Definitieve deelnemerslijst Tirreno-Adriatico

Definitieve deelnemerslijst Tirreno-Adriatico

Foto: BELGA

De definitieve deelnemerslijst van Tirreno-Adriatico, de Italiaanse rittenkoers die wordt gereden van 13 tot en met 19 maart.

Team Sky:

1. Geraint Thomas (GBr); 2. Jonathan Castroviejo (Spa); 3. Gianni Moscon (Ita); 4. Wout Poels (Ned); 5. Salvatore Puccio (Ita); 6. Filippo Ganna (Ita); 7. Ian Stannard (GBr)

AG2R (Fra):

11. Nico Denz (Dui); 12. Silvan Dillier (Zwi); 13. Julien Duval (Fra); 14. Dorian Godon (Fra); 15. Nans Peters (Fra); 16. Clément Venturini (Fra); 17. Alexis Vuillermoz (Fra).

Astana (Kaz):

21. Jakob Fuglsang (Den); 22. Davide Ballerini (Ita); 23. Zhandos Bizhigitov (Kaz); 24. Dario Cataldo (Ita); 25. Omar Fraile (Spa); 26. Dmitriy Gruzdev (Kaz); 27. Alexey Lutsenko (Kaz)

Bahrain-Merida (Brn):

31. Vincenzo Nibali (Ita); 32. Phil Bauhaus (Dui); 33. Damiano Caruso (Ita); 34. Rohan Dennis (Aus); 35. Matej Mohoric (Sln); 36. Marcel Sieberg (Dui); 37. Jan Tratnik (Sln)

Bardiani-CSF (Ita):

41. Enrico Barbin (Ita); 42. Michael Bresciani (Ita); 43. Mirco Maestri Ita); 44. Marco Maronese (Ita); 45. Paolo Simion (Ita); 46. Alessandro Tonelli (Ita); 47. Luca Wackermann (Ita)

BORA - hansgrohe (Dui):

51. Peter Sagan (Slk); 52. Maciej Bodnar (Pol); 53. Marcus Burghardt (Dui); 54. Davide Formolo (Ita); 55. Oscar Gatto (Ita); 56. Rafal Majka (Pol); 57. Daniel Oss (Ita)

CCC Team (Pol):

61. Greg Van Avermaet; 62. Patrick Bevin (NZe); 63. Michael Schär (Zwi); 64. Gijs Van Hoecke; 65. Nathan Van Hooydonck; 66. Guillaume Van Keirsbulck; 67. Lukasz Wisniowski (Pol)

Cofidis (Fra):

71. Nacer Bouhanni (Fra); 72. Natnael Berhane (Eri); 73. Dimitri Claeys; 74. Cyril Lemoine (Fra); 75. Anthony Perez (Fra); 76. Julien Simon (Fra); 77. Kenneth Vanbilsen.

Deceuninck - Quick-Step:

81. Julian Alaphilippe (Fra); 82. Kasper Asgreen (Den); 83. Yves Lampaert; 84. Michael Morkov (Den), 85. Maximiliano Richeze (Arg); 86. Zdenek Stybar (Tsj); 87. Elia Viviani (Ita)

EF Education First (VSt):

91. Sep Vanmarcke; 92. Alberto Bettiol (Ita); 93. Simon Clarke (Aus); 94. Tanel Kangert (Est); 95. Sebastian Langeveld (Ned); 96. Sacha Modolo (Ita); 97. Taylor Phinney (VSt)

Gazprom-Rusvelo (Rus):

101. Ildar Arslanov (Rus); 102. Stepan Kuriyanov (Rus); 103. Igor Boev (Rus); 104. Alexander Porsev (Rus); 95. Ivan Rovny (Rus); 96. Evegeny Shalunov (Rus); 97. Nikolai Cherkasvov (Rus)

Groupama-FDJ (Fra):

