DEELNEMERSLIJST. GP Le Samyn

DEELNEMERSLIJST. GP Le Samyn

Foto: BELGA

De deelnemerslijst voor de GP Samyn, dinsdag over 205,4 km van Quaregnon naar Dour:

Israel Start-Up Nation:

1. Hugo Hofstetter (Fra), 2. Rudy Barbier (Fra), 3. Jenthe Biermans (Bel), 4. Norman Vahtra (Est), 5. Guillaume Boivin (Can), 6. Tom Van Asbroeck (Bel), 7. Sep Vanmarcke (Bel)

Deceuninck - Quick-Step:

11. Mark Cavendish (GBr), 12. Tim Declercq (Bel), 13. Alvar Jose Hodeg Chagui (Col), 14. Florian Senechal (Fra), 15. Stijn Steels (Bel), 16. Jannik Steimle (Dui), 17. Bert Van Lerberghe (Bel)

Lotto Soudal:

21. John Degenkolb (Dui), 22. Brent Van Moer (Bel), 23. Kobe Goossens (Bel), 24. Sébastien Grignard (Bel), 25. Sylvain Moniquet (Bel), 26. Gerben Thijssen (Bel), 27. Xandres Vervloesem (Bel)

Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux:

31. Aimé De Gendt (Bel), 32. Ludwig De Winter (Bel), 33. Boy van Poppel (Ned), 34. Andrea Pasqualon (Ita), 35. Taco van ver Hoorn (Ned), 36. Pieter Vanspeybrouck (Bel), 37. Danny van Poppel (Ned)

Ag2r Citroën Team:

41. Stan Dewulf (Bel), 42. Julien Duval (Fra), 43. Alexis Gougeard (Fra), 44. Anthony Jullien (Fra), 45. Marc Sarreau (Fra), 46. Damien Touze (Fra), 47. Gijs Van Hoecke (Bel)

Cofidis:

51. Piet Allegaert (Bel), 52. Tom Bohli (Zwi), 54. Jean-Pierre Drucker (Lux), 55. Emmanuel Morin (Fra), 56. Szymon Sajnok (Pol), 57. Jelle Wallays (Bel)

Team Qhubeka Assos:

61. Carlos Barbero (Spa), 62. Dimitri Claeys (Bel), 63. Nicholas Dlamini (ZAf), 64. Stokbro Andfreas Nielsen (Den), 65. Victor Campenaerts (Bel), 66. Reinardt Janse Van Rensburg (ZAf), 67. Lukasz Wisniowski (Pol)

Bingoal-WB:

71. Timothy Dupont (Bel), 72. Tom Wirtgen (Lux), 73. Milan Menten (Bel), 74. Stanislaw Aniolkowski (Pol), 75. Laurenz Rex (Bel), 76. Ludovic Robeet (Bel), 77. Boris Vallée (Bel)

Sport Vlaanderen - Baloise:

81. Ruben Apers (Bel), 82. Cedric Beullens (Bel), 83. Kenny De Ketele (Bel), 84. Thimo Willems (Bel), 85. Fabio Van Den Bossche (Bel), 86. Kenneth Van Rooy (Bel), 87. Jordi Warlop (Bel)

Alpecin-Fenix:

91. Mathieu Van Der Poel (Ned), 92. Jasper Philipsen (Bel), 93. Dries De Bondt (Bel), 94. Jonas Rickaert (Bel), 95. Tim Merlier (Bel), 96. Lionel Taminiaux (Bel), 97. Alexandar Richardson (GBr)

Team Arkea - Samsic:

101. Amaury Capiot (Bel), 102. Markus Pajur (Est), 103. Donavan Grondin (Fra), 104. Matis Louvel (Fra), 105. Christophe Noppe (Bel), 106. Clément Russo (Fra), 107. -

B&B Hotels P/B Ktm:

111. Frederik Backaert (Bel), 112. Alan Boileau (Fra), 113. Bert De Backer (Bel), 114. Thibault Ferasse (Fra), 115. Julien Morice (Fra), 116. Luca Mozzato (Ita), 117. Jonas Van Genechten (Bel)

Delko:

121. Pierre Barbier (Fra), 122. Clément Carisey (Fra), 123. August Jensen (Noo), 125. Eduard-Michael Grosu (Roe), 126. Avaldas Siskevicius (Lit), 127. Julien Trarieux (Fra)

Rally Cycling:

131. Stephen Bassett (VSt), 132. Pier Andre Cote Pier (Can), 133. Joseph Rosskopf (VSt), 134. Nickolas Zukowsky (Can), 136. Colin Joyce (VSt), 137. Magnus Sheffield (VSt)

Total Direct Energie:

141. Damien Gaudin (Fra), 142. Christopher Lawless (GBr), 143. Florian Maitre (Fra), 144. Lorrenzo Manzin (Fra), 145. Adrien Petit (Fra), 146. Geoffrey Soupe (Fra), 147. Niki Terpstra (Ned)

Uno X Pro Cycling Team:

151. Anders Skaarseth (Noo), 152. Rasmus Tiller (Noo), 153. Erik Nordsaeter Resell (Noo), 154. Kristoffer Halvorsen (Noo), 155. Markus Hoelgaard (Noo), 156. Jonas Iversby Hvideberg (Noo), 157. Søren Wærenskjold (Noo)

Tarteletto - Isorex:

161. Gianni Marchand (Bel), 162. Julien Van Den Brande (Bel), 163. Alfdan De Decker (Bel), 164. Lennert Teugels (Bel), 165. Enzo Wouters (Bel), 166. Maxime De Poorter (Bel), 167. Andreas Goeman (Bel)

Lviv Cycling Team:

171. Justas Beniušis (Lit), 172. Maxwell De Broeder (Bel), 173. Brecht Stas (Bel), 174. Toni Franz (Dui), 175. Raphaël Kockelmann (Lux), 176. Bernardo Gonçalves (Por), 177. Mantas Januškevicius (Lit)

Beat Cycling:

181. Jordy Bouts (Bel), 182. Martijn Budding (Ned), 183. Luuc Bugter (Ned), 184. Yves Coolen (Bel), 185. Piotr Havik (Ned), 186. Marten Kooistra (Ned), 187. Jan Willem Van Schip (Ned)

Canyon dhb SunGod:

191. Matthew Bostock (GBr), 192. Rory Townsend (Ier), 193. Jacob Scott (GBr), 194. Robert Scott (GBr), 195. Callum Macleod (GBr), 196. Reece Wood (GBr), 197. Daniel Tulett (GBr)

Groupama - FDJ Dvlpt:

201. Marijn van den Berg (Ned), 202. Paul Penhoet (Fra), 203. Hugo Page (Fra), 204. Antoine Raugel (Fra), 205. Rait Ärm (Est), 206. Laurence Pithie (NZe), 207. Lewis Askey (GBr)

Jumbo-Visma Development Team:

211. Maurice Ballerstedt (Dui), 212. Mick van Dijke (Ned), 213. Finn Fisher-Black (NZe), 214. Michel Hessmann (Dui), 215. Olav Kooij (Ned), 216. Rick Pluimers (Ned), 217. Axel van der Tuuk (Ned)

Seg Racing Academy:

221. Maikel Zijlaard (Ned), 222. Daan Hoole (Ned), 223. Milan Paulus (Bel), 224. Jasper Rasch (Ned), 225. Wessel Krul (Ned), 226. Dries De Pooter (Bel), 227. Stan Van Tricht (Bel)

Development Team DSM:

231. Gianmarco Garofoli (Ita), 232. Leon Heinschke (Dui), 233. Enzo Leijnse (Ned), 234. Tim Naberman (Ned), 235. Marius Mayrhofer (Dui), 236. Casper Van Uden (Ned), 237. Wilksch Hannes (Dui)

Leopard Pro Cycling:

241. Loïc Bettendorff (Lux), 242. Tim Torn Teutenberg (Dui), 243. Colin Heiderscheid (Lux), 244. Arthur Kluckers (Lux), 246. Jarno Mobach (Ned), 247. Cédric Pries (Lux)

Corrigeer