Voorlopige deelnemerslijst Ruta del Sol

Voorlopige deelnemerslijst Ruta del Sol

Foto: Photo News

Van woensdag 20 tot zondag 24 februari wordt in Spanje de Ruta del Sol (2.BC) gereden. Dit is de voorlopige deelnemerslijst in Andalusië.

Lotto Soudal

.. WELLENS Tim

.. MARCZYNSKI Tomasz

.. MERTZ Rémy

.. VAN DER SANDE Tosh

.. VANENDERT Jelle

.. VANHOUCKE Harm

.. WOUTERS Enzo

Movistar Team

.. ROJAS José Joaquín

.. BARBERO Carlos

.. CARRETERO Héctor

.. ROELANDTS Jürgen

.. PRADES Eduard

.. VALLS Rafael

.. VERONA Carlos

Astana Pro Team

.. SÁNCHEZ Luis León

.. CATALDO Dario

.. DE VREESE Laurens

.. FUGLSANG Jakob

.. IZAGIRRE Ion

.. BILBAO Pello

.. ZEITS Andrey

Team Jumbo-Visma

.. KRUIJSWIJK Steven

.. KUSS Sepp

.. OLIVIER Daan

.. VAN POPPEL Danny

.. VINGEGAARD Jonas

.. EENKHOORN Pascal

.. TOLHOEK Antwan

Mitchelton-Scott

.. YATES Simon

.. CHAVES Esteban

.. HAIG Jack

.. NIEVE Mikel

.. TRENTIN Matteo

.. YATES Adam

.. AFFINI Edoardo

Bahrain Merida

.. MOHORIC Matej

.. GARCÍA Iván

.. AGNOLI Valerio

.. PADUN Mark

.. PIBERNIK Luka

.. TEUNS Dylan

.. BOLE Grega

Sport Vlaanderen - Baloise

.. SPRENGERS Thomas

.. WILLEMS Thimo

.. VERWILST Aaron

.. PLANCKAERT Edward

.. WARLOP Jordi

.. VAN GESTEL Dries

Wanty - Groupe Gobert

.. DE WINTER Ludwig

.. EIKING Odd Christian

.. KREDER Wesley

.. MARTIN Guillaume

.. PASQUALON Andrea

.. VAN MELSEN Kevin

.. VANSPEYBROUCK Pieter

Gazprom-RusVelo

.. CHERKASOV Nikolay

.. KULIKOVSKIY Alexandr

.. RIKUNOV Petr

.. ROVNY Ivan

.. RYBALKIN Aleksey

.. SHALUNOV Evgeny

.. VLASOV Aleksandr

Roompot - Charles

.. BOOM Lars

.. DE BIE Sean

.. VAN DER LIJKE Nick

.. VAN STAEYEN Michael

.. DE WITTE Mathias

.. RIESEBEEK Oscar

.. REINDERS Elmar

Caja Rural - Seguros RGA

.. PARDILLA Sergio

.. RODRÍGUEZ Cristián

.. CAÑELLAS Xavier

.. ARANBURU Alex

.. SOTO Nelson Andrés

.. BANASZEK Alan

.. CUADROS Álvaro

Vital Concept - B&B Hotels

.. GAUTIER Cyril

.. LE BON Johan

.. MÜLLER Patrick

.. PACHER Quentin

.. ROLLAND Pierre

.. TURGIS Jimmy

.. VAN GENECHTEN Jonas

Rally UHC Cycling

.. ANDERSON Ryan

.. CARPENTER Robin

.. ORONTE Emerson

.. JOYCE Colin

.. MANNION Gavin

.. MURPHY Kyle

.. TUFT Svein

Nippo Vini Fantini Faizanè

.. MOSER Moreno

.. BOU Joan

.. CANOLA Marco

.. HATSUYAMA Sho

.. LOBATO Juan José

.. BAGIOLI Nicola

Androni Giocattoli - Sidermec

.. BELLETTI Manuel

.. CATTANEO Mattia

.. FRAPPORTI Marco

.. GAVAZZI Francesco

.. MASNADA Fausto

.. MONTAGUTI Matteo

.. VIEL Mattia

Bardiani - CSF

.. ALBANESE Vincenzo

.. CARBONI Giovanni

.. COVILI Luca

.. ORSINI Umberto

.. PESSOT Alessandro

.. ROTA Lorenzo

.. TONELLI Alessandro

Euskadi Basque Country - Murias

.. RODRÍGUEZ Óscar

.. INTXAUSTI Beñat

.. ITURRIA Mikel

.. LÓPEZ-CÓZAR Juan Antonio

.. BIZKARRA Mikel

.. SAMITIER Sergio

.. SANZ Enrique

Burgos-BH

.. FERNANDES José

.. SUREDA Jaume

.. RUBIO Diego

.. VILELA Ricardo

.. LÓPEZ Daniel

.. CUBERO Jorge

.. MADRAZO Ángel

Fundación Euskadi

.. AZURMENDI Ibai

.. ZHYHUNOU Dzmitry

.. MARTIN Gotzon

.. JUARISTI Txomin

.. HIGUITA Sergio

.. SOTO Antonio Jesus

.. CUADRADO Unai

Corrigeer

DE DIGITALE WIELERGIDS

Klik hier

nb-logo


Het Nieuwsblad biedt meer dan 1.000 reeksen in 12 sporten aan. Zoek hierboven de uitslagen van uw favoriete club of surf naar onze uitslagenpagina.