111. Thibaut Pinot (Fra); 112. Stefan Küng (Zwi); 113. Matthieu Ladagnous (Fra); 114. Steve Morabito (Zwi); 115. Anthony Roux (Fra); 116. Miles Scotson (Aus); 117. Benjamin Thomas (Fra)

Israel Cycling Academy (Isr):

121. Ben Hermans; 122. Matthias Brandle (Oos); 123. Alexander Cataford (Can); 124. Davide Cimolai (Ita); 125. Conor Dunne (Ier); 126. Krists Neilands (Let); 127. Tom Van Asbroeck

Lotto Soudal

131. Tim Wellens; 132. Tiesj Benoot; 133. Victor Campenaerts; 134. Carl Hagen, 135. Jens Keukeleire; 136. Tomas Marcynzski (Pol); 137. Tosh Van Der Sande

Mitchelton-SCOTT (Aus):

141. Adam Yates (GBr); 142. Alexander Edmondson (Aus); 143. Brent Bookwalter (VSt); 144. Luke Durbridge (Aus); 145. Michael Hepburn (Aus); 146. Christopher Juul Jensen (Den); 147. Damien

Howson (Aus)

Movistar (Spa):

151. Jorge Arcas (Spa); 152. Richard Carapaz (Ecu); 153. Luis Mas Bonet (Spa); 154. Nelson Oliveira (Por); 155. Eduard Prades (Spa); 156. José Rojas (Spa); 157. Jasha Sütterlin (Dui)

Neri Sottoli Selle Italia KTM (Ita):

161. Giovanni VIsconti (Ita); 162. Davide Gabburo (Ita); 163. Luca Pacioni (Ita); 164. Dayer Quintana (Col); 165. Sebastien Schönberger (Oos); 166. Simone Velasco (Ita); 167. Edoardo Zardini (Ita)

Dimension Data (ZAf):

171. Roman Kreuziger (Tsj); 172. Michal Valgren (Den); 173. Stephen Cummings (GBr); 174. Reinardt Janse van Rensburg (ZAf); 175. Benjamin King (VSt); 176. Giacomo Nizzolo (Ita); 177. Tom-Jelte Slagter (Ned)

Jumbo-Visma (Ned):

181. Primoz Roglic (Sln); 182. Koen Bouwman (Ned); 183. Laurens De Plus; 184. Robert Gesink (Ned); 185. Tony Martin (Dui); 186. Paul Martens (Dui); 187. Jos van Emden (Ned)

Katusha Alpecin (Zwi):

191. Enrico Battaglin (Ita); 192. Jenthe Biermans; 193. Ian Boswell (VSt); 194. José Gonçalves (Por); 195. Ruben Guerreiro (Por); 196. Viacheslav Kuznetsov (Rus); 197. Mads Würtz Schmidt (Den)

Sunweb (Dui):

201. Tom Dumoulin (Ned); 202. Chad Haga (VSt); 203. Soren Kragh Andersen (Den); 204. Nikias Arndt (Dui); 205. Sam Oomen (Ned); 206. Rob Power (Aus); 207. Nicolas Roche (ier)

Trek-Segafredo (VSt):

211. Gianluca Brambilla (Ita); 212. Nicola Conci (Ita); 213. Fabio Felline (Ita); 214. Markel Irizar (Spa); 215. Mads Pedersen (Den); 216. Toms Skuijins (Let); 217. Jasper Stuyven

UAE Team Emirates (VAE):

221. Fernando Gaviria (Col); 222. Tom Bohli (Zwi); 223. Simone Consonni (Ita); 224. Valerio Conti (Ita); 225. Rui Costa (Por); 226. Jan Polanc (Sln); 227. Oliviero Troia (Ita) .

Corrigeer


Het Nieuwsblad biedt meer dan 1.000 reeksen in 12 sporten aan. Zoek hierboven de uitslagen van uw favoriete club of surf naar onze uitslagenpagina.