Dit is het programma van de Zesdaagse van Gent

Dit is het programma van de Zesdaagse van Gent

Foto: gianni barbieux

Dinsdag begint in het Kuipje de Zesdaagse van Gent. Dit is het programma van de 79e editie.

LEES OOK. Mark Cavendish blij als een kind dat hij met Iljo Keisse mag rondrijden in het Kuipke : “Dit is de Tour van het baanwielrennen”

LEES OOK. Vier redenen waarom u naar het Kuipke moet komen voor de Zesdaagse van Gent

Dinsdag 12 november:

18u30: Start Toekomstzesdaagse

20u00: Ploegenvoorstelling 79e Zesdaagse van Gent

20u25: Startschot zesdaagse

20u30: Puntenkoers

20u45: Puntenkoers

21u05: Ploegafvalling

21u25: Tijdrit

21u45: Ploegkoers (45 minuten)

22u55: Derny (Reeks 1)

23u10: Supersprint

23u25: Derny (2e reeks)

00u15: Ploegkoers (25 minuten)

00u50: Einde

Woensdag 13 november:

18u00: G-Sport

18u20: Toekomstzesdaagse

19u40: G-Sport

20u00: Ploegenvoorstelling Zesdaagse van Gent

20u20: Puntenkoers

20u35: Puntenkoers

20u55: Ploegafvalling

21u15: Tijdrit (166 meter)

21u35: Ploegkoers (45 minuten)

22u30: Pauze

22u55: Derny (1e reeks)

23u10: Supersprint

23u25: Derny (2e reeks)

23u40: Scratch

23u50: Tijdrit (500 meter)

23u20: Derny (finale)

00u15: Ploegkoers (30 minuten)

00u50: Einde

Donderdag 14 november:

18u30: Toekomstzesdaagse

20u00: Ploegenvoorstelling Zesdaagse van Gent

20u20: Puntenkoers

20u35: Puntenkoers

20u55: Ploegafvalling

21u15: Tijdrit (166 meter)

21u35: Ploegkoers (45 minuten)

22u25: Pauze met Laura Lynn

22u45: Derny (1e reeks)

23u00: Supersprint

23u15: Derny (2e reeks)

23u30: Scratch

23u40: Tijdrit (500 meter)

00u05: Ploegkoers (30 minuten)

00u45: Derny (3e reeks)

01u05: Einde

Vrijdag 15 november:

18u30: Toekomstzesdaagse

20u00: Ploegenvoorstelling Zesdaagse van Gent

20u20: Puntenkoers

20u35: Puntenkoers

20u55: Ploegafvalling

21u15: Tijdrit (166 meter)

21u35: Ploegkoers ‘Memorial Patrick Sercu’ (60 minuten)

22u40: Pauze met Silvy De Bie

23u00: Derny (1e reeks)

23u15: Supersprint

23u30: Derny (2e reeks)

23u45: Puntenkoers vrouwen

00u20: Tijdrit (500 meter)

00u45: Derny (3e reeks)

01u15: Einde

Zaterdag 16 november:

18u15: Scratch vrouwen

18u30: Toekomstzesdaagse

19u30: Tempo race vrouwen

20u00: Ploegenvoorstelling Zesdaagse van Gent

20u20: Puntenkoers

20u35: Puntenkoers

20u50: Ploegafvalling

21u10: Tijdrit (166 meter)

21u30: Afvalling vrouwen

21u40: Ploegkoers (45 minuten)

22u30: Pauze met Garry Hagger

22u50: Derny (1e reeks)

23u05: Supersprint

23u20: Derny (2e reeks)

23u35: Puntenkoers vrouwen

00u10: Tijdrit (500 meter)

00u35: Ploegkoers (25 minuten)

01u05: Einde

Zondag 17 november:

12u05: Finale Toekomstzesdaagse

13u15: Ploegenvoorstelling Zesdaagse van Gent

13u35: Puntenkoers

13u50: Puntenkoers

14u05: Tijdrit (500 meter)

14u30: Afscheid Moreno De Pauw

14u35: Recordpoging Victor Campenaerts

14u50: Ploegafvalling

15u10: Derny (Reeks 1)

15u25: Supersprint

15u40: Derny (Reeks 2)

15u55: Scratch

16u05: Tijdrit (166 meter)

16u30: Finale met een uur ploegkoers

17u45: Huldiging podium Zesdaagse van Gent

18u00: Einde 79e Zesdaagse van Gent

Deelnemers:

Roger Kluge/Theo Reinhardt (Dui)

Iljo Keisse/Mark Cavendish (Bel/GBr)

Kenny De Ketele/Robbe Ghys (Bel)

Moreno De Pauw/Gerben Thijssen (Bel)

Lindsay De Vylder/Wim Stroetinga (Bel/Ned)

Otto Vergaerde/Jules Hesters (Bel)

Yoeri Havik/Jan-Willem van Schip (Ned)

Fabio Van Den Bossche/Marc Hester (Bel/Den)

Jonas Rickaert/Roy Pieters (Bel/Ned)

Michele Scartezinni/Francesco Lamon (Ita)

Jasper De Buyst-Tosh Van der Sande (Bel)

Morgan Kneisky/Oliver Frederiksen (Fra/Den)

Corrigeer


Het Nieuwsblad biedt meer dan 1.000 reeksen in 12 sporten aan. Zoek hierboven de uitslagen van uw favoriete club of surf naar onze uitslagenpagina.