Deelnemerslijst E3 BinckBank Classic

Deelnemerslijst E3 BinckBank Classic

Foto: BELGA

De deelnemerslijst van de 62e E3 BinckBank Classic, de Vlaamse wielerklassieker die op vrijdag 29 maart wordt gereden.

1. Direct Energie

1 TERPSTRA Niki

2 CALMEJANE Lilian

3 TULIK Angelo

4 GAUDIN Damien

5 LIGTHART Pim

6 PICHOT Alexandre

7 TURGIS Anthony

2. Deceuninck - Quick Step

11 LAMPAERT Yves

12 KEISSE Iljo

13 GILBERT Philippe

14 JUNGELS Bob

15 ASGREEN Kasper

16 SÉNÉCHAL Florian

17 ŠTYBAR Zdenek

3. Lotto Soudal

21 BENOOT Tiesj

22 KEUKELEIRE Jens

23 DEWULF Stan

24 FRISON Frederik

25 MAES Nikolas

26 NAESEN Lawrence

27 VAN GOETHEM Brian

4. CCC Team

31 VAN AVERMAET Greg

32 SCHÄR Michael

33 VAN HOECKE Gijs

34 VAN HOOYDONCK Nathan

35 VAN KEIRSBULCK Guillaume

36 GRADEK Kamil

37 WISNIOWSKI Lukasz

5. AG2R La Mondiale

41 NAESEN Oliver

42 BAGDONAS Gediminas

43 DENZ Nico

44 DILLIER Silvan

45 DUVAL Julien

46 GODON Dorian

47 VANDENBERGH Stijn

6. BORA - hansgrohe

51 SAGAN Peter

52 BODNAR Maciej

53 BURGHARDT Marcus

54 DRUCKER Jempy

55 OSS Daniel

56 PÖSTLBERGER Lukas

57 SAGAN Juraj

7. Team Jumbo-Visma

61 VAN AERT Wout

62 JANSEN Amund Grøndahl

63 EENKHOORN Pascal

64 TEUNISSEN Mike

65 VAN DER HOORN Taco

66 VAN POPPEL Danny

67 WYNANTS Maarten

8. Movistar Team

71 ROELANDTS Jürgen

72 ARCAS Jorge

73 BARBERO Carlos

74 CARRETERO Héctor

75 CASTRILLO Jaime

76 PRADES Eduard

77 SÜTTERLIN Jasha

9. Mitchelton-Scott

81 TRENTIN Matteo

82 BAUER Jack

83 MEZGEC Luka

84 AFFINI Edoardo

85 HEPBURN Michael

86 JUUL-JENSEN Christopher

87 SCOTSON Callum

10. Astana Pro Team

91 BALLERINI Davide

92 BIZHIGITOV Zhandos

93 DE VREESE Laurens

94 GIDICH Yevgeniy

95 GRUZDEV Dmitriy

96 HOULE Hugo

97 CORT Magnus

11. Bahrain Merida

101 COLBRELLI Sonny

102 GARCÍA CORTINA Iván

103 HAUSSLER Heinrich

104 KOREN Kristijan

105 MOHORIC Matej

106 PIBERNIK Luka

107 TRATNIK Jan

12. EF Education First

111 VANMARCKE Sep

112 BETTIOL Alberto

113 DOCKER Mitchell

114 HOFLAND Moreno

115 LANGEVELD Sebastian

116 OWEN Logan

117 SCULLY Tom

13. Groupama - FDJ

121 DÉMARE Arnaud

122 GUARNIERI Jacopo

123 KONOVALOVAS Ignatas

124 KÜNG Stefan

125 LE GAC Olivier

126 SCOTSON Miles

127 SINKELDAM Ramon

14. Team Dimension Data

131 BOASSON HAGEN Edvald

132 TILLER Rasmus

133 EISEL Bernhard

134 VALGREN Michael

135 THOMSON Jay Robert

136 VENTER Jaco

137 VERMOTE Julien

15. Team Katusha - Alpecin

141 SMIT Willie

142 BIERMANS Jenthe

143 HALLER Marco

144 HOLLENSTEIN Reto

145 KUZNETSOV Vyacheslav

146 POLITT Nils

147 WÜRTZ SCHMIDT Mads

16. Team Sky

151 MOSCON Gianni

152 BASSO Leonardo

153 DOULL Owain

154 GANNA Filippo

155 ROWE Luke

156 STANNARD Ian

157 LAWLESS Chris

17. Team Sunweb

161 HAGA Chad

162 HIRSCHI Marc

163 CURVERS Roy

164 KRAGH ANDERSEN Asbjørn

165 KRAGH ANDERSEN Søren

166 STORK Florian

167 WALSCHEID Max

18. Trek - Segafredo

171 STUYVEN Jasper

172 DEGENKOLB John

173 KIRSCH Alex

174 FRAME Alex

175 PEDERSEN Mads

176 DE KORT Koen

177 THEUNS Edward

19. UAE-Team Emirates

181 KRISTOFF Alexander

182 PHILIPSEN Jasper

183 BYSTRØM Sven Erik

184 MARCATO Marco

185 LAENGEN Vegard Stake

186 BOHLI Tom

187 OLIVEIRA Ivo

20. Sport Vlaanderen - Baloise

191 ALLEGAERT Piet

192 DE VYLDER Lindsay

193 DECLERCQ Benjamin

194 GHYS Robbe

195 PLANCKAERT Emiel

196 SPRENGERS Thomas

197 VAN GESTEL Dries

21. Wallonie-Bruxelles

201 JULES Justin

202 PAASSCHENS Mathijs

203 WIRTGEN Tom

204 NÕMMELA Aksel

205 PLANCKAERT Baptiste

206 SPENGLER Lukas

207 TAMINIAUX Lionel

22. Wanty - Gobert Cycling Team

211 BACKAERT Frederik

212 DE GENDT Aimé

213 DE WINTER Ludwig

214 DEVRIENDT Tom

215 BAUGNIES Jérôme

216 PASQUALON Andrea

217 VLIEGEN Loïc

23. Cofidis, Solutions Crédits

221 LAPORTE Christophe

222 FORTIN Filippo

223 LEMOINE Cyril

224 VANBILSEN Kenneth

225 VAN LERBERGHE Bert

226 TOUZE Damien

227 WAEYTENS Zico

24. Israel Cycling Academy

231 BOIVIN Guillaume

232 DEMPSTER Zak

233 DUNNE Conor

234 ENGER Sondre Holst

235 GOLDSTEIN Roy

236 RÄIM Mihkel

237 VAN ASBROECK Tom

25. Roompot - Charles

241 BOOM Lars

242 ASSELMAN Jesper

243 LEYSEN Senne

244 TIMMERMANS Justin

245 STEELS Stijn

246 VAN GINNEKEN Sjoerd

247 VAN SCHIP Jan-Willem

Corrigeer

DE DIGITALE WIELERGIDS

Klik hier

nb-logo


Het Nieuwsblad biedt meer dan 1.000 reeksen in 12 sporten aan. Zoek hierboven de uitslagen van uw favoriete club of surf naar onze uitslagenpagina.