KAART. Meer dan 135.000 Vlamingen stemden mee: dit is het beste café van jouw gemeente
De 135.000 stemmen zijn geteld en het volk heeft gesproken. Nu is het aan onze jury om de beste cafés van elke provincie te bezoeken en één daarvan uit te roepen tot het ‘Beste Café van Vlaanderen’. Maar voor het zover is, kan je op onderstaande kaart zien welk café onze verkiezing in jouw gemeente alvast won.
Meer dan 135.000 Vlamingen stemden bij Het Nieuwsblad op hun favoriete café. Die stemmen zijn alvast geteld en daarmee kunnen we de uitslag per gemeente al geven. Vul de naam van jouw gemeente in in de zoekbalk en bekijk het resultaat voor jouw gemeente op onderstaande kaart.
Zelfs bij de winnaars schieten er enkele cafés duidelijk bovenuit. Die kroegen mogen zich dan ook met gepaste trots “provinciewinnaar” noemen. Kijk snel wie ook de provincietitel in de wacht sleept:
bekijk ook
De meest memorabele momenten op café? “Gedronken en ja… wakker geworden met een eenhoorn op mijn borst”
Beste Café van Vlaanderen 2019 - Zo tap je de perfecte pint
Hoofdpunten
Defensiespecialist over de val van hét symbool van verzet tegen de Russen: “Dit was een heel goede strategie”
Na de historische zege, de opgave: Biniam Girmay stapt uit de Giro na incident met kurk
Op weg naar historische droogte, en dat heeft gevolgen: straks verboden om auto te wassen, zwembad te vullen en tuin te sproeien?
‘Spotfixing’, de nieuwe vorm van matchfixing die haast onmogelijk is om te bewijzen: “Natuurlijk gebeurt het ook bij ons”
Zware crash met hoge snelheid: één motard in levensgevaar, andere verdwijnt en wordt later gewond thuis aangetroffen
Leerlingen trekken regenboogvlag af op school in Borgerhout: “Ze waren gechoqueerd”
Meer over Beste Café
Ondanks geruchten is cultcafé toch weer open: “Mijn klanten zitten normaal bijna op elkaars schoot, dat wordt wel even aanpassen”
Havenarbeider Raoul (47) wordt cafébaas en oogst meteen succes: “Alles stapsgewijs naar mijn hand gezet”
Broers uit Beste Café van Vlaanderen mogen pint drinken bij James in ‘Gert Late Night’: “’t Was een stevig feestje, het kon tellen”
Nog geen jaar open en Bar Bruur is al verkozen tot Beste Café van Vlaanderen: “Dit is niet te geloven”
Meer nieuws
Zou je die foto van je zoon of dochter wel online zetten? Zo post je veilig foto’s van je kinderen op sociale media
Radeloze Béa uit ‘Blind gekocht’ doet radio-oproep: “Het kan dat ik voor het eerst geen huis vind”
VROLIJKE VREKKEN. Welke supermarkt is nu echt de goedkoopste? “Huh, waarom ga jij als Vrek niet naar Colruyt?”
5.000 euro voor één nacht en een Porsche als shuttledienst: welkom in het nieuwe Vlaamse hotel waar alleen het beste goed genoeg is
Wat zal Rusland doen met soldaten uit Azovstal-fabriek? Eerste stemmen gaan op om doodstraf opnieuw in te voeren
Komen er stilaan barsten in westers front tegen Poetin? “Naïef om te denken dat iedereen het altijd eens is”