Definitieve deelnemerslijst Waalse Pijl

Definitieve deelnemerslijst Waalse Pijl

Foto: Photo News

De definitieve deelnemerslijst van de 83 Waalse Pijl, die op woensdag 24 april wordt gereden tussen Ans en Huy. Vorig jaar won Alaphilippe voor Valverde en Vanendert.

Bekijk hier onze digitale wielergids.

Deceunink - Quick-Step (Bel):

1. Julian Alaphilippe (Fra); 2. Rémi Cavagna (Fra); 3. Dries Devenyns; 4. Mikkel Honoré (Den); 5. Enric Mas (Spa); 6. Pieter Serry; 7. Petr Vakoc (Tsj)

Movistar (Spa):

11. Alejandro Valverde (Spa); 12. Andrey Amador (CRi); 14. Carlos Betancur (Col); 15. Jaime Castrillo Zapater (Spa); 16. Imanol Erviti (Spa); 17. Carlos Verona (Spa); 18. Winner Anacona (Col)

Lotto Soudal

21. Jelle Vanendert; 22. Sander Arméé; 23. Bjorg Lambrecht; 24. Tomas Marczynski (Pol); 25. Maxime Monfort; 26. Tosh Van Der Sande; 27. Tim Wellens

Mitchelton-SCOTT (Aus):

31. Adam Yates (GBr); 32. Michael Albasini (Zwi); 33. Tsgabu Grmay (Eth); 34. Damien Howson (Aus); 35. Daryl Impey (ZAf); 36. Nicolas Schultz (Aus); 37. Dion Smith (NZe)

Team Sunweb (Dui):

41. Michael Matthews (Aus); 42. Jan Bakelants; 43. Johannes Fröhlinger (Dui); 44. Lennard Kämna (Dui); 45. Nicolas Roche (Ier); 46. Florian Stork (Dui); 47. Louis Vervaeke

Trek-Segafredo (VSt):

51. Bauke Mollema (Ned); 52. Julien Bernard (Fra); 53. Giulio Ciccone (Ita); 54. Nicola Conci (Ita); 55. Fabio Felline (Ita); 56. Michael Gogl (Oos); 57. Toms Skujins (Let)

AG2R (Fra):

61. Romain Bardet (Fra); 62. Mikael Cherel (Fra); 63. Clément Chevrier (Fra); 64. Benoît Cosnefroy (Fra); 65. Mathias Frank (Zwi); 66. Aurélien Paret Peintre (Fra); 67. Larry Warbasse (VSt)

BORA - hansgrohe (Dui):

71. Peter Sagan (Slk); 72. Cesare Benedetti (Ita); 73. Davide Formolo (Ita); 74. Patrick Konrad (Oos); 75. Jay McCarthy (Aus); 76. Gregor Mühlberger (Oos); 77. Maximilian Schachmann (Dui)

Team Sky (GBr):

81. Michal Kwiatkowski (Pol); 82. David de la Cruz (Spa); 83. Eddie Dunbar (Ier); 84. Michal Golas (Pol); 85. Wout Poels (Ned); 86. Diego Rosa (Ita); 87. Dylan van Baarle (Ned)

Dimension Data (ZAf):

91. Roman Kreuziger (Tsj); 92. Enrico Gasparotto (Ita); 93. Jacques Janse van Rensburg (ZAf); 94. Benjamin King (VSt); 95. Tom-Jelte Slagter (Ned); 96. Jay Thomson (ZAf); 97. Michael Valgren (Den)

Groupama-FDJ (Fra):

101. David Gaudu (Fra); 102. Tobias Ludvigsson (Zwe); 103. Valentin Madouas (Fra); 104. Rudy Molard (Fra); 105. Sebastien Reichenbach (Zwi); 106. Romain Seigle (Fra); 107. Léo Vincent (Fra)

UAE Team Emirates (VAE):

111. Daniel Martin (Ier); 112. Rui Costa (Por); 113. Sergio Henao (Col); 114. Manuele Mori (Ita); 115. Tadej Pogacar (Sln); 116. Rory Sutherland (Aus); 117. Diego Ulissi (Ita)

Astana (Kaz):

121. Jakob Fuglsang (Den); 123. Omar Fraile (Spa); 124. Gorka Izagirre (Spa); 125. Alexey Lutsenko (Kaz); 126. Luis Leon Sanchez (Spa); 127. Davide Villella (Ita); 128. Ion Izagirre (Spa)

Katusha Alpecin (Zwi):

131. Enrico Battaglin (Ita); 132. Steff Cras; 133. José Gonçalves (Por); 134. Ruben Guerreiro (Por); 135. Nathan Haas (Aus); 136. Willem Smit (ZAf); 137. Dmitrii Strakhov (Rus)

Jumbo-Visma (Ned):

141. Robert Gesink (Ned); 142. Koen Bouwman (Ned); 143. Laurens De Plus; 144. Lennard Hofstede (Ned); 146. Bert-Jan Lindeman (Ned); 147. Paul Martens (Dui); 148. Timo Roosen (Ned)

Cofidis (Fra):

151. Jesus Herrada (Spa); 153. Mathias Le Turnier (Fra); 154. Luis Angel Mate (Spa); 155. Anthony Perez (Fra); 156. Pierre Luc Perichon (Fra); 157. Julien Simon (Fra); 158. Dimitri Claeys

Bahrain-Merida (Bhn):

161. Dylan Teuns; 162. Grega Bole (Sln); 165. Luka Pibernik (Sln); 166. Domenico Pozzovivo (Ita); 167. Matej Mohoric (Sln); 168. Damiano Caruso (Ita); 169. Heinrich Haussler (Aus)

EF Education First (VSt):

171. Michael Woods (Can); 172. Sean Bennett (VSt); 163. Nathan Brown (VSt); 164. Simon C Clarke (Aus); 175. Lawson Craddock (VSt); 176. Alex Howes (VSt); 179. James Whelan (VSt)

CCC Team (Pol):

181. Serge Pauwels; 182. William Barta (VSt); 183. Josef Cerny (Tsj); 184. Alessandro De Marchi (Ita); 185. Jonas Koch (Dui); 186. Lukasz Owsian (Pol); 187. Joey Rosskopf (VSt)

Rally UHC Cycling (VSt):

191. Brandon McNulty (VSt); 192. Ryan Anderson (Can); 193. Robin Carpenter (VSt); 194. Adam De Vos (Can); 195. Colin Joyce (VSt); 196. Gavin Mannion (VSt); 197. Svein Tuft (Van)

Sport Vlaanderen-Baloise:

201. Dries Van Gestel; 202. Kevin Deltombe; 203. Emiel Planckaert; 204. Thomas Sprenger ; 205. Mathias Van Gompel; 206. Kenneth Van Rooy; 207. Aaron Verwilst

Wanty-Gobert:

211. Guillaume Martin (Fra); 212. Bart De Clercq; 213. Thomas Degand; 214. Fabien Doubey (Fra); 215. Christian Eiking Odd (Noo); 216. Wesley Kreder (Ned); 217. Marco Minnaard (Ned)

Israel Cycling Academy (Isr)

221. Ben Hermans; 222. Awet Andemeskel (Eri); 223. Edwin Avila (Col); 224. August Jensen (Noo); 227. Daniel Turek (Tsj); 228. Clement Carisey (Fra); 229. Guy Sagiv (Isr)

Wallonie-Bruxelles:

231. Eliot Lietaer; 232. Kevyn Ista; 233. Kenny Molly; 234. Julien Mortier; 235. Mathijs Paasschens (Ned); 236. Dimitri Peyskens; 237. Tom Wirtgen (Lux)

Euskadi Murias (Spa):

241. Oscar Rodriguez (Spa); 242. Ander Barrenetxea (Spa); 243. Cyril Barthe (Fra); 245. Mario Gonzalez Salas (Spa); 246. Julen Irizar Laskurain (Spa); 247. Hector Saez (Spa); 248. Sergio Rodriguez (Spa) .

Corrigeer

DE DIGITALE WIELERGIDS

Klik hier

nb-logo


Het Nieuwsblad biedt meer dan 1.000 reeksen in 12 sporten aan. Zoek hierboven de uitslagen van uw favoriete club of surf naar onze uitslagenpagina.