Definitieve deelnemerslijst Brabantse Pijl

Definitieve deelnemerslijst Brabantse Pijl

Foto: BELGA

De definitieve deelnemerslijst van de 59e Brabantse Pijl, die op woensdag 17 april tussen Leuven en Overijse wordt gereden. Titelverdediger Tim Wellens start met nummer 1.

1. Lotto Soudal

1. Tim Wellens; 2. Bjorg Lambrecht; 3. Tomasz Marczynski (Pol); 4. Maxime Monfort; 5. Tosh Van der Sande; 6. Jelle Vanendert; 7. Sander Armee

2. Bahrain Merida

11. Sonny Colbrelli (Ita); 12. Grega Bole (Slo); 13. Valerio Agnoli (Ita); 14. Heinrich Haussler (Aus); 15. Luka Pibernik (Slo); 16. Dylan Teuns; 17. Jan Tratnik (Slo)

3. Deceuninck - Quick Step

21. Julian Alaphilippe (Fra); 22. Rémi Cavagna (Fra); 23. Tim Declercq; 24. Dries Devenyns; 25. Mikkel Honoré (Den); 26. Pieter Serry; 27. Petr Vakoc (Tsj)

4. EF Education First

31. Alberto Bettiol (Ita); 32. Nathan Brown (VSt); 33. James Whelan (Aus); 34. Simon Clarke (Aus); 35. Lawson Craddock (VSt); 36. Alex Howes (VSt); 37. Logan Owen (VSt)

5. Mitchelton-Scott

41. Daryl Impey (ZAf); 43. Christopher Juul Jensen (Den); 44. Cameron Meyer (Aus); 45. Nicholas Schultz (Aus); 46. Dion Smith (NZe); 47. Callum Scotson (Aus)

6. Team Dimension Data

51. Julien Vermote; 52. Lars Ytting Bak (Den); 53. Enrico Gasparotto (Ita); 54. Reinardt Janse Van Rensburg (ZAf); 55. Roman Kreuziger (Tsj); 56. Jay Robert Thomson (ZAf); 57. Rasmus Tiller (Noo)

7. Team Sunweb

61. Michael Matthews (Aus); 62. Johannes Fröhlinger (Dui); 63. Marc Hirschi (Zwi); 64. Lennard Kämna (Dui); 65. Sören Kragh Andersen (Den); 66. Nikias Arndt (Dui); 67. Michael Storer (Aus)

8. UAE-Team Emirates

71. Rui Costa (Por); 72. Tom Bohli (Zwi); 73. Roberto Ferrari (Ita); 74. Japer Philipsen; 75. Rui Oliveira (Por); 77. Simone Petilli (Ita)

9. Cofidis, Solutions Crédits

81. Dimitri Claeys; 82. Loic Chetout (Fra); 83. Jesper Hansen (Den); 84. Luis Angel Mate Mardones (Spa); 86. Anthony Perez (Fra); 87. Geoffreu Soupe (Fra)

10. Corendon - Circus

91. Mathieu van der Poel (Ned); 92. Stijn Devolder; 93. Jimmy Janssens; 94. Dries De Bondt; 96. Gianni Vermeersch; 97. Philipp Walsleben (Dui)

11. Team Total Direct Energie

): 101. Thomas Boudat (Fra); 102. Fabien Grellier (Fra); 103. Jonathan Hivert (Fra); 104. Simon Sellier (Fra); 105. Romain Sicard (Fra); 106. Rein Taaramae (Est); 107. Angelo Tulik (Fra)

12. Israel Cycling Academy

111. Ben Hermans; 112. Clement Carisey (Fra); 113. Daniel Turek (Tsj); 114. August Jensen (Noo); 115. Kristian Sbaragli (Ita); 116. Tom Van Asbroeck; 117. Dennis van Winden (Ned)

13. Neri Sottoli - Selle Italia - KTM

121. Giovanni Visconti (Ita); 122. Davide Gabburo (Ita); 123. Roberto Gonzalez (Pan); 124. Dayer Quintana (Col); 125. Francesco Bongiorno (Ita); 126. Simone Velasco (Ita); 127. Edouardo Zardini (Ita)

14. Riwal Readynez Cycling Team

131. Jonas Aaen (Den); 132. Nicolai Bröchner (Den); 133. Alexander Kamp (Den); 134. Kim Magnusson (Zwe); 135. Emil Vinjebo (Den); 136. Andreas Stokbro Nielsen (Den); 137. Torkil Veyhe (Den)

15. Roompot - Charles

141. Pieter Weening (Ned); 142. Mathias De Witte; 143. Huub Duijn (Ned); 144. Maurits Lammertink (Ned); 145. Arjen Livyns; 146. Oscar Riesebeek (Ned); 147. Nick van der Lijke (Ned)

16. Sport Vlaanderen - Baloise

151. Benjamin Declercq; 152. Kevin Deltombe; 153. Edward Planckaert; 154. Emiel Planckaert; 155. Thomas Sprengers; 156. Dries Van Gestel; 157. Aaron Verwilst

17. Team Arkéa Samsic

161. Maxime Daniel (Fra); 162. Brice Feillu (Fra); 163. Romain Le Roux (Fra); 164. Jérémy Maison (Fra); 165. Amaël Moinard (Fra); 166. Alan Riou (Fra); 167. Clément Russo (Fra)

18. Team Novo Nordisk

171. Sam Brand (GBr); 172. Mahdi Benhamouda (Fra); 173. Brian Kamstra (Ned); 174. Stephen Clancy (Ier); 175. Andrea Peron (Ita); 176. Charles Planet (Fra); 177. Umberto Poli

19. Vital Concept - B&B Hotels

181. Bryan Coquard (Fra); 182. Kris Boeckmans; 183. Patrick Müller (Zwi); 184. Quentin Pacher (Fra); 185. Kevin Reza (Fra); 186. Arnaud Courteille (Fra); 187. Arthur Vichot (Fra)

20. Wallonie-Bruxelles

191. Justin Jules (Fra); 192. Emils Liepins (Let); 193. Eliot Lietaer; 194. Dimitri Peyskens; 195. Ludovic Robeet; 196. Lionel Taminiaux; 197. Tom Wirtgen (Lux)

21. Wanty - Gobert Cycling Team

201. Frederik Backaert; 202. Jérôme Baugnies; 203. Odd Christian Eiking (Noo); 204. Aime De Gendt; 205. Xandro Meurisse; 206. Andrea Pasqualon (Ita); 207. Loïc Vliegen.

Corrigeer

DE DIGITALE WIELERGIDS

Klik hier

nb-logo


Het Nieuwsblad biedt meer dan 1.000 reeksen in 12 sporten aan. Zoek hierboven de uitslagen van uw favoriete club of surf naar onze uitslagenpagina.