DEELNEMERSLIJST GENT-WEVELGEM 2020

DEELNEMERSLIJST GENT-WEVELGEM 2020

Foto: Photo News

De deelnemerslijst van Gent-Wevelgem, de Vlaamse klassieker die op 11 oktober zal worden gereden.

UAE Team Emirates (VAE): 1. Alexander Kristoff (Noo); 2. Tom Bohli (Zwi); 3. Sven Erik Byström (Noo); 4. Vegard Stake Laengen (Noo); 5. Marco Marcato (Ita); 6. Rui Oliveira (Por); 7. Jasper Philipsen

Deceuninck-Quick Step (Bel): 11. Sam Bennett (Ier); 12. Kasper Asgreen (Den); 13. Tim Declercq; 14. Yves Lampaert; 15. Florian Sénéchal (Fra); 16. Zdenek Stybar (Tsj); 17. Bert Van Lerberghe

Lotto-Soudal (Bel): 21. Caleb Ewan (Aus); 22. Jasper De Buyst; 23. John Degenkolb (Dui); 24. Frederik Frison; 25. Roger Kluge (Dui); 26. Brent Van Moer; 27. Florian Vermeersch

Ag2r-La Mondiale (Fra): 31. Oliver Naesen; 32. Silvan Dillier (Fra); 33. Julien Duval (Fra); 34. Dorian Godon (Fra); 35. Alexis Gougeard (Fra); 36. Lawrence Naesen; 37. Stijn Vandenbergh

Astana (Kaz): 41. Daniil Fominykh (Kaz); 42. Laurens De Vreese; 43. Yevgeniy Gidich (Kaz); 44. Dmitriy Gruzdev (Kaz); 45. Hugo Houle (Can); 46. Davide Martinelli (Ita); 47. Nikita Stalnov (Kaz)

Bahrain-McLaren (Bah): 51. Mark Cavendish (GBr); 52. Dylan Teuns; 53.Sonny Colbrelli (Ita); 54. Ivan Garcia Cortina (Spa); 55. Marco Haller (Oos); 56. Marcel Sieberg (Dui); 57. Fred Wright (GBr)

Bora-Hansgrohe (Dui): 61. Pascal Ackermann (Dui); 62. Marcus Burghardt (Dui); 63. Jean-Pierre Drucker (Lux); 64. Daniel Oss (Ita); 65. Lukas Pöstlberger (Oos); 66. Andreas Schillinger (Dui); 67. Michael Schwarzmann (Dui).

CCC Team (Pol): 71. Matteo Trentin (Ita); 72. Jonas Koch (Dui); 73. Michael Schär (Zwi); 74. Gijs Van Hoecke; 75. Nathan Van Hooydonck; 76. Guillaume Van Keirsbulck; 77. Georg Zimmermann (Dui)

Cofidis (Fra): 81. Christophe Laporte (Fra); 82. Dimitri Claeys; 83. Piet Allegaert; 84. Cyril Lemoine (Fra); 85. Damien Touze (Fra); 87. Julien Vermote

EF Pro Cycling (VSt): 91. Alberto Bettiol (Ita); 92. Jens Keukeleire; 93. Sebastian Langeveld (Ned); 94. Jonas Rutsch (Dui); 95. Tom Scully (NZe); 96. Julius van den Berg (Ned); 97. Sep Vanmarcke

Groupama-FDJ (Fra): 101. Stefan Küng (Zwi); 103. Kévin Geniets (Lux); 104. Fabian Lienhard (Zwi); 105. Tobias Ludvigsson (Zwe); 106. Jake Stewart (GBr); 107. Mickael Delage (Fra)

Israel Start-Up Nation (Isr): 111. Nils Politt (Dui); 112. Travis Mc Cabe (VSt); 113. Guillaume Boivin (Can); 114. Itamar Einhorn (Isr); 115. André Greipel (Dui); 116. Hugo Hofstetter (Fra); 117. Tom Van Asbroeck

Team Jumbo-Visma (Ned): 121. Wout van Aert; 122. Pascal Eenkhoorn (Ned); 123. Amund Gröndahl Jansen (Noo); 124. Taco van der Hoorn (Ned); 125. Timo Roosen (Ned); 126. Mike Teunissen (Ned); 127. Maarten Wynants

Mitchelton-Scott (Aus): 131. Jack Bauer (NZe); 132. Luke Durbridge (Aus); 133. Alexander Edmondson (Aus); 134. Kaden Groves (Aus); 135. Alexander Konychev (Ita); 136. Luka Mezgec (Slo); 137. Barnabas Peak (Hon)

Movistar (Spa): 141. Inigo Elosegui Momene (Spa); 142. Juri Hollmann (Dui); 143. Johan Jacobs (Zwi); 144. Sebastian Mora Vedri (Spa); 145. Eduard Prades (Spa)

NTT Pro Cycling Team (ZAf): 151. Edvald Boasson Hagen (Noo); 152. Samuele Battistella (Ita); 153. Michael Gogl (Oos); 154. Michael Valgren Hundahl (Den); 155. Reinardt Janse Van Rensburg (ZAf); 156. Rasmus Tiller (Noo); 157. Maximilian Walscheid (Dui)

Ineos-Grenadiers (GBr): 161. Michal Kwiatkowski (Pol); 162. Leonardo Basso (Ita); 163. Christian Knees (Dui); 164. Christopher Lawless (GBr); 165. Ethan Hayter (GBr); 166. Luke Rowe; 167. Owain Doull (GBr)

Team Sunweb (Dui): 172. Nikias Arndt (Dui); 173. Cees Bol (Ned); 174. Alberto Dainese (Ita); 175. Nils Eekhoff (Ned); 176. Max Kanter (Dui); 177. Mark Donovan (GBr)

Trek-Segafredo (VSt): 181. Mads Pedersen (Den); 182. Alex Kirsch (Lux); 183. Ryan Mullen (Ier); 184. Kiel Reijnen (VSt); 185. Toms Skujins (Let); 186. Jasper Stuyven; 187. Edward Theuns

Total-Direct Energie (Fra): 191. Niki Terpstra (Ned); 193. Mathieu Burgaudeau (Fra); 194. Adrien Petit (Fra); 195. Geoffrey Soupe (Fra); 196. Anthony Turgis (Fra); 197. Dries Van Gestel; 198. Niccolo Bonifazio (Ita)

Alpecin-Fenix (Bel): 201. Mathieu van der Poel (Ned); 202. Senne Leysen; 203. Tim Merlier; 204. Jonas Rickaert; 205. Oscar Riesebeek (Ned); 206. Otto Vergaerde; 207. Gianni Vermeersch

B&B Hotels-Vital Concept (Fra): 211. Jens Debusschere; 212. Frederik Backaert; 213. Bert De Backer; 214. Jérémy Lecrocq (Fra); 215. Julien Morice (Fra); 216. Luca Mozzato (Ita); 217. Jonas Van Genechten

Bingoal-Wallonie Bruxelles (Bel): 221. Lionel Taminiaux; 222. Sean De Bie; 223. Jonas Castrique; 224. Kenny Molly; 225. Aksel Nömmela (Est); 226. Ludovic Robeet; 227. Tom Wirtgen (Lux)

Circus-Wanty Gobert (Bel): 231. Ludwig De Winter; 232. Xandro Meurisse; 233. Timothy Dupont; 234. Andrea Pasqualon (Ita); 235. Boy van Poppel (Ned); 236. Danny van Poppel (Ned); 237. Pieter Vanspeybrouck

Sport Vlaanderen-Baloise (Bel): 241. Cedric Beullens; 242. Amaury Capiot; 243. Gilles De Wilde; 244. Thomas Sprengers; 245. Kenneth Van Rooy; 246. Aaron Van Poucke; 247. Sasha Weemaes.

Corrigeer