Hilarisch: Mark Cavendish dolt met ploegmaat Tim Declercq en de problemen in het Suezkanaal
© Instagram Mark Cavendish
Mark Cavendish voelt zich duidelijk weer goed nu hij opnieuw voor Deceuninck - Quick-Step uitkomt. Winnen zat er vooralsnog niet in, maar dat laat Cav niet aan zijn hart komen. Op Instagram bewerkte hij een foto van de Ever Given, het containerschip dat lange tijd het Suezkanaal blokkeerde. Hij plakte ploegmaat Tim Declercq, die gewoonlijk urenlang op kop van het peloton sleurt, voor het schip als oplossing.
LEES OOK. Suezkanaal geblokkeerd: het containerschip Ever Given is los en opnieuw aan het varen
De Britse spurtbom van weleer kwam na enkele mindere seizoenen opnieuw boven water bij de Belgische formatie. Bij Deceuninck - Quick-Step vond hij zijn snelle benen terug en kwam hij al enkele keren dichtbij een ritzege. Met het humeur van Cavendish gaat het dan ook in stijgende lijn. Dat mocht ploegmaat Tim Declercq aan den lijve ondervinden op Instagram. Cav bewerkte een foto van de Ever Given zo dat het lijkt alsof Declercq op z’n eentje de boot lostrekt. “Zoals gewoonlijk neemt Tim Declercq de situatie in zijn eentje in handen.” El tractor kon er mee lachen en reageerde “Briljant” op de foto.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
HOOFDPUNTEN
Mike Trésor kan Speler van het Seizoen worden, maar gaat eerst voor glorie met Racing Genk: “Wij verdienen de titel het meest”
Arthur Vermeeren verkozen tot Nieuwsblad Talent of the Season: “Motiveert me om harder te werken”
LIVE TITELSTRIJD. Vrancken gelooft nog volop in de titel, Van der Heyden (Union) out, Van Bommel: “Janssen kan gewoon spelen”
“Het leedvermaak van de Club-fans over Antwerp is eigenlijk gewoon een compliment”
Beste van Plus
Lees meer
Tadej Pogacar zonder rittenkoers naar de Tour, maar tilt niet aan verstoorde aanloop: “Als ik Remco was, ik ging ook naar de Tour”
Jonas Vingegaard blikt vooruit: “Wout nog sterker in de Tour? Dan doet hij mee voor het klassement”
Marc Hirschi pakt in Italië 30ste seizoenszege voor Team UAE
B&B Hotels vanaf volgend seizoen weer in het peloton… als co-sponsor van Arkéa