Wanneer spelen de Rode Duivels? Dit zijn de groepen en het volledige speelschema voor het EK 2020

Wanneer spelen de Rode Duivels? Dit zijn de groepen en het volledige speelschema voor het EK 2020

In Boekarest is geloot voor het EK 2020 dat volgend jaar over zowat gans Europa wordt gespeeld. Hieronder vindt u de samenstelling van de zes groepen en het volledige speelschema.

SAMENSTELLING VAN DE GROEPEN

Groep A

1. Turkije

2. Italië

3. Wales

4. Zwitserland

Groep B

1. Denemarken

2. Finland

3. BELGIE

4. Rusland

Groep C

1. Nederland

2. Oekraïne

3. Oostenrijk

4. Georgië/Wit-Rusland/Noord-Macedonië/Kosovo

Groep D

1. Engeland

2. Kroatië

3. Schotland/Israël/Noorwegen/Servië

4. Tsjechië

Groep E

1. Spanje

2. Zweden

3. Polen

4. Bosnië-Herzegovina/Noord-Ierland/Slovakije/Ierland

Groep F

1. IJsland/Roemenië/Bulgarije/Hongarije

2. Portugal

3. Frankrijk

4. Duitsland

Schema poulefase:

Vrijdag 12 juni 21u: Turkije - Italië (Rome)

Zaterdag 13 juni15u: Wales - Zwitserland (Bakoe)

Zaterdag 13 juni18u: Denemarken - Finland (Kopenhagen)

Zaterdag 13 juni 21u: België - Rusland (Sint-Petersburg)

Zondag 14 juni15u: Engeland - Kroatië (Londen)

Zondag 14 juni 18u: Oostenrijk - Play-off D (A) (Boekarest)

Zondag 14 juni 21u: Nederland - Oekraïne (Amsterdam)

Maandag 15 juni15u: Play-off C - Tsjechië (Glasgow)

Maandag 15 juni18u: Polen - Play-off B (Dublin)

Maandag 15 juni 21u: Spanje - Zweden (Bilbao)

Dinsdag 16 juni 18u: Play-off A (D) - Portugal (Boedapest)

Dinsdag 16 juni 21u: Frankrijk - Duitsland (München)

Woensdag 17 juni 15u: Finland - Rusland (Sint-Petersburg)

Woensdag 17 juni 18u: Turkije - Wales (Bakoe)

Woensdag 17 juni 21u: Italië - Zwitserland (Rome)

Donderdag 18 juni 15u: Oekraïne - Play-off D (A) (Boekarest)

Donderdag 18 juni 18u: Denemarken - België (Kopenhagen)

Donderdag 18 juni 21u: Nederland - Oostenrijk (Amsterdam)

Vrijdag 19 juni 15u: Zweden - Play-off B (Dublin)

Vrijdag 19 juni: 18u Kroatië - Tsjechië (Glasgow)

Vrijdag 19 juni 21u: Engeland - Play-off C (Londen)

Zaterdag 20 juni 15u: Play-off A (D) - Frankrijk (Boedapest)

Zaterdag 20 juni18u: Portugal - Duitsland (München)

Zaterdag 20 juni 21u: Spanje - Polen (Bilbao)

Zondag 21 juni 18u: Italië - Wales (Rome)

Zondag 21 juni 18u: Zwitserland - Turkije (Bakoe)

Maandag 22 juni 18u: Play-off D (A) Nederland (Amsterdam)

Maandag 22 juni 18u: Oekraïne - Oostenrijk (Boekarest)

Maandag 22 juni 21u: Rusland - Denemarken (Kopenhagen)

Maandag 22 juni 21u: Finland - België (Sint-Petersburg)

Dinsdag 23 juni 21u: Tsjechië - Engeland (Londen)

Dinsdag 23 juni 21u: Kroatië - Play-off C (Glasgow)

Woensdag 24 juni18u: Play-off B - Spanje (Bilbao)

Woensdag 24 juni 18u: Zweden - Polen (Dublin)

Woensdag 24 juni 21u: Duitsland - Play-off A (D) (München)

Woensdag 24 juni 21u: Portugal - Frankrijk (Boedapest)

Schema knockouts:

1/8ste finale

27/jun/20 Winnaar Groep A-Tweede Groep C (Wembley Stadium, Londen) Wedstrijd 37

27/jun/20 Tweede Groep A-Tweede Groep B (Johan Cruijff ArenA, Amsterdam) Wedstrijd 38

28/jun/20 Winnaar Groep B-Derde Groep A/D/E/F (San Mamés, Bilbao) Wedstrijd 39

28/jun/20 Winnaar Groep C-Derde Groep D/E/F (Ferenc Puskásstadion, Boedapest) Wedstrijd 40

29/jun/20 Winnaar Groep F-Derde Groep A/B/C (Arena Na?ionala, Boekarest) Wedstrijd 41

29/jun/20 Tweede Groep D-Tweede Groep E (Parken, Kopenhagen) Wedstrijd 42

30/jun/20 Winnaar Groep E-Derde Groep A/B/C/D (Hampden Park, Glasgow) Wedstrijd 43

30/jun/20 Winnaar Groep D-Tweede Groep (FAvivastadion, Dublin) Wedstrijd 44

Kwartfinales

3/jul/20 Winnaar Wedstrijd 41-Winnaar Wedstrijd 42 (Krestovskistadion, Sint-Petersburg) Wedstrijd 45

3/jul/20 Winnaar Wedstrijd 39-Winnaar Wedstrijd 37(Allianz Arena, München) Wedstrijd 46

4/jul/20 Winnaar Wedstrijd 40-Winnaar Wedstrijd 38(Olympisch Stadion, Bakoe) Wedstrijd 47

4/jul/20 Winnaar Wedstrijd 43-Winnaar Wedstrijd 44(Stadio Olimpico, Rome) Wedstrijd 48

Halve finales

7/jul/20 Winnaar Wedstrijd 45-Winnaar Wedstrijd 46(Wembley Stadium, Londen) Wedstrijd 49

8/jul/20 Winnaar Wedstrijd 48-Winnaar Wedstrijd 47(Wembley Stadium, Londen) Wedstrijd 50

Finale

12/jul/20 Winnaar Wedstrijd 49-Winnaar Wedstrijd 50(Wembley Stadium, Londen) Wedstrijd 51

Corrigeer

Live uit Frankrijk

Het Nieuwsblad biedt meer dan 1.000 reeksen in 12 sporten aan. Zoek hierboven de uitslagen van uw favoriete club of surf naar onze uitslagenpagina.