Definitieve deelnemerslijst BinckBank Tour

Definitieve deelnemerslijst BinckBank Tour

Foto: Photo News

De deelnemerslijst van de 15e BinckBank Tour (WorldTour), van maandag 12 tot en met zondag 18 augustus:

Bahrain-Merida (Bah): 1. Phil Bauhaus (Dui); 2. Valerio Agnoli (Ita); 3. Grega Bole (Slo); 5. Ivan Garcia Cortina (Spa); 6. Heinrich Haussler (Aus); 7. Marcel Sieberg (Dui); 10. Meiyin Wang (Chi)

Deceuninck-Quick Step (Bel): 11. Philippe Gilbert; 12. Tim Declercq; 13. Alvaro Hodeg (Col); 14. Bob Jungels (Lux); 15. Iljo Keisse; 16. Florian Sénéchal (Fra); 17. Zdenek Stybar (Tsj)

Lotto Soudal (Bel): 21. Tim Wellens; 23. Stan Dewulf; 24. Frederik Frison; 25. Nikolas Maes; 27. Maxime Monfort; 28. Remy Mertz; 30. Brian van Goethem (Ned)

Team Jumbo-Visma (Ned): 31. Dylan Groenewegen (Ned); 32. Laurens De Plus; 33. Paul Martens (Dui); 34. Timo Roosen (Ned); 35. Mike Teunissen (Ned); 36. Jos van Emden (Ned); 37. Maarten Wynants

Movistar (Spa): 41. Jürgen Roelandts; 42. Hector Carretero (Spa); 43. Jaime Castrillo (Spa); 44. Luis Mas (Spa); 46. Jasha Sütterlin (Dui); 47. Carlos Verona (Spa); 49. Winner Anacona (Col)

CCC Team (Pol): 51. Greg Van Avermaet; 52. Michael Schär (Zwi); 53. Jakub Mareczko (Ita); 54. Josef Cerny (Tsj); 57. Guillaume Van Keirsbulck; 60. Gijs Van Hoecke

Mitchelton-Scott (Aus): 61. Michael Albasini (Zwi); 62. Edoardo Affini (Ita); 63. Jack Bauer (NZe); 64. Cameron Meyer (Aus); 65. Callum Scotson (Aus); 66. Dion Smith (NZe); 67. Robert Stannard (Aus)

Team Ineos (GBr): 71. Dylan van Baarle (Ned); 72. Filippo Ganna (Ita); 73. Kristoffer Halvorsen (Noo); 74. Christian Knees (Dui); 75. Christopher Lawless (GBr); 77. Leonardo Basso (Ita); 80. Michal Golas (Pol)

Team Sunweb (Ned): 81. Jan Bakelants; 82. Roy Curvers (Ned); 83. Marc Hirschi (Zwi); 84. Sören Kragh Andersen (Den); 85. Joris Nieuwenhuis (Ned); 86. Casper Pedersen (Den); 87. Martijn Tusveld (Ned)

Trek-Segafredo (VSt): 91. Edward Theuns; 92. Fabio Felline (Ita); 93. Alex Frame (NZe); 94. Alex Kirsch (Lux); 95. Matteo Moschetti (Ita); 96. Fymiyuki Beppu (Jap); 97. Mads Pedersen (Den)

UAE Team Emirates (VAE): 101. Jasper Philipsen; 102. Roberto Ferrari (Ita); 103. Marco Marcato (Ita); 104. Juan Sebastian Molano (Col); 105. Rui Oliveira (Por); 106. Tom Bohli (Zwi); 107. Oliveiro Troia (Ita)

BORA-hansgrohe (Dui): 111. Sam Bennett (Ier); 112. Marcus Burghardt (Dui); 113. Jean-Pierre Drucker (Lux); 114. Oscar Gatto (Ita); 115. Jay Mc Carthy (Aus); 116. Daniel Oss (Ita); 117. Lukas Pöstlberger (Oos)

Team Dimension Data (ZAf): 121. Michael Valgren Andersen (Den); 122. Ryan Gibbons (ZAf); 123. Reinardt Janse Van Rensburg (ZAf); 124. Mark Renshaw (Aus); 125. Lars Ytting Bak (Den); 126. Rasmus Tiller (Noo); 127. Julien Vermote

EF Education First (VSt): 131. Simon Clarke; 132. Moreno Hofland (Ned); 133. Micthell Docker (Aus); 134. Sacha Modolo (Ita); 135. Logan Owen (VSt); 136. Julius van den Berg (Ned); 137. Sep Vanmarcke

Groupama-FDJ (Fra): 141. Arnaud Démare (Fra); 142. Kevin Geniets (Lux); 144. Stefan Küng (Zwi); 145. Valentin Madouas (Fra); 146. Miles Scotson (Aus); 147. Ramon Sinkeldam (Ned); 150 Olivier Le Gac (Fra)

Katusha-Alpecin (Zwi): 151. Reto Hollenstein (Zwi); 152. Ruben Guerreiro (Por); 153. Jenthe Biermans; 155. Viacheslav Kuznetsov (Rus); 156. Willem Smit (ZAf); 157. Harry Tanfield (GBr); 158. Jens Debusschere

Ag2r-La Mondiale (Fra): 161. Oliver Naesen; 162. Nico Denz (Dui); 163. Julien Duval (Fra); 164. Dorian Godon (Fra); 165. Lawrence Warbasse (VSt); 166. Gediminas Bagdonas (Lit); 167. Stijn Vandenbergh

Astana (Kaz): 171. Laurens De Vreese; 172. Zhandos Bizhigitov (Kaz); 173. Davide Ballerini (Ita); 174. Yevgeniy Gidich (Kaz); 175. Dmitriy Gruzdev (Kaz); 177. Artyom Zakharov (Kaz); 178. Manuele Boaro (Ita)

Roompot-Charles (Ned): 181. Lars Boom (Ned); 182. Jasper Asselman (Ned); 184. Senne Leysen; 185. Boy van Poppel (Ned); 186. Jan-Willem van Schip (Ned); 187. Oscar Riesebeek (Ned); 190. Stijn Steels

Sport Vlaanderen-Baloise (Bel): 191. Amaury Capiot; 192. Piet Allegaert; 193. Milan Menten; 194. Edward Planckaert; 195. Thomas Sprengers; 196. Dries Van Gestel; 200. Aaron Verwilst

Wanty-Gobert (Bel): 201. Xandro Meurisse; 202. Aimé De Gendt; 203. Tom Devriendt; 204. Timothy Dupont; 205. Wesley Kreder (Ned); 206. Pieter Vanspeybrouck; 210. Boris Vallee

Wallonie-Bruxelles (Bel): 211. Baptiste Planckaert; 212. Kenny Dehaes; 213. Eliot Lietaer; 215. Ludovic Robeet; 216. Lionel Taminiaux; 217. Lukas Spengler (Zwi); 218. Aksel Nommela (Est)

Total-Direct Energie (Fra): 221. Angelo Tulik (Fra); 222. Romain Cardis (Fra); 223. Damien Gaudin (Fra); 224. Pim Ligthart; 225. Adrien Petit (Fra); 226. Alexandre Pichot (Fra); 227. Thomas Boudat (Fra).

Corrigeer


Het Nieuwsblad biedt meer dan 1.000 reeksen in 12 sporten aan. Zoek hierboven de uitslagen van uw favoriete club of surf naar onze uitslagenpagina.