DEELNEMERSLIJST. Luik-Bastenaken-Luik 2021

DEELNEMERSLIJST. Luik-Bastenaken-Luik 2021

Foto: BELGA

Hier vindt u de voorlopige deelnemerslijst voor de 107e editie van Luik-Bastenaken-Luik, die wordt gereden op zondag 25 april 2021. Deze lijst zal worden aangepast/aangevuld wanneer de ploegen hun officiële selecties vrijgeven.

Deceuninck - Quick Step

ALAPHILIPPE Julian

DEVENYNS Dries

SERRY Pieter

HONORÉ Mikkel Frølich

ALMEIDA João

Lotto Soudal

GILBERT Philippe

MONIQUET Sylvain

GOOSSENS Kobe

VANHOUCKE Harm

WELLENS Tim

Cofidis, Solutions Crédits

PEREZ Anthony

MARTIN Guillaume

Trek - Segafredo

RIES Michel

MOLLEMA Bauke

Team Jumbo-Visma

MARTENS Paul

VINGEGAARD Jonas

GESINK Robert

PFINGSTEN Christoph

OOMEN Sam

HOFSTEDE Lennard

ROGLIC Primož

Team BikeExchange

MATTHEWS Michael

STANNARD Robert

CHAVES Esteban

Israel Start-Up Nation

WOODS Michael

MARTIN Dan

NEILANDS Krists

Groupama - FDJ

LADAGNOUS Matthieu

MOLARD Rudy

GAUDU David

UAE-Team Emirates

HIRSCHI Marc

COSTA Rui

LAENGEN Vegard Stake

POGACAR Tadej

FORMOLO Davide

MCNULTY Brandon

DE LA CRUZ David

Bahrain - Victorious

CAPECCHI Eros

MOHORIC Matej

HAIG Jack

HALLER Marco

POELS Wout

TEUNS Dylan

PADUN Mark

Astana - Premier Tech

ARANBURU Alex

LUTSENKO Alexey

BATTISTELLA Samuele

DE BOD Stefan

FUGLSANG Jakob

HOULE Hugo

FRAILE Omar

BORA - hansgrohe

SCHELLING Ide

KÄMNA Lennard

KELDERMAN Wilco

SCHACHMANN Maximilian

KONRAD Patrick

BENEDETTI Cesare

Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux

HERMANS Quinten

VLIEGEN Loïc

Team DSM

VERMAERKE Kevin

DONOVAN Mark

HAMILTON Chris

LEKNESSUND Andreas

BENOOT Tiesj

TUSVELD Martijn

ARNDT Nikias

AG2R Citroën Team

O’CONNOR Ben

GODON Dorian

VAN AVERMAET Greg

COSNEFROY Benoît

PARET-PEINTRE Aurélien

GALLOPIN Tony

SCHÄR Michael

INEOS Grenadiers

DUNBAR Eddie

GEOGHEGAN HART Tao

CARAPAZ Richard

DE PLUS Laurens

ROWE Luke

MOSCON Gianni

KWIATKOWSKI Michal

YATES Adam

PIDCOCK Thomas

Movistar Team

JORGENSON Matteo

VALVERDE Alejandro

VERONA Carlos

MAS Lluís

Team Qhubeka ASSOS

ARU Fabio

ARMÉE Sander

HENAO Sergio

Bingoal Pauwels Sauces WB

PAASSCHENS Mathijs

WIRTGEN Luc

VANENDERT Jelle

PEYSKENS Dimitri

MOLLY Kenny

HUYS Laurens

MERTZ Rémy

Team Arkéa Samsic

BARGUIL Warren

ROSA Diego

EF Education - Nippo

VALGREN Michael

CAICEDO Jonathan Klever

CARR Simon

HIGUITA Sergio

Alpecin-Fenix

VERVAEKE Louis

DE TIER Floris

TULETT Ben

MEURISSE Xandro

JANSSENS Jimmy

Gazprom - RusVelo

STRAKHOV Dmitry

Sport Vlaanderen - Baloise

VANHOOF Ward

HERREGODTS Rune

SPRENGERS Thomas

MERTENS Julian

VERWILST Aaron

Team Total Direct Energie

GRELLIER Fabien

GAILLARD Marlon

SIMON Julien

BURGAUDEAU Mathieu

DOUBEY Fabien

FERRON Valentin

LATOUR Pierre

Corrigeer

MEER NIEUWS