Liefst vier keer wist Son Heung-Min te scoren op het veld van Southampton, wat hem vanzelfsprekend de titel van Man van de Match opleverde. Toch had zijn coach José Mourninho iemand anders in gedachten. En dat kwam hij persoonlijk voor de camera zeggen.
De Portugees kwam het interview na de match van zijn Zuid-Koreaanse aanvaller verstoren en riep prompt Harry Kane uit tot Man van de Match.
Er viel natuurlijk wel iets te zeggen voor de keuze van Mourinho. Harry Kane was bij elk van de vier doelpunten van Son de aangever, wat nog nooit vertoond werd in de Premier League. Bovendien legde de Brit zelf het vijfde en laatste doelpunt in het mandje.
Son reageerde minzaam op het interventie van Mourinho en gaf zijn coach zelfs gelijk, maar in de Engelse media beoordeelden ze zijn interventie als een zoveelste staaltje van egotripperij.