Definitieve deelnemerslijst Milaan-Sanremo

Definitieve deelnemerslijst Milaan-Sanremo

Foto: BELGA

De definitieve deelnemerslijst van de 110e Milaan-Sanremo, die op zaterdag 23 maart wordt verreden. Deze lijst wordt regelmatig geüpdatet.

1. Bahrain Merida

1 NIBALI Vincenzo

2 COLBRELLI Sonny

3 HAUSSLER Heinrich

4 KOREN Kristijan

5 MOHORIC Matej

6 SIEBERG Marcel

7 TEUNS Dylan

2. AG2R La Mondiale

11 BARDET Romain

12 DUVAL Julien

13 GODON Dorian

14 NAESEN Oliver

15 PETERS Nans

16 VENTURINI Clément

17 WARBASSE Larry

3. Androni Giocattoli - Sidermec

21 BELLETTI Manuel

22 BUSATO Matteo

23 CATTANEO Mattia

24 FRAPPORTI Marco

25 GAVAZZI Francesco

26 MASNADA Fausto

27 MONTAGUTI Matteo

4. Astana Pro Team

31 CORT Magnus

32 BALLERINI Davide

33 BOARO Manuele

34 CATALDO Dario

35 DE VREESE Laurens

36 GIDICH Yevgeniy

37 GREGAARD Jonas

5. Bardiani - CSF

41 ALBANESE Vincenzo

42 CARBONI Giovanni

43 MAESTRI Mirco

44 ORSINI Umberto

45 PESSOT Alessandro

46 ROTA Lorenzo

47 TONELLI Alessandro

6. BORA - hansgrohe

51 SAGAN Peter

52 BENNETT Sam

53 BODNAR Maciej

54 BURGHARDT Marcus

55 DRUCKER Jempy

56 GATTO Oscar

57 OSS Daniel

7. CCC Team

61 VAN AVERMAET Greg

62 DE MARCHI Alessandro

63 SCHÄR Michael

64 VAN HOECKE Gijs

65 VAN HOOYDONCK Nathan

66 VAN KEIRSBULCK Guillaume

67 WISNIOWSKI Lukasz

8. Cofidis, Solutions Crédits

71 LAPORTE Christophe

72 BOUHANNI Nacer

73 LEMOINE Cyril

74 SIMON Julien

75 VANBILSEN Kenneth

76 VAN LERBERGHE Bert

77 WAEYTENS Zico

9. Deceuninck - Quick Step

81 ALAPHILIPPE Julian

82 DECLERCQ Tim

83 GILBERT Philippe

84 LAMPAERT Yves

85 RICHEZE Maximiliano

86 ŠTYBAR Zdenek

87 VIVIANI Elia

10. Direct Energie

91 TERPSTRA Niki

92 BONIFAZIO Niccolò

93 CALMEJANE Lilian

94 COUSIN Jérôme

95 GRELLIER Fabien

96 OURSELIN Paul

97 TURGIS Anthony

11. EF Education First

101 CLARKE Simon

102 BETTIOL Alberto

103 CRADDOCK Lawson

104 LANGEVELD Sebastian

105 MCLAY Daniel

106 MODOLO Sacha

107 VAN DEN BERG Julius

12. Groupama - FDJ

111 DÉMARE Arnaud

112 GUARNIERI Jacopo

113 KONOVALOVAS Ignatas

114 KÜNG Stefan

115 LADAGNOUS Matthieu

116 LE GAC Olivier

117 ROUX Anthony

13. Israel Cycling Academy

121 NEILANDS Krists

122 BRÄNDLE Matthias

123 CIMOLAI Davide

124 DUNNE Conor

125 SAGIV Guy

126 SBARAGLI Kristian

127 VAN ASBROECK Tom

14. Lotto Soudal

131 EWAN Caleb

132 HANSEN Adam

133 KEUKELEIRE Jens

134 KLUGE Roger

135 MAES Nikolas

136 MARCZYNSKI Tomasz

137 VAN DER SANDE Tosh

15. Mitchelton-Scott

141 TRENTIN Matteo

142 AFFINI Edoardo

143 HEPBURN Michael

144 IMPEY Daryl

145 JUUL-JENSEN Christopher

146 MEZGEC Luka

147 STANNARD Robert

16. Movistar Team

151 VALVERDE Alejandro

152 BARBERO Carlos

153 BENNATI Daniele

154 BETANCUR Carlos

155 MAS Lluís

156 ROELANDTS Jürgen

157 LANDA Mikel

17. Neri Sottoli - Selle Italia - KTM

161 VISCONTI Giovanni

162 BONGIORNO Francesco Manuel

163 MARENGO Umberto

164 PACIONI Luca

165 RAGGIO Luca

166 SCHÖNBERGER Sebastian

167 VELASCO Simone

18. Team Dimension Data

171 KREUZIGER Roman

172 CUMMINGS Steve

173 EISEL Bernhard

174 GASPAROTTO Enrico

175 JANSE VAN RENSBURG Reinardt

176 NIZZOLO Giacomo

177 SLAGTER Tom-Jelte

19. Team Jumbo-Visma

181 GROENEWEGEN Dylan

182 JANSEN Amund Grøndahl

183 TEUNISSEN Mike

184 VAN AERT Wout

185 VAN DER HOORN Taco

186 VAN EMDEN Jos

187 VAN POPPEL Danny

20. Team Katusha - Alpecin

191 BATTAGLIN Enrico

192 GONÇALVES José

193 HALLER Marco

194 HOLLENSTEIN Reto

195 KUZNETSOV Vyacheslav

196 POLITT Nils

197 WÜRTZ SCHMIDT Mads

21. Team Novo Nordisk

201 BRAND Sam

202 CALABRIA Fabio

203 KUSZTOR Péter

204 LOZANO David

205 PERON Andrea

206 PLANET Charles

207 POLI Umberto

22. Team Sky

211 KWIATKOWSKI Michal

212 GANNA Filippo

213 GEOGHEGAN HART Tao

214 GOLAS Michal

215 DOULL Owain

216 PUCCIO Salvatore

217 ROWE Luke

23. Team Sunweb

221 MATTHEWS Michael

222 CURVERS Roy

223 DUMOULIN Tom

224 HIRSCHI Marc

225 KRAGH ANDERSEN Søren

226 ROCHE Nicolas

227 PEDERSEN Casper

24. Trek - Segafredo

231 DEGENKOLB John

232 BRAMBILLA Gianluca

233 DE KORT Koen

234 IRIZAR Markel

235 SKUJINŠ Toms

236 STUYVEN Jasper

237 THEUNS Edward

25. UAE-Team Emirates

241 KRISTOFF Alexander

242 BYSTRØM Sven Erik

243 GAVIRIA Fernando

244 MARCATO Marco

245 PHILIPSEN Jasper

246 TROIA Oliviero

247 ULISSI Diego

Corrigeer

DE DIGITALE WIELERGIDS

Klik hier

nb-logo


Het Nieuwsblad biedt meer dan 1.000 reeksen in 12 sporten aan. Zoek hierboven de uitslagen van uw favoriete club of surf naar onze uitslagenpagina.