Bekijk hier de deelnemerslijst van Dwars door Vlaanderen

Bekijk hier de deelnemerslijst van Dwars door Vlaanderen

Foto: BELGA

De voorbije twee seizoenen was Yves Lampaert de sterkste in Waregem. Bij een derde

overwinning zou hij alleen recordhouder kunnen worden op de erelijst van Dwars door

Vlaanderen. Om daarin te slagen, moet hij afrekenen met een sterk deelnemersveld: bekijk hier de definitieve deelnemerslijst.

Klik hier voor onze digitale wielergids.

In zijn zoektocht naar drie overwinningen op rij krijgt Lampaert bij Deceuninck – Quick-Step de steun van Philippe Gilbert. Wie dit jaar niet meer in zijn team zit, is Niki Terpstra. De Nederlander komt aan de start dankzij de wildcard voor z’n ploeg Direct Energie. Hij kan bij winst net als Lampaert alleen recordhouder worden met drie overwinningen in de laatste grote test voor de Ronde van Vlaanderen.

Rugnummer 11 is voor de wereldkampioen op de weg. Alejandro Valverde staat net als vorig jaar aan de start van Dwars door Vlaanderen en krijgt dit jaar het gezelschap van z’n nieuwe ploegmaat Jürgen Roelandts (Movistar). Ook de wereldkampioen van het veld staat aan de start. Mathieu van der Poel gaat z’n kans na een wildcard voor z’n team Corendon-Circus.

Deceuninck - Quick-Step (Bel):

1. Yves Lampaert; 2. Philippe Gilbert; 3. Kasper Asgreen (Den); 4. Florian Sénéchal (Fra); 5. Alvaro Hodeg (Col); 6. Bob Jungels (Lux); 7. Iljo Keisse

Movistar (Spa):

11. Alejandro Valverde (Spa); 12. Jaime Castrillo (Spa); 13. Imanol Erviti (Spa); 14. Luis Mas (Spa); 15. Nelson Oliveira (Por); 16. Jürgen Roelandts; 17. Jasha Sütterlin

CCC Team (Pol):

21. Gijs Van Hoecke; 22. Pawel Bernas (Pol); 23. Michael Schär (Zwi); 24. Szymon Sajnok (Pol); 25. Kamil Gradek (Pol); 26. Jonas Koch (Dui); 27. Nathan Van Hooydonck

Lotto Soudal (Bel):

31. Tiesj Benoot; 32. Adam Blythe (GBr); 33. Stan Dewulf; 34. Jens Keukeleire; 35. Frederik Frison; 36. Lawrence Naesen; 37. Brian van Goethem (Ned)

AG2R-La Mondiale (Fra):

41. Oliver Naesen; 42. Bagdonas Gediminas (Lit); 43. Nico Denz (Dui); 44. Silvan Dillier (Zwi); 45. Julien Duval (Fra); 46. Dorian Godon (Fra); 47. Stijn Vandenbergh

EF Education First (VSt):

51. Logan Owen (VSt); 52. Alberto Bettiol (Ita); 53. Taylor Phinney (VSt); 54. Mitchell Docker (Aus); 55. Sebastian Langeveld (Ned); 56. Tom Scully (NZe); 57. Sacha Modolo (Ita)

Trek-Segafredo (VSt):

61. Jasper Stuyven; 62. Koen de Kort (Ned); 63. Ryan Mullen (Ier); 64. Alex Kirsch (Lux); 65. Kiel Reijnen (VSt); 66. Mads Pedersen (Den); 67. Edward Theuns

Bahrain Merida (Bah):

71. Marcel Sieberg (Dui); 72. Ivan Garcia (Spa); 73. Heinrich Haussler (Aus); 74. Kristijan Koren (Sln); 75. Matej Mohortic (Sln); 76. Luka Pibernik (Sln); 77. Jan Tratnik (Sln)

Team Dimension Data (ZAf):

81. Edvald Boasson Hagen (Noo); 82. Michael Valgren Andersen (Den); 83. Lars Ytting Bak (Den); 84. Bernhard Eisel (Oos); 85. Reinardt Janse Van Rensburg (ZAf); 86. Jaco Venter (ZAf); 87. Julien Vermote

UAE Team Emirates (VAE):

91. Alexander Kristoff (Noo); 92. Fernando Gaviria (Col); 93. Sven Erik Byström (Noo); 94. Vegard Stake Laengen (Noo); 95. Marco Marcato (Ita); 96. Jasper Philipsen; 97. Oliveiro Troia (Ita)

Katusha Alpecin (Zwi):

101. Jens Debusschere; 102. Jenthe Biermans; 103. Harry Tanfield (GBr); 104. Willem Smit (ZAf); 105. Rick Zabel (Dui); 106. Nils Politt (Dui); 107. Mads Schmidt (Den)

Groupama-FDJ (Fra):

111. Arnaud Démare (Fra); 112. Jacopo Guarnieri (Ita); 113. Ignatas Konovalovas (Lit); 114. Stefan Küng (Zwi); 115. Olivier Le Gac (Fra); 116. Miles Scotson (Aus); 117. Ramon Sinkeldam (Ned)

Astana (Kaz):

121. Laurens De Vreese; 122. Davide Ballerini (Ita); 123. Zhandos Bizhigitov (Kaz); 124. Daniil Fominykh (Kaz); 125. Yevgeniy Gidich (Kaz); 126. Dmitriy Gruzdev (Kaz); 127. Hugo Houle (Can)

BORA - hansgrohe (Dui):

131. Pascal Ackermann (Dui); 132. Jean-Pierre Drucker (Lux); 133. Christoph Pfingsten (Dui); 134. Lukas Pöstlberger (Oos); 135. Juraj Sagan (Slk); 136. Andreas Schillinger (Dui); 137. Michael Schwarzman (Dui)

Jumbo-Visma (Ned):

141. Mike Teunissen (Ned); 142. Pascal Eenkhoorn (Ned); 143. Amund Jansen (Noo); 144. Timo Roosen (Ned); 145. Taco van der Hoorn (Ned); 146. Danny van Poppel (Ned); 147. Maarten Wynants

Mitchelton-SCOTT (Aus):

151. Jack Bauer (NZe); 152. Callum Scotson (Aus); 153. Edoardo Affini (Ita); 154. Luka Mezgec (Sln); 155. Robert Stannard (Aus); 156. Michael Hepburn (Aus); 157. Christopher Juul Jensen (Den)

Team Sky (GBr):

161. Gianni Moscon (Ita); 162. Christopher Lawless (GBr); 163. Owain Doull (GBr); 164. Kristoffer Halvorsen (Noo); 165. Christian Knees (Dui); 166. Luke Rowe (GBr); 167. Dylan van Baarle (Ned)

Team Sunweb (Ned):

171. Johannes Frölinger (Dui); 172. Cees Bol (Ned); 173. Roy Curvers (Ned); 174. Marc Hirsci (Zwi); 175. Asbjörn Kragh Andersen (Den); 176. Casper Pedersen (Den); 177. Maximilian Walscheid (Dui)

Direct Energie (Fra):

181. Niki Terpstra (Ned); 182. Lilian Calmejane (Fra); 183. Damien Gaudin (Fra); 184. Pim Ligthart (Ned); 185. Adrien Petit (Fra); 186. Alexandre Pichot (Fra); 187. Anthony Turgis (Fra)

Corendon-Circus (Bel):

191. Mathieu van der Poel (Ned); 192. Dries De Bondt; 193. Stijn Devolder; 194. Roy Jans; 195. Jimmy Janssens; 196. Lasse Norman Hansen (Den); 196. Otto Vergaerde

Wanty-Gobert (Bel):

201. Frederik Backaert; 202. Xandro Meurisse; 203. Aimé De Gendt; 204. Timothy Dupont; 205. Ludwig De Winter; 206. Pieter Vanspeybrouck; 207. Loïc Vliegen

Cofidis (Fra):

211. Christophe Laporte (Fra); 212. Filippo Fortin (Ita); 213. Cyril Lemoine (Fra); 214. Damien Touze (Fra); 215. Bert Van Lerberghe; 216. Kenneth Vanbilsen; 217. Zico Waeytens

Vital Concept-B&B Hotels (Fra):

221. Bryan Coquard (Fra); 222. Kris Boeckmans; 223. Bert De Backer; 224. Adriel Garel (Fra); 225. Jimmy Turgis (Fra); 226. Julien Morice (Fra); 227. Jonas Van Genechten

Sport Vlaanderen-Baloise (Bel):

231. Piet Allegaert; 232. Amaury Capiot; 233. Benjamin Declercq; 234. Kenneth Van Rooy; 235. Christophe Noppe; 236. Emiel Planckaert; 237. Thimo Willems

Israel Cycling Academy (Isr):

241. Tom Van Asbroeck; 242. Guillaume Boivin (Can); 243. Dennis van Winden (Ned); 244. Zakkari Dempster (Aus); 245. Roy Goldstein (Isr); 246. Mihkel Räim (Est); 247. Conor Dunne (Ier).

Corrigeer

DE DIGITALE WIELERGIDS

Klik hier

nb-logo


Het Nieuwsblad biedt meer dan 1.000 reeksen in 12 sporten aan. Zoek hierboven de uitslagen van uw favoriete club of surf naar onze uitslagenpagina.