Bekijk hier de deelnemerslijst van Gent-Wevelgem

Bekijk hier de deelnemerslijst van Gent-Wevelgem

Foto: BELGAIMAGE

De deelnemerslijst van de 81e Gent-Wevelgem (WorldTour) van zondag 31 maart: snelle en sterke mannen die het opnemen tegen de winnaar van vorig jaar, Peter Sagan. De Slovaak gaat op zoek naar z’n vierde overwinning in Wevelgem en zou bij een nieuwe zege alleen recordhouder worden.

Klik hier voor onze digitale wielergids.

Bora-Hansgrohe (Dui):

1. Peter Sagan (Svk); 2. Maciej Bodnar (Pol); 3. Marcus Burghardt (Dui); 4. Michael Schwarzmann (Dui); 5. Daniel Oss (Ita); 6. Pascal Ackermann (Dui); 7. Rüdiger Selig (Dui)

Deceuninck-Quick Step (Bel):

11. Yves Lampaert; 12. Philippe Gilbert; 13. Elia Viviani (Ita); 14. Fabio Jakobsen (Ned); 15. Maximiliano Richeze (Arg); 16. Tim Declercq; 17. Zdenek Stybar (Tsj)

Lotto Soudal (Bel):

21. Tiesj Benoot; 22. Adam Blythe (GBr); 23. Jens Keukeleire; 24. Frederik Frison; 25. Nikolas Maes; 26 Lawrence Naesen; 27. Brian van Goethem (Ned)

Ag2r-La Mondiale (Fra):

31. Oliver Naesen; 32. Bagdonas Gediminas (Lit); 33. Nico Denz (Dui); 34. Silvan Dillier (Zwi); 35. Julien Duval (Fra); 36. Clement Venturini (Ita); 37. Stijn Vandenbergh

Astana (Kaz):

41. Magnus Cort Nielsen (Den); 42. Davide Ballerini (Ita); 43. Zhandos Bizhigtov (Kaz); 44. Laurens De Vreese; 45. Yevgeniy Gidich (Kaz); 46. Dmitriy Gruzdev (Kaz); 47. Hugo Houle (Can)

Bahrain-Merida (Bah):

51. Sonny Colbrelli (Ita); 52. Ivan Garcia Cortina (Spa); 53. Heinrich Haussler (Aus); 54. Marcel Sieberg (Dui); 55. Matej Mohoric (Slo); 56. Luka Pibernik (Sln); 57. Jan Tratnik (Sln)

CCC Team (Pol):

61. Greg Van Avermaet; 62. Pawel Bernas (Pol); 63. Szymon Sajnok (Pol); 64. Michael Schär (Zwi); 65. Guillaume Van Keirsbulck; 66. Gijs Van Hoecke; 67. Lukasz Wisniowski (Pol)

EF Education First (VSt):

71. Alberto Bettiol (Ita); 72. Moreno Hofland (Ned); 73. Sebastian Langeveld (Ned); 74. Sacha Modolo (Ita); 75. Logan Owen (VSt); 76. Tom Scully (NZe); 77. Julius van den Berg (Ned)

Groupama-FDJ (Fra):

81. Arnaud Démare (Fra); 82. Jacopo Guarnieri (Ita); 83. Ignatas Konovalovas (Lit); 84. Stefan Küng (Zwi); 85. Olivier Le Gac (Fra); 86. Miles Scotson (Aus); 87. Ramon Sinkeldam (Ned)

Mitchelton-Scott (Aus):

91. Matteo Trentin (Ita); 92. Jack Bauer (NZe); 93. Edoardo Affini (Ita); 94. Christopher Juul Jensen (Den); 95. Callum Scotson (Aus); 96. Michael Hepburn (Aus); 97. Luka Mezgec (Sln)

Movistar (Spa):

101. Jürgen Roelandts; 102. Jorge Arcas (Spa); 103. Carlos Barbero (Spa); 104. Hector Carretero (Spa); 105. Jaime Castrillo (Spa); 106. Eduard Prades (Spa); 107. Luis Mas Bonet (Spa)

Team Dimension Data (Zaf):

111. Edvald Boasson Hagen (Noo); 112. Michael Valgren Andersen (Den); 113. Lars Ytting Bak (Den); 114. Bernhard Eisel (Oos); 115. Reinardt Janse van Rensburg (ZAf); 116. Giacomo Nizzolo (Ita); 117. Julien Vermote

Jumbo-Visma (Ned):

121. Wout van Aert; 122. Pascal Eenkhoorn (Ned); 123. Amund Jansen (Noo); 124. Maarten Wynants; 125. Mike Teunissen (Ned); 126. Taco van der Hoorn (Ned); 127. Danny van Poppel (Ned)

Katusha-Alpecin (Zwi):

131. Jens Debusschere; 132. Harry Tanfield (GBr); 133. Marco Haller (Oos); 134. Viacheslav Kuznetsov (Rus); 135. Reto Hollenstein (Zwi); 136. Mads Schmidt (Den); 137. Willem Smit (ZAf)

Team Sky (GBr):

141. Gianni Moscon (Ita); 142. Leonardo Basso (Ita); 143. Filippo Ganna (Ita); 144. Kristoffer Halvorsen (Noo); 145. Christopher Lawless (GBr); 146. Luke Rowe (GBr); 147. Ian Stannard (GBr)

Team Sunweb (Dui):

151. Sören Kragh Andersen (Den); 152. Casper Pedersen (Den); 153. Cees Bol (Ned); 154. Roy Curvers (Ned); 155. Florian Stork (Dui); 156. Maximilian Walscheid (Dui); 157. Asbjörn Kragh Andersen (Den)

Trek-Segafredo (VSt):

161. John Degenkolb (Dui); 162. Koen de Kort (Ned); 163. Alex Frame (NZe); 164. Mads Pedersen (Den); 165. Kiel Reijnen (VSt); 166. Jasper Stuyven; 167. Edward Theuns

UAE Team Emirates (VAE):

171. Fernando Gaviria (Col); 172. Sven Erik Byström (Noo); 173. Simone Consonni (Ita); 174. Alexander Kristoff (Noo); 175. Vergard Stake Laengen (Noo); 176. Marco Marcato (Ita); 177. Oliviero Troia (Por)

Corendon-Circus (Bel):

181. Mathieu van der Poel (Ned); 182. Dries De Bondt; 183. Stijn Devolder; 184. Lasse Norman Hansen (Den); 185. Roy Jans; 186. Jimmy Janssens; 187. Gianni Vermeersch

Wanty-Groupe Gobert (Bel):

191. Frederik Backaert; 193. Aimé De Gendt; 194. Tom Devriendt; 195. Timothy Dupont; 196. Andrea Pasqualon (Ita); 197. Pieter Vanspeybrouck; 198. Loïc Vliegen

Sport Vlaanderen-Baloise (Bel):

201. Amaury Capiot (Bel); 202. Milan Menten; 203. Edward Planckaert; 204. Dries Van Gestel; 205. Preben Van Hecke; 206. Kenneth Van Rooy; 207. Jordi Warlop

Wallonie-Bruxelles (Bel):

211. Kenny Dehaes; 212. Justin Jules (Fra); 213. Lionel Taminiaux; 214. Tom Wirtgen (Lux); 215. Baptiste Planckaert; 216. Franklin Six; 217. Lukas Spengler (Zwi)

Cofidis (Fra):

221. Christophe Laporte (Fra); 222. Filippo Fortin (Ita); 223. Cyril Lemoine (Fra); 224. Geoffrey Soupe (Fra); 225. Bert Van Lerberghe; 226. Kenneth Vanbilsen; 227. Zico Waeytens

Direct Energie (Fra):

231. Niki Terpstra (Ned); 232. Damien Gaudin (Fra); 233. Mathieu Burgaudeau (Ned); 234. Pim Ligthart (Ned); 235. Adrien Petit; 236. Simon Sellier (Fra); 237. Anthony Turgis (Fra)

Roompot-Charles (Ned):

241. Lars Boom (Ned); 242. Jesper Asselman (Ned); 243. Senne Leysen; 244. Stijn Steels; 245. Sjoerd van Ginneken (Ned); 246. Boy van Poppel (Ned); 247. Jan-Willem van Schip (Ned).

Corrigeer

DE DIGITALE WIELERGIDS

Klik hier

nb-logo


Het Nieuwsblad biedt meer dan 1.000 reeksen in 12 sporten aan. Zoek hierboven de uitslagen van uw favoriete club of surf naar onze uitslagenpagina.