Bekijk hier de definitieve deelnemerslijst bij de mannen voor de Ronde van Vlaanderen

Bekijk hier de definitieve deelnemerslijst bij de mannen voor de Ronde van Vlaanderen

Foto: BELGA

Wie staat er zondagochtend te blinken in de schaduw van de Antwerpse kathedraal? Hieronder vindt u alvast de voorlopige deelnemerslijst van de Ronde van Vlaanderen, jaargang 2019.

Laatste update op zondag 7 april om middernacht.

Direct Energie (Fra):

1. Niki Terpstra (Ned); 2. Lilian Calmejane (Fra); 3. Anthony Turgis (Fra); 4. Damien Gaudin (Fra); 5. Pim Ligthart (Ned); 6. Alexandre Pichot (Fra); 7. Adrien Petit (Fra)

Movistar (Spa):

11. Alejandro Valverde (Spa); 12. Imanol Erviti (Spa); 13. Luis Mas (Spa); 14. Nelson Oliveira (Por); 15. Jürgen Roelandts; 16. Jasha Sütterlin (Dui); 17. Jaime Castrillo (Spa)

Deceuninck-Quick Step (Bel):

21. Yves Lampaert; 22. Philippe Gilbert; 23. Bob Jungels (Lux); 24. Iljo Keisse; 25. Tim Declercq; 26. Kasper Asgreen (Den); 27. Zdenek Stybar (Tsj)

Lotto-Soudal (Bel):

31. Tiesj Benoot; 32. Frederik Frison; 33. Jens Keukeleire; 34. Nikolas Maes; 35. Lawrence Naesen; 36. Brian van Goethem (Ned); 37. Tim Wellens

Bora-Hansgrohe (Dui):

41. Peter Sagan (Svk); 42. Marcus Burghardt (Dui); 43. Andreas Schillinger (Dui); 44. Juraj Sagan (Svk); 45. Daniel Oss (Ita); 46. Lukas Pöstlberger (Oos); 47. Maciej Bodnar (Pol)

Ag2r-La Mondiale (Fra):

51. Oliver Naesen; 52. Nico Denz (Dui); 53. Silvan Dillier (Zwi); 54. Julien Duval (Fra); 55. Stijn Vandenbergh; 56. Bagdonas Gediminas (Lit); 57. Dorian Godon (Fra)

CCC Team (Pol):

61. Greg Van Avermaet; 62. Michael Schär (Zwi); 63. Gijs Van Hoecke; 64. Nathan Van Hooydonck; 65. Guillaume Van Keirsbulck; 66. Kamil Gradek (Pol); 67. Lukasz Wisniowski (Pol)

EF Education First (VSt):

71. Sep Vanmarcke; 72. Matti Breschel (Den); 73. Sebastian Langeveld (Ned); 74. Sacha Modolo (Ita); 75. Taylor Phinney (VSt); 76. Tom Scully (NZe); 77. Alberto Bettiol (Ita)

Mitchelton-Scott (Aus):

81. Matteo Trentin (Ita); 82. Edoardo Affini (Ita); 83. Robert Stannard (Aus); 84. Michael Hepburn (Aus); 85. Christopher Juul Jensen (Den); 86. Luka Mezgec (Slo); 87. Jack Bauer (NZe)

Astana (Kaz):

91. Davide Ballerini (Ita); 92. Zhandos Bizhigitov (Kaz); 93. Laurens De Vreese; 94. Yevgeniy Gidich (Kaz); 95. Daniil Fominykh (Kaz); 96. Hugo Houle (Can); 97. Magnus Cort Nielsen (Den)

Bahrain-Merida (Bah):

101. Heinrich Haussler (Aus); 102. Ivan Cortina (Spa); 103. Kristijan Koren (Slo); 104. Matej Mohoric (Slo); 105. Sonny Colbrelli (Ita); 106. Marcel Sieberg (Dui); 107. Jan Tratnik (Slo)

Groupama-FDJ (Fra):

111. Arnaud Démare (Fra); 112. Antoine Duchesne (Can); 113. Jacopo Guarnieri (Ita); 114. Ignatas Konovalovas (Lit); 115. Stefan Küng (Zwi); 116. Olivier Le Gac (Fra); 117. Ramon Sinkeldam (Ned)

Dimension Data (ZAf):

121. Edvald Boasson Hagen (Noo); 122. Lars Ytting Bak (Den); 123. Bernhard Eisel (Oos); 124. Michael Valgren Andersen (Den); 125. Reinardt Janse Van Rensburg (ZAf); 126. Jay Robert Thomson (ZAf); 127. Julien Vermote

Jumbo-Visma (Ned):

131. Wout van Aert; 132. Amund Jansen (Noo); 133. Mike Teunissen (Ned); 134. Pascal Eenkhoorn (Ned); 135. Taco van der Hoorn (Ned); 136. Danny van Poppel (Ned); 137. Maarten Wynants

Katusha-Alpecin (Zwi):

141. Jens Debusschere; 142. Jenthe Biermans; 143. Marco Haller (Oos); 144. Reto Hollenstein (Zwi); 145. Viacheslav Kuznetsov (Rus); 146. Nils Politt (Dui); 147. Rick Zabel (Dui)

Team Sky (GBr):

151. Gianni Moscon (Ita); 152. Owain Doull (GBr); 153. Christian Knees (Dui); 154. Filippo Ganna (Ita); 155. Luke Rowe (GBr); 156. Ian Stannard (GBr); 157. Dylan van Baarle (Ned)

Team Sunweb (Ned):

161. Michael Matthews (Aus); 162. Roy Curvers (Ned); 163. Nikias Arndt (Dui); 164. Asbjörn Kragh Andersen (Den); 165. Sören Kragh Andersen (Den); 166. Casper Pedersen (Den); 167. Cees Bol (Ned)

Trek-Segafredo (VSt):

171. Jasper Stuyven; 172. John Degenkolb (Dui); 173. Alex Kirsch (Lux); 174. Kiel Reijnen (VSt); 175. Mads Pedersen (Den); 176. Koen De Kort (Ned); 177. Edward Theuns

UAE Team Emirates (VAE):

181. Alexander Kristoff (Noo); 182. Fernando Gaviria (Col); 183. Jasper Philipsen; 184. Vegard Stake Laengen (Noo); 185. Marco Marcato (Ita); 186. Sven Erik Byström (Noo); 187. Oliviero Troia (Ita)

Cofidis (Fra):

191. Filippo Fortin (Ita); 192. Christophe Laporte (Fra); 193. Cyril Lemoine (Fra); 194. Damien Touze (Fra); 195. Bert Van Lerberghe; 196. Kenneth Vanbilsen; 197. Zico Waeytens

Corendon-Circus (Bel):

201. Mathieu van der Poel (Ned); 202. Stijn Devolder; 203. Lasse Norman Hansen (Den); 204. Roy Jans; 205. Gianni Vermeersch; 206. Dries De Bondt; 207. Otto Vergaerde

Roompot-Charles (Ned):

211. Lars Boom (Ned); 212. Jesper Asselman (Ned); 213. Stijn Steels; 214. Sjoerd van Ginneken (Ned); 215. Boy van Poppel (Ned); 216. Senne Leysen; 217. Pieter Weening (Ned)

Sport Vlaanderen-Baloise (Bel):

221. Piet Allegaert; 222. Thomas Sprengers; 223. Benjamin Declercq; 224. Dries Van Gestel; 225. Edward Planckaert; 226. Kenneth Van Rooy; 227. Jordi Warlop

Vital Concept-B&B Hotels (Fra):

231. Kris Boeckmans; 232. Bert De Backer; 233. Adrien Garel (Fra); 234. Julien Morice (Fra); 235. Jérémy Lecrocq (Fra); 236. Jimmy Turgis (Fra); 237. Jonas Van Genechten

Wanty-Groupe Gobert (Bel):

241. Frederik Backaert; 242. Aimé De Gendt; 243. Tom Devriendt; 244. Andrea Pasqualon (Ita); 245. Xandro Meurisse; 246. Ludwig De Winter; 247. Loïc Vliegen.

Corrigeer

DE DIGITALE WIELERGIDS

Klik hier

nb-logo


Het Nieuwsblad biedt meer dan 1.000 reeksen in 12 sporten aan. Zoek hierboven de uitslagen van uw favoriete club of surf naar onze uitslagenpagina.