Startlijst tijdrit Dauphiné

Startlijst tijdrit Dauphiné

Foto: BELGA

Woensdag staat in de Dauphiné de zeer belangrijke individuele tijdrit op het programma. De renners wacht in en rond Roanne een chronorit van 26,1 kilometer. Jaco Venter gaat om 13u15 als eerste van start, gele trui Dylan Teuns rolt als laatste om 15u58 uit de startblokken.

Volg de tijdrit hier LIVE van start tot finish.

1 Jaco Venter (RSA) Dimension Data 13:15:00

2 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates13 16:00

3 Cyril Gautier (Fra) Vital Concept-B&B Hotel13:17:00

4 Shane Archbold (NZL) Bora-Hansgrohe 13:18:00

5 Julius van den Berg (Ned) EF Education First 13:19:00

6 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team 13:20:00

7 Lorrenzo Manzin (Fra) Vital Concept-B&B Hotel 13:21:00

8 André Greipel (Ger) Arkéa Samsic 13:22:00

9 Alvaro Hodeg (Col) Deceuninck-QuickStep 13:23:00

10 Julien Vermote (Bel) Dimension Data 13:24:00

11 Florian Vachon (Fra) Arkéa Samsic 13:25:00

12 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida 13:26:00

13 James Whelan (Aus) EF Education First 13:27:00

14 Maxime Cam (Fra) Vital Concept-B&B Hotel 13:28:00

15 Arnaud Courteille (Fra) Vital Concept-B&B Hotel 13:29:00

16 Yoann Bagot (Fra) Vital Concept-B&B Hotel 13:30:00

17 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb 13:31:00

18 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 13:32:00

19 Thomas Degand (Bel) Wanty-Gobert 13:33:00

20 Ian Stannard (GBr) Team Ineos 13:34:00

21 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo 13:35:00

22 Jens Debusschere (Bel) Katusha-Alpecin 13:36:00

23 William Bonnet (Fra) Groupama-FDJ 13:37:00

24 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb 13:38:00

25Rory Sutherland (Aus) UAE Team Emirates 13:39:00

26Jacques Janes Van Rensburg (RSA) Dimension Data 13:40:00

27 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo 13:41:00

28 Vasil Kiryienka (Blr) Team Ineos 13:42:00

29 Niklas Eg (Den) Trek-Segafredo 13:43:00

30 Alex Dowsett (GBr) Katusha-Alpecin 13:44:00

31 Kevin Ledanois (Fra) Arkéa Samsic 13:45:00

32 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe 13:46:00

33 Mads Schmidt Würtz (Den) Katusha-Alpecin 13:47:00

34 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe 13:48:00

35 Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe 13:49:00

36 Bart De Clercq (Bel) Wanty-Gobert 13:50:00

37 Casper Pedersen (Den) Team Sunweb 13:51:00

38 Pascal Eenkhoorn (Ned) Team Jumbo-Visma 13:52:00

39 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 13:53:00

40 Laurens ten Dam (Ned) CCC Team 13:54:00

41 Quentin Pacher (Fra) Vital Concept-B&B Hotel 13:55:00

42 Natnael Berhane (Eri) Cofidis, Solutions Credits 13:56:00

43 Dion Smith (NZl) Mitchelton-Scott 13:57:00

44 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal 13:58:00

45 Pierre Rolland (Fra) Vital Concept-B&B Hotel 13:59:00

46 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 14:00:00

47 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits 14:01:00

48 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates 14:02:00

49 Jesper Hansen (Den) Cofidis, Solutions Credits 14:03:00

50 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 14:04:00

51 Anthony Delaplace (Fra) Arkéa Samsic 14:05:00

52 Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal 14:06:00

53 Anthony Roux (Fra) Groupama-FDJ 14:07:00

54 Joris Nieuwenhuis (Ned) Team Sunweb 14:08:00

55 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck-QuickStep 14:09:00

56 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott 14:10:00

57 Logan Owen (USA) EF Education First 14:11:00

58 Felix Großschartner (Aut) Bora-Hansgrohe 14:12:00

59 Simon Clarke (Aus) EF Education First 14:13:00

60 Mark Padun (Ukr) Bahrain-Merida 14:14:00

61 Benoit Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 14:15:00

62 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale 14:16:00

63 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team 14:17:00

64 Marco Minnaard (Ned) Wanty-Gober t14:18:00

65 Zdenek Stybar (Cze) Deceuninck-QuickStep 14:19:00

66 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep 14:20:00

67 Sepp Kuss (USA) Team Jumbo-Visma 14:21:00

68 Florian Stork (Ger) Team Sunweb 14:22:00

69 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Souda l14:23:00

70 Gregor Mühlberger (Aut) Bora-Hansgrohe 14:24:00

71 Daryl Impey (RSA) Mitchelton-Scott 14:25:00

72 Davide Ballerini (Ita) Astana Pro Team 14:26:00

73 Jérémy Maison (Fra) Arkéa Samsic 14:27:00

74 Dylan van Baarle (Ned) Team Ineos 14:28:00

75 Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale14:29:00

76 Hernando Bohorquez (Col) Astana Pro Team14:30:00

77 Cristian Munoz Lancheros (Col) UAE Team Emirates14:31:00

78 Jack Haig (Aus) Mitchelton-Scott 14:32:00

79 Alessandro De Marchi (Ita) CCC Team 14:33:00

80 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Ineos 14:34:00

81 Stefan De Bod (RSA) Dimension Data 14:35:00

82 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo 14:36:00

83Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo 14:37:00

84Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 14:38:00

85 Pawel Bernas (Pol) CCC Team 14:39:00

86 Rob Power (Aus) Team Sunweb 14:40:00

87 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ 14:41:00

88 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin 14:42:00

89 Darwin Atapuma (Col) Cofidis, Solutions Credits 14:43:00

90 Maxime Bouet (Fra) Arkéa Samsic 14:44:00

91 Neilson Powless (USA) Team Jumbo-Visma 14:45:00

92 Fabien Doubey (Fra) Wanty-Gobert 14:46:00

93 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team 14:47:00

94 Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb 14:48:00

95 Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo 14:49:00

96 Jan Tratnik (Slo) Bahrain-Merida 14:50:00

97 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Astana Pro Team 14:51:00

98 Gianni Moscon (Ita) Team Ineos 14:52:00

99 David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ 14:53:00

100 Jonas Koch (Ger) CCC Team 14:54:00

101 Petr Vakoc (Cze) Deceuninck-QuickStep 14:55:00

102 Lennard Hofstede (Ned) Team Jumbo-Visma 14:56:00

103 Xandro Meurisse (Bel) Wanty-Gobert 14:57:00

104 Joseph Rosskopf (USA) CCC Team 14:58:00

105 Nicholas Schultz (Aus) Mitchelton-Scott 14:59:00

106 Damien Howson (Aus) Mitchelton-Scott 15:00:00

107 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain-Merida 15:01:00

108 Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama-FDJ 15:02:00

109 Carlos Verona (Spa) Movistar Team 15:03:00

110 Rafael Valls (Spa) Movistar Team 15:04:00

111 Warren Barguil (Fra) Arkéa Samsic 15:05:00

112 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates 15:06:00

113 Steff Cras (Bel) Katusha-Alpecin 15:07:00

114 Serge Pauwels (Bel) CCC Team 15:08:00

115 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits 15:09:00

116 Alberto Bettiol (Ita) EF Education First 15:10:00

117 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 15:11:00

118 Magnus Cort (Den) Astana Pro Team 15:12:00

119 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin 15:13:00

120 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty-Gobert 15:14:00

121 Bjorg Lambrecht (Bel) Lotto Soudal 15:15:00

122 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida 15:16:00

123 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data 15:18:00

124 Wout Van Aert (Bel) Team Jumbo-Visma 15:20:00

125 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 15:22:00

126 Steven Kruijswijk (Ned) Team Jumbo-Visma 15:24:00

127 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 15:26:00

128 Richie Porte (Aus) Trek-Segafredo 15:28:00

129 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 15:30:00

130 Tejay Van Garderen (USA) EF Education First 15:32:00

131 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe15:34:00

132 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ15:36:00

133 Philippe Gilbert (Bel) Deceuninck-QuickStep 15:38:00

134 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott 15:40:00

135 Wout Poels (Ned) Team Ineos 15:42:00

136 Chris Froome (GBr) Team Ineos 15:44:00

137 Michael Woods (Can) EF Education First 15:46:00

138 Thibaut Pinot (Fra) Groupama-FDJ 15:48:00

139 Nairo Quintana (Col) Movistar Team 15:50:00

140 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 15:52:00

141 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 15:54:00

142 Guillaume Martin (Fra) Wanty-Gobert 15:56:00

143 Dylan Teuns (Bel) Bahrain-Merida 15:58:00

Corrigeer

DE DIGITALE WIELERGIDS

Klik hier

nb-logo


Het Nieuwsblad biedt meer dan 1.000 reeksen in 12 sporten aan. Zoek hierboven de uitslagen van uw favoriete club of surf naar onze uitslagenpagina.