Carrièreprijs voor Liliane Saint-Pierre
© Hollandse Hoogte / Alex Vanhee
Liliane Saint-Pierre (70) heeft de carrièreprijs gewonnen bij de uitreiking van de Loftrompetten voor de Vlaamse amusementsmuziek. De jury bekroonde haar voor haar “rijke loopbaan die zich over meer dan Vlaanderen uitstrekte”.
© Collection Christophel
Liliane Keuninckx, zoals de zangeres in het echt heet, brak eind jaren zestig door in Frankrijk dankzij de legendarische Parijse zanger en producer Claude François (Clo-Clo). Hij bedacht ook haar Frans klinkende artiestennaam. Saint-Pierre vertegenwoordigde in 1987 België op het Eurovisiesongfestival in Brussel. Voor eigen publiek eindigde ze in de middenmoot met Soldiers of love.
De uitreiking van de Loftrompetten in Oostende is op oudjaarsavond te zien op de Vlaamse muziekzender Ment-tv. De cast van de populaire Ketnet-serie #LikeMe wordt onderscheiden als verrassing van het jaar. Dana Winner krijgt de prijs voor beste videoclip (Waar jij ook bent). En Luc Appermont en Bart Kaëll zongen het beste lied van een duo of groep (Avond).
© Ment-tv
Hoofdpunten
“Waarom geven jullie hun namen niet?” “Dit is klassenjustitie.” “Waarom krijgen ze zo’n lichte straf?” Wij beantwoorden de vragen na heisa rond proces-Reuzegom
Zo reageert Acid op dreigementen van advocaten Reuzegommers: “Ik ga de freshest suit in de rechtszaal hebben”
Heksenjacht op Reuzegom-ouders: sterrenzaak afgekraakt, scheldtirades aan telefoon en “visolie”-reviews. “We zijn mensen kapot aan het maken”
Van Quickenborne na Reuzegom-filmpje van influencer Acid: “Laat je niet verleiden tot Tiktok-justitie”
Beste van Plus
Achter hun charmante gevel schuilt een speels en eigenwijs interieur: Binnenkijken in de bel-etagerijwoning van Ali en Hanna
Billie Eilish kan van zich afbijten als de beste: de meest memorabele reacties tegen haters op een rij
Geen Alberto en Van Leemhuyzen in kerstshow van Samson & Marie: “Ik heb dat als een beetje zuur ervaren”
Model dat meer dan 17.500 dollar spendeerde aan borstvergrotingen, onthult de reden waarom ze implantaten weer liet verwijderen
Lees meer
Handgeschreven songteksten van Freddie Mercury worden geveild en één daarvan moet al 1,4 miljoen euro opleveren
Amber Broos (20) staat straks op Mainstage van Tomorrowland én krijgt eigen show in Waagnatie: “Maar eerst nog blokken voor de examens”
Geen Alberto en Van Leemhuyzen in kerstshow van Samson & Marie: “Ik heb dat als een beetje zuur ervaren”
Billie Eilish kan van zich afbijten als de beste: de meest memorabele reacties tegen haters op een rij