuwd hoe Angèle haar ‘tripje’ naar de Ardennen zal verklaren aan Eddy en wat we in 2019 nog allemaal van haar mogen verwachten. Ik kijk er enorm naar uit om de Angèle in mij opnieuw boven te halen”, besluit Hannes glimlachend.
Hoofdpunten
UITSLAG TOUR DE FRANCE RIT 4. Fenomenaal! Wout van Aert zorgt voor tweede Belgische ritzege na briljante solo
Een drama nipt vermeden in de Tour: volgwagen van Trek-Segafredo rijdt bijna Mads Pedersen van de fiets
Wat een putsch! Zo reden Wout van Aert en Jumbo-Visma het peloton aan flarden in de Tour
Ex-Tourwinnaar Bradley Wiggins bewondert gele Wout van Aert en verspreekt zich op de moto: “Je ziet er f*cking … euh sorry we zijn live”
Heisa over Belgische gevangenenruil met Iran: wat is er aan de hand, wie willen we ruilen en openen we zo de doos van Pandora?
Salmonella bij Barry Callebaut: “Komt door levering van grondstof uit Hongarije”
Meer over Borstkanker
Meer nieuws
Na 20 jaar terug bij af: 1 euro is bijna evenveel waard als 1 dollar en dat is slecht nieuws voor je portemonnee
Brave kleuterjuf over haar seksuele bevrijding na scheiding: “Er zijn mannen gepasseerd van 25 tot 65. En vrouwen”
112 - VERHALEN VAN OP SPOED. “Ik kwam binnen met rugpijn, een dag later was ik mama”
Het wordt warm volgende week (maar geen 44 graden zoals de Amerikanen voorspelden)
Welke vrouwen lopen het meeste risico op baarmoederhalskanker en hoe vaak moet je naar de gynaecoloog?
Arbeiders laten openstaande rioolput even onbewaakt achter: 82-jarige vrouw gewond na metersdiepe val