Zaterdag start de Ronde van Italië in Bologna: bekijk hier de definitieve deelnemerslijst

Zaterdag start de Ronde van Italië in Bologna: bekijk hier de definitieve deelnemerslijst

Wie volgt Chris Froome op? Foto: Photo News

Zaterdag start in het Italiaanse Bologna de 102de Ronde van Italië. Wie maakt de grootste kans om Chris Froome op te volgen op de erelijst van de gerenommeerde Italiaanse rittenwedstrijd? Bekijk hier de definitieve deelnemerslijst.

Klik hier voor onze digitale wielergids

Movistar Team

1. LANDA Mikel

2. AMADOR Andrey

3. CARAPAZ Richard

4. CARRETERO Héctor

5. MAS Lluís

6. PEDRERO Antonio

7. ROJAS José Joaquín

8. SÜTTERLIN Jasha

AG2R La Mondiale

11 GALLOPIN Tony

12 BIDARD François

13 DENZ Nico

14 DUPONT Hubert

15 GASTAUER Ben

16 PETERS Nans

17 VUILLERMOZ Alexis

18 WARBASSE Larry

Androni Giocattoli - Sidermec

21. GAVAZZI Francesco

22. BELLETTI Manuel

23. CATTANEO Mattia

24. FLÓREZ Miguel Eduardo

25. FRAPPORTI Marco

26. MASNADA Fausto

27. MONTAGUTI Matteo

28. VENDRAME Andrea

Astana Pro Team

31. LÓPEZ Miguel Ángel

32. BILBAO Pello

33. BOARO Manuele

34. CATALDO Dario

35. HIRT Jan

36. IZAGIRRE Ion

37. VILLELLA Davide

38. ZEITS Andrey

Bahrain Merida

41. NIBALI Vincenzo

42. AGNOLI Valerio

43. BOLE Grega

44. CARUSO Damiano

45. GAROSIO Andrea

46. KOREN Kristijan

47. NIBALI Antonio

48. POZZOVIVO Domenico

Bardiani - CSF

51. BARBIN Enrico

52. CARBONI Giovanni

53. COVILI Luca

54. MAESTRI Mirco

55. ORSINI Umberto

56. ROTA Lorenzo

57. SENNI Manuel

58. SIMION Paolo

BORA - hansgrohe

61. MAJKA Rafal

62. ACKERMANN Pascal

63. BENEDETTI Cesare

64. FORMOLO Davide

65. MCCARTHY Jay

66. POLJANSKI Pawel

67. SCHWARZMANN Michael

68. SELIG Rüdiger

CCC Team

71. ANTUNES Amaro

72. CERNÝ Josef

73. DE LA PARTE Víctor

74. GRADEK Kamil

75. MARECZKO Jakub

76. OWSIAN Lukasz

77. TEN DAM Laurens

78. VENTOSO Francisco José

Deceuninck - Quick Step

81. VIVIANI Elia

82. CAPECCHI Eros

83. JUNGELS Bob

84. HONORÉ Mikkel Frølich

85. KNOX James

86. SABATINI Fabio

87. SÉNÉCHAL Florian

88. SERRY Pieter

EF Education First

91 MODOLO Sacha
92 BENNETT Sean
93 BRESCHEL Matti
94 BROWN Nathan
95 CAICEDO Jonathan Klever
96 CARTHY Hugh
97 DOMBROWSKI Joe
98 KANGERT Tanel

Groupama - FDJ

101. DÉMARE Arnaud

102. GUARNIERI Jacopo

103. KONOVALOVAS Ignatas

104. LE GAC Olivier

105. LUDVIGSSON Tobias

106. MADOUAS Valentin

107. SCOTSON Miles

108. SINKELDAM Ramon

Israel Cycling Academy

111. CIMOLAI Davide

112. GEBREMEDHIN Awet

113. BOIVIN Guillaume

114. DUNNE Conor

115. NEILANDS Krists

116. PLAZA Rubén

117. NIV Guy

118. SBARAGLI Kristian

Lotto Soudal

121. EWAN Caleb

122. CAMPENAERTS Victor

123. DE BUYST Jasper

124. DE GENDT Thomas

125. HANSEN Adam

126. KLUGE Roger

127. VANENDERT Jelle

128. VAN DER SANDE Tosh

Team Jumbo-Visma

131. ROGLIC Primož

132. BOUWMAN Koen

133. DE PLUS Laurens

134. KUSS Sepp

135. LEEZER Tom

136. MARTENS Paul

137. TOLHOEK Antwan

138. VAN EMDEN Jos

Mitchelton-Scott

141. YATES Simon

142. BAUER Jack

143. BOOKWALTER Brent

144. CHAVES Esteban

145. DURBRIDGE Luke

146. HAMILTON Lucas

147. JUUL-JENSEN Christopher

148. NIEVE Mikel

Nippo Vini Fantini Faizanè

151 CANOLA Marco

152 BAGIOLI Nicola

153 CIMA Damiano

154 HATSUYAMA Sho

155 LOBATO Juan José

156 NISHIMURA Hiroki

157 LONARDI Giovanni

158 SANTAROMITA Ivan

Team Dimension Data

161. NIZZOLO Giacomo

162. DAVIES Scott

163. GASPAROTTO Enrico

164. GHEBREIGZABHIER Amanuel

165. GIBBONS Ryan

166. O’CONNOR Ben

167. RENSHAW Mark

168. WYSS Danilo

Team INEOS

171 DUNBAR Eddie

172 GEOGHEGAN HART Tao

173 HENAO Sebastián

174 KNEES Christian

175 NARVÁEZ Jhonatan

176 PUCCIO Salvatore

177 SIVAKOV Pavel

178 SOSA Iván Ramiro

Team Katusha - Alpecin

181. ZAKARIN Ilnur

182. BATTAGLIN Enrico

183. BIERMANS Jenthe

184. HALLER Marco

185. HOLLENSTEIN Reto

186. KUZNETSOV Vyacheslav

187. NAVARRO Daniel

188. STRAKHOV Dmitry

Team Sunweb

191. DUMOULIN Tom

192. BAKELANTS Jan

193. HAGA Chad

194. HAMILTON Chris

195. HINDLEY Jai

196. OOMEN Sam

197. POWER Robert

198. VERVAEKE Louis

Trek - Segafredo

201. MOLLEMA Bauke

202. BRAMBILLA Gianluca

203. CICCONE Giulio

204. CLARKE Will

205. CONCI Nicola

206. GOGL Michael

207. IRIZAR Markel

208. MOSCHETTI Matteo

UAE-Team Emirates

211. GAVIRIA Fernando

212. BOHLI Tom

213. CONSONNI Simone

214. CONTI Valerio

215. MARCATO Marco

216. MOLANO Juan Sebastián

217. POLANC Jan

218. ULISSI Diego

Corrigeer

DE DIGITALE WIELERGIDS

Klik hier

nb-logo


Het Nieuwsblad biedt meer dan 1.000 reeksen in 12 sporten aan. Zoek hierboven de uitslagen van uw favoriete club of surf naar onze uitslagenpagina.