Van Evenepoel tot Van der Poel: de deelnemerslijst van Nokere Koerse

Woensdag vindt in Nokere de 74ste editie plaats van Danilith Nokere Koerse. Negen teams uit de World Tour hebben hun deelname bevestigd, de voorlopige deelnemerslijst bevat al heel wat mooi volk. Onder anderen Remco Evenepoel zal er zijn profdebuut op Belgische wegen vieren, al wordt er ook en vooral uitgekeken naar de eerste ‘voorjaarswedstrijd’ van Mathieu van der Poel. Bekijk hieronder de voorlopige deelnemerslijst.

Klik hier voor onze digitale wielergids

Deceuninck-Quick Step (Bel):

1. Alvaro Hodeg (Col); 2. Rémi Cavagna (Fra); 3. Remco Evenepoel; 4. Iljo Keisse; 5. Davide Martinelli (Ita); 6. Florian Sénéchal (Fra); 7. Pieter Serry

Bora-Hansgrohe (Dui):

11. Pascal Ackermann (Dui); 12. Erik Baska (Svk); 13. Jay Mc Carthy (Aus); 14. Lukas Pöstlberger (Oos); 15. Juraj Sagan (Svk); 16. Michael Schwarzmann (Dui); 17. Rüdiger Selig (Dui)

CCC Team (Pol):

21. Jakub Mareczko (Ita); 22. Pawel Bernas (Pol); 24. Kamil Gradek (Pol); 25. Jonas Koch (Dui); 26. Lukasz Owsian (Pol); 27. Szymon Sajnok (Pol)

Lotto-Soudal (Bel):

31. Adam Blythe (GBr); 32. Stan Dewulf; 33. Frederik Frison; 34. Rémy Mertz; 35. Lawrence Naesen; 36. Brian van Goethem (Ned); 37. Enzo Wouters

Katusha-Alpecin (Zwi):

41. Jens Debusschere; 42. Jenthe Biermans; 43. Pavel Kochetkov (Rus); 44. Nathan Haas (Aus); 45. Willem Smit (ZAf); 46. Harry Tanfield (GBr)

Team Sky (GBr):

51. Kristoffer Halvorsen (Noo); 52. Owain Doull (GBr); 54. Christian Knees (Dui); 55. Christopher Lawless (GBr); 56. Pavel Sivakov (Rus)

Team Sunweb (Ned):

61. Maximilian Walscheid (Dui); 62. Cees Bol (Ned); 64. Jai Hindley (Aus); 66. Asbjorn Krach Andersen Den); 67. Michel Storer (Aus)

Trek-Segafredo (VSt):

71. Matteo Moschetti (Ita); 72. Fumiyuki Beppu (Jap); 73. William Clarke (Aus); 74. Alex Frame (NZe); 75. Michael Gogl (Oos); 76. Ryan Mullen (Ier)

UAE Team Emirates (VAE):

81. Jasper Philipsen; 82. Roberto Ferrari (Ita); 83. Vegard Laengen (Noo); 84. Manuele Mori (Ita); 85. Ivo Oliveira (Por); 86. Rui Oliveira (Por); 87. Aleksandr Riabushenko (WRu)

Androni Giacattoli (Ita):

91. Matteo Pelucchi (Ita); 92. Marco Benfatto (Ita); 93. Mattia Cattaneo (Ita); 94. Josip Rumac (Kro); 95. Matteo Spreafico (Ita); 96. Andrea Vendrame (Ita); 97. Mattia Viel (Ita)

Cofidis (Fra):

101. Nacer Bouhanni (Fra); 102. Hugo Hofstetter (Fra); 103. Loic Chetout (Fra); 104. Filippo Fortin (Ita); 105. Marco Mathis (Dui); 106. Zico Waeytens; 107. Damien Touze (Fra)

Corendon-Circus (Bel):

111. Mathieu van der Poel (Ned); 112. Stijn Devolder; 113. Lasse Hansen (Den); 114. Roy Jans; 115. Jimmy Janssens; 116. Dries De Bondt; 117. Otto Vergaerde

Delko-Marseille (Fra):

121. Joseph Areruya (Rwa); 122. Iuri Filosi (Ita); 123. Brenton Jones (Aus); 124. Przemysla Kasperkiewicz (Pol); 125. Jérémy Leveau (Fra); 126. Julien Trarieux (Fra); 127. Alexis Guerin (Fra)

Direct Eenergie (Fra):

131. Thomas Boudat (Fra); 132. Romain Cardis (Fra); 133. Yohann Gene (Fra); 134. Pim Ligthart (Ned); 135. Axel Journiaux (Fra); 136. Angelo Tulik (Fra); 137. Alexandre Pichot (Fra)

Hagens-Berman-Axeon (VSt):

141. Mikkel Bjerg (Den); 142. Jonathan Brown (VSt); 143. Jakob Egholm (Den); 144. Ian Garrison (VSt); 145. Michael Rice (Aus); 146. André Rodrigues (Por); 147. Maikel Zijlaard (Ned)

Israel Cycling Academy (Isr):

151. Mihkel Raïm (Est); 152. Sondre Enger (Noo); 153. Guillaume Boivin (Fra); 154. Clément Carisey (Fra); 155. Zakkari Dempster (Aus); 156. Guy Sagiv (Isr); 157. Kristian Sbaragli (Ita)

Nippo-Vini Fantini (Ita):

161. Juan José Lobato (Spa); 162. Nicola Bagioli (Ita); 163. Joan Bou (Spa); 164. Marco Canola (Ita); 165. Damiano Cima (Ita); 166. Imerio Cima (Ita); 167. Hiroki Nishimura (Jap)

Riwal-Readynez (Den):

171. Jonas Aaen (Den); 172. Nicolai Bröchner (Den); 173. Kim Magnusson (Zwe); 174. Mathias Jorgensen (Den); 175. Stokbro Andreas Nielsen (Den); 176. Rasmus Wallin (Den); 177. Tobias Mörch

Roompot-Charles (Bel):

181. Lars Boom (Ned); 182. Sean De Bie; 183. Mathias De Witte; 184. Arjen Livyns; 185. Oscar Riesebeek (Ned); 186. Stijn Steels; 187. Boy van Poppel (Ned)

Sport Vlaanderen-Baloise (Bel):

191. Kenneth Van Rooy; 192. Piet Allegaert; 193. Lindsay De Vylder; 194. Robbe Ghys; 195. Edward Planckaert; 196. Aaron Van Poucke; 197. Jordi Warlop

Arkéa-Samsic (Fra):

201. Maxime Daniel (Fra); 202. Thibault Guernalec (Fra); 203. Benoit Jarrier (Fra); 204. Franck Bonnamour (Fra); 205. Alan Riou (Fra); 206. Clement Russo (Fra); 207. Bram Welten (Ned)

Vital Concept-B&B Hotels (Fra):

211. Jonas Vangenechten; 212. Maxime Cam (Fra); 213. Bert De Backer; 214. Lorenzo Manzin (Fra); 215. Adrien Garel (Fra); 216. Jérémy Lecroq (Fra); 217. Justin Mottier (Fra)

Wallonie-Bruxelles (Bel):

221. Kenny Dehaes; 222. Justin Jules (Fra); 223. Emils Liepins (Let); 224. Eliot Lietaer; 225. Ludovic Robeet; 226. Baptiste Planckaert; 227. Lukas Spengler (Zwi)

Wanty-Groupe Gobert (Bel):

231. Timothy Dupont; 232. Frederik Backaert; 233. Ludwig De Winter; 234. Tom Devriendt; 235. Aimé De Gendt; 236. Boris Vallee; 237. Yoann Offredo (Fra)

Tarteletto-Isorex (Bel):

241. David Boucher; 242. Niels De Rooze; 243. Jelle Mannaerts; 244. Floris Gerts (Ned); 245. Jordi Van Dingenen; 246. Julien Van Den Brande; 247. Maxime Vantomme.

Corrigeer

DE DIGITALE WIELERGIDS

Klik hier

nb-logo


Het Nieuwsblad biedt meer dan 1.000 reeksen in 12 sporten aan. Zoek hierboven de uitslagen van uw favoriete club of surf naar onze uitslagenpagina